>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebna pomoc przy bankroll managmencie

gajin 150

gajin

Użytkownik
Witam wszystkich,

Nie było mnie tu długi czas, jednak nie próżnowałem, tylko bawiłem się graniem i szukałem zależności w meczach.

Udało mi się opracować metodę grania dzięki której osiągam zysk pomiędzy 150% a 700% wkładu (oczywiście zdarzają się sporadyczne wtopki na początku grania).

Metoda daje mi 95% szansy na wygraną i nie jest to jednoprogowy all-in, ale...

Jest to progresja i nie wiem kiedy mam przestać grać... póki co bawię się tym za niewielkie kwoty, żeby mieć naprawdę dużą próbę. Najlepsza póki co wynosiła 160 euro zrobione z 20 euro (na koniec wtopa). Np w tej chwili wpłaciłem 4 dni temu 25zł na bet365 i mam obecnie 96zł i nie wiem jak to dalej rozegrać budżetowo. Po ugraniu ilu % odłożyć zarobek do banku? 100% 200% Jaką część? 50%, czy zacząć od podstawowego progu? Ugranie 100% zysku, to kwestia 1-2 dni (jeśli nie będzie wtopy, a jest na to 5% szans przez całą grę). 700% grałem około 1,5 tygodnia.

Jeśli ktoś ma dobry pomysł, to będę wdzięczny za podzielenie się nim.

Prosiłbym tylko o posty w temacie.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
To zależy od Ciebie tak naprawdę, nie mniej na pewno większy komfort psychiczny grania będziesz miał, najpierw wypłacając wkład własny, a następnie co pewien okres czasu wypłącanie części wygranej. Można to porównać do pielęgnowania drzewa, które wydaje plony co jakiś czas :razz:
A co do konkretów, odniosę się do tych 25zł.
Moim zdaniem warto wypłacić początkową sumę, po osiągnięciu 400-500% zysku wliczając w to wkłąd własny, czyli odpowiednio mając 100-125 zł wypłacasz swoje 25zł i grasz za pieniądze już wygrane.
Następnie analogicznie bym postępował - ugrywam 400-500% i wypłacam z tego 1/4 budżetu na ewentualny start &#39;od początku&#39; w przypadku porażki.
Ciężko też coś powiedzieć, bo nie wiem w jaki sposób grasz, (rozumiem że nie all-inem) ale założyłem, że porażka w tym znaczeniu oznacza utratę całości kapitału jakim obecnie dysponujesz.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Może coś w stylu: z 20j zrobić 45j, odłożyć 20. Z 25 zrobić 55, odłożyć 25. Z 30 zrobić... itd.
Generalna zasada: grać do podwojenia+5j i odkładać stawkę startową. Po wtopie można się cofnąć próg niżej.
No i oczywiście liczę na podzielenie się z nami tym systemem ????
Edit: no i każdy kolejny poziom jest ciut łatwiej zaliczyć, bo wymagany jest mniejszy % do ugrania.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
poziom 400%+ może być zbyt wysoki.
I tak, koniec gry, to utrata całego kapitału.
Uznałem, że skoro masz tak dobre wyniki póki co, to podejrzewasz że będą się one utrzymywały, więc myślę że poczworzenie kapitału to nie jest tak trudny wyczyn w tym przypadku.
 
T 0

tczesiek

Użytkownik
Gajin -&gt; akurat tak się składa, że mam bardzo dobre doświadczenia odnośnie BRM, no może nie w bukmacherce, ale jest wiele innych aktywności które wymagają trzymania się dobrych zasad w tym zakresie.
Chciałbym ci pomóc, ale to co napisałeś w pierwszym poście to jeden chaos, poproszę cię o parę danych i zaproponuje kilka rozwiązań.
1-powiedz mi jaka jest seria zwycięstw i seria strat, a najlepiej podałbyś jaką masz liczbę prób ile weszło ile nie weszło i ciągi.
2-stosujesz progresję? jaką? (x2, x3, fibo, inną?)
3-jaki masz zwrot z pojedynczo zakładu (najniższy, najwyższy, średnio)
4-powiedzmi co chcesz zrobić z wygraną? (tylko wypłata? czy cześć na BR a część wypłacić? inne drogi?)
Resztę danych już podałeś, aha i kwoty podawaj w jednostkach łatwiej będzie liczyć.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
1.Seria zwycięstw około 15 trafień pod rząd - przy 3 wtopach pod rząd wypadam z gry, skuteczność rzędu 85%, próba trudno mi powiedzieć około 15-20 zakładów dziennie, łącznie jakieś 2000-3000 zagranych zakładów
2.musi ci starczyć info, że gram krótką progresję
3.kursy do 1,5
4.perfekcyjnie by było zrobić zakładowe perpetum mobile - gram do osiągnięcia progu, część odkładam do banku (Skrill) za resztę gram dalej - wtopie, cofam się o 1 próg banku wpłacam na to pieniążki ze skrilla gram dalej jak wyżej
Generalnie już zaczyna mi się coś klarować w momencie jak tu piszę. Najbardziej potrzebowałem bodźca do pobudzenia myślenia jak to rozwiązać ;)
W tym momencie zrobiłem z 25zł 101zł.
40zł przelałem na skrilla, za 60 gram dalej. Plan na tą chwilę jest taki, że podwajam to (do 120). Jeśli się uda, to znów 40/60, jeśli nie, za 25zł ponownie.
 
T 0

tczesiek

Użytkownik
czekaj czekaj, czy masz na myśli to, że wchodzisz all-in czy robisz masówkę odstawiają tyle zakładów ile ci BR pozwala?
I jeszcze jedna rzecz kursy do 1,5 to nie odpowiedź, możesz podać chociaż ile ci średnio wychodzi? bo to jest istotne na dłuższą metę.
 
T 0

tczesiek

Użytkownik
To ja wyciągnę z tych danych tyle ile mogę.
Twój system jest zyskowny w 85% jeżeli nadal tyle będzie się utrzymywać to widzę to tak. Z moich obliczeń wynika, że najczęsciej będziesz miał 1 do 2 wtopy z rzędu w najgorszym wypadku najdłuższa powinna mieć 6 zdarzeń. To oznacza, że stawiając 1 jednostkę w najgorszym wypadku będziesz 21j w plecy za szóstym nieudanym podejściem.
Powiedziałeś, że max stawka 1,5 to wygląda tak, że przy tej wielkości jesteś średnio 0,27 stawki do przodu (bez progresji), co wynika, że jedną stratę odpracowujesz po 4 dobrych zakładach. Przy średniej stawce 1,2 jet to 0,02 czyli potrzebowałbyś 50 zakładów wytypowanych dobrze.
Co z tego wynika? progresja jest, a raczej musi być bardzo ostra x3, żebyś mógł odrobić straty przy stawce 1,5 a to oznacza, że twój kapitał musi wynieść bezpieczne 400j, albo olać to tylko lecieć na masę.
Oczywiście jest to droga bezpieczna, ale gdy nie trzymasz się 1-2% kapitału tylko lecisz 20-30% w jeden zakład (albo jeszcze inaczej) to ja bym inaczej to zorganizował. Skoro relatywny ciąg twoich przegranych wynosi do 6 to ja bym obrał kapitał na 8-9 (możliwych wtop) bez progresji. Czyli jak stawiasz 10 to musisz mieć 80-90 kapitału, co cię uchroni przed wpadką (4 twoje zakłady pokrywają stratę przy średniej stawce 1,5, czyli jest ok). Teraz kiedy wypłacasz a kiedy podnosisz. Ja bym zrobił tak, gdy osiągniesz 100% postawionego wcześniej kapitału to bym podniósł stawkę, a następnie ugrał jeszcze z tego 50% i zabrał te 50%. Czyli jak masz 80j ugrałbym 150%, czyli 200j, wybrał do 160j i zaczął od nowa. Czyli za 160j robię 400j i wybieram 80j i tak w koło.
W sumie jak to teraz czytam to nic nadzwyczajnego nie napisałem a nabazgrałem, jakbym doktorat robił.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Ok, od tygodnia gram tak jak napisałem 13tego. Podwajam stawkę początkową, 40% odkładam do banku (Skrill) za 60% gram dalej. Zawór bezpieczeństwa jeszcze nie był stosowany i wciąż jestem bez przegranej.
Mimo wszystko może ktoś ma pomysł na lepsze rozwiązanie tak by zoptymalizować zyski.
09.01 wpłaciłem 25 zł
13.01 zrobiłem 101 zł, wypłaciłem 40, grałem dalej za 60
15.01 podwoiłem do 120 i wypłaciłem 48, zostało 72
dziś dobiłem do 140, 56 wypłacone, za 86 dalej
wypłacone 144zł, w grze 87zł, razem 231zł, zysku 206.
Gdybym nie odkładał nic, tylko wciąż grał dalej progresywnie miałbym juz budżet 400+zł, czyli prawie 2 razy więcej, ale w razie wtopy nie miałbym się z czego odbudować...
Generalnie jestem zadowolony z tej gry, ale może istnieje lepsza metoda zarządzania funduszami?
 
betme 138

betme

Użytkownik
ale skoro piszesz w systemach, to pewnie chcesz sie jednak podzielic swoim sposobem gry? Czekamy, aż nie bedziesz tajmniczy jak kobieta (pussy).
 
T 0

tczesiek

Użytkownik
Gajin spokojnie niech cie chciwość nie zaślepi bo z tego może wyniknąć odwrotny skutek. Najważniejsze jest bezpieczeństwo środków a potem granie już wygranymi pieniędzmi.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
ale skoro piszesz w systemach, to pewnie chcesz sie jednak podzielic swoim sposobem gry? Czekamy, aż nie bedziesz tajmniczy jak kobieta (pussy).
@betme

Ślęczę nad czymś rok, porównuje, sprawdzam, modyfikuję, wydaję setki pln na grę.

Potem przychodzę na forum gdzie 90% to sępy czekające na darmowy cud i dzielę się z nimi swoimi spostrzeżeniami z dobrego serca.

Seems legit.

@TCzesiek
Chyba faktycznie nic lepszego nie wymyślę póki co ani ja, ani nikt inny, więc będę się trzymać bezpiecznych metod. W każdym razie dzięki za słowa wsparcia.
 
Do góry Bottom