>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

popełniłem błąd. Co zrobić?

M 0

marcipeusz

Użytkownik
nie wiedząc, że mój wówczas niepełnoletni brat zarejestrował sie na moje dane 2lata temu.
Ja zarejestrowałem sie wczoraj ponownie na swoje dane odbierając bonus i wpłacając 1k zł. Brat mi powiedział, że założył konto ale nie odbierał wówczas bonusu. Napisałem do supportu jaka sprawa oraz prośbę by anulowali bonus. Czy jest szansa, że nie zablokują konta i nie wezmą tego tysiąca? Na bonusie mi nie zależy.
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
hahah..
zablokowali konto i wzięli kasę bez mozliwości odwołania ???? napisać do SBR i opisać tą sytuację?
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Mogłeś się nie przyznawać i liczyć na to, że jakoś się uda ugrać swoje i wypłacić. A teraz mają Cię w garści, bo wedle regulaminu mogą Ci zablokować konto oraz środki i po ptakach. Jaki buk?
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
Mogłeś się nie przyznawać i liczyć na to, że jakoś się uda ugrać swoje i wypłacić. A teraz mają Cię w garści, bo wedle regulaminu mogą Ci zablokować konto oraz środki i po ptakach. Jaki buk?
nie przyznawać ???? chciałem być po prostu uczciwy i automatycznie zrezygnować z bonusu.
Wzieli moje tysiąc złotych powołując sie na regulamin.Myslałem,że zwrócą depozyt. Niestety ta firma nie dba o klientów. Co innego jak na tym wcześniejszym koncie zostałby aktywowany bonus ale co ich to interesuje.
Sorry za pierwszego posta ale był pisany z komórki.
No nic. Napisałem do LGA. zobacze czy odpiszą.
 
Do góry Bottom