>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Portugalia vs Polska

Status
Zamknięty.
stomil_fan1945 0

stomil_fan1945

Użytkownik
Kursy z Expekt: 1 - 1.42 || X - 3.95 || 2 - 8.00

Zapraszam do wspólnej dyskusji nt. meczu.

/edit Benek_17 - następnym razem, jak masz zamiar załorzyć temat, zrób to wg. przykładów z innych tematów. :]
 
L 0

lasota

Użytkownik
Moim zdaniem pewna 1. Portugalia gra u siebie a po drugie będzie chciała podwójnie sie zrehabilitować za remis z Armenia i Porażkę z Chorzowa (2-1).Jeśli przegrają ich szanse na uzyskanie miejsca w pierwszej dwójce stopnieją i będzie ciężko z awansem.

Portugalia - Polska 1 1,4

Pozdrawiam.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Sądze że przegramy ten mecz i to dosyc znacznie. Wywiezienie z lizbony remisu uwazam za cud. Portugalczycy jesli chca sie znacznie przyblizyc do awansu musza wygrac, zreszta uwazam ze portugalia wygra masza grupe i awansuje dosyc pewnie. Maja od nas zdecydowanie lepszych pilkarzy,a kwartet z przodu moze robic wrazenie na kazdej obronie swiata (quresma, c.ronaldo, deco(nani), nuno gomes. Zagramy na wyjezdzie gdzie gospadaze beda chcieli sie zrehabilitowac przed wlasna publicznoscia za wpadke na armeni. Wynik pierwszego meczu pomiedzy tymi zespolami w tych eliminacjach byl bardzo kozystny dla nas, ale udalo sie wygrac. Udało bo uwazam ze na 10 spotkan z takim rywalem i o taka stawke polska reprezentacja nawet na swoim boisku w 7 by przegrala. W tych eliminacjac mamy troche szczescia bo usmiechlo sie ono do nas na kazachstanie i w azerbejdzanie, a przede wszyskim w belgii i po raz drugi w kazachstanie gdzie przegrywala reprezentacja serbii. Ale z drugiej strony co nas obchodza wyniki serbi ktora uwazam za druzyne pilkarsko lepsza od nas choc niewiele. Postawilem na Portugalie 1000 zl do tego zagralem Anglie i Chorwacje i powiem szczerze ze bede kibicowal portugalczykom,mimo ze ich nienawidze za wyeliminowanie anglikow 3 razy w ostatnich 4 wielkich imprezach.
Moj typ: pewna 1
 
P 15

panasik

Użytkownik
i powiem szczerze ze bede kibicowal portugalczykom,mimo ze ich nienawidze za wyeliminowanie anglikow 3 razy w ostatnich 4 wielkich imprezach.
w sumie ja tez postawilem na portugalie, bo tez uwazam ich za faworytow, ale kibicowac bede polsce :gool:
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
i powiem szczerze ze bede kibicowal portugalczykom,mimo ze ich nienawidze za wyeliminowanie anglikow 3 razy w ostatnich 4 wielkich imprezach.
w sumie ja tez postawilem na portugalie, bo tez uwazam ich za faworytow, ale kibicowac bede polsce :gool:
dokladnie sam wiele razy stawialem przeciwko polakom. jesli wygrywali to cieszylem sie z ich sukcesu, gdy przegrywali to cieszylem sie z przyplywu gotowki. stawiac przeciwko Polsce to nie grzech bo wiadomo ze w wielu dyscyplinach sportu jestesmy poprostu slabi... ale kibicowac zawsze trzeba swoim...

co do tego meczu tak jak wiekszoc uwazam, ze nie mamy wiekszych szans. portugalia to obecnie jedna z najlepszych druzyn na swiecie, wielkie gwiazdy na kazdej pozycji. polska... to jak zagra moim zdaniem zalezy od humoru powolanych zawodnikow niestety. jesli postawie jakis typ na to spotkanie to zapewne bedzie HT/FT 1 bo nie od dzis wiadomo ze polska traci bardzo duzo bramek juz w pierwszych minutach spotkania.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ja myślę, że padnie handicap i over... Dostaniemy takie lanie, że przez najbliższe dni będzie o czym gadać. ;-) Leon, z takim zespołem to nawet w Finlandii nie ugra punktu. Czemu nie powołuje do reprezentacji np Jelenia? To dla mnie wieczna zagadka. Zresztą nawet buki widzą to, że nie mamy szans z Portugalią. Przecież Polska zajmuje pierwsze miejsce w grupie!!!, a mamy na zwycięstwo Portugalii kurs 1.30. Ten mecz skończy się wynikiem, który chyba nikogo nie zaskoczy. Znowu będzie żal i smutek, ale może w końcu ktoś przejrzy na oczy i zrobi coś z naszą reprezentacją. Tyle.
 
tomek7 0

tomek7

Użytkownik
Mnie sie wydaje ze nie bedzie az tak zle jak wiekszosc osob uważa. Od czasu gdy do kadry wszedl Leaon Zawodowiec Polacy naprawde zaczeli grac profesjonalny football. Martwi mnie jednak brak napastnikow. W pierwszym meczu z Portuglają pokazalismy ze grac w pilke potrafimy wiec źle nie bedzie. Nie wróże jakies wiekszego lania i przy szczesciu X2 moze wejsc przy bardzo ladnym kursie.
 
ferdekkk 3

ferdekkk

Użytkownik
Serce mówiło mi ,żeby postawić na Polske z x , jednak rozum zwyciężył i postawiłem na wygraną Portugalii , zobaczymy ,jak będzie . Tak czy siak będę w dobrym humorze , jak wygramy lub zremisujemy to będzie sukces , a jak przegramy to mi spotkanie wejdzie :jupi:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Heh optymiści... Polska przegra to git, bo kupon wejdzie a jeśli wygra to też dobrze bo jej kibicuję. Ja patrze na to z innej strony: Portugalia przegra to krzywo bo kupon zwalił, Portugali wygra to gnój dla sytuacji Polski w tabeli... Zresztą idiotyzmem jest kibicowanie podczas meczu przeciw sobie (przeciw kuponowi bądź Polsce)...

Stawiam na wynik 1:1
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja już sobie kiedyś powiedziałem, nie stawiam przeciw Polakom (jedynie w el. LM i UEFA :p ). Tym razem znów nie postawie na reprezentacje. Polacy to solidna drużyna, która ma motywację. Są aktualnie drugim zespołem eliminacji w całeej europie (pierwszy kraj to nasi sąsiedzi: Niemcy). W ostatnim swoim spotkaniu towarzyskim z Rosją udowodnili, że stać ich na wszystko. Jeżeli zagrają chociaż 60 minut, tak jak całą drugą połowę w meczu z ruskimi to mają szanse nawet na ogranie portugalczyków. Drużyna z płw. Iberyjskiego na pewno ma ochotę na rewanż z przed roku. W ostatnim spotkaniu, drużyna Scolariego zremisowała ledwo z Armenią 1:1. Czyli jak widać oni też się potknęli z tak niby łatwym rywalem.

Moim zdaniem mogą powalczyć oc onajmniej punkt. ;)

[shadow=red:8ec0c71053]POLSKA[/shadow:8ec0c71053]
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
ferdekkk, ???? Widzę, że zagraliśmy podobnie

Ja też będę kibicował Polakom, ale myślę, że raczej wygrają Portugalczycy (w końcu grają u siebie...) chciałbym, żeby Polacy zepsuli mi kupon...choć szansa na to dośc mała niestety.

Pozdrawiam
 
irokez_adam 0

irokez_adam

Użytkownik
Wysłałem kupon na remis polski mam nadzieje że mi wejdzie ???? wierze w wygraną ale nadal trochę Polske brakuje do Portugali. Wszystkie artykuły i wywiady w portalach internetowych napełniają takim optymizmem i patriotyzmem :jezora: aż potrafię uwierzyć iż Leo ma jakiś plan, że reprezentacja jest w szczytowej formie. Chociaż z drugiej strony jestem pewien, że to samo dzieje się w portugalskich mediach. A ja zostaje przy wrażeniach z meczu w Chorzowie i remisie w Rosji. MUSI SIE UDAĆ! POLSKA :gool: ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ja myślę, że padnie handicap i over... Dostaniemy takie lanie, że przez najbliższe dni będzie o czym gadać. ;-) Leon, z takim zespołem to nawet w Finlandii nie ugra punktu. Czemu nie powołuje do reprezentacji np Jelenia? To dla mnie wieczna zagadka. Zresztą nawet buki widzą to, że nie mamy szans z Portugalią. Przecież Polska zajmuje pierwsze miejsce w grupie!!!, a mamy na zwycięstwo Portugalii kurs 1.30. Ten mecz skończy się wynikiem, który chyba nikogo nie zaskoczy. Znowu będzie żal i smutek, ale może w końcu ktoś przejrzy na oczy i zrobi coś z naszą reprezentacją. Tyle.
zal mi ciebie fabregas jesli piszesz, ze Leo nic nie zrobil dla Polski ... wez sie przez chwile czlowieku zastanow.

Wg. mnie jesli Polska nie zostanie zamknieta na swojej polowie, zacznie grac troche silowo by moze przestraczyc Portugalczykow, np taka panienke jaka jest Ronaldo to zle nie bedzie, osobiscie nie ruszam tego meczu bo mam nadzieje na niespodzianke ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie wszyscy grają dziś na Portugalię ;) A mianowicie ja patriotycznie liczę na nasze Orły ???? a także na to, że trener Beenhaker odpowiednio dobierze taktykę do tego spotkania. Osobiście liczę na conajmniej remis ;)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Żal to ci się powinno zrobić naszej reprezentacji po meczu z Portugalią. Zresztą to jest moje zdanie i nie oczekuje od ciebie współczucia. :jezora: Wspomniany wyżej Ronaldo (zwany panienką) po jednej stronie, po drugiej Quaresma i życzę powodzenia. Zagramy siłowo, to ca chwile będzie faul, który w końcu się skończy rzutem wolnym (mam nadzieje, że nie golem). Tak po za tym, możesz mi napisać co takiego Beenhaker zrobił dla reprezentacji?????

Podczas jednego z wywiadów Leon powiedział:
- Chciałbym, żeby ludzie zrozumieli, że moja przyszłość nie zależy od tego, czy w najbliższym czasie piłka trafi w słupek czy wpadnie do bramki. Potrzeba więcej czasu i zaufania, bo chodzi o wprowadzenie polskiego futbolu na wyższy poziom.

O ile pamięć mnie nie myli to był on zatrudniony przez Listkiewicza bynajmniej nie po to by podnosił poziom naszej piłki, tylko była to umowa aby Polska awansowała na EURO. Jeśli chodziłoby o podnoszenie poziomu to równie dobrze Janas mógłby pozostać na stanowisku trenera, bo przecież podniósł poziom reprezentacji!!! bo wprowadził ją do finałów Mundialu. Dlatego właśnie Beny mydli wszystkim oczy i stara się asekurować za wczasu.

-Wiem, że wiele osób chciałoby, żebym odszedł. To normalne, że im większy odnosisz sukces tym więcej masz wrogów....

O co chodzi?? O jakim sukcesie mówi Leon? Kilka sekund wcześniej (w tym samym wywiadzie) ubezpieczał się przed porażką. To jasne, że go wywalą jeśli awansu nie będzie. Mam jednak ciągle nadzieję, że awans nastąpi i wtedy Beenhaker zostanie na stanowisku i będzie można rzec, że zrobił coś dla naszej reprezentacji.

Koniec. ;-) Pozdro
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Panowie, spokojnie, wiem że emocje udzielają się dziś wszystkim kibicom piłki nożnej, ale bez przesady...do meczu pozostało już tylko 8,5h ;d
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Portugalia oczywiscie dzis dużym faworytem a Polacy chcą udowodnic że pierwsza wygrana była nieprzypadkowa.Ja osobiście stawiłbym na Portuglaczyków moim zdaniem Polacy nie umieją sobie poradzic z presją grając z tak znanymi i dobrymi drużynami wyjatkiem był mecz na Stadionie Slaskim przypomnijmy sobie mecze z Anglikami takie moje zdanie.A może nasi koapcze sprawią neispodzianke... poyżyjemy zobaczymy ja ten emcz odpuszczam i sercem jestem za Biało-Czerwonymi

pozdRo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom