>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
To wiem, tylko właśnie o te numerki chodzi ... :jezora:
Znaj moją dobroć choć znalezienie tego trwa kilka sekund...
174.142.24.201 port 3128 // jakiś czas temu oglądałem na tych numerkach, może nie wygasły...

A ja mam problem ze SteamTorrent. Zainstalowałem ten program, wchodzę na http://www.livescorehunter.com/Livescores/Livescore-Baseball.html i tam są linki ST do meczów baseball&#39;a, odpalam je w okienku i jest napisane, że jakoś dobra, połączone itp, nagle w okienku wyskakuje mi błąd akcja anulowana i informacje o błędzie... co zrobić, żeby można było te mecze oglądać?
Jak już Ci chyba pisałem mi też to wyskakuje, ale w żaden sposób nie przeszkadza to w oglądaniu, nie wyłączaj programu a powinno Ci się zbuforować i działać... miłego oglądania MLB :)

Pozdrawiam Panowie.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
szukam tytułu piosenki z reklamy plusa, grupa ludzi ogląda zaćmienie słońca na takim wzgórzu, starsza reklama,
ostatnio się nad tym zacząłem zastanawiać i do teraz nie daje mi spokoju
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Jak już Ci chyba pisałem mi też to wyskakuje, ale w żaden sposób nie przeszkadza to w oglądaniu, nie wyłączaj programu a powinno Ci się zbuforować i działać... miłego oglądania MLB :)
Pozdrawiam Panowie.
Ok śmiga, dzięki za info ????
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Da radę na dysku przenośnym na USB zabezpieczyć folder hasłem tak, żeby niepowołane osoby nie miały do niego dostępu?
Dodatkowo, żeby nie trzeba było na każdym komputerze instalować czegoś, aby ten dostęp uzyskać.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mam takie pytanko, miałem ochotę założyć sobie jeszcze jedno konto bankowe, wypełniłem wniosek internetowy oferty konta osobistego jednego z banków, teraz powiniene iść do placówki, podpisać umowę i aktywować konto, ale jednak się rozmyśliłem, gdyż inna oferta odpowiada mi bardziej, więc teraz powinien iść do nich i powiedzieć, iż rezygnuję czy zwyczajnie olać to?
 
trance4life 0

trance4life

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie Twittera.
W dużym skrócie: czym się różni wiadomość ze znakiem &quot;#&quot; od &quot;@&quot;?
Zauważyłem również, że moje wiadomości
się powtarzają, np. na #asot450.
Jak długo będą się one powtarzać i czy jest jakaś odgórny przepis co do tego jak często się powtarzają?
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Da radę na dysku przenośnym na USB zabezpieczyć folder hasłem tak, żeby niepowołane osoby nie miały do niego dostępu?
Dodatkowo, żeby nie trzeba było na każdym komputerze instalować czegoś, aby ten dostęp uzyskać.
Można, poszukaj w google : zakładanie hasła na folder w notatniku, czy coś takiego. Sam tego używam i fajnie działa.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Posiada może ktoś namiary na filmy &quot;Różyczka&quot; i &quot;Trick&quot;. Mogą być linki, chomik, itp. Ew. sprawdzone torrenty. Proszę o pomoc.
 
U 0

uploader

Użytkownik
Jeśli ktoś potrzebuje jakiegoś filmu,gry,aplikacje na komórke itd.dosłownie wszystko wystarczy do mnie napisać pw a ja w ciągu 1-2 dni wrzuce to na serwer
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
panowie wiecie jak zrobic, abym mial takie okienko z gry ???? aby nie trzeba bylo minimalizowac tylko skakac sobie z neta do gry. chodzi mi o foobtall managera 2010 ;D
// dzieki !
 
bujal 0

bujal

Użytkownik
panowie wiecie jak zrobic, abym mial takie okienko z gry ???? aby nie trzeba bylo minimalizowac tylko skakac sobie z neta do gry. chodzi mi o foobtall managera 2010 ;D
Pisze z pamieci:
Głowne menu gry&gt;ustawienia&gt;obraz i dzwiek&gt;gra w oknie&gt;zaznacz i akceptuj
jesli nie masz &quot;podswietlonej&quot; tej gry w oknie to trzeba kombinowac cos w pliku exe, dokladniej pisze o tym na stronach zwiazanych z fm
 
ten 0

ten

Użytkownik
Witam,

Chcialbym sie zapytac czy ktos wie moze cos na temat zalozenia internetu bezprzewodowego na okres powiedzmy 3 miesiecy? Czy istnieje taka mozliwosc?
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Panowie mam problem. Od wczoraj na komputerze nie potrafie wejsc na FB. Teraz na komorce bez problemu wchodze. Probowalem mozilli, opery i explorera i nic. Nie wiem czym to moze byc spowodowane. Prosze o jakas pomoc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom