>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Potrzebuje pomocy. PILNE

armor 12

armor

Użytkownik
Sprawa o gamebookers o ktorej mowilem dzis dostalem maila:
Informujemy uprzejmie, że otrzymaliśmy informację zwrotną w sprawie Pana zapytania. W związku z otrzymaną odpowiedzią z przykrością zawiadamiamy, że Pańskie konto w naszym serwisie zostało zamknięte na zawsze.Jako odpowiedzialna firma staramy się zapobiegać dostępowi osób małoletnich do usług w zakresie gier hazardowych.

W związku z tym, że nie był Pan pełnoletni, gdy założył Pan swoje konto, podjęliśmy decyzję o zamknięciu tego konta. Dodatkowo środki na koncie zostały skonfiskowane.

1. Czy moga mi zabrac to co bylo na koncie 3700zl dzis mam 22lata.
2. Gdzie moge walczyc o te pieniadze
3. Czy jest jakas strona o prawach konsumenta zakladow bukmacherskich lub cos w tym stylu
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
Sprawa o gamebookers o ktorej mowilem dzis dostalem maila:
Informujemy uprzejmie, że otrzymaliśmy informację zwrotną w sprawie Pana zapytania. W związku z otrzymaną odpowiedzią z przykrością zawiadamiamy, że Pańskie konto w naszym serwisie zostało zamknięte na zawsze.Jako odpowiedzialna firma staramy się zapobiegać dostępowi osób małoletnich do usług w zakresie gier hazardowych.

W związku z tym, że nie był Pan pełnoletni, gdy założył Pan swoje konto, podjęliśmy decyzję o zamknięciu tego konta. Dodatkowo środki na koncie zostały skonfiskowane.

1. Czy moga mi zabrac to co bylo na koncie 3700zl dzis mam 22lata.
2. Gdzie moge walczyc o te pieniadze
3. Czy jest jakas strona o prawach konsumenta zakladow bukmacherskich lub cos w tym stylu
Napisz więcej info rozumiem że jak zakładałeś nie było skończone 18lat?
druga sprawa ciągnąłeś tyle czasy konto wiadomo wpłaty były ale jak z wypłatami?
więcej info please
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Nawet jeśli czemu wszystko konfiskują? Jeśli ma to być odpowiedzialna firma powinna zwrócić, to co wpłacił. Tak mi się wydaje.
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
Nawet jeśli czemu wszystko konfiskują? Jeśli ma to być odpowiedzialna firma powinna zwrócić, to co wpłacił. Tak mi się wydaje.
Tak dokładnie, tylko wtedy by był na większym plusie czyli ta i ta opcja nie jest brana pod uwage.
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Mi się wydaję, że sprawa nie do wygrania, bo złamał regulamin rejestrując się nie mając 18 lat, więc pewnie bukmacher ma w regulaminie zapisane, że konto jest wówczas zamykane z konfiskatą kasy.
Ale ja tam się dokładnie na tym nie znam, taka jest moja opinia.
 
tombird 10

tombird

Użytkownik
Wiem, że teraz już za późno i to w niczym nie pomoże, ale może chociaż małolaty co dopiero chcą sobie pograć i już naprawdę muszą - skorzystają. Czy tak trudno założyć konto na mamę/tatę/babcię? SKoro już coś ugrasz to pożyczysz na chwilę dowód żeby zeskanować i wszystko legalnie (tzn. w Polsce i tak nie ???? ).
 
armor 12

armor

Użytkownik
Firma jest w błędzie. Nawet jeśli przyjąć, że jako osoba nieletnia nie mógł Pan założyć u nich konta - to z chwilą osiągnięcia pełnoletności (pełnej zdolności do czynności prawnych) mógł Pan konwalidować wcześniejsze czynności (potwierdzić je). I tak się stało skoro po osiągnięciu pełnoletności dalej korzystał z ich usług.

Art. 18. § 1. Ważność umowy, która została zawarta przez osobę ograniczoną w zdolności do czynności prawnych bez wymaganej zgody przedstawiciela ustawowego, zależy od potwierdzenia umowy przez tego przedstawiciela.
_@POCZ@__@KON@_§ 2. Osoba ograniczona w zdolności do czynności prawnych może sama potwierdzić umowę po uzyskaniu pełnej zdolności do czynności prawnych.
Proszę wystosować im pisemne wezwanie przedprocesowe - powołując się właśnie na art. 18 kodeksu cywilnego. Jeśli mimo to odmówią wypłaty pozostaje Panu powództwo o zapłatę do sądu.
Dostalem dzis odpowiedz od jednego z prawnikow. Nie wszystko stracone.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
????
Nie dość,że od samego początku zabawy z nimi kręciłeś i rejestrowałeś na fałszywe dane,to teraz jeszcze będziesz ich prawnikiem straszył?????
Idź jeszcze na policję i do sądu to wtedy się dowiemy kto ma większą bekę-oni czy my na forum????
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Firma jest w błędzie. Nawet jeśli przyjąć, że jako osoba nieletnia nie mógł Pan założyć u nich konta - to z chwilą osiągnięcia pełnoletności (pełnej zdolności do czynności prawnych) mógł Pan konwalidować wcześniejsze czynności (potwierdzić je). I tak się stało skoro po osiągnięciu pełnoletności dalej korzystał z ich usług.

Art. 18. § 1. Ważność umowy, która została zawarta przez osobę ograniczoną w zdolności do czynności prawnych bez wymaganej zgody przedstawiciela ustawowego, zależy od potwierdzenia umowy przez tego przedstawiciela.
_@POCZ@__@KON@_§ 2. Osoba ograniczona w zdolności do czynności prawnych może sama potwierdzić umowę po uzyskaniu pełnej zdolności do czynności prawnych.
Proszę wystosować im pisemne wezwanie przedprocesowe - powołując się właśnie na art. 18 kodeksu cywilnego. Jeśli mimo to odmówią wypłaty pozostaje Panu powództwo o zapłatę do sądu.
Dostalem dzis odpowiedz od jednego z prawnikow. Nie wszystko stracone.
Teraz trochę dowaliłeś do pieca.Jaki sąd jaka Policja? Człowieku żebyś mieszkał nie wiem gdzieś w Anglii czy gdzieś indziej co zakłady są legalne to może coś próbować ale nie w Polsce przecież jak ty byś założył sprawę do sądu to tak jakbyś założył sobie pętle na szyje jaki sąd przyzna ci rację z czegoś co jest nie legalne to tak jakbyś sprzedał narkotyki i ci kasę ukradli i ty podałeś kogoś tego do sądu.
Co do sprawy zakładając konto akceptujecie regulamin i na samym dole(zresztą w zależności od bukmacherów) jest punkt jeśli złamiesz jaki kol wiek z tych punktów regulaminu mają prawo do blokady a kasy nie odzyskasz na pewno więc wg mnie nie masz co kombinować no może z tym żeby ci depozyt zwrócili bo tutaj moga ale nie muszą.
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
Teraz trochę dowaliłeś do pieca.Jaki sąd jaka Policja? Człowieku żebyś mieszkał nie wiem gdzieś w Anglii czy gdzieś indziej co zakłady są legalne to może coś próbować ale nie w Polsce przecież jak ty byś założył sprawę do sądu to tak jakbyś założył sobie pętle na szyje jaki sąd przyzna ci rację z czegoś co jest nie legalne to tak jakbyś sprzedał narkotyki i ci kasę ukradli i ty podałeś kogoś tego do sądu.
Co do sprawy zakładając konto akceptujecie regulamin i na samym dole(zresztą w zależności od bukmacherów) jest punkt jeśli złamiesz jaki kol wiek z tych punktów regulaminu mają prawo do blokady a kasy nie odzyskasz na pewno więc wg mnie nie masz co kombinować no może z tym żeby ci depozyt zwrócili bo tutaj moga ale nie muszą.
No niestety taka jest prawda,szkoda po straciłeś kilka lat życia poprzez stres obserwując spotkania do tego grałeś wirtualną kasa;/
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Poza tym, co ma jakiś tam polski kodeks do zagranicznej firmy? Ona nie świadczy usług na terenie naszego kraju. Musisz zapytać prawnika cypryjskiego, maltańskiego, etc.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Najbardziej pewnie Cię boli to, że przez lat 6 wszystko był ok, a teraz nagle konto zamknięte...Też nie lubię tego typu zagrywek, ale przykra prawda jest taka, że za wiele szans nie masz o ile w ogóle jakąkolwiek masz...Chyba jedyna opcja to napisać do tych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczne zakłady itd i przedstawienie sytuacji. Bo w Sądzie co Ty chcesz ugrać jeśli jest to u nas w PL nielegalne ? Ugrasz tyle, że wydasz wyrok sam na siebie.
 
Do góry Bottom