>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Portugalia vs Polska

Status
Zamknięty.
tomekkk 0

tomekkk

Użytkownik
Portugalia-Polska x2
Czemu tak postawiłem? Portugalia to rzeczywiście faworyt tego spotkania grają tam same inwidualności,nani,c.ronaldo czy Deco to naprawde wielkie gwiazdy,ale coś czuje że Portugalia może się na nas przejechać,jedyne nasze zadanie to nie dopuszczanie Ronaldo i naniego do piłki,i nie możemy się nastawiać na obrone,trzeba atakować odważnie i się nie bać wielkiej portugali,z drugiej strony mamy w bramce niesamowitego &quot;Króla Artura&quot; Jeśli zagramy drużynowo,to możemy wywieźć nawet remis.
No cóż Reprezentacji życze jak najlepiej z remisu już bede sie niesamowicie cieszył ????
 
P 0

piotrek421

Użytkownik
Według mnie portugalia ten mecz wygra i to wysoko i tak postawiłem, ale mimo wszystko będe kibicował naszym. Mamy szanse wygrać to spotkanie ale musimy zagrać tak jak w drugiej połowie z Rosją, co będzie bardzo trudne.

Dzisiaj mecz wygramy Portugalie pokonamy. Awans pewny mamy, piękny mecz zagramy.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ja nie wiem na co wy liczycie. Przecież od wielu wielu lat Polska nie wygrała z kimś znaczącym na wyjeździe. Pare lat temu pokonalismy Włochy w Chorzowie, a w tych eleminacjach Portugalię. Coś więcej? Nic. Dlatego po prostu nie wiem w jaki sposób mogą oni nawet 1 pkt wywieźć z Lizbony, tymbardziej ze skład nie jest najmocniejszy.

Portugalia przegrała z nami i zremisowała z Armenią. Ten mecz będzie dla nich wart 6 punktów. Bo nie dość że odniosą zwycięstwo, to jeszcze przełamią się przed własną publiką.

Obstawiam ze Polacy nawet gola nie strzelą. A Portugalia zdobędzie 2 lub wiecej.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Też stawiam, że Portugalia wygra.Nie mamy napastników.Matusiak i Magic rzadko grają a i nasza obrona gra ostatnio kiepsko.Jedyną szansą na korzystny rezultat jest wyrównana walka a nie obrona bramki od pierwszej do 90 minuty.Obstawiam 3-0 dla Portugalii.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Polska 2:2 :]

Szkoda, że 98.67894% ludności nie wierzyło, że Polska dzisiaj może powalczyć. A jednak i wszyscy się zdziwili. Warto być patriotą na x2 jaki na x były dobre kursy warte zagrania. Bardzo mnie cieszy postawa naszych i oby tak do końca. Teraz Nas czeka ciężka wyprawa do Skandynawii, ale mam nadzieje, że ogram Finów..

pzDr ;)
 
A 0

akuz

Użytkownik
A juz mialem obstawiac remis. W kazdym razie mecz w naszym wykonaniu nie byl rewelacyjny ale liczy sie wynik. Krzynowek zagral za to swietnie i wydaje sie ze w dalszym ciagu jest praktycznie najlepszym polskim zawodnikiem. Bramka na 2:2 byla cudowna. Teraz wystarczy wygrac z Finlandia i Kazachstanem i mamy Euro.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
oh TAK =D // brawo dla tych ktorzy wierzyli ;) Oby teraz glupio nie stracic pktow gdzies po drodze i bedzie euro, i niech mi teraz ktos powie, ze Leo nic nie zrobil dla polskiej reprezentacji ... ????
 
przemo_1979 9

przemo_1979

Użytkownik
Też zawsze należę do grona optymistów i tą duża grupę Polaków popieram. Nie cierpię malkontentów, którym nic nie pasuje i wciąż narzekają (niestety tych też nie brakuje).
Sam mecz, heroiczna wręcz walka, znakomici technicznie Portugalczycy kontra waleczni, coraz lepiej grający taktycznie (geniusz Beenhakkera) Polacy. Wynik zasłużony, dobrze, że Jacek oddał ten strzał i miał sporo szczęścia szkoda by było wrócic z Lisbony bez punktu po tak dobrym meczu. Zauważmy,że bramki dla Portugalii wpadły po dziwnych błędach, żeby nie powiedziec, że z niczego. Ja nie twierdzę, że oni nie zasłuzyli na remis, ale przy odrobinie szczęścia nawet 3 punkty mogły paśc naszym łupem. Bardzo ważne, że potrafiliśmy odrobic straty w samej końcówce, wysokie już morale zespołu zostało jeszcze wzmocnione, teraz czas na Finów, tam mozna spokojnie pokusic się o komplet punktów i patrzec z góry na rywali bijących się do końca listopada o 2 miejsce.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
buahahaha niach niach niach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kto jeszcze prócz mnie postawił na czysty remis bez podpórek? POLSKA !!!!!!!! ???? ???? ????
Ja postawiłem x2, bo wierzyłem że Polacy są wstanie sprawić niespodziankę, żałuję trochę że nie podałem typu i analizy na forum ale cóż, braklo odwagi :;/:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
O kurde !! To była masówka na Portugalię czy na Polskę w końcu ???

Bardzo emocjonujący mecz, po drugiej bramce dla Portugalii nie wierzyłem w sukces, ale jednak udało się. Brawo Kuba, Jacek i reszta ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom