>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Posiadanie piłki

igor_sypniewsk 0

igor_sypniewsk

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Przeglądając ofertę naziemnej Fortuny zauważyłem ofertę na posiadanie piłki na mundialu. Z pierwszych dni mundialu za uwarzyłem że może to przynieść dobre zyski przy starannej analizie meczów. Więc pytanie do was: w którym internetowym buku jest oferta na % posiadania piłki na mecze ligowe lig europejskich?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nigdzie nie ma, to jest specjalna oferta na mudial, być może wprowadzą to kiedys na mecze ligowe
 
B 2K

borek149

Użytkownik
w Expekcie jest możliwość stawiania posiadania piłki, ja osobiście gram dziś na Hiszpania - Szwajcaria posiadanie piłki Hiszpania - 18% po kursie 1,72 jak wiadomo Hiszpanie lubią długo utrzymywać się przy piłce a Szwajcarzy będą liczyli tylko i wyłącznie na kontry, myślę, że kurs bardzo kuszący.
 
igor_sypniewsk 0

igor_sypniewsk

Użytkownik
Dzięki za info. W fortunie jest tylko h2h kto większe posiadania. Myślę że to całkiem niezły sposób na wygrywanie bo nawet gry teoretycznie lepszej drużynie zdarza się wpadka i tak piłki mają więcej.Szkoda że tylko na mundial ale co poradzić.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
To są chyba specjalne zakłady tylko na mundial. Nie wydaję mi się, aby jakiś bukmacher oferował to w swojej ofercie w trakcie sezonu ligowego.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wcale nie tylko na Mundial, okazyjnie ale bywają pamiętam, że w Interwetten był chyba taki zakład na mecz Barcy z Arsenalem w LM
 
igor_sypniewsk 0

igor_sypniewsk

Użytkownik
Szkoda, bo mimo niskich kursów faworyci bardzo rzadko zawodzą. Naprzykład nawet w meczu Hiszpanii mimo porażki w posiadaniu miazga. Nawet dzisiaj Niemcy mimo czerwonej kartki 51:49.
 
marcin778 9

marcin778

Użytkownik
moze mi ktos napisac jakie bylo posiadanie pilki w meczu USA??

postawilem na USA na expekcie posiadanie pilki -3% i patrzac na stronie onetu posiadanie pilki bylo 46-54 czyli chyba teoretycznie powinienem wygrac
a na expekcie mam kupon jako przegrany...
to jak ?
 
marcin778 9

marcin778

Użytkownik
a sorki tak to jest jak sie kieruje strona onetu

na oficjalnej stronie fifa posiadanie jest 49-51 .... kurde a wystarczylo mi 52 to wygranej ... ale pech
 
S 0

suricpc

Użytkownik
Co do posiadania piłki trzeba sprawdzać tylko na oficjalnej stronie fifa.com sam to obstawiam od samego początku i aż nie wierze że to takie łatwe pieniądze jak to wprowadzą na stałe na ligowe mecze to będę milionerem ????
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Co do posiadania piłki trzeba sprawdzać tylko na oficjalnej stronie fifa.com sam to obstawiam od samego początku i aż nie wierze że to takie łatwe pieniądze jak to wprowadzą na stałe na ligowe mecze to będę milionerem ????
Gratuluję optymizmu, ale... Kiedy coś jest odległe, patrzymy na to przez zabrudzone okulary. Jest to typ zakładów jak każdy inny, równie mocno uzależniony od przebiegu gry. Powiedzmy, że Hiszpania która gra z Polską normalnie jest w posiadaniu piłki faworytem, ale przy prowadzeniu 4-0 mogą mocno odpuścić. Mogą również dostać czerwoną kartkę. Mogą zaskoczyć rywala taktycznie i wykorzystując wiedzę, że Polska jest silna jedynie w kontrze zagrać defensywnie. To są rzeczy które trzeba mieć na uwadze. Dodatkowo tutaj statystyki ogrywają dużą rolę i linie są dość rozsądnie ustawione co dla mnie osobiście sprawia, że takie zakłady są warte uwagi, ale tylko sporadycznie.
 
Do góry Bottom