>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomysły Majkiego

majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Od dzisiaj tutaj będę wrzucał wszystko co stawiam (z pominięciem live).

Stawiam dla przyjemności i zabawy, mam inne źródło dochodu. W związku z tym nie mam zamiaru analizować sportów i lig niszowych, które mnie nie interesują, tylko dlatego, że tam jest więcej do zarobienia.

Swoje typowanie opieram głównie o ligi i sporty popularne, czyli w moim przypadku piłkę nożną i tenis ziemny. Rzadko dysponuje informacją, która nie jest powszechnie znana wśród typerów. Miewam natomiast ciekawe pomysły, które wynikają z doświadczenia i znajomości tego, jak działają bukmacherzy. I właśnie dzięki nim udaje się trochę zarobić.

Głównie stawiam kupony kilkuzdarzeniowe lub single po wyższych kursach. Stawki będą w jednostkach, w skali od 0 do 10. Stawka 10/10 to 10% mojego budżetu. Czasami mogą pojawić się ułamki, bo staram się odwzorować moją realną stawkę

Do większości typów postaram się dodać ich uzasadnienie, aczkolwiek proszę o powstrzymanie się przed komentowaniem w tym temacie. W miare wolnego czasu, analizy będę także wrzucał do działów tematycznych i tam będzie okazja, aby je skomentować. A jeżeli macie jakieś uwagi co do tematu, to śmiało piszcie wiadomości prywatne.

Z fartem.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans -2.0 @1.751 ✅
⚽ Manchester United -1.25ah - Sunderland @1.48 ✅
⚽ Chelsea -1.0ah - Bournemouth @1.645 ✅
@4.26
1/10 ✅
Na początek mój kupon, który wisi jeszcze w starym temacie. Pelicans już zrobili swoje. Chelsea i United to obecnie drużyny w największym gazie w Premier League, grają u siebie i mają dosyć łatwych rywali, a kursy wystawione są całkiem grywalne.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Watford - Crystal Palace @3.06
0,5/10 ⛔

Wszyscy wiemy, że w Anglii drużyny, aby obronić się przed spadkiem są w stanie pokonać każdego. Widzieliśmy już taki scenariusz wielokrotnie. Całkiem dobra drużyna Crystal Palace znajduje się właśnie jedną pozycję ponad strefą spadkową. Uważam, że są zdecydowanie za nisko jak na swój potencjał i w najbliższym czasie uda im zebrać troche punktów. Pierwsza okazja do tego już w drugi dzień świąt w Watford.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Bet365
???? New York Knicks -2.0 - Boston Celtics @2.55
0,2/10 ⛔
Nie ma żadnego wyboru na pierwszy dzień świąt w piłce i tenisie, więc dla emocji i za bardzo niskie stawki wymyśliłem dwa typy na NBA.
Bukmacherzy na dwa pierwsze dzisiejsze spotkania wystawili bardzo któtkie linie. Uważam, że w NBA nie warto grać takich krótkich dodatnich handicapów jak +2/+2.5, bo rzadko spotkania dwóch równie mocnych drużyn kończą się zwycięstwem 1 lub 2 punktami. Już lepiej postawić czyste zwycięstwo niefaworyta zamiast małego handi dodatniego. Lub idąc dalej, lepiej nawet postawić małe handi ujemne, co jeszcze zwiększy kurs.
Drugi typ wrzucę później.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Bet365
???? Cleveland Cavaliers -1.5 - Golden State Warriors @2.65
0,3/10 ⛔ wygrali jednym punktem :mrgreen: :mrgreen:

Zgodnie z planem, drugi typ.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Bet365
⚽ Mansfield - Morecambe @1.75 ⛔
⚽ Chelsea -1.0ah - Stoke @1.40
⚽ Manchester United -1.0ah -Middlesbrough @1.425
@3.50
1/10 ⛔
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Bet365
???? Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers @1.45
⚽ Chelsea -1.0ah - Stoke @1.40
⚽ Manchester United -1.0ah - Middlesbrough @1.375
@2.80
1/10 ✅
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? LA Clippers - Denver Nuggets -4.0 @1.94
0,3/10 ▶
Na razie gram bardzo niskimi stawkami, bo sporo rzeczy sobie testuję. Na przykład właśnie takie typy. Bardzo sugestywne kursy ze strony bukmacherów, tak samo jak w przypadku typu na Detroit.
E: Odpowiedź do pana poniżej: To co napisałem jest jedynym argumentem jakim się kieruję. Zauważyłem, że bukmacherzy naprawde rzadko mylą się w NBA. Próbowałem stawiać przeciwko nim i nic z tego nie wyszło. Skoro tabela wyraźnie wskazuje na Clippers, drużyny spotkały się tydzień temu, także w LA i wtedy kursy były 1.22-3.70, wygrali Clippers. Jeżeli teraz bukmacherzy wystawiają na dokładnie taki sam mecz kursy 2.60-1.55, to myślę, że oni wiedzą co robią. I tak jak pisałem na początku, nie zaszkodziłoby wysłać prywatnej wiadomości, zamiast zostawiać mi tutaj posta, który troche psuje wygląd tematu.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Liverpool - Stoke
Typ: Liverpool -1.5 @1.84
3/10 ✅
Liverpool przeciwko ligowym średniakom i outsiderom zwykle albo wygrywa zdecydowanie, albo traci punkty. Tylko dwukrotnie od początku sezonu zdarzyło się, że wygrali nie pokrywając handicapu -1.5. W tej kolejce faworyci zrobili swoje, więc liczę, że armia Kloppa również sprosta wyzwaniu.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? Raonic - Nadal
Typ: Raonic +2.0 gemy @1.98
3/10 ⛔
Nie będę nawet rozpisywał się jakim to Kanadyjczyk jest prosperującym graczem. Sam fakt, że na ATP World Tour Finals Raonic przegrał tylko 4 sety, po dwa z Murrayem i Djokoviciem i wszystkie po tie-breaku. Jakby prześledzić wszystkie mecze w drugiej połowie zeszłego sezonu to Kanadyjczykowi bardzo rzadko zdarza się przegrywać wysoko pod względem gemów. Wiadomo, jest początek sezonu, Nadal zagrał świetnie z Berdychem, ale Raonic także zwykle dobrze zaczyna sezon. Uważam, że to mecz 50/50 i takie względnie małe handi dla Raonicia to naprawde duży margines błędu.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Mamy nowy rok 2017, w którym życzę Wam szczęścia.
Statystyki grudnia:
Zysk: ✅8,23
Yield: ✅39%
Skłaniam się coraz bardziej, żeby uczynić ten temat czysto tenisowym. Zobaczymy co wyniknie z tego w styczniu.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
I jest już pierwszy noworoczny typ.
Pinnacle
???? Dimitrov - Johnson
Typ: Johnson +3.0 gemy @1.96
3/10 ⛔
Typ trochę ryzykowny, ale H2H tylko 3:2 na korzyść bułgara. Myślę, że wiele zależeć będzie od dnia. Wygrana amerykanina nie będzie nawet niespodzianką. Według mnie troche przeszarżowali z kursem. Początek sezonu, wiele niewiadomych, na pewno nie robiłbym z Dimitrova aż takiego faworyta.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? Brown - Bagnis
Typ: Bagnis +1.5 seta @1.90
3/10 ✅
Kurs niestety spadł trochę. Brown gra szalony tenis, bardzo mało rozważny. Uważam, że zawsze warto grać przeciwko niemu, kiedy jest faworytem.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? H. Chung - Coric
Typ: Chung @1.763
3/10 ✅
Jak to? Przecież wszyscy wiedzą, że Coric jest przyszłą gwiazdą tenisa, zawodnikiem z ogromnym potencjałem. Wygrywał już z zawodnikami z top3 na świecie. Każdy szanujący się fan tenisa zna tego zawodnika. I faworytem tego meczu jest jakiś Koreańczyk, którego zna tylko jego rodzina i pewnie nawet on sam nie pamięta swojego nazwiska, bo brzmi tak samo jak nazwisko co drugiego azjaty?! Co za błąd bukmacherów.

Uwaga!! Analiza pisana sarkastycznie.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Crystal Palace 0.0 - Swansea @1.33 ⛔
???? Nadal -1.5s - Dolgopolov @1.51 ✅
@1.99
2/10 ⛔
Dla odmiany małe combo. Przekonał mnie kurs na Nadala, Crystal dorzuciłem, bo ostatnio grają nawet dobrze, ale mieli trudnych rywali (Arsenal, United, City) i pecha (karny dla Watford). Boje się tylko, że sędziowanie do końca sezonu będzie przeciwko Crystal, bo objął ich znienawidzony na wyspach Allardyce i żadne media nie będą zwracać uwagi na pomyłki sędziowskie przeciwko niemu.
 
Do góry Bottom