>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
Z 0

zxc07

Użytkownik
Dosłownie tłumacząc to : gra wymaga przynajmniej 12 mb z dostępnej pamięci k.graficznej ,a więc kombinował bym coś z kartą.Może masz zintegrowaną i przydzielone mało pamięci do niej,itp.
a i napisz jakiego masz kompa.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Mam samsunga u600 i sie cos skopało - monitor swieci tylko na niebiesko nic sie nie wyświetla. Nie wiecie co mogło sie stac i ile kosztuje wymiana wyświetlacza ???
 
D 0

david_4you

Użytkownik
gdzie postawic na Holandie ?
witam nie znam sie na zakładach bukmacherskich za bardzo , interesuje mnie tylko jesten zakład - chciałbym postwic 300 na to że holandia zdobedzie mistarza na euro , gdzie mi polecacie zagrac gdzie będzie najkorzystniej ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli chodzi o buki w internecie to obecnie tak:
bwin, expekt, bet365 po kursie @4,50
pinnacle @4.600
Najlepszy z tego co widzę jest kurs na betfair--&gt; @4.9
Jest tyle buków, że masz ofertę sporą.
Ale jeśli piszesz że nie grasz to pewnie będziesz chciał postawić to w naziemnym.
Millenium kurs @4.60
profesjonal vel. fortuna @4.20
Toto mix @4.00
Przy tych kursach w naziemnych musisz odliczyć podatek 10% od stawki.
Radzę zagrać na necie. Jeśli już chcesz. Choć moim zdaniem Holandia nie zostanie mistrzem...
Pozdrawiaam,
Powodzenia,
Vader
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
witam nie znam sie na zakładach bukmacherskich za bardzo , interesuje mnie tylko jesten zakład - chciałbym postwic 300 na to że holandia zdobedzie mistarza na euro , gdzie mi polecacie zagrac gdzie będzie najkorzystniej ?
ja juz wyslalem ci na PW. Podobnie jak Vader napisalem
 
D 0

david_4you

Użytkownik
ok ale wytłumaczcie mi tylko jeszcze jedną rzecz - typując u buka internetowego dostaje zapewne jakiś bonus np. w bet at home słyszałem że jest tak ze stawiając 100 dostaje sie dodatkowe 100 i tą kwotą łącznie 200 trzeba 4 razy obrucić aby moc ja wypłacić - ja nie chce sie w nic takiego bawic - chce poprostu postawić jeden zakład - wygrana holandi na euro - i w przypadku wygranej odrazu odebrac pieniądze to wszystko - nie chce zadnych bonusów którymi będe musiał kilka razy obracac.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Możesz wpłacić do buka i nie korzystać z promocji. Wtedy możesz bez większych problemów wypłacić. Bez konieczności dalszej gry.
Pozdr.
 
O 0

omnisnake

Użytkownik
Witam zna ktos moze wyniki tych spotkan tenisa ?? :
Pospisil, Jaroslav - Rosol, Lukas
14.6.2008 9:30
Cruciat, Adrian - Ungur, Adrian
14.6.2008 9:00
Dzieki ????
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Problem z dzwiekiem ????
Witam.

Mam pewien bardzo wielki problem :/ Kidy chce odpalic jakas muze na winamp-ie wyskakuje mi taki blad: &quot; Bad DirectSound Driver. Please install proper drivers or select another device in configuration. Error Code: 88780078&quot;

Domyslam sie ze musze cos zainstalowac ale nie moge tego znalezc. Jezeli wiecie co z tym zrobic prosze o pomoc.

Z gory dzieki

B
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
jak już zakładasz nowy temat i prosisz o pomoc, to opisz dokładniej swój problem-jaka karta dźwiękowa, czy dźwięku nie ma tylko w winampie, etc..
ale może pomoże to: wejdź w moj komp, ppm na c--&gt;właściwości/narzędzia/sprawdzanie błędów i zaznacz napraw błędy.. [znalezione na innym forum]
jeżeli to nie zadziała to sobie wpisz u wuja goga-&#39;Error Code: 88780078&#39; i będzie miał trochę wyników
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
musisz zainstalowac streroniwki od karty dzwiękowej jesli masz zintegrowaną wejdz na plyte dodana do plyty glownej i szukaj folderu Sound a potem wybierz taki model plyty jaką masz.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Macie wyniki plażowej?
Chodzi mi o mecze
May-Treanor/Walsh (USA) - Larissa/Juliana (BRA)
1 1,30
Emanuel/Ricardo (BRA) - Harley/Pedro (BRA)
1 1,35
Heuscher/Heyer (SUI) - Brink/Dieckmann Ch (GER)
2 1,27
Gibb/Rosenthal (USA) - Herrera/Mesa (ESP)
1 1,45
Rogers/Dalhausser (USA) - Laciga/Schnider (SUI)
1 1,17
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
dzisiaj formatowałem dysk c i nie mam misrosoft office zadego sciagam z torrenta microsoft office 2003 proffesional edition. I mam takie pytanie czy jest do tego jakies spolszczenie? czy cos takiego bo to jest chyba wersja angielska
dodam ze mam windows xp, dzisiaj jeszcze scigalem MO 2007 i instlowalo sie normalnie tyle ze nie mialem miejsca na dysku c, zrobilem dlatego formata tyle ze teraz obraz MO 2007 nie chce sie czytac i wyskakuje komunikat okreslony program wymaga nowszej wersji systemu Windows. :? poradzi ktos cos?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a ja mam taki problem ze jak wlaczam kompa to zanim wejdzie mi na strone startowa to musze czekac z 5 min na to az sie net rozgrzeje :] czemu tak sie dzieje ? mam neo 320 lecz umowa jest w trakcie zmiany choc podejzewam ze to nie oto chodzi ????
 
W 0

witekmac

Użytkownik
Witam!
Czy ktoś może pomóc w uzyskaniu informacji ile rzutów rożnych padło we wczorajszym meczu Chiny - Irak /eliminacje MŚ 2010/.
Postawiłem zakład na ilość rzutów rożnych w bet365 a oni do tej pory go nie rozliczyli.
Z góry dziękuję za pomoc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom