>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
szukam takiej nutki , gdzie teledysk - ziomek chyba siedzi w jakims barze i patrzy sie ciagle na jakas laske i potem ona idzie do kibla on idzie za nia , wchodzi do kabiny i tam jest dziura i taki jezyk wystaje on mysli ze to jej a to jezyk psa i sie z nim lize. a muza to cos takiego :umc umc umc baybe .
 
V 0

vulture212

Użytkownik
grzecznie się zapytuję czy moze ktoś podać stronę na której były by statystyki piłkarskie strzelonych goli do przerwy i po przerwie albo lepiej do 30 min i po.
sam nie potrafię znaleźć nic fajnego. pozdrawiam.
 
F 0

fenio

Użytkownik
ktos wie jak to bedzie po niemiecku ?
Czy mówisz płynnie po niemiecku ?
Czy idziesz do domu ?
Czy pracujecie w Niemczech?
Czy jesteście zmęczeni ?
Dokąd ona jedzie ?
Kto mieszka w Hiszpanii?
Gdzie on studiuje ?
z góry dzieki !
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
witam. mam taki problem z kompem. zrąbała mi się ostatnio klawiaturka wiec kupiłem sobie nową, wcześniej miałem okrągłe wejście a ta nowa podłączona jest pod usb. a że komputer mam po przejściach i leniwy jest więc mam zainstalowane dwa windowsy - jeden zrąbany a drugi dobry i podczas włączania komputeraz zawsze sie wybierało który ma się włączyć. ale teraz przy tym wyborze ta nowa klawiatura nie działa, zaczyna działać dopiero wtedy gdy się windows otwiera. można cos z tym zrobić? bo wchodzi mi ciągle na ten zły i niedobry system a potrzebuje wejśc na ten drugi. jest to wina może tego że ta nowa klawiatura jest podłączona pod USB?
proszę o jakąś pomoc, gdyż zbytnio nie znam się ta takich sprawach ;) mam nadzieje że napisałem językiem przystępnym i można zrozumieć mój problem :p
 
M 0

mazine

Użytkownik
ktos wie jak to bedzie po niemiecku ?

Czy mówisz płynnie po niemiecku ?

Czy idziesz do domu ?

Czy pracujecie w Niemczech?

Czy jesteście zmęczeni ?

Dokąd ona jedzie ?

Kto mieszka w Hiszpanii?

Gdzie on studiuje ?

z góry dzieki !

Können Sie sagen, fließend Deutsch?

Sind Sie nach Hause?

Arbeiten Sie in Deutschland?

Sind Sie müde?

Wohin geht es?

Wer lebt in Spanien?

Wo er studiert?
 
wmessing 0

wmessing

Użytkownik
ktos wie jak to bedzie po niemiecku ?

Czy mówisz płynnie po niemiecku ? - Sprichst du fließend deutsch?

Czy idziesz do domu ? - Gehst du nach Hause?

Czy pracujecie w Niemczech? - Arbeitet ihr in Deutschland?

Czy jesteście zmęczeni ? - Seid ihr müde?

Dokąd ona jedzie ? - Wohin fährt sie?

Kto mieszka w Hiszpanii? - Wer wohnt in Spanien?

Gdzie on studiuje ? - Wo studiert er?

z góry dzieki !
Bitte! :p
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Potrzebna pomoc w tłumaczeniu.
Mógłby mi ktos to przetłumaczyć?

Please note that our adv space on ******** is sold out already. I also checked your website and right now you are under our limits for link exchange cooperation also.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Proszę zauważyć , że nasz adv przestrzeń na ******** zostanie sprzedany na zewnątrz już. Również sprawdziłem twoją witrynę internetową i natychmiast jesteś poniżej naszych limitów dla połączenia współpraca wymiany również.
http://www.translatica.pl &lt;--- na przyszłość
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
problem z sopcastem
chcialem sobie wrzucic mecz kogutow i zoonk, kanaly moge zmieniac tylko z listy w programie, jak klikne z linka to wlaczy sie program ale wczytuje kanal ktory byl wlaczony ostatnio z listy. otwieranie linkow z wiersza adresu w wyszukiwarce tez nie daje rezultatow. ma ktos pomysl?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Panowie mam pytanie otoz 3 razy zle sie zalogowalem do Pekao24 , i pisalo zeby zalogowac sie do telepekao ? wie ktos o co chodzi i jak odblokowac konto ?
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
Wybrany serwis jest zablokowany&quot;

Oznacza brak dostępu do serwisu PekaoInternet /trzykrotnie wprowadziłeś nieprawidłowy numer PIN i dostęp do serwisu został zablokowany na 1 dzień lub do momentu poprawnego zalogowania w pozostałych serwisach Pekao24: TelePekao i PekaoSMS/.
Wskazówki: W celu odblokowania serwisu zaloguj się poprawnie do PekaoSMS lub TelePekao. Jeżeli po raz czwarty podasz błędny numer PIN w dowolnym serwisie, wszystkie serwisy Pekao24: PekaoInternet, PekaoSMS oraz TelePekao zostaną zablokowane. W celu odblkowania serwisów udaj się do swojego oddziału.
 
jaskolka 0

jaskolka

Użytkownik
musze miec na 100% dobze a programom nie ufam;/ bedzie mnie jutro pytac su..;) trzeba cos powiedziec;) mam doslownie ja wim z 8 zdan do przetlumaczenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom