>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pomysl nie ciekawy?

morientes 0

morientes

Użytkownik
mam pomysl dla nowego działu czy tematu powiedzmy pt. &quot;wspólny kupon&quot; Każdy typowal by 1 spotkanie (wybiera jakies spotkanie i typuje 1 2 czy X) a nastepnie jakiś mod zliczal by typki i ustalil kilka najczesciej podawanych typow spotkan powiedzmy 5-6.

Jeśli duzo userów by bralo w tej zabawie udzial to mgł by wyjsc calkiem ciekawy kuponik&gt;
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
mam pomysl dla nowego działu czy tematu powiedzmy pt. &quot;wspólny kupon&quot; Każdy typowal by 1 spotkanie (wybiera jakies spotkanie i typuje 1 2 czy X) a nastepnie jakiś mod zliczal by typki i ustalil kilka najczesciej podawanych typow spotkan powiedzmy 5-6.

Jeśli duzo userów by bralo w tej zabawie udzial to mgł by wyjsc calkiem ciekawy kuponik&gt;
Cos kiedys podobnego widzilem jak pewniaki dnia czy cos takiego
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
morientes, jesli bylbys chetny do poprowadzenia takiego dzialu to mozna by sprobowac...
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
morientes zeby prowadzic ten dział musisz byc moderatorem chyba nie??A nim nie jestes juz....wiec jak chcesz go prowadzic??

A wracajac do głownego watku to widziałem tona innych forach i nie jest to jakies super...przez wiecznosc czasu temat jest martwy...
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Na razie wstrzymam sie z utworzeniem tego dzialu, ze wzgledu na prawdopodobne nikle zainteresowanie, jesli zajdzie taka potrzeba w przyszlosci to mozna powrocic do dyskusji.
 
morientes 0

morientes

Użytkownik
morientes zeby prowadzic ten dział musisz byc moderatorem chyba nie??A nim nie jestes juz....wiec jak chcesz go prowadzic??

A wracajac do głownego watku to widziałem tona innych forach i nie jest to jakies super...przez wiecznosc czasu temat jest martwy...
Tak Popiol żeby prowadzić dział trzeba byc moderatorem ;&gt;

A wracając do głownego watku... to ze na innych forac ten temat jest martwy nie znaczy ze tutaj dzialo by sie to samo

Na razie wstrzymam sie z utworzeniem tego dzialu, ze wzgledu na prawdopodobne nikle zainteresowanie, jesli zajdzie taka potrzeba w przyszlosci to mozna powrocic do dyskusji.
Ok rób jak uwazasz Lucas
 
roman_katecheta 2

roman_katecheta

Użytkownik
ja bym dal szanse morientesowi ???? byl od poczatku wnosil cos do forum ???? a taki dzial czemu nie warto sprobowac moje subiektywne zdanie...

peace
 
dawid_1992 0

dawid_1992

Użytkownik
morientes, jesli bylbys chetny do poprowadzenia takiego dzialu to mozna by sprobowac...
Ja mógłbym spróbowac poprowadzic takie forum ???? !!!!!Na tym niku bop na dawid mam 3 ostrzeżenia od romusia któremu sie musiało nudzic i dawał byle jakie ostrzeżenia
 
G 0

ghost

Użytkownik
pomysł bardzo ciekawy,lecz gdy np.Będziesz chciał póścić typy na LM tym sposobem a każdy będzie podawał inne typy to nie będzie najczęstszych meczów więcj moderator nie wybierze tych 5/6 meczów!Ale można spróbować.Ja jestem za aby zrobić taki dział.
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
jestem również za
na moj jeden, dwa typy dziennie zawsze mozecie liczyc.
proponuje powrót do tematu i pozytywne rospatrzenie prosby morientesa !!!
 
B 0

barnez

Użytkownik
Bralem udzial w czyms takim, bylo to tak ze kazdy wybieral jedno spotkanie w tygodniu podpieral je solidnym komentarzem i z tego wychodzil naprawde niezly kupon. Warunek byl tylko taki zeby je dobrze zaargumentowac wiec wszelkie typy ktore opieraly sie tylko na przeczuciach nie wchodza w gre.
Bylbym za takim tematem lub dzialem.
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
nie widze zainteresowania tematem odpowiednich wladz tego forum !!!
a temat nie jest zamkniety...
z tego co widze wiekszosc ludzi jest na tak...
wiec nie pozostaje nic innego jak stworzyc taki &quot;wspólny kupon&quot;.
na moje typy wraz z wyczerpojąca analiza mozecie liczyc codziennie !!!
 
L 45

laha

Forum VIP
hmm nasuneła mi sie taka myśl w zwązku z Wspólnym Kuponem.Poprostu te najpewniejsze typy wybierało by sie z Typów Dnia.Wtedy zainteresowania niebyło by takie nikłe bo w TD są średnio 11 posty dziennie (typy i analizy) co wy na to ?? ????
 
Do góry Bottom