>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Czesc. Mam problem z moim kompem. Od jakiegos czasu nie moge na nim normalnie pracowac bo wyskakuje mi komunikat : &quot; Wystapiły problemy z aplikacja i.exe , działanie programu osyanie zakonczone skontaktuj sie....&quot; po czym str internetowa poprostu sie wyłacza. Wie ktos co to moze byc?
Ściągnij Combofixa i przeskanuj nim kompa jak to nie pomoże to reinstalka przeglądarki. Jak i to nie zadziała to..... zastanowimy się ????
 
pablo190688 0

pablo190688

Użytkownik
mam problem z wypłatą w betsson.Kiedy wpisuje nr konta i klikam wypłać pokazuje mi się że numer konta jest błędny,co robie nie tak?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Mam na kompie utworzone 3 partycje. Chcę mieć tylko jedną, ale bez utraty danych z jakiejkolwiek. Jak to zrobić?
 
porky 104

porky

Użytkownik
No ja robiłem podobnie, tylko że miałem trzy partycje i zrobiłem sobie dwie..
Zrobiłem to programem Partition Magic albo Partition Manager, już nie pamiętam bo robiłem to jakiś rok temu..
Z tym, że właśnie podzieliłem na dwie partycje, a nie na jedną, bo bałem się o utratę danych... To co nie chciałem żeby mi nie przepadło wrzuciłem na pierwszą partycję (systemową) a dwie pozostałe scaliłem. Gdzieś czytałem, że podczas scalania dane przepadają, jedynie partycja systemowa pozostanie nie ruszona...
Mogę się mylić..
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Hm.. No bo mam trochę niewielkie te partycje, a wszystko co wgrywam na kompa przez instalację, to leci zwykle na partycję systemową, domyślnie, najwygodniej. I zaczyna brakować tam miejsca, a pozostałe dwie stoją prawie puste..
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Hm.. No bo mam trochę niewielkie te partycje, a wszystko co wgrywam na kompa przez instalację, to leci zwykle na partycję systemową, domyślnie, najwygodniej. I zaczyna brakować tam miejsca, a pozostałe dwie stoją prawie puste..
To w takim razie, instaluj oprogramowanie na innej partycji a nie domyślnie na systemowiej i tyle. To nie jest taki duży problem aby bawić się w edycję partycji, bo jak ktoś nieumiejętnie zacznie się bawić to może to doprowadzić do częściowej utraty danych.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisze Radek.
Nie baw się w przerabianie partycji bo z tym jest trochę roboty, a jeżeli już Ci zależy na tym żeby domyślna instalacja wrzucała programy/gry na inną partycję to zmień to sobie w rejestrze..

Przyciśnij logo Windows + r, wpisz: regedit, a następnie otwieraj te biblioteki:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion.
Gdy klikniesz w CurrentVersion (tylko kliknij w tą ikonkę, nie w &quot;+&quot;) to następnie kliknij dwa razy w ProgramFilesDir i tam zmień sobie lokalizację (jak masz c:\... to zmień sobie na d:\ albo jak Ci tam pasuje).
Na koniec uruchom kompa ponownie i podczas instalacji automatycznie powinno wszytsko lecieć tam. ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
No tak, pewnie, że to nie żaden problem, ale dotychczas tak mi było najwygodniej, poza tym 3 partycje to za dużo na taki mały dysk. Brak miejsca rozwiążę instalując po prostu nowe programy na innej partycji, ale jak usunąć tę trzecią, zupełnie niepotrzebną? Jest pusta. I chciałbym dołączyć ją do tej systemowej, ew. tej drugiej.
EDIT:
Oo, to już mi się podoba ;) Dziękuję ???? Leniwy jestem :]
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
No tak, pewnie, że to nie żaden problem, ale dotychczas tak mi było najwygodniej, poza tym 3 partycje to za dużo na taki mały dysk. Brak miejsca rozwiążę instalując po prostu nowe programy na innej partycji, ale jak usunąć tę trzecią, zupełnie niepotrzebną? Jest pusta. I chciałbym dołączyć ją do tej systemowej, ew. tej drugiej.

EDIT:
Oo, to już mi się podoba ;) Dziękuję ???? Leniwy jestem :]
Panel Sterowania -&gt; (przełącz na widok klasyczny) Narzędzia Administracyjne -&gt; Zarządzanie Komputerem

Po lewej rozwijasz MAGAZYN i klikasz na ZARZĄDZANIE DYSKAMI

Nigdy nie próbowałem, zawsze zmieniam partycje programem Gparted, ale z tego co wiem tam możesz usunąć , zmodernizować.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Hyde Park zamknięty, więc tutaj mam zadam pytanie...

Patrzę na l i v e m e c z . p l i widzę Tottenham XI... to podstawa drużyny czy jacyś juniorzy itp. ?
tu masz skład drużyny na dzisiejszy mecz, może to Ci pomoże

Tonight&#39;s squad in full:
Gomes, Alnwick, Hutton, Naughton, Smith, Cox, Archibald-Henville, C Butcher, Blackwood, Livermore, Rose, Carroll, Taarabt, Bostock, Parrett, M&#39;Poku, Obika
 
zuberek89 85

zuberek89

Użytkownik
Wczoraj obstawiałem mecz Chiny-Tajlandia U20 w siatę i postawilem race 5pkt na Tajlandie oglądam sobie mecz w necie bylo po 4 i potem 5 pkt dla Tajlandi a na Bwinie 5:4 Chiny i oczywiscie rozliczyli przegrane (na czacie wiele osób pisało również że błąd) pisałem do nich maila i mowią, że dobrze to rozliczyli i żebym jakiś dowód wysłał jak sie nie zgadzam mozna gdzies to sprawdzic ? :-?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wczoraj obstawiałem mecz Chiny-Tajlandia U20 w siatę i postawilem race 5pkt na Tajlandie oglądam sobie mecz w necie bylo po 4 i potem 5 pkt dla Tajlandi a na Bwinie 5:4 Chiny i oczywiscie rozliczyli przegrane (na czacie wiele osób pisało również że błąd) pisałem do nich maila i mowią, że dobrze to rozliczyli i żebym jakiś dowód wysłał jak sie nie zgadzam mozna gdzies to sprawdzic ? :-?
oficjalna strona turnieju, albo jakieś federacji.
napisz tam maila o przesłanie przebiegu seta, poszperaj w takich stronkach.
 
T 0

tt_0

Użytkownik
[szukam]Stron internetowych
witam,szukam stron internetowych ze skladami druzyn na nastepne spotkania a takze z kontuzjami,kartkami,transferami i innymi wszystkimi potrzebnymi informacjami ktore pomagaja w analizie.

dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom