>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
fokus 0

fokus

Użytkownik
mam starego kompa procesor 1ghz 512 mb ramu karta graficzna radeon 9500 128mb, bedzie na nim chodzil windows 7? bo slyszalem ze ma mniejsze wymagania niz vista a vista mi chodzila tylko ze zamulala ;/
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
mam starego kompa procesor 1ghz 512 mb ramu karta graficzna radeon 9500 128mb, bedzie na nim chodzil windows 7? bo slyszalem ze ma mniejsze wymagania niz vista a vista mi chodzila tylko ze zamulala ;/
Bedzie problem...Moj kumpel odpalil Windows 7 na kompie o procku bodajze 1,4ghz i 1gb ramu i mowil ze mu chodzi nawet, z tym, ze sam system zabiera ok 700mb ramu, wiec jakbys dokupil ram to moze by poszedl ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
mam starego kompa procesor 1ghz 512 mb ramu karta graficzna radeon 9500 128mb, bedzie na nim chodzil windows 7? bo slyszalem ze ma mniejsze wymagania niz vista a vista mi chodzila tylko ze zamulala ;/
Mam starego lapka- procek taki sam, ilość RAMu także. Śmiga aż miło ????
 
S 0

sebu

Użytkownik
Zna ktoś jakiś hosting podobny odsiebie.com? (odsiebie.com nie działa)
Podobny - czyli bez limitu i z wyszukiwarką
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Jest ktoś dobry z niemca i był by w stanie mi pomóc z kilkoma ćwiczonkami? bo noga jestem delikatnie mówiąc z tego jezyka ;p
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
dobra mam windowsa 7 tylko ze po angielsku, mozna jakos po instalacji doinstalowac jezyk polski?
Ostatni kumpel instalował mi polski, o ile pamietam to będzie tak

Start-Aktualizacje ( jak nie wiesz gdzie są to sobie znajdziesz dzieki wyszukiwaniu ???? Potem jak masz nowy system to są do pobrania 4 aktualizacje które trzeba zainstalowac, + możesz sobie dobrać język polski ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Potzebuje pomocy.Komuś kto zna język angielski przynajmniej ,,dobrze&quot; to przetłumaczy mi z łatwością te 2 krótkie teksty:

1.My father and I said good-bye to my mother and my sister. We walked down the hill to my father’s house that is eleven miles up the highway, on the beach at Malibu. We walked about a mile to the old highway, got a ride in a truck for about eight or nine miles, walked another mile or two, and there we were. When we got to the beach the sun was shining wonderfully. We went down to see what we could find there: some beautiful shells or stones. I found a spiral shell and my father said it was beautiful. It was white and grey and here and there black and about half as big as my hand. I took it home and put on the shelf over my desk.

2.My father cleaned the plates, and then we went up to the garage and got our wheels. My father’s got a big bike, and mine is the bike he bought me in San Francisco before I was four. It is a very small bike. My father said, “You can ride the big one if you want, while I clean this little one.” Well, my father’s bike is really big, but I can ride it just the same. I rode it when my father first brought it home, so I got on it now and began to ride it up Malibu Road. It was good and I wished I could stay at my father’s house a long time.


Użył bym oczywiście translatora internetowego ale ja musze miec ładne,składniowe zdania po polsku a nie zlepek typu ,,ja miec obiad&quot;.

czekam na pomoc.Z góry thx!
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Ja wraz z tata pożeganlismy się z mamą i siostrą. Poszlismy ze wzgórza do domu ojca to jest 11 mil od autostrady, na plaży Malibu. Szlismy około mili do starej autostrady, około 8-9 mil przejechalismy ciężarówką, następną mile czy dwie przeszliśmy, i o to bylismy na miejscu. Gdy dotarlismy na plaże słońce pieknie świeciło. Poszlismy zobaczyć co możemy tam znaleźć: jakieś piękne muszelki czy kamienie. Ja znalazłem spiralną muszlę a tata powiedział że jest piękna. Muszla była biała i szara oraz miejscami czarna, i duża na wielkośc połowy mojej ręki. Zabrałem ją do domu i położyłem na półce nad moim biurkiem.


Tata pozmywał naczycia i zszedł do garażu po koło. Mój tata ma duży motocykl a mój motocykl tata kupił mi w San Fransisco zanim skończyłem 4 lata(nie jestem pewien tego zdania). To jest bardzo mały motocykl. Tata powiedział &quot;możesz jeżdzic na tym dużym jeśli chcesz dopóki nie wyczyszcze teg małego&quot;. Cóż motocykl taty jest naprawdę duży, ale tak samo potrafię na nim jeździć. Jeżdziłem nim kiedy tata przyprowadził go do domu, więc wziałem go równiez teraz i zaczalem jezdzic po drogach Malibu. Było wspaniale i pragnąłem móc zostać w domu taty na długi czas.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
czy ktoś mi pomoże?
nie mogę odpalić żadne z kasyn sieci Rival, próbowałem odinstalować i zainstalować z powrotem i dalej mi nie chodzi bo wyskakuje mi że jest błąd systemu.
Zaznaczam że nie mam żadnego programu antywirusowego.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
czy ktoś mi pomoże?

nie mogę odpalić żadne z kasyn sieci Rival, próbowałem odinstalować i zainstalować z powrotem i dalej mi nie chodzi bo wyskakuje mi że jest błąd systemu.
Zaznaczam że nie mam żadnego programu antywirusowego.
Jaki błąd? Daj zrzut ekranu tego błędu.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
kurczę nawet nie mogę dodać tu rzutu ekranu....
no to format dysku...

zapomniałem komendy jak się wpisuje z płyty bootowalnej polecenie format dysku C?
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Czy ktoś wie jak mogę odnaleźć piosenkę która leciała w radiu a tytułu niestety nie znam.... Było to wczoraj ok. 21:50, czy ktoś wie czy w tym czasie leci jakaś lista czy coś, radio to Eska Warszawa...
Bardzo proszę o pomoc ????
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
dzięki super stronka ???? tylko pojawia sie problem w tamtych godzinach jest tylko jedna piosenka której nie kojarze ale jej nigdzie na necie nie ma do posłuchania :/
Nawet na stronie eski nic o niej nie ma :/
 
naitsabess 0

naitsabess

Użytkownik
Mam wielką prośbę aby ktoś życzliwy podpowiedział mi stronę na której odnajdę archiwum dokładnych wyników meczy tenisowych (ale te bardziej szczegółowe dotyczące dokładnych wyników poszczególnych gemów).
I przy okazji zna ktoś może stronę na której są dane odnośnie zestawienia zmian linii under/over przed meczami NBA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom