>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Portugalia (Liga Zon Sagres | Liga de Honra) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Szczerze mówiąc, gdy zobaczyłem kursy na u/o to trochę się zdziwiłem i sądziłem, że będą zupełnie odwrotne. Braga u siebie jest cholernie silna, wygrali wszystkie mecze poza potyczką z Benficą, gdzie padł remis. Mimo tego, że Braga u siebie gra bardzo dobrze to myślę, że goście powinni coś wpakować. Obie ekipy znajdują się w dobrej formie, więc dlaczego mielibyśmy nie zobaczyć tam bramek ? Obie drużyny mają o co walczyć. Braga patrząc okiem realisty ma raczej nikłe szanse na mistrzostwo, ale powinni bronić 3 miejsca gwarantującego im udział w eliminacjach do LM. Guimaraes natomiast cały czas walczy o miejsce premiowane LE. Terminarz jest trudny, ale radzą sobie nieźle. W ostatniej kolejce z kwitkiem odprowadzili Benfice, teraz grają z Bragą, a za tydzień zagrają z bezpośrednim rywalem w pojedynku o 5 miejsce. Szansa na zmniejszenie dystansu jest. Jutro łatwego meczu dla Bragi nie przewiduję, ale mimo wszystko sądzę, że wygrają. Z tego wszystko wybieram jednak over. Kurs fajny, minimalne value, polecam to zagrać.
E: Kwestią uzupełnienia podam osłabienia obu ekip:
Sporting Braga: Ewerton (16/1), Paulo Vinicius (11/2), Baiano (10/0), Luis Alberto (1/0), Alan (18/3)
Vitoria: Joao Paulo (18/0), Issam El Adoua (18/0), Pedro Mendes (9/0).

Braga - Guimaraes | Powyżej 2,5 gola [2,00] Bet365 ✅ 4:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Sporting Braga @1,52

Braga od razu wpadła mi w oko. Przez porażkę Benfici mogą zmniejszyć stratę i realnie walczyć o nawet nieosiągalne.
Braga gra u siebie, po odpadnięciu z LE może w 100% skupić się na lidze. Jest ogromna szansa, motywacji nie zabraknie.
Wystąpią jednak bez Alana i Ewertona. Dłużna nie pozostanie ekipa Guimaraes, w której kontuzje przywitały kolejno: Mendes (MF 10/0), El Adoua (DF 18/0), Paulo (DF 18/0).
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
21 KOLEJKA
02-05.03.2012
Najbliższa kolejka Liga Zon Sagres zapowiada się bardzo ciekawie, wiele meczy od których może zależeć bardzo dużo w kontekście mistrzostwa i utrzymania w lidze. Na sam początek mamy szlagier Benfica Lissabon - Fc Porto. Mecz zaplanowany na 02.03 21:15, będzie to jedyne spotkanie, które odbędzie się w ten dzień. Pozostałe mecze odbędą się w sobotę 3 marca - oraz niedzielę i poniedziałek 4-5 marca. Zacznę więc od tego co najciekawsze ;)

Benfica Lizbona - Fc Porto 2:3
Typ: obie strzelą? - TAK

Kurs: 1.75

Gdzieś ostatnio usłuszałem stwierdzenie, że Benfica to najlepsza ekipa w Portugalii. Grają rzeczywiście nieźle, ale ostatnio widzimy małe załamanie formy. Académica Coimbra ugrała remis u siebie. Mało tego.. wcześniej 6 w tabeli Vitória Guimarães wygrała z Orłami do zera. Niepokój i wielka niewiadoma czeka nas przed meczem z Porto. Miniona środa niestety nie była szczęśliwym dniem dla piłkarzy FC Porto. Już mówię czemu. Podopieczni Vitora Pereiry, w rewanżowym spotkaniu 1/16 finału LE ulegli na Etihad Stadium miejscowemu City aż 0:4 i tym samym to The Citizens awansowali do kolejnej fazy rozgrywek. Porto odprawione z kwitkiem, musi teraz skupić się na grze w lidze krajowej i walce o kolejny tytuł mistrzowski. Obydwie ekipy idą łeb w łeb. Mają tyle samo punktów i niemal identyczny bilans bramek. Dokładnie o 3 bramki mniej straciło Porto. Ale w takich meczach jak ten nie ma to istotnego znaczenia. W Porto trwa zamieszanie wywołane odejściem Hulka. W angielskich brukowcach ukazują się już ploty dotyczące nowej oferty Chelsea, skierowanej do FC Porto. Chodzi oczywiście o transfer Hulka na Stamford Bridge. Andre Villas-Boas przyznał, że skrzydłowy FC Porto Hulk byłby idealnym wzmocnieniem dla Chelsea. Sam piłkarz, nie wypowiada się narazie w tym temacie. Jeżeli chodzi o sam mecz to szansę daje 50/50. Benfica u siebie mocna, Porto na wyjeździe także. Interesujący jest fakt, że Benfica nie zdobyła bramki od 2 meczy. Liczę na przełamanie w spotkaniu na szczycie, tym bardziej przed własną publicznością. Myślałem o typie obie strzelą. Mecz na 0:0 może być mało opłacalny dla jednych i drugich. Tu chodzi o uzyskanie przewagi nad rywalem i odskoczenie w tabeli. X więc odpada. Rodrigo i Cardozo palą się do gry, na nich głównie spoczywa strzelanie goli w zespole gospodarzy, pod drugiej stronie.. wspomniany już Hulk i reszta walczaków z Rodriguez James, Maiconem i Varela Silvestre na czele. Niech festiwal bramek będzie radością dla kibiców. Tak było w 3 ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami, gdzie za każdym razem padał over 2,5 gola.


Cd Feirense - Academica De Coimbra 1:1

Typ: obie strzelą? - NIE
Kurs: 1.67


Feirense to niewygodny rywal dla każdego. Są niby na dnie, dostają niby baty, lecz walczą zaciekle. Tylko to trochę za mało. Potrzeba wyników. A szczególnie zwycięstw. Academica solidny średniak ligowy, lecz nadal niepewny swojego bytu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Portugalii. Teraz informacja która jest w zasadzie najważniejsza - Academica w 6 ostatnich meczach zdobyła uwaga - 1 bramkę! Nie są faworytem w moim odniesieniu w meczu z Feirens, które potrzebuje punktów jak żebrak kasy. Gospodarze zdobyli najmniej bramek z całej ligi w 20 meczach - zaledwie 14. Mecz walki, mało bramek, a jeżeli padną to po stronie gospodarzy, którzy muszą zacząć wygrywać. Dół tabeli jest spłaszczony, mogą z przedostatniego miejsca wskoczyć o kilka pozycji wyżej. Tylko potrzeba wygranej. A z zespołem Academica De Coimbra gra sie bardzo trudno o czym przekonała się ostatnio Benfica, która waliła 90&#39; minut głową w autobus przed bramką i skończyło się 0:0.Taktyka na Feirense? Nie przegrać..

Cd Nacional Madeira - Sporting Braga 1:3
Typ: 2

Kurs: 2.00

Dziwi mnie tak duży kurs na win Bragi. Są chyba w szczytowej formie jeżeli chodzi o ten sezon. 9 zwycięstw w lidze z rzędu i awans na 3 pozycję, tuż za wielką Benfica i Porto. Mamy kolejną drużynę, która włączyła się do walki o mistrzostwo. Mnie osobiście zaksoczyła wygrana w LE z Besiktasem. Nie dość że wyjazdowy mecz, na trudnym tureckim terenie, to jeszcze 3 punkty pojechały do Portugalii. Gdyby nie pierwszy mecz przegrany 0:2, to Braga grałaby dalej. A tak to przygoda z LE dobiegła końca w tym sezonie. Nacional zapunktował w 2 ostatnich meczach. W sumie obydwa wygrał. Rywali miał dość słabych, więc można było się spodziewać wygranych po stronie Nacional. To taka typowa drużyna, która zabiera słabszym i oddaje mocniejszym punkty. Gdy przychodzą mecze z ekipami z najwyższej półki, to piłkarzom Nacional nogi się zawiązują. Dla przykładu podam wyniki: mecz z Porto przegrany 5:0, mecz z Benfica przegrany 4:1, wcześniej także Benfica ich ograła dwa do zera. Krótki rachunek - 11:1 (bilans bramkowy). Przyszedł czas na kolejny sprawdzian z drużyną z czołówki. Braga nastawiona jest na zwycięstwo. Nadarza się szansa zbliżenia punktami do Porto i Benfiki, bo w tej kolejce obydwie te ekipy grają ze sobą. W przypadku zwycięstwa jednej z nich i Bragi, to Braga awansuje na pozycję wicelidera! Jest więc o co grać i walczyć. Kurs spadnie do weekendu, więc polecam pobierać. Nacional jest dużo słabszą drużyną na dzień dzisiejszy i przegrają z rozpędzoną lokomotywą z Bragi.

Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 1:0

Typ: 2 DNB
Kurs: 2.11


Z pozostałych meczy, bardzo fajny kurs na zwycięstwo Maritimo, które ciągnie passę 3 kolejnych zwycięstw. Za 4 zwycięstwo buki płacą 3.00. Ładnie można kasę przyciąć. Przeciwnik Vitoria Guimaraes jest przecież od nich niżej w tabeli, ostatnio dostali lekcję od Bragi 4:0 i nastroje po tym meczu są nieco przygasłe. Guimaraes pokazali jednak że potrafią wygrywać dwie kolejki temu pokonując 1:0 Benficę. Ale do mnie osobiście bardziej trafia wygrana 2:0 Maritimo ze Sportingiem Lizbona niż wymęczone 1:0 Guimaraes z Benfica. Tak na koniec w prezencie można zagrać jako singiel gdzieś na oddzielnym kuponie.. Maritimo na wyjazdach to w końcu 4 siła ligi. Pod tym względem paradoksalnie lepiej wypadają niż w spotkaniach u siebie! Mnie rozczarował mecz pucharowy 2 lutego z CD Santa Clara gdzie ekipa Guimaraes przegrała 1:0 z średniakiem Portuguese 2nd league. Huśtawka, gdzie lepsze mecze przeplatają beznadziejnymi. A obecna 6 pozycja w lidze nie odzwierciedla ich gry. Są inne zespoły które prezentują w tej chwili podobny styl gry do nich a znajdują się dużo niżej w tabeli. Myślę że Maritimo stać z powodzeniem na wygranie tego meczu, podeprę się remisem, na wszelki wielki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Estoril Praia - FC Penafiel 1:1 ⛔
Typ : Estoril
Kurs : 1,70
Bukmacher : bet-at-home



Po raz kolejny pokuszę się o zagranie na Estoril ponieważ bukmacherzy wystawiając taki kurs dają nam ewidentny prezent. Gospodarze to drużyna, która przewodzi w tabeli Liga de Honra, a nad drugą drużyna ma już jedenaście punktów przewagi. W ciągu ostatnich pięciu kolejek zdobyli oni komplet punktów nie tracąc przy tym ani jednego gola! Bilans bramkowy w tych pięciu meczach to 12:0. Na własnym stadionie w tym sezonie jeszcze nie przegrali, na dziewięć rozegranych meczów mają sześć zwycięstw i trzy remisy, a bilans bramkowy to 13:1 tak więc widać, że wykorzystują do maksimum atut swojego boiska. Co do drużyny gości to plasują sie oni obecnie na szóstej pozycji ze stratą szesnastu punktów do prowadzącego Estoril. Ostatnie pięć meczów to dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka. Na wyjazdach nie specjalnie zachwycają, na dziewięć dotychczas rozegranych spotkań wygrali dwa, zremisowali czery i odnieśli trzy porażki. Fakt, że typ ten jest głównie opierany na statystykach aczkolwiek tak jak wspomniałem wyżej, taki kurs to prawdziwy prezent i nie wypada z tego nie skorzystać.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Mecz, który wzbudza ogromne emocje w całej Portugalii, gdyż tak po prawdzie, w przypadku zwycięstwa którejś z ekip daje jej przewagę punktową oraz psychologiczną w dalszej walce o mistrza. Ciężko wskazać faworyta ale wg. formy to na pewno można nim określić Porto. Dlaczego? Benfica nie wygrała 3 ostatnich spotkań jakie grała ale warto podkreślić, że wszystkie te mecze grała na wyjazdach, a u siebie dalej są naprawdę piekielnie mocną ekipą. Trener Jorge Jesus ma do swojej dyspozycji pełną kadrę, którą poniżej wrzucę:
Bramkarze: Artur Moraes, Eduardo e Mika;
Obrońcy: Maxi Pereira, Luisão, Jardel, Garay, Miguel Vítor, Capdevila, Luís Martins e Emerson;
Pomocnicy: André Almeida, Javi García, Matic, Witsel, Bruno César, Pablo Aimar, Nicolás Gaitán, Rúben Pinto e Nolito;
Napastnicy: Cardozo, Rodrigo, Nélson Oliveira, Yannick Djaló e Saviola
Składu co prawda możemy się domyślać ale jak znam JJ to zapewne wyjdzie ustawieniem takim: Artur; Maxi, Garay, Luisao, Emerson; Javi Garcia, Aimar, Nolito, Gaitan, Rodrigo, Cardozo. Jednak czy wyjdzie ten skład czy chociażby w miejsce Nolito zagra Witsel to dopiero przed samym meczem się przekonamy, gdyż to zbyt ważne spotkanie by podawać wyjściowy skład na dzień przed meczem.
Porto również w najmocniejszym zestawieniu i to może cieszyć, gdyż obie ekipy w najmocniejszych składach są w stanie pokazać pełnię swojego potencjału. Jeszcze dla formalności wrzucę kadrę Porto:
Bramkarze: Helton, Bracali
Obrońcy: Sapunaru, Rolando, Maicon, Otamendi, Alvaro Pereira, Alex Sandro
Pomocnicy: Fernando, Defour, Moutinho, Lucho
Napastnicy: Rodriguez, Iturbe, Kléber, Janko, James, Hulk, Djalma
Tutaj zestawienie składu to dużo większy problem ale jeśli miałbym się domyślać to pewnie skład będzie taki: Helton; Maicon, Otamendi, Rolando, Alvaro Pereira; Fernando, Moutinho, Lucho; James, Hulk, Janko
Odnośnie obu ekip to wiadomo, że potencjał ofensywny jest ogromny. I Orły i Smoki mają w swoich składach piłkarzy najwyższej światowej klasy więc zwiastuję to nam świetne widowisko i na to liczę, a nie na jakieś kunktatorstwo z obu stron i wzajemne wyczekiwanie się, bo to by zabiło cały mecz.
Najlepiej gdyby szybko padł gol, to wtedy zobaczylibyśmy świetny, szybki mecz, w którym zapewne padłoby wiele goli. Ja właśnie na to liczę, a buki to chyba nie zbytnio o takim meczu myślą, gdyż kurs 2,00 na over w tym meczu, ja traktuję jako prezent i bez żadnego zastanowienia to pobieram, gdyż w mojej ocenie jest to ogromne value i warto pobrać takie &quot;cudo&quot;.
Mecz oczywiście będzie transmitowany na antenie Orange Sport.
Mój typ:
Over 2,5 @ 2,00 Sportingbet✅
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplia: Piłka Nozna,Portugalia Liga Sagres
Spotkanie: Uniao Leiria-SC Olhanense
Wynik: 1:3 ⛔
Typ:
X
Kurs:
3.00
Bukmacher: Bet365


Analiza: Dzis o godz 20:15 zostanie dokonczenie 21 kolejki Portugalskiej pomiedzy Uniao Leiria i SC Olhanense.Gospodarze u siebie rewelacyjnie nie graja zanotowali 3 wygrane 1 remis i 5 porazek strzelajac 10 straconych 18 zdobywajac 10 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali na wyjezdzie CS Maritimo i przegrali to spotkanie 1:0.Uniao Leiria obecnie zajmuje ostatnie miejsce zanotowali 4 wygrane 3 remisy i 13 porazek strzelajac 18 straconych 38 zdobywajac 15 punktów.Goście w meczach wyjazdowych radza przecietnie zanotowali 2 wygrane 4 remisy i 3 porazki strzelajac 10 straconych 11 zdobywajac 10 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Gil Vicente i zremisowali w tym spotkaniu 0:0.SC Olhanense obecnie zajmuje 8 miejsce zanotowali 5 wygranych 8 remisów i 7 porazek strzelajac 21 straconych 25 zdobywajac 23 punkty.Dla czego remis? Uniao Leiria bedzie walczyc w tym meczu zeby nie przegrac i zachowac szansze na utrzymanie sie w lidze.SC Olhanense jest bezpieczny nad strefa spatkowa.Uwazam ze ten mecz bedzie bardzo wyrównany i padnie remis w tym spotkaniu.Pozdrawiam ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na dzisiaj dwie peffki z cyklu &quot;133/10&quot;...
VS

Pierwszy z dwóch sobotnich meczy rozpocznie się o godzinie 19 na Estadio AXA w Bradze. Gospodarze dzięki kapitalnej ostatnio grze są w stanie powalczyć do końca o mistrzostwo Portugalii, co byłoby niezwykłym osiągnięciem, bo pokonanie Benfiki i Porto to jest coś w Portugalii. Braga ma za sobą 10 kolejnych wygranych w lidze i dzisiaj ja wierzę, że będzie numer 11. U siebie są naprawdę bardzo mocni, gdyż do tej pory jedynie Benfice udało się wywieźć oczko z tego malowniczo położonego stadionu. Pamiętam ich ostatnie starcie z Vitorią Guimaraes, gdzie rozbili rywala 4:0, a przecież Vitoria to ekipa tuż za czołówką. Co prawda dalej nie jest dostępny Alan, to jednak przede wszystkim Lima oraz Mossoro, Helder Barbosa czy inni będą tutaj strzelać bramki i po prostu rozbiją w pył tak słabego rywala, jakim nie wątpliwie jest Uniao Leiria. Dość powiedzieć, że Uniao zajmuje obecnie ostatnią pozycje w tabeli, a w tym sezonie w 21 spotkaniach stracili aż 41 goli, z czego w 7 meczach tracili co najmniej 3 gole, a to stanowi dokładnie 1/3 wszystkich spotkań. Przerażające te statystyki gości ale co ciekawe w tym sezonie w bezpośrednim starciu obu ekip, to właśnie Uniao Leiria była górą wygrywają 1:0. Dość powiedzieć, że ostatnie zwycięstwo Bragi nad Uniao miało miejsce prawie dwa lata temu, bo 10 kwietnia 2010... Jednak to tylko historia, a obecna forma jest po prostu miażdżąca dla Uniao i myślę, że 3:0 to wynik byłby dla nich najlepszy, bo na lepszy ich nie stać, a jak Braga się rozpędzi to i 5 może im wrzucić lekko.
Braga @ 1,222 SB✅
Braga(-1) @ 1,571⛔
Braga over 1,5 @ 1,30✅
Braga over 2,5 @ 2,10⛔
Lima strzeli @ 1,70
✅

VS

Drugi dzisiejszy mecz, to kolejny mecz do jednej bramki, gdyż na Estadio du Dragao przyjeżdża Academica Coimbra i należy się spodziewać, że dostaną lanie od rozpędzonego Porto. Co ciekawe w tym sezonie te ekipy spotkały się dwukrotnie i póki co bilans jest wyrównany, bo najpierw Porto wygrało w lidze 3:0, a miesiąc później również w Coimbrze przegrało takim samym wynikiem ale wtedy zapewne na boisko wyszły rezerwy. Porto ostatnimi czasy zaczyna nabierać rozpędu i widać, że transfery Lucho i Janko dały pozytywnego kopa temu zespołowi. Wreszcie nie muszą polegać tylko i wyłącznie na Hulku, bo tak było przez długi czas. Teraz w pomocy mamy Joao Moutinho i Lucho czyli duet rozgrywających jakich nie ma nikt w Portugalii, w ataku z kolei na środku Janko, a po bokach James i Hulk. To właśnie ta ostatnia dwójka oraz Maicon to zdobywcy bramek w klasyku z Benfica, który przed tygodniem Porto wygrało 3:2, chociaż nie byli lepsi na boisku. Z kolei Academica ostatnimi czasy gra co raz gorzej. Początek sezonu mieli niezły ale od ich ostatniego ligowego zwycięstwa minęło już kilka miesięcy, bo wygrana z Olhanense miała miejsce 12 grudnia... Dzisiaj też się nie zanosi, że zdobędą jakiekolwiek punkty, a raczej zanosi się na wysoką porażkę, bo Porto po prostu nie zwykło inaczej u siebie wygrywać. Ja mam nadzieję, że nie powtórzy się scenariusz z meczu z Feirense gdy to Porto wygrało jedynie 2:0 ale też trzeba przyznać, że takie mecze, że bramkarzowi rywali na Dragao wychodzi bardzo wiele to nie są częste i dzisiaj na to liczę.
Porto @ 1,125 SB⛔
Portot(-1) @ 1,40⛔
Porto over 1,5 @ 1,20⛔
Porto over 2,5 @ 1,80⛔
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie: Porto - Académica
Typ: Porto -1 -1,5
Kurs: 1,35
Buk:

Porto w bardzo silnym składzie. Po tym, jak wyprzedzili w tabeli Benfikę, nie mogą pozwolić sobie na wpadkę. Jedynym osłabieniem wartym odnotowania jest brak Vareli. Co prawda nie zagra też Iturbe, jednak on jeszcze nie odgrywa ważnej roli w zespole i póki co przesiaduje na ławce. Zdaniem &quot;A Bola&quot; w wyjściowej jedenastce zobaczymy dziś znajdującego się we wspaniałej formie Jamesa, który zajmie miejsce Djalmy. Kolumbijczyk dysponuje dużo większym potencjałem, a do tego prezentuje świetną formę.
Kadra Porto:
Bramkarze: Helton i Bracali;
Obrońcy: Maicon, Rolando, Otamendi, Álvaro Pereira, Sapunaru i Alex Sandro;
Pomocnicy: Lucho, João Moutinho, Fernando, Defour i Djalma;
Napastnicy: Kléber, Hulk, James, Cristian Rodríguez i Janko.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
SC Olhanense vs. Nacional Funchal typ: SC Olhanense DNB @ 1.75 ZWROT
Już parę razy mierzyłem się z takimi typami jednak zawsze czegoś minimalnie brakło może tym razem będzie inaczej. Mecz sąsiadów z tabeli ,czyli o przysłowiowe sześc punktów. Wiadomo jak siły się rozkładają w lidze Sarages więc te dwa zespoły mogą powalczyć o co najwyżej siódme bądź szóste miejsce bo dysproporcja jest zbyt duża pomiędzy górną połową tabeli a resztą stawki. Gospodarze mają tylko punkt przewagi nad dzisiejszym swoim rywalem przy czym nie przegrali od trzech ostatnich meczy, dwukrotnie remisując oraz ogrywając na wyjeździe Uniao Leiria (1-3) a antybohaterem był Djaniny który doprowadził do remisu zaś w końcowym fragmencie meczu decydującym o losach spotkania dostał czerwoną kartkę co wykorzystali jeszcze gracze SC. Nacional gra dobrze ze słabszymi czego dowodem są wygrane nad Academica czy Pacos jednak z czołówką Bragą ,Sportingiem oraz Benficą łącznie zakończyli spotkania z trzema porażkami i bilansem 3-10 a przecież z Bragą mogło być nieźle bo prowadzili nawet po golu Moreno. Gospodarze dziś bez większych osłabień ,w kadrze zabrakło miejsce dla Mateusa (14/0), Piloto (9/0). Przyjezdni zaś borykają się z kontuzjami Marcelo GK (13/0), Skolnic (12/3), Madrid (8/0), Costa (9/0), Keita (5/2) a niepowołany został Juliano (9/0). Myślę że można coś tutaj pokombinować ja wybieram DNB za małą stawkę.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Portugalska liga zwiększa liczbę klubów. Nikt nie spadnie
- Zarząd ligi złożony z prezydentów klubów zatwierdził rozszerzenie rozgrywek o dwa kluby do 18 od sezonu 2012/2013 - poinformowano późnym wieczorem w poniedziałek w komunikacie prasowym LPFP.
Powiększenie ligi oznaczać będzie, że w tym sezonie nie spadnie żadna z dwóch drużyn z dna tabeli. Decyzja ta wywołała rozgrzaną dyskusję w Portugalii. Zmiany musi jeszcze zamienić tamtejsza federacja i Krajowa Rada Sportu.
Inna ważna zmiana, którą udało się przeforsować oznacza, że liga będzie od teraz sprzedawcą praw telewizyjnych, a nie jak miało to miejsce do tej pory, gdy telewizje negocjowały z poszczególnymi klubami.
Ale oznacza to jednocześnie, że Portugalia przyjmie system z Hiszpanii, gdzie największą kasę z praw telewizyjnych zgarnia dwóch gigantów - Real i Barca. W Portugalii będą to trzy największe firmy Benfica, Sporting i Porto.

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/portugalska-superliga/2011-2012/portugalska-liga-zwieksza_sto3193334/story.shtml
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
CD Feirense vs. Sporting Braga typ: Sporting Braga @ 1.55 ✅
Czy seria Sportingu będzie przerwana na Estádio Marcolino de Castro? Ja mam nadzieje ,że nie bo walka o mistrzostwo Portugalii już dawno nie była tak ciekawa był rok Porto potem Benfiki a być może teraz Bragi ale póki co o mistrzostwo biją się wszystkie wymienione. Goście co prawda odpadli z ligi europejskiej po porażce (0-2 i 1-0) z Tureckim Besiktasem ale być może zyskają z tego bo będą mogli się skoncentrować już tylko na lidze podobnie jak Porto ,bo Lizbończycy mają jeszcze ligę mistrzów. Widziałem urywkowo mecz z Uniao Leiria i powiem szczerze ,że wynik (2-1) i to tylko 2-1 bo powinno być wyżej. Ostatnie pięć zwycięstw z rzędu i seria w lidze na pewno będzie chciana być podtrzymana jednak dziś sporo braków kadrowych. Leonardo Jardim dziś bez Ewertona (16/1),Baiano (10/0), Paulo Vinicius (11/2) oraz napastnika Alana (18/3). Ja jakoś w miejscowe CD nie wierzę i kwestia jest czy spadną czy nie bo wiadomo co jest teraz głównym tematem &#39;&#39;tabów&#39;&#39; - powiększenie ligi do 18-zespołów a przy okazji nikt nie spadnie (osobiście jestem jak najbardziej &#39;&#39;za&#39;&#39;). Goście nie wygrali od 9-spotkań nie wygrali niczego a jedynie zanotowali parę remisów u siebie ze samymi słabeuszami. Feirense bez Rabiola (8/1), Cris (12/0), Diogo Cunha (20/1), Miguel Pedro (19/0). Liczę tutaj w dalszym ciągu na serie Bragi ,bo przecież chcąc sięgnąć po mistrzostwo nie mogą przegrać lub nawet zremisować z najsłabszym w stawce zespołem.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Fc Gil Vicente - Sporting Lizbona 2:0 ⛔

Typ: 2

Kurs: 1.85


Warto dziś pomyśleć o zwycięstwie Sportingu Lizbona w meczu ligowym. Każdy wie, że Lwy mimo porażki 2:3 awansowali do ćwierćfinału LE dzięki wcześniejszemu zwycięstwu na Alvlade 1:0 z Manchesterem City. Wczoraj Trener Ricardo Sá Pinto podał nazwiska dziewiętnastu zawodników powołanych na mecz z Gil Vicente. W kadrze znalazł się João Pereira, który musiał odpoczywać w konfrontacji z Manchesterem City z powodu nadmiaru żółtych kartek oraz Elias, który nie jest zgłoszony do gry w europejskich pucharach.
Na spotkanie w Barcelos szkoleniowiec Lwów postanowił nie powołać Tiago, Ariasa, André Santosa i Ribasa. Natomiast z powodu urazów w poniedziałkowym pojedynku zabraknie Bruno Pereirinhii, Onyewu, Rinaudo oraz Rodrigueza. Najważniejsze, jest to że gotowy do gry jest gwiazdor Wolfswinkel, który jest tą siłą napędową ekipy Sportingu.
Bramkarze: Rui Patrício, Marcelo Boeck
Obrońcy: Daniel Carriço, Polga, Evaldo, João Pereira, Insúa, Xandão
Pomocnicy: Schaars, Izmailov, Capel, Matías Fernández, Jeffren, Carrillo, André Martins, Renato Neto, Elias
Napastnicy: Wolfswinkel, Rubio
Kilka słów o gospodarzach.. Gil Vicente zajmuje w tabeli 12 pozycję, nie wygrali od 4 kolejnych spotkań, notując po drodze 3 porażki i jeden remis. Szczególnie boli ta ostatnia porażka w wyjazdowym meczu ze słabiutkim Beira Mar. Drużyna Gil Vicente nie zdobyła nawet jednej bramki, z drużyną która ociera się o spadek z ligi. Beznadziejna jest w tej chwili gra i poziom jaki prezentuje Gil Vicente, dlatego spodziewam się dość łatwej przeprawy zawodników z Lizbony. Drużyna z Alvalade podbudowana jest nie tylko wyeliminowaniem Manchesteru City ale także ostatnim ligowym zwycięstwem 5-0 z Vitórią Guimarães.Nastroje są w zespole wręcz znakomite i mecz z Gil Vicente nie powinien ich zepsuć. Do tej pory Sporting Lizbona spotkał się z Gil Vicente w lidze portugalskiej 29 razy. Os Leões odniosły 18 zwycięstw, 7 razy padł remis, a 4-krotnie triumfował zespół z Barcelos. Widać zdecydowaną przewagę Sportingu w tym aspekcie. Pora odrobić weekendowe wpadki i dzisiaj zasilić swój budżet.
Wolfswinkel i spółka jadą podtrzymać fenomenalną formę do Gil Vicente
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie: Gil Vicente - Sporting
Typ: Gil Vicente strzeli
Kurs: 1,61
Buk:

Po tym, co Sporting pokazał w meczu z Man City, wielu jest przekonanych co do wysokiej dyspozycji tego zespołu. Lizbończycy, o ile u siebie spisują się bez zarzutu, wygrywając znakomitą większość spotkań, o tyle na wyjazdach są całkiem innym zespołem. W ostatnich 12 spotkaniach drużyna Sá Pinto tylko raz zachowała czyste konto i zaledwie raz była w stanie odnieść zwycięstwo.
Co więcej, to właśnie Gil Vicente w poprzednim starciu obu drużyn potrafiło pokonać Sporting, w dodatku na jego własnym terenie, które, jak wiemy, jest w tym sezonie prawdziwą twierdzą. Także we wcześniejszym spotkaniu obu ekip, kiedy Sporting wygrał gładko 6-1, Gil Vicente było w stanie zdobyć gola, stąd uważam, że i dzisiaj wyjdą na boisko z odpowiednim nastawieniem i być może pokuszą się o małą niespodziankę.
Gil Vicente całkiem niedawno potrafiło strzelić 3 bramki Porto, wygrywając 3-1. Strzeliło także gola na wyjeździe z innym potentatem – Benficą (porażka 3-1).
Ostatnie wyjazdowe mecze Sportingu z zaznaczonymi spotkaniami ze straconym golem:
 
A 9

asgro666

Użytkownik
Zna ktoś skład bragi na mecz z Gil Vicente? , szukam , szukam i znaleźć nie mogę :/
Na oficjalnej stronie też żadnego info po za cenami biletów:/
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zna ktoś skład bragi na mecz z Gil Vicente? , szukam , szukam i znaleźć nie mogę :/
Na oficjalnej stronie też żadnego info po za cenami biletów:/
Lista powołanych :
Guarda-redes: Quim e Berni.
Defesas: Miguel Lopes, Douglão, Samuel, Elderson e Nuno André Coelho.
Médios: Custódio, Djamal, Vinícius, Hugo Viana, Mossoró, Rivera.
Avançados: Ukra, Hélder Barbosa, Lima, Paulo César, Carlão e Nuno Gomes.
http://www.maisfutebol.iol.pt/sp-braga/braga-gil-vicente-taca-da-liga-samuel/1334866-1468.html
 
A 9

asgro666

Użytkownik
Dzięki teraz tylko jeszcze muszę tekst wrzucić do translatora.
Hmm... w sumie skład prawie że na najmocniejszy.
W finale czeka już Benfica... wiadomo że jutro przed bragą mecz w lidze(mała poprawka źle sprawdziłem , następny mecz ligowy bragi dopiero 26 marca) , ale po tym beznadziejnym meczu Gil Vicente z Sportingiem(wygranym i owszem , ale jak ktoś oglądał to wie że nie zasłużenie) typ na Bragę bardzo kuszący i do tego kurs ~ 1.7.
Macie jakieś propozycje?
Chyba Gil nie będzie miało drugi raz takiego farta?
Decyzja podjęta
Spotkanie: Gil Vicente - Baga 2:2 ⛔
Typ
: 2(-1) AH
Kurs
: 2.15
Buk
:Bet365
Analiza:
czytając przed meczowe wywiady z trenerami obu zespołów , zapoznając się z składami (dzięki za link Robson) wybrałem na dzisiaj typ na Bragę.
Braga w tym sezonie wygrywa z każdym i wszędzie , zespół który pod koniec tamtego sezonu i na początku tego grał niemrawo i bez jakiegoś większego polotu teraz strzela po 2-3 bramki w każdym meczu.
Wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami , ale w tym przypadku(benfika czeka już w finale) i z tym składem(podany w poście wyżej) nie widzę innego scenariusza niż wysokie zwycięstwo Bragi.
Jeżeli Gil nie będzie miał znowu farta jak w meczu z sportingiem(podwójny karny) to jestem spokojny o kwotę jaką zainwestowałem w Bragę.
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Puchar Ligi
Spotkanie:
Gil Vicente - Braga 2:2 ⛔
Typ:
Braga over 2.5
Kurs:
3.40
Bukmacher:
Bet365
Analiza: Dziś o godzinie 21:15 dojdzie do spotkania Gil Vicente - Braga. Gospodarze, choć u siebie nie są jakoś nadzwyczajnie mocną drużyna, to ograli tutaj w tym sezonie FC Porto 3:1 czy 3 dni temu Sporting Lizbona 2:0. Właśnie.. 3 dni temu. Jeden z aspektów, które pomogły mi przy wyborze typu. Na pewno zawodnicy Vicente odczuwają zmęczenie w porównaniu z graczami Bragi, którzy mieli wolne 2 dni dłużej. Goście prawie równy miesiąc temu odpadli z Ligi Europejskiej i od tego momentu mocno skupili się na rozgrywkach krajowych. Od tamtego momentu wygrali wszystkie mecze ligowe i tym samym zbliżyli się do wiodących prym w lidze Porto i Benfiki. Od tamtej chwili również, podopieczni Leonardo Jardima strzelili 13 bramek w 4 spotkaniach, co daje średnią 3.25 bramki na mecz. Spoglądając na bezpośrednie pojedynki również dostrzegłem przewagę Bragi. W ostatnich 4 meczach Braga z zespołem Gil Vicente zdobyła również 13 bramek, więc widać, że gracze z AXA Stadium mają sposób na Galos. Jeszcze jedna ciekawa rzecz. Ostatnim meczem w którym Gil Vicente straciło 3 bramki był mecz z... Bragą. Spotkanie miało miejsce na Estadio Cidade de Barcelos i tam Braga mimo zmęczenia po rozegranym 4 dni wcześniej meczu z Besiktasem (0:2) pokonała Kogutów 3:0. Możliwe, że dziś w składzie Bragi zobaczymy parę postaci, które na co dzień grzeją ławę, bo priorytetem dla tej drużyny wydaje się być tytuł Mistrza Portugalii. Z pewnością będą chcieli się pokazać trenerowi, a paru wyjadaczy może im w tym pomóc. Wydaje mi się, że Braga jest w stanie strzelić 3 lub więcej bramek, a już na pewno wygrać to spotkanie.

Gil Vicente - Braga | Braga over 1.5 @ 1.72 ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Pacos - Porto
Pacos w tym sezonie jest w środku tabeli przyjeżdża do nich zespół Smoków którzy są mocno podbudowani szansą wskoczenia na fotel lidera. Benfica w piątek niespodziewanie zremisowała swoje ligowe spotkanie. I dzisiaj mogą bez problemu zając ich miejsce w tabeli. Porto w tym sezonie nie gra już w żadnych rozgrywkach pozostaje im już tylko liga w której muszą wypaść jak najlepiej ponieważ pozycja trenera jest nieciekawa. Dostał ultimatum albo mistrzostwo albo pożegnanie. Jednym z poważnych braków w Porto może być brak Fernando jednak lekarze klubowi robią wszystko by wystąpił w tym spotkaniu jednak bez niego Porto również nie powinno mieć problemów z pokonaniem Pacosu. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Porto 2:1. Dzisiaj spodziewam się podobnego rezultatu.

Win Porto @@ 1,45

wynik: 1:1 ⛔
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Braga-Academica

Gospodarze to zdecydowany faworyt tego pojedynku,zajmują wysokie trzecie miejsce,tuż za Porto i Benficą.Goście zaś dopiero na 13 miejscu.
Braga jeśli wygra jutrzejsze spotkanie wskoczy na fotel lidera,także jest o co grać,dodatkowo gospodarze w wyraźnym gazie ostatnie 11 meczy to 11 zwycięstw,Academica jest w zupełnie innej sytuacji,od 11 spotkań nie zaznali smaku zwycięstwa i mało wskazuje na to by odnieśli je jutro.Licze jutro na małe wypalenie się ekipy gospodarzy i małą liczbę bramek.W ostatnich 13 meczach gospodarzy aż 13-krotnie padały conajmniej 3 bramki.Goście z Academici dobrze wiedzą,że Braga jest bardzo mocna zwłaszcza teraz i sądze,że przyjadą się tylko bronić i liczyć na ewentualne kontry,zamurują się,przez co będzie mało goli.Na ostatnich 21 spotkań między tymi drużynami 13 razy był under 2,5 a 16 razy był under 3,5.Na terenie Academicii w tym sezonie padł bezbramkowy remis.

under 2,5 2,10 ⛔
under 3,5 1,45 ✅

2-1
 
G 33

green-black

Użytkownik
Zastanawiam się nad postawieniem na Leirię przeciwko Gil Vicente. Goście za tydzień grają przeciwko Benfice w finale pucharu, więc pewnie nie będą się spinali na mecz bo w lidze zajmują miejsce w środku tabeli. Gospodarzom powinno zależeć na zwycięstwie, bo zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, w zeszłym tygodniu pechowo przegrali ze Sportingiem Lizbona po bramce w doliczonym czasie gry. Po tej porażce ich sytuacja stała się dużo trudniejsza, bo strata do 14. miejsca, dającego utrzymanie* wzrosła do 5pkt a do końca sezonu zostało 5 kolejek. Ten mecz może być kluczowy, bo pózniej mają trudne wyjazdy do Benfiki i Guimaraes oraz mecze u siebie z Feirense i Nacionalem. W tych okolicznościach myślę, że zepną się na ten mecz a gościom nie powinno szczególnie zależeć na tym meczu (porównać to można do meczu Cracovia-Podbeskidzie z naszego podwórka). Aha, kurs na win gospodarzy to 2.45(kurs z totomixu, pomyliłem wcześniej kursy z innym meczem).
*Ma ktoś konkretne info jak wygląda sprawa z rozszerzeniem ligi? Bo z tego co czytałem to władze związku są przeciwne i sprawa może upaść... A to może mieć wielkie znaczenie w przypadku Leirii, motywacji nie powinno im zabraknąć dzisiaj bo nie mogą być pewni że utrzymają się przy &#39;zielonym stoliku&#39;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom