>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potwierdzenie płatności kartą Skrill

areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
Witam,
Grając na LVBet wpłaciłem pieniądze kartą Skrill. W tej chwili LVBet prosi o wysłanie potwierdzenia płatności kartą Skrill na kwotę 50,00 zł.
Moje pytanie, czy da się jakoś wygenerować potwierdzenie pojedynczej transakcji w portfelu Skrill. Dodam tylko, że mam konto Silver VIP. Czat niestetynie bardzo pomaga w tej kwestii...
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Pojedyńczej chyba się nie da, zawsze możesz wygenerować w pdfie i zamazać wszystkie inne oprócz tej której sobie życzą. Ewentualnie zrobić im zrzut ekranu ze strony głównej (ostatnia aktywność). Jak tam klikniesz na daną transakcję - otwierają się z prawej strony wszystkie detale, które jej dotyczą.
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
Właśnie taki screen im nie wystarcza. W PDF wygenerowałem sobie transakcje z konkretnego dnia i im to wysłałem i też mówią, że potrzebują konkretne potwierdzenie danej transakcji. Oczywiście konto na Skrill na moje nazwisko i wszystkie dane takie same jak na LVbet. Najgorsze jest to, że mam tam dwa duże kupony na LVbet, z których na 90% wyciągnę duży hajs i nie chcę, aby skończyło się tak, że nie wypłacą mi tej kasy, przez jakąś durną wpłątę na 50 ziko ze Skrill.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
ten lvbet jest tak popierd... ze glowa boli, chyba najgorszy polski syf jesli chodzi o te ich smieszne weryfikacje
W kazdym normalnym buku wystarczy zrzut ekranu z platnoscia
Nie masz sie raczej co martwic, trzeba sie troche pomeczyc z tymi debilami az wreszcie zaakceptuja zrzut ekranu, krasc nie kradna, poprostu maja ten spierdolony support i trzeba kopac sie z koniem
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
ten lvbet jest tak popierd... ze glowa boli, chyba najgorszy polski syf jesli chodzi o te ich smieszne weryfikacje
W kazdym normalnym buku wystarczy zrzut ekranu z platnoscia
Nie masz sie raczej co martwic, trzeba sie troche pomeczyc z tymi debilami az wreszcie zaakceptuja zrzut ekranu, krasc nie kradna, poprostu maja ten spierdolony support i trzeba kopac sie z koniem
Ale mają za to fajne bet buldiery.
Na sts czy fortunie nigdy problemów nie miałem
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
ten lvbet jest tak popierd... ze glowa boli, chyba najgorszy polski syf jesli chodzi o te ich smieszne weryfikacje
W kazdym normalnym buku wystarczy zrzut ekranu z platnoscia
Nie masz sie raczej co martwic, trzeba sie troche pomeczyc z tymi debilami az wreszcie zaakceptuja zrzut ekranu, krasc nie kradna, poprostu maja ten spierdolony support i trzeba kopac sie z koniem
Walczę z nimi dalej i Ci nie ustępują. Udało mi się uzyskać z Skrill potwierrdzenie w PDF, to miły Pan z support LV Bet powiedział, że dokument PDF jest edytowany, prosimy wysłać orginał.
Myślę czy nie iść do punktu i nie porozmawiać z człowiekiem normalnie co można z tym zrobić, przecież to jest patologia. Mają numer karty, imię i nazwisko potwierdzenie i dalej robia problemy.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Walczę z nimi dalej i Ci nie ustępują. Udało mi się uzyskać z Skrill potwierrdzenie w PDF, to miły Pan z support LV Bet powiedział, że dokument PDF jest edytowany, prosimy wysłać orginał.
Myślę czy nie iść do punktu i nie porozmawiać z człowiekiem normalnie co można z tym zrobić, przecież to jest patologia. Mają numer karty, imię i nazwisko potwierdzenie i dalej robia problemy.
Lvbet ma jakieś punkty?
 
Do góry Bottom