>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomysł na progresję - powyżej 1,5 bramek w pierwszej połowie

I 0

iras1983

Użytkownik
Cześć! W poprzednim poście napisałem obstawianiu goli powyżej 0,5. W dłuższym czasie jest to jednak nieopłacalne.
Wpadłem na inny plan. Powiedzcie proszę co o tym sądzicie.
Chciałbym obstawiać że w pierwszej połowie padnie powyżej 1,5 bramek. Kurs jest ok 3 do 3,30. Jeśli chodzi o częstotliwość takiego wyniku to prześledziłęm na Expekt historię wyrywkowych meczów i taki wynik jest co szósty czy dziesiąty raz. (czasem częściej).
Chciałbym postawić poczatkowo 2 zł. Jeśli wygram to dostanę 6 zł. Jeśli przegram podwajam stawkę. Postawiłem 4 zł i znów nie wygrałem. Teraz stawiam 3 x moją stałą niezmienną stawkę czyli 6 zł.. i td. Powiedzmy że za 10 razem (stawiam 20zł) wygrywam 60 zł (20x 3). Zwraca mi się dotychczasowy wkład tj. 20zł i zarabiam na czysto 40zł.
Załączam tabelkę w Excelu.
Od razu proszę o opinie oraz najważniejsze: które mecze tak typować? Na chybił trafił czy jakąś konkretną ligę?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Czy Ty przeczytałeś co napisałeś ?
Piszesz co 6 czy 10 raz a kurs 3 -3.3
Ja na prawde nie jestem zdziwiony że buki taka kase trzepia...
E: Sorry doczytałem poprzedni temat. Weź wyślij te pieniądze na dzieci. Zrobisz coś dobrego zamiast bezsensownie je tracić.
 
I 0

iras1983

Użytkownik
Np mecz dzisiejszy Al Dhafra - Dibba Al Fujairah Kurs na 1,5 gola w I. połowie to 3,35.
Hmm co o tym sądzicie? Może by pójść tym tropem? niech będzie że co 12 mecz pada ponad 1,5 bramek w pierwszej połowie.
 
I 0

iras1983

Użytkownik
Czy Ty przeczytałeś co napisałeś ?
Piszesz co 6 czy 10 raz a kurs 3 -3.3
Ja na prawde nie jestem zdziwiony że buki taka kase trzepia...
E: Sorry doczytałem poprzedni temat. Weź wyślij te pieniądze na dzieci. Zrobisz coś dobrego zamiast bezsensownie je tracić.
Więc może mnie oświecisz co w tym systemie jest złe, zamiast bezsensownie tracić miejsce w wątku?
Jestem początkującym graczem i chciałbym czegoś mądrego się dowiedzieć od innych a takie wypowiedzi nie wnoszą nic konkretnego.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Odrzuc odrazu progresje. 12 progow..to od ile chcesz zaczac? od 2zl? 12 prog to 4096..sama stawka ze juz nie wspominam o sumie z 11 przegranych progow. Jak zaczniesz od 2 zl to co to za stawka? Nie lepiej zagrac za 100-200 czy wiecej w zaleznosci od bankrollu jakiego masz, przeanalizowac jeden dobry mecz kurs 1.8+ i zarobic? Po cholere sie oszukiwac szukac jakis sposobow &quot;latwego zarobku&quot; grajac jakies progresje ze niby kiedys musi wpasc remis czy tez over. Ciekawostka ktora moze da Ci do myslenia to Kasyna zarobily 30%+ wiecej niz normalnie na ruletce odkad wstawili takie pionowe maszyny ktore pokazuja jaka liczba wypadla i czy bylo czerwone czy czarne. Dlaczego? Bo ludzie wciaz naiwnie mysla ze po seri 5, 6 a nawet 11 czerwonych, musi pasc czarne. Tak samo jest i tutaj z graniem 12 stopni wierzac ze nie ma prawa 12 razy wystapic under 1.5....Jak juz Hank,zauwazyl, nie dziwie sie ze buki zarabiaja tyle kasy jesli niektorzy nie ogarniaja podstaw.Pomysl sobie ile bys wygral grajac normanie czyli przeciw progresji...Wygralbys 11 razy, przy doborze dobrych stawek mozesz nawet wygrac wiecej niz grajac na przekor..a aspekt psychologiczny i nastroj napewno lepszy bo nie dosc ze masz kase to bilans 11 wygranych i 1 przegrana zamiast 1 wygrana i 11 przegranych.
 
hajczos 37

hajczos

Użytkownik
Poza tym masz źle zrobioną tą tabelke bo masz obliczony Zysk na czysto po każdym progu bez odjęcia poprzednich (przegranych) stawek.
na 5 progu jak wygrasz to masz zysk 0 ZŁ
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
iras1983 jakkolwiek mój komentarz był lekko złośliwy to zdecydowanie mam na celu Twoje dobro. Nie wiem czym się w życiu zajmujesz, ale jeśli dobrze i długo to robisz to jak przychodzi czasem jakiś nowy to wystarczy Ci rzut oka żeby stwierdzić że to nie jego bajka. Nic z gościa nie będzie i lepiej niech szuka gdzieś indziej.

W bukmacherce przegrywa lwia część osób i zarabiać jest niezwykle ciężko. Przegrywają również często osoby doświadczone, rozumiejące temat itd. Twoje posty pokazały że jesteś w temacie zupełnie zielony i nie rozumiesz nawet podstaw. Jak chcesz grać zakłady z kursem 3 to musiałbyś trafiać średnio przynajmniej co 3 raz. W ogóle pomysł że z Twoim zasobem wiedzy w temacie wpadniesz i wymyślisz coś odkrywczego w temacie jest co najmniej naiwny. Zupełnie bez spiny powiem Ci że w bukmacherce pieniędzy nie zarobisz, co nie znaczy że nie możesz się w nią pobawić. Znam droższe hobby ???? Radzę poczytać sporo ciekawych tematów w dziale, podebrać parę typów od dobrych typerów i powoli się wdrażać co jak mówiłem nie polecam. Pozdrawiam i zupełnie szczerze życzę powodzenia i podejmowania dobrych decyzji. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
iras1983 możesz grać ten over 1,5 gola w pierwszej połowie tylko musisz zmienić stawkowanie.
Jeżeli moge powiedzieć swoje zdanie to musisz spróbować żebyś mógł się przekonać, że gra progresją to tlkyo gwóźdź do trumny. Sam osobiście to przerabiałem nawet na Twoich wspomnianych remisach. Niby jak to każdy (lub większość) powtarza kiedyś dane zdarzenie musi sie wydarzyć. Wielokrotnie przekonałem się, że się wydarzy ale nie tak szybko jak byśmy chcieli.
Wspominałeś o progresji remisowej. Kiedyś prowadziłem jednocześnie po 20 zespołów w progresji ale nie raz jeden zespół potrafił popsuć całą zabawe. Zobacz sobie chociażby statystyki Juventusu z tego sezonu albo Korony Kielce. Wystarczy, że miałbyś te 2 zespoły w progresji i szybko byś sie wyzerował.
Wiadomo, że w bukmacherce wszystko zależy od dobrego dobrania zdarzeń ale jak wiadomo zawsze coś może pójść nie tak jakbyś tego chciał.
 
I 0

iras1983

Użytkownik
Od wczoraj przeprowadzam test &quot;na such&quot;, obstawiam na kartce wydarzenia, które obstawiłbym za kasę. Zapisuję wyniki. Sprawdzę po ilu spootkaniach padnie over 1,5 w pierwszej połowie.

Aha tu umieszczam poprawioną tabelkę z innymi stawkami. Wykorzystam ją do symulacji.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
ktoś kiedyś pisał , że statystyki są nieistotne ale ja uważam że mają największy wpływ na kursy wystawione przez bukmacherów . na szybko wyliczyłem, że over 1,5 bramek do przerwy pada w okolicach 35 % spotkań więc tragedii nie ma. podobnie jest w przypadku remisów jednak wydaje mi się , że remisy są łatwiejsze do grania ( niekoniecznie do trafienia ) zawsze możesz grać na remis a w przypadku remisu np w 65 min możesz grać drugą linię progresji na over danego wyniku .... coś ci musi wejść ( raz jedno , raz drugie )
nie wiem tylko jak to wygląda jeżeli chodzi o kursy w danym momencie ale jak stawki dobierzesz odpowiednie .....
 
I 0

iras1983

Użytkownik
zawsze możesz grać na remis a w przypadku remisu np w 65 min możesz grać drugą linię progresji na over danego wyniku .... coś ci musi wejść ( raz jedno , raz drugie )
Jasne, tylko że kurs jest niski, przy progresji wyszedłbym na minus.. Np wynik z obecnej chwili: mecz Nantes - Bordeaux, wynik 0:0 w 64. minucie. Kurs na over 0,5 wynosi 1,72 na Expekt...
Aktualizacja: w 65. minucie padła bramka ????
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
ok. ja kursów nie sprawdzałem, więc mogę się mylić . muszę to dobrze policzyć ponieważ jest to taki typ zakładu który mnie interesuje
na pewno są statystyki dot remisów w 65 minucie i kursy są dobrze dobrane ale jest to wyjątkowo trudny do przewidzenia wynik. myślę, że właśnie w przypadku takich spotkań bukmacher może zrobić błąd
 
G 83

geo5

Użytkownik
Cześć! W poprzednim poście napisałem obstawianiu goli powyżej 0,5. W dłuższym czasie jest to jednak nieopłacalne.
Wpadłem na inny plan. Powiedzcie proszę co o tym sądzicie.
Chciałbym obstawiać że w pierwszej połowie padnie powyżej 1,5 bramek. Kurs jest ok 3 do 3,30. Jeśli chodzi o częstotliwość takiego wyniku to prześledziłęm na Expekt historię wyrywkowych meczów i taki wynik jest co szósty czy dziesiąty raz. (czasem częściej).

Chciałbym postawić poczatkowo 2 zł. Jeśli wygram to dostanę 6 zł. Jeśli przegram podwajam stawkę. Postawiłem 4 zł i znów nie wygrałem. Teraz stawiam 3 x moją stałą niezmienną stawkę czyli 6 zł.. i td. Powiedzmy że za 10 razem (stawiam 20zł) wygrywam 60 zł (20x 3). Zwraca mi się dotychczasowy wkład tj. 20zł i zarabiam na czysto 40zł.
Załączam tabelkę w Excelu.

Od razu proszę o opinie oraz najważniejsze: które mecze tak typować? Na chybił trafił czy jakąś konkretną ligę?
Od czasu do czasu uświadamiam nowicjuszom prostą zależność, wg której konieczną ilość progów progresji wyznacza się : kurs x 5 plus małe co nieco, czyli ok. 10 % , czyli dla kursu ok. 3.00 wymagana ilość progów wyniesie: 3x5 + 10% czyli ok.16/17 progów , znawcy dokładają jeszcze kilka progów. Stąd dla kursu 3,2 przyjmuje się minimalną ilość 20 progów. Powyższą zależność znalazłem w obcej literaturze , dość dawno temu.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
Od czasu do czasu uświadamiam nowicjuszom prostą zależność, wg której konieczną ilość progów progresji wyznacza się : kurs x 5 plus małe co nieco, czyli ok. 10 % , czyli dla kursu ok. 3.00 wymagana ilość progów wyniesie: 3x5 + 10% czyli ok.16/17 progów , znawcy dokładają jeszcze kilka progów. Stąd dla kursu 3,2 przyjmuje się minimalną ilość 20 progów. Powyższą zależność znalazłem w obcej literaturze , dość dawno temu.
nigdy nie słyszałem o tej teorii ale to ciekawe. rozumiem że chodzi o to na jaką ilość progów muszę być przygotowany przy danym kursie. kursy są oparte o statystyki więc to logiczne ale dlaczego razy 5 plus 10 % ??? pamiętasz może jakieś źródło ?
 
G 83

geo5

Użytkownik
nigdy nie słyszałem o tej teorii ale to ciekawe. rozumiem że chodzi o to na jaką ilość progów muszę być przygotowany przy danym kursie. kursy są oparte o statystyki więc to logiczne ale dlaczego razy 5 plus 10 % ??? pamiętasz może jakieś źródło ?
Nie pamiętam stron z poradnikami, to były strony z GB, gdzie wypowiadali się praktycy aktualnie testujący swoje progresje, testy obejmowały 300 - 400 zdarzeń, to były lata 2005-2007. Zostały mi w głowie główne założenia i sposób prowadzenia testów był absolutnie profesjonalny, może warto przepatrzeć archiwa. Gdzieś na polskim portalu były podobne testy , ale to lata temu. Jedyne co pamiętam to musiałem przewertować wówczas ok. 20 -30 stron z GB. Istotą sprawy było wyznaczenie wymaganej ilości progów / w zależności od stosowanych kursów /, pozdrawiam.
 
F 0

fiker

Użytkownik
iras1983 możesz grać ten over 1,5 gola w pierwszej połowie tylko musisz zmienić stawkowanie.
Jeżeli moge powiedzieć swoje zdanie to musisz spróbować żebyś mógł się przekonać, że gra progresją to tlkyo gwóźdź do trumny. Sam osobiście to przerabiałem nawet na Twoich wspomnianych remisach. Niby jak to każdy (lub większość) powtarza kiedyś dane zdarzenie musi sie wydarzyć. Wielokrotnie przekonałem się, że się wydarzy ale nie tak szybko jak byśmy chcieli.
Wspominałeś o progresji remisowej. Kiedyś prowadziłem jednocześnie po 20 zespołów w progresji ale nie raz jeden zespół potrafił popsuć całą zabawe. Zobacz sobie chociażby statystyki Juventusu z tego sezonu albo Korony Kielce. Wystarczy, że miałbyś te 2 zespoły w progresji i szybko byś sie wyzerował.
Wiadomo, że w bukmacherce wszystko zależy od dobrego dobrania zdarzeń ale jak wiadomo zawsze coś może pójść nie tak jakbyś tego chciał.
a kto gra juventus na remis progresją ?!?!?!?!?! ????????????????
OMFG ! gra się średniaki ze środka tabeli a nie najlepszą drużynę ligi
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
a kto gra juventus na remis progresją ?!?!?!?!?! ????????????????
OMFG ! gra się średniaki ze środka tabeli a nie najlepszą drużynę ligi
no właśnie :) np. takie Swansea ( 5 na 28 ) albo Crystal Palace ( 4 na 28 ) ... albo Koronę Kielce ( 3 na 30 )

to tylko przykłady , że nie ma reguły , Korona w poprzednim sezonie miała 10 na 30 czyli 30 % więc była dobrym kandydatem do progresji
 
Do góry Bottom