>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

porada?

D 15

davidluiz

Użytkownik
Witam.
Mam zamiar założyć konto na skrillu jednak sam do końca nie wiem czy warto. W obstawianie bawię się dla przyjemności i nie gram jakimiś dużymi stawkami, moje wypłaty czyli przelewy miesięczne są do/około 1000zł. Szczerze o skrillu itp niby coś czytałem ale pojęcia zielonego bardzo nie mam. I moje pytanie chciałbym skierować do osób w tym temacie ogarniętych, warto przy takich pieniądzach pchać mi się w skrilla? czy pozostać przy zwykłym przelewie bankowym?
I kolejna sprawa jak to wygląda dokładnie z opłatą. Nie chodzi mi o prowizje za przelew itp. lecz za samo &quot;istnienie&quot; u nich. Czy jest jakaś stawka która obowiązuje mnie co miesiąc za prowadzenie u nich konta? i co w przypadku gdy np. po 2 miesiącach przyjmijmy rozmyślę się z korzystania z ich usług?usuną moje konto czy jak?
 
M 2

miszka6

Użytkownik
Ja Skrilla założyłem ponad miesiąc temu i na razie mogę szczerze polecić.
- założenie konta, zamówienie karty - zero problemów,
- przelewy na konto bukmachera i wypłaty,
- korzystanie z karty w sklepach,


Opłaty za konto: (ze strony Skrilla)
Używanie konta Skrill do celów prywatnych jest bezpłatne, jeśli tylko logujesz się lub dokonujesz transakcji co najmniej raz w ciągu 12 miesięcy.
W przeciwnym wypadku Twoje konto będzie co miesiąc obciążane opłatą w wysokości 1 EUR (lub równoważną).



A jeśli chodzi o twój główny dylemat, to chyba nie masz się czym martwić. &quot;Kilkuset złotowe&quot; przelewy to chyba drobne... i przeżyjesz bez Skrilla, ale może niech podpowiedzą Ci z większym doświadczeniem ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
warto przy takich pieniądzach pchać mi się w skrilla? czy pozostać przy zwykłym przelewie bankowym?
I kolejna sprawa jak to wygląda dokładnie z opłatą
Jezeli chodzi o opłaty to założenie i utrzymanie konta jest darmowe.
Korzystanie ze skrilla ma wiele zalet, najważniejszą z nich jest natychmiastowy dostęp do gotówki jeżeli posiadasz kartę skrill. Na zwykły przelew bankowy czeka się średnio 1-2 dni podczas gdy na wypłatę na konto skrill u większości bukmacherów (nawet w weekendy) kilka minut max kilka godzin.
Jeżeli chcesz mieć szybki dostęp do wygranych to jak najbardziej się opłaca założyć skrilla.
Opłaty za konto: (ze strony Skrilla)
Używanie konta Skrill do celów prywatnych jest bezpłatne, jeśli tylko logujesz się lub dokonujesz transakcji co najmniej raz w ciągu 12 miesięcy.
W przeciwnym wypadku Twoje konto będzie co miesiąc obciążane opłatą w wysokości 1 EUR (lub równoważną).
Oczywiscie jeżeli będziesz miał coś na koncie. Jeżeli twój stan konta będzie wynosił 0 to żadna opłata po 12 miesiącach nie uzywania skrilla nie bedzie pobierana.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oczywiscie jeżeli będziesz miał coś na koncie. Jeżeli twój stan konta będzie wynosił 0 to żadna opłata po 12 miesiącach nie uzywania skrilla nie bedzie pobierana.
Podobnie zrobiło już kilka bukmacherów z tą praktyką pobierania opłat jesli masz coś na koncie a nie ma ruchu przez dłuży okres im to zalega tak na prawdę....
 
Do góry Bottom