>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poszukuję inwestora w muzyczny serwis www !!

malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Poszukuję osoby posiadającą wolne środki finansowe które chciałaby przeznaczyć na inwestycję w branżę IT. Interesuje nas kwota ok. 100 000 pln
Chętnie przyjmę oferty-zapytania od osób dla których inwestycja w projekt internetowy z branży muzycznej będzie nie tylko progresywną korzystną lokatą finansową lecz dodatkowym zajęciem (zakres do omówienia) lub realizacją swoich zainteresowań/pasji do muzyki (zwłaszcza elektronicznej) choć praktyczne udzielanie się w projekcie przez inwestora jest oczywiście opcjonalne.
Nie szukamy inwestora/kapitału na start jakoś super długo ale muszę przyznać że jestem tym podmęczony mentalnie, może dlatego że mam wrażenie że wszelkie kontakty z potencjalnymi inwestorami z ich strony były raczej kolejną okazją by dostać gotową propozycję biznesu na tacy. Na szczęście o sukcesie powodzenia naszego projektu decyduje sposób zarządzania nim, bardzo dobrze dobrany marketing i ciekawa oferta i oryginalność a nie pomysł sam w sobie...
Nie szukam sponsora lecz inwestora-wspólnika z którym stworzymy spółkę ,a ja będę mógł zrealizować swoje marzenie (połączenie pasji i biznesu daje świetne efekty:) dlatego jestem w stanie zaproponować korzystne warunki udziału w zyskach do czasu spłaty inwestycji (później wartości te się zmienią) .
Proszę o naprawdę konkretne oferty od osób mające realne możliwości zainwestowania w nas, być może ktoś z rodziny ma podobne zainteresowania i chciałby związać się zawodowo z branżą muzyczną lecz nie bardzo wie co i jak ;-)? jest ku temu okazja by wejść w spółkę z nami bo nasz projekt jest naprawdę ambitny i obiecujący.
Proszę by nie pisały do mnie osoby które chcą mi dawać &quot;wujkowe rady&quot; nie znając prawdziwych realiów i tajników internetowego rynku muzycznego (globalnego) w pewnym sektorze muzyki, ani też ciekawscy bo mailowo/telefonicznie nie podaję żadnych informacji które stanowić mogą praktyczną przydatną wiedzę ,nie ujawniam technik marketingowych ani szczegółowej technologii informatycznej stosowanej w tego typu przedsięwzięciach. Sam pomysł jak wspomniałem nie stanowi tajemnicy a na rynku jest już trochę konkurencji więc proszę o wiadomości od naprawdę poważnie zainteresowanych bez względu na rejon choć ja mieszkam w Toruniu.
Moje gg 1698402 lub email radiohoryzont(at)op.pl
 
Do góry Bottom