>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebuje pomocy dobrych graczy!

Status
Zamknięty.
M 0

mayoaj

Użytkownik
Witam
powstała pewna nieciekawa sytuacja i do końca tygodnia max do wtorku muszę mieć 1500 zł. Jutro mogę wpłacić 400 zł i strasznie potrzebuję waszej pomocy, to sprawa życia i śmierci:-| nie wiem może napiszcie jak/co typować przez najbliższe 3 dni albo znajdzie się ktoś kto prywatnie mi pomoże z typami? typy w tematach na tej stronie nie bardzo mi odpowiadają bo często są grane luźno
 
forin 450

forin

Użytkownik
zagraj ako 4 na weekend i bedzie albo zycie albo smierc ???? aha tylko w naziemnym bo z internetowego pewnie nie dojdzie na konto do wtorku.
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Luknij na tematy vipowskie, pogłówkuj trochę sam i spróbuj coś zagrać. Tylko nie śrubuj niewiadomo jakich ako, wybieraj mało wydarzeń na kuponie i może Ci się uda ale szczerze to wątpię, że w tak krótkim czasie.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Witam
powstała pewna nieciekawa sytuacja i do końca tygodnia max do wtorku muszę mieć 1500 zł. Jutro mogę wpłacić 400 zł i strasznie potrzebuję waszej pomocy, to sprawa życia i śmierci:-| nie wiem może napiszcie jak/co typować przez najbliższe 3 dni albo znajdzie się ktoś kto prywatnie mi pomoże z typami? typy w tematach na tej stronie nie bardzo mi odpowiadają bo często są grane luźno
Proponuje samobójstwo ...
Albo wizytę u lekarza, bo masz problem. Chcesz zrobić w 5 dni 400% ? Super- wiesz ile to będzie w skali rocznie? 139 i 40 zer razy.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
a ja bym zagrał NHLa Caps, Bruins I St Louis..wszystkie ML na jednym kuponie..złożył dłonie do kupy..oczy w niebo I sprawdzil rano czy mnie ktoś tam na górze lubi..Ale to by zrobił Funt..Bo on lubi ryzyko..I ma jaja jak berety..I sporo siwych włosów w wieku chrystusowym.. ????
Ostrzegam jednak, ze to nie dla ludzi o słabych nerwach..

***************
Postanowiłem sam się sprawdzić..Od 400..
Zagrałem treblach za 200..

Boston Bruins ML @ 1.47
Washington Capitals ML @ 1.571
St Louis Blues over 2.5 @ 1.8

Kurs: 4.16 (Panbet)

To tylko moja propozycja..Nie mam akumulatora na ptaszku I jest mi łatwiej to puścić..
Zrobisz jak uważasz..
Powodzenia..bo się przyda..
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
2 typy z NBA w granicach 1,90, handicapy albo under/over i po sprawie. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz. ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Proponuje samobójstwo ...
Albo wizytę u lekarza, bo masz problem. Chcesz zrobić w 5 dni 400% ? Super- wiesz ile to będzie w skali rocznie? 139 i 40 zer razy.
Kolega napisał o sprawie życia i śmierci, a Ty mu proponujesz samobójstwo ...
Czy uważasz, że śmierć to tylko taka zgrabna figura retoryczna, która tak naprawdę nikogo nie dotyczy i nie dotyka ..?
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
a ja bym zagrał NHLa Caps ✅ , Bruins ✅ I St Louis ✅ ..wszystkie ML na jednym kuponie..złożył dłonie do kupy..oczy w niebo I sprawdzil rano czy mnie ktoś tam na górze lubi..Ale to by zrobił Funt..Bo on lubi ryzyko..I ma jaja jak berety..I sporo siwych włosów w wieku chrystusowym.. ????
Ostrzegam jednak, ze to nie dla ludzi o słabych nerwach..

***************
Postanowiłem sam się sprawdzić..Od 400..
Zagrałem treblach za 200..

Boston Bruins ML @ 1.47 ✅
Washington Capitals ML @ 1.571 ✅
St Louis Blues over 2.5 @ 1.8 ✅

Kurs: 4.16 (Panbet)

✅ 632


To tylko moja propozycja..Nie mam akumulatora na ptaszku I jest mi łatwiej to puścić..
Zrobisz jak uważasz..
Powodzenia..bo się przyda..
Mnóstwo szczęścia w meczu oslow z Waszyngtonu ale ważne że do przodu.. ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
powstała pewna nieciekawa sytuacja i do końca tygodnia max do wtorku muszę mieć 1500 zł.
Nikt za Ciebie nie zarobi pieniędzy. Ktoś może Ci pomóc ale i zaszkodzić. Takie tematy nie mają sensu. Chcesz pomocy to popatrz co inni grają jeśli chcesz zdobyć te pieniądze na zakładach.
Mnóstwo szczęścia w meczu oslow z Waszyngtonu ale ważne że do przodu..
Szczęście to możesz mieć jak trafisz w Totka. Szczęscie i pech równają się zeru w zakładach bukmacherskich. Dziś uważasz, że miałeś &quot;szczęście&quot; a jutro powiesz, że miałeś &quot;pecha&quot;. Ale nic z tego nie wynika na dłuższą metę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom