>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebuje pomocy dobrych graczy!

Status
Zamknięty.
M 0

mayoaj

Użytkownik
Witam
powstała pewna nieciekawa sytuacja i do końca tygodnia max do wtorku muszę mieć 1500 zł. Jutro mogę wpłacić 400 zł i strasznie potrzebuję waszej pomocy, to sprawa życia i śmierci:-| nie wiem może napiszcie jak/co typować przez najbliższe 3 dni albo znajdzie się ktoś kto prywatnie mi pomoże z typami? typy w tematach na tej stronie nie bardzo mi odpowiadają bo często są grane luźno
 
forin 450

forin

Użytkownik
zagraj ako 4 na weekend i bedzie albo zycie albo smierc ???? aha tylko w naziemnym bo z internetowego pewnie nie dojdzie na konto do wtorku.
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Luknij na tematy vipowskie, pogłówkuj trochę sam i spróbuj coś zagrać. Tylko nie śrubuj niewiadomo jakich ako, wybieraj mało wydarzeń na kuponie i może Ci się uda ale szczerze to wątpię, że w tak krótkim czasie.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Witam
powstała pewna nieciekawa sytuacja i do końca tygodnia max do wtorku muszę mieć 1500 zł. Jutro mogę wpłacić 400 zł i strasznie potrzebuję waszej pomocy, to sprawa życia i śmierci:-| nie wiem może napiszcie jak/co typować przez najbliższe 3 dni albo znajdzie się ktoś kto prywatnie mi pomoże z typami? typy w tematach na tej stronie nie bardzo mi odpowiadają bo często są grane luźno
Proponuje samobójstwo ...
Albo wizytę u lekarza, bo masz problem. Chcesz zrobić w 5 dni 400% ? Super- wiesz ile to będzie w skali rocznie? 139 i 40 zer razy.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
a ja bym zagrał NHLa Caps, Bruins I St Louis..wszystkie ML na jednym kuponie..złożył dłonie do kupy..oczy w niebo I sprawdzil rano czy mnie ktoś tam na górze lubi..Ale to by zrobił Funt..Bo on lubi ryzyko..I ma jaja jak berety..I sporo siwych włosów w wieku chrystusowym.. ????
Ostrzegam jednak, ze to nie dla ludzi o słabych nerwach..

***************
Postanowiłem sam się sprawdzić..Od 400..
Zagrałem treblach za 200..

Boston Bruins ML @ 1.47
Washington Capitals ML @ 1.571
St Louis Blues over 2.5 @ 1.8

Kurs: 4.16 (Panbet)

To tylko moja propozycja..Nie mam akumulatora na ptaszku I jest mi łatwiej to puścić..
Zrobisz jak uważasz..
Powodzenia..bo się przyda..
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
2 typy z NBA w granicach 1,90, handicapy albo under/over i po sprawie. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz. ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Proponuje samobójstwo ...
Albo wizytę u lekarza, bo masz problem. Chcesz zrobić w 5 dni 400% ? Super- wiesz ile to będzie w skali rocznie? 139 i 40 zer razy.
Kolega napisał o sprawie życia i śmierci, a Ty mu proponujesz samobójstwo ...
Czy uważasz, że śmierć to tylko taka zgrabna figura retoryczna, która tak naprawdę nikogo nie dotyczy i nie dotyka ..?
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
a ja bym zagrał NHLa Caps ✅ , Bruins ✅ I St Louis ✅ ..wszystkie ML na jednym kuponie..złożył dłonie do kupy..oczy w niebo I sprawdzil rano czy mnie ktoś tam na górze lubi..Ale to by zrobił Funt..Bo on lubi ryzyko..I ma jaja jak berety..I sporo siwych włosów w wieku chrystusowym.. ????
Ostrzegam jednak, ze to nie dla ludzi o słabych nerwach..

***************
Postanowiłem sam się sprawdzić..Od 400..
Zagrałem treblach za 200..

Boston Bruins ML @ 1.47 ✅
Washington Capitals ML @ 1.571 ✅
St Louis Blues over 2.5 @ 1.8 ✅

Kurs: 4.16 (Panbet)

✅ 632


To tylko moja propozycja..Nie mam akumulatora na ptaszku I jest mi łatwiej to puścić..
Zrobisz jak uważasz..
Powodzenia..bo się przyda..
Mnóstwo szczęścia w meczu oslow z Waszyngtonu ale ważne że do przodu.. ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
powstała pewna nieciekawa sytuacja i do końca tygodnia max do wtorku muszę mieć 1500 zł.
Nikt za Ciebie nie zarobi pieniędzy. Ktoś może Ci pomóc ale i zaszkodzić. Takie tematy nie mają sensu. Chcesz pomocy to popatrz co inni grają jeśli chcesz zdobyć te pieniądze na zakładach.
Mnóstwo szczęścia w meczu oslow z Waszyngtonu ale ważne że do przodu..
Szczęście to możesz mieć jak trafisz w Totka. Szczęscie i pech równają się zeru w zakładach bukmacherskich. Dziś uważasz, że miałeś &quot;szczęście&quot; a jutro powiesz, że miałeś &quot;pecha&quot;. Ale nic z tego nie wynika na dłuższą metę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom