>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Mam takie pytanie...
wiecie moze dlaczego w reklamie mc donalda uzywa sie hasla &quot;I&#39;m lovin it&quot;, przecież nie jest to poprawnie i na pewno jest tego jakas przyczyna... wie ktos moze ? : D
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mam takie pytanie...

wiecie moze dlaczego w reklamie mc donalda uzywa sie hasla &quot;I&#39;m lovin it&quot;, przecież nie jest to poprawnie i na pewno jest tego jakas przyczyna... wie ktos moze ? : D
niepoprawnie wg zasad angielskiego literackiego jakiego nas w szkole uczą, ale tak w potocznym to ok
 
michau 84

michau

Forum VIP
Mam takie pytanie...

wiecie moze dlaczego w reklamie mc donalda uzywa sie hasla &quot;I&#39;m lovin it&quot;, przecież nie jest to poprawnie i na pewno jest tego jakas przyczyna... wie ktos moze ? : D
Jak to nie jest poprawnie ?
I&#39;m lovin&#39; it oznacza po polskiemu &#39;uwielbiam to&#39;. A apostrof zastępuje &#39;g&#39; w języku potocznym.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jak to nie jest poprawnie ?
I&#39;m lovin&#39; it oznacza po polskiemu &#39;uwielbiam to&#39;. A apostrof zastępuje &#39;g&#39; w języku potocznym.
według zasad gramatyki czasownik love nie występuje w tej formie, więc jest niepoprawnie
 
michau 84

michau

Forum VIP
według zasad gramatyki czasownik love nie występuje w tej formie, więc jest niepoprawnie
Czasownika oczywiście takiego nie ma, aczkolwiek przymiotnik jest jak najbardziej.
A to dlaczego ci którzy tworzyli tą reklamę użyli tego słowa w tym kontekście to już trzebaby znać bardzo dokładnie ang, ze tak powiem od kuchni ;]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Czasownika oczywiście takiego nie ma, aczkolwiek przymiotnik jest jak najbardziej.
A to dlaczego ci którzy tworzyli tą reklamę tak użyli tego słowa to już trzebaby znać bardzo dokładnie ang, ze tak powiem od kuchni ;]
no chyba ze pojdziemy w tym kierunku i potraktujemy to jako przymiotnik
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
love jest czasownikiem którego nie możemy użyć w zwykłym zdaniu Present Continous w formie ciągłej, lecz w paru innych znaczeniach używa się go z końcówką -ing.
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Pamiętam że jeden z użytkowników tego forum miał w podpisie w postaci gifa gol Zidane&#39;a w meczu z Deportivo link poniżej:
http://www.youtube.com/watch?v=ClPNFZtgP6M
miałem właśnie tego gifa na dysku ale przypadkowo go skasowałem i tutaj jest moja prośba: mógłby ktoś dać mi linka do profilu użytkownika który miał tego gifa w podpisie? albo samego gifa? bo tylko o niego mi chodzi
z góry dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom