>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Posty w kupię/sprzeda/zamienię

malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Dlaczego nie mogę pisać postów w tym dziale? Jak dodaje post to wyświetla mi się komunikat:
Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting. You will now be taken back to the forum. If you opted to post a poll, you will now be allowed to do so.
Cenzura? Ja nie mogę nic napisać a dzisiaj post napisał koleś który ma 0 postów. Śmiech na sali
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ehh, jakbyś znał język angielski to byś wiedział, że twój post znajdzie się w dziale dopiero jak moderator go przeczyta i zatwierdzi. To jest tak zwana &quot;moderacja&quot;, jeżeli temat jest niezgodny z regulaminem to moderator go nie akceptuje... wystarczy tylko poczekać.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ludzie te forum to nie Allegro oczywiście każdemu zależy aby te posty jak najszybciej zostały wczytane ale Admin/Moderator nie zawsze ma tyle czasu . . cierpliwość proszę.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Posty i tematy maksymalnie 24 godziny czekają na akceptację. Jeżeli temat/post po tym czasie się nie pojawił w tym dziale oznacza to jedno: niezgodny z regulaminu forum/działu.
W ten sposób może nauczycie się przestrzegać regulaminów, a oszuści sobie odpuszczą nasze forum.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
a oszuści sobie odpuszczą nasze forum.
To ciekawe bo jak napisałem że $robert to złodziej to zamknąłeś temat i kazałeś podać mi dowody na PW - wysłałem Ci je, potem jeszcze jedną wiadomość ale nie raczyłeś nawet odpowiedzieć. Wszystkie tematy o oszustach itd. są zablokowane więc chciałem napisać temat w dziale ale oczywiście nie został zaakceptowany
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Specjalnie dla ciebie otworzyłem ten temat. Możesz tam opisać swój problem.
Ja dostaje dużo PW, widocznie twojego nie zauważyłem.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Specjalnie dla ciebie otworzyłem ten temat. Możesz tam opisać swój problem.
Ja dostaje dużo PW, widocznie twojego nie zauważyłem.
Dzięki, napisałem już posta i mam prośbe zebys jeszcze nie zamykal tego tematu bo moze ktos ma jeszcze cos sensownego do powiedzenia w tej sprawie
EDIT: Super że odblokowałeś temat tyle że mój post nie przetrwał w nim nawet minuty bo już ktoś go usunął :/
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Zmyliło mnie to że jak dodaje oferte to jest komunikat i post się nie pojawia a tu nie było komunikatu a post się od razu pojawił a potem go wcięło ????
 
Do góry Bottom