>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
Panowie mam problem... otóż ściągnąłem film HD i chciałem go wrzucić na płytkę DVD, jednak brakuje jakieś kilkanaście MB... pamiętam że w CD można było zastosować overburning i tam zawsze te pare MB dało się upchać... jednak teraz nie mogę znaleźć rozwiązania... ewentualnie jak skrócić taki film, nie zmieniając formatu. Bo pod koniec jest kilka minut napisów końcowych....

Z góry dzięki
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
Panowie mam problem... otóż ściągnąłem film HD i chciałem go wrzucić na płytkę DVD, jednak brakuje jakieś kilkanaście MB... pamiętam że w CD można było zastosować overburning i tam zawsze te pare MB dało się upchać... jednak teraz nie mogę znaleźć rozwiązania... ewentualnie jak skrócić taki film, nie zmieniając formatu. Bo pod koniec jest kilka minut napisów końcowych....

Z góry dzięki
poczytaj:http://forum.pclab.pl/t385829.html
z tego co mi się wydaje to powinieneś nagrać ten film za pomocą nagrywarki Blu-Ray/HD-DVD do tego są specjalne płytki, nawet 50GB
 
matex 0

matex

Użytkownik
wg. mnie jakimkolwiek programem do obróbki video czy czyms podobnym, uciąć napisy końcowe czy tam początkowe i wsio
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Wykaż, że jeśli an=n2 i bn=(n-1)2, to ciąg (cn), w którym cn=an-bn jest ciągiem arytmetycznym.



Kto mi zrobi to zadanie?
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Dziwny komunikat przy starcie systemu.
Witam wczoraj kiedy uzywalem PC, nagle wysiadł prąd na chwilę. Gdy uruchomilem ponownie komputer to zanim odpalił system wyświetlił się komunikat &quot; Warning! Insert Key pressed or Clock GEN. Watch Dog reset Please enter them in Setup, and save the settings before exit&quot; I mam do wyboru kliknąć F1 albo wejsc w ustawienia, ale nie wiem co w nich robić. Ktoś miał podobny problem?
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Mam problem... na klawiaturze w laptopie, w klawiszach okolo &quot;j&quot;,&quot;k&quot;,&quot;l&quot; podczas klikania w nie pojawiaja sie cyfry, 1,2,3 ... Oczywiscie magiczny &quot;trik&quot; ctrl + shift nie pomaga. wie ktos o co kaman? oczywiscie jesli dobrze wytlumaczylem; )
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
po prostu wlaczyles klawiature numeryczna, u mnie to sie wylacza kombinacja klawiszy klawisza funkcyjnego (fn) oraz klawisza odpowiedzialnego za numlock (numlk)
 
porky 104

porky

Użytkownik
Mam problem... na klawiaturze w laptopie, w klawiszach okolo &quot;j&quot;,&quot;k&quot;,&quot;l&quot; podczas klikania w nie pojawiaja sie cyfry, 1,2,3 ... Oczywiscie magiczny &quot;trik&quot; ctrl + shift nie pomaga. wie ktos o co kaman? oczywiscie jesli dobrze wytlumaczylem; )
Przełączyłeś w klawiaturę numeryczną...
Szukaj gdzieś tam klawisz &quot;Num Lock&quot; i po przyciśnięciu powinno być wszystko ok.
Takie jest moje zdanie, piszę to mimo, że nie używam lapka, więc mogę się mylić. :jezora:
 
m_glod 6

m_glod

Użytkownik
&quot;wydaje mi sie ze jak wcisnie razem klawisze fn+Scr Lk(albo numlock) problem powinien zniknac, opcjonalnie wcisnac ten sam klawisz bez fn&quot; gdzies to przeczytalem
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
mozliwe ! na kompach sie prawie w ogole nie znam, totez odpalilem stacjonarny i wolalem spytac na forum :jezora: ide sprawdzic ;]
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Mam problem... na klawiaturze w laptopie, w klawiszach okolo &quot;j&quot;,&quot;k&quot;,&quot;l&quot; podczas klikania w nie pojawiaja sie cyfry, 1,2,3 ... Oczywiscie magiczny &quot;trik&quot; ctrl + shift nie pomaga. wie ktos o co kaman? oczywiscie jesli dobrze wytlumaczylem; )
tak włączyłeś klawiaturę numeryczną:jezora:
Fn+Num ns powinno pomóc
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Od 2 dni nie działa mi głos w przeglądarce firefox mimo że pod windowsem działa

macie jakieś pomysły na co zachorował mój firefox???
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Problem z kompem PROSzE O POMOC!
WitaM

Dzisiaj odpaliłem kompa i zauważyłem na pulpicie napis &quot;użytkownik mógł paść ofiarą fałszowania oprogramowania.W przypadku tej kopii Windows sprawdzenie orginalniści dało wynik negatywny&quot; Obraz na pulpicie jest koloru czarnego.Nie wiem co ma zrobić żeby mi ten napis zniknoł.Czy mogą być jakieś problemy ???

Proszę o pomoc.
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
WitaM

Dzisiaj odpaliłem kompa i zauważyłem na pulpicie napis &quot;użytkownik mógł paść ofiarą fałszowania oprogramowania.W przypadku tej kopii Windows sprawdzenie orginalniści dało wynik negatywny&quot; Obraz na pulpicie jest koloru czarnego.Nie wiem co ma zrobić żeby mi ten napis zniknoł.Czy mogą być jakieś problemy ???

Proszę o pomoc.
kupić legalne oprogramowanie :spokodfhgfh:
a tak nawiasem mówiąc to pewnie aktualizujesz co jakiś czas system i dlatego taki komunikat wyskoczł. Przynajmniej ja tak miałem:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom