>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
P 0

ponteus

Użytkownik
potrzebuje odpowiedzi na pytanie.....

który buk ma największą ilość zakładów live w piłkę nożna i ogólnie który ma największy wybór lig też w piłkę kopaną

poza bwin
 
marti 2

marti

Użytkownik
chłopaki, ogladalem kiedys na youtubie filmik, na ktorym jakis koles spiewal piosenke, a drugi gral na gitarze, to byla jakas polska piosenka, wiem, ze mieli jeszcze jedna po angielsku, wiem, ze malo szczegolow,ale moze ktos kojarzy i zapoda mi linka, bo nie moge sobie przypomniec tytulu tej piosenki.... z gory dzieki ;)
 
grodson94 0

grodson94

Użytkownik
chłopaki, ogladalem kiedys na youtubie filmik, na ktorym jakis koles spiewal piosenke, a drugi gral na gitarze, to byla jakas polska piosenka, wiem, ze mieli jeszcze jedna po angielsku, wiem, ze malo szczegolow,ale moze ktos kojarzy i zapoda mi linka, bo nie moge sobie przypomniec tytulu tej piosenki.... z gory dzieki ;)
Pudzian Band - Po prostu soba badz? ????

------------------------------
Pomoglem? Daj plus. A nie to nie to forum.
 
marti 2

marti

Użytkownik
hehe, niestety nie to, tam akcja działa sie w jakims pokoju, takie amatorskie nagranie, a gosciu co spiewal mial dobry glos...
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Witam mam wielką prośbę.Jeden koleś jest mi winny pieniądze tzn. nie chce mi ich oddac.I chce je odzyskac.Jestem bliski i chce mi przesłac w najblizszym czasie-prawdopodbnie wieczorem 100zł na moneybookers.Z tym ze on nie wie ze ja to ja.Więc aby sie nie domyślił moze mi ktoś podac swoje mb? On prześle tam dosłownie ok. 100zł i aby ta osoba jak ta kasa przyjdzie odesłała do mnie.

Jeszcze raz prościej:

Najprawdopodobniej dzisiaj wieczorową porą dostanie ta osoba co mi użyczy konta na mb 100zł a następnie aby odesłała do mnie na [email protected]

Bardzo proszę o pomoc.I aby nie było pomyłki pierwsza osoba co poda mi tutaj swój adres mb to ten podam kolesiowi co ma mi przesłac.

Liczę ,że mi pomożecie w odzyskaniu pieniędzy.

edit:Swoją pomoc zadeklarował bartez25 z góry dziękuję!
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Potrzebuję źródło do 2 sezonu LOST w wersji HDTV 350mb bez lektora, z żadnych rapidshare etc., najlepiej z torrentów, gdzie nie trzeba się rejestrowac bądź prywatnego ftp. Na torrenty.org niestety torrent 2 sezonu w tej wersji nie jest dostępny. :/ Z góry dzięki!
Edit: nie wiem, czy &#39;ogłoszenia&#39; tego typu można tu wpisywac, dlatego ew. proszę moderatorów i adminów o wyrozumiałośc. ;)
 
S 0

szczypiorjp

Użytkownik
Numer NIP a niezaplacony mandat
Witam serdecznie . mam taki problem a w zasadzie pytanie . mam niezaplacony mandat (500 PLN) a chcialem sie zarejestrowac w Urzedzie Pracy i potrzebuje numer NIP z Urzedu Skarbowego . I moje pytanie jest takie czy jak pojde do skarbowki po ten numer NIP to oni mi go dadza bez problemow czy bede musial zaplacic za ten mandat i dopiero wtedy mi wydadza ten numer ? Prosze o szybka odpowiedz bo niewiem co robic i czy jak tam pojde to niewpadne na &quot;mine&quot; ???? ? z gory dziekuje
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
moneybutcher wystarczyło dodać nowy e-mail do moneybookers. Do mb można przypisać 4 czy 5 adresów e-mail.
Dzięki za odpowiedź.Szczerze to nawet nie wiedziałem, że jest taka funkcja w moneybookers.Całe szczęście mój problem jest już wyjaśniony i wszystko się powiodło.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Mam pytanie.Czy w banku WZBK jest taka opcja, że do jakiegoś czasu po wysłaniu przelewu można go wyciągnąć tzn. zablokować i cofnąć z powrotem.Bo jeden znajomy o czymś takim coś pisał ale nie bardzo mi się chce w to wierzyć, że skoro ktoś zleca przelew to za kilka godzin może go cofnąć?
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
jak sprawdzic czy akumulator jest 6v lub 12v i ile ma ah? nie chodzi mi ile zostalo tylko ile powinien miec, bo nie moge na nim nic znalezc a chce podlaczyc do prostownika
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jeśli to akumulator samochodu osobowego to ma 12V bo nie używa sie praktycznie 6V a 24V chyba w autobusach itp Pojemności powinna być na nim napisana, miernikiem raczej nie da sie tego zmierzyć ale bez tego mozna podłączyć pod prostownik tylko trzeba pamiętac żeby ładować prądem tak około 1/10 &quot;pojemności&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom