>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poważna Sprawa !

niko23 7

niko23

Użytkownik
Witam zwracam się do użytkowników betclika . Otóż postawiłem mecz że 1 gol wpadnie po strzale nogą postawione 30zł po golu zakład zatwierdzony wygrana ! . Ale Gdy nie miałem na koncie tylko 42gr. Po meczu zostało napisane GOL SAMOBÓJCZY i zabrali mi 30zł ;/ a na konie miałem tylko te 42gr i tylko to mi wzieli i teraz pytanie . Czy jak wplace sobie na konto powiedzmy 100zł to oni mi zabiorą te 30 ? czy nie?
Proszę o szybką odpowiedź ważne . Z góry dziekuje;)
 
L 147

luminat

Użytkownik
Ale zagmatwanie opisałeś swój problem. Chodzi oto, że źle tobie rozliczyli kupon (na twoją korzyść) i później te wygrane pieniądze przegrałeś/wypłaciłeś? I tej chwili powinieneś mieć minusowy stan konta?
Jeśli tak, to jak teraz wpłacisz pieniądze, to niestety, ale mogą tobie odliczyć z depozytu twój debet ;)
 
niko23 7

niko23

Użytkownik
No bo chodzi o to że w tym samym czasie postawiłem 2 mecze 1 z tym golem a drugi mecz na live że nie padnie juz bramka (padła przegrałem = 0,00zl) a na konie zostało 42gr ;/ i ten nieszczęsny gol samobójczy . I teraz pewnie jak wpłace to mi wezmą moje dokładnie 29,58 ?
 
niko23 7

niko23

Użytkownik
Dokładnie takie coś dostałem
&lt;table class=&quot;texteNormal&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;width: 142px; vertical-align: middle; border-right: 1px solid #DCDCDC; padding: 4px;&quot;&gt;23/11/2011 22:49
Ref: L111E35067333615 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;texte12DarkGrayGras&quot; style=&quot;padding-left: 2px; width: 79px; text-align: center; vertical-align: middle; border-right: 1px solid #DCDCDC; padding: 4px;&quot;&gt; Live
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;height:65px; border-right-style:none; padding:0&quot;&gt; &lt;table style=&quot;width:100%; height:100%; border-collapse:collapse; table-layout:fixed&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td id=&quot;ctl00_cpMain_ucParisTermines_box_ContentBox_rptParis_ctl00_rptMatchs_ctl00_tdMatchDescription&quot; class=&quot;MyBetDescription&quot; style=&quot;width:173px;border-right: 1px solid #DCDCDC;padding:4px;&quot;&gt; Piłka nożna, Liga Mistrzów
AC Milan - Barcelona
Metoda zdobycia następnej bramki : Strzał &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;width:55px;border-right: 1px solid #DCDCDC;padding:4px;&quot; align=&quot;center&quot;&gt;Gol samobójczy&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;width: 55px; text-align: center; border-right: 1px solid #DCDCDC; padding: 4px;&quot;&gt; 30,00 zł
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;width: 59px; text-align: center; border-right: 1px solid #DCDCDC; padding: 4px;&quot;&gt; 1,40
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;width: 79px; text-align: center; border-right: 1px solid #DCDCDC; padding: 4px;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
L 147

luminat

Użytkownik
Tak wezmą, ale zawsze jest jeszcze jedno wyjście - możesz zmienić bukmachera, a do betclicka juz nigdy nie wpłacać - z drugiej strony 29,58zł to nie majątek i decyzja należy do ciebie jak postąpisz.
 
niko23 7

niko23

Użytkownik
Teraz właśnie znalazłem że : Anulowano tą wygraną i odjęto 42zł ;/ Czyli napewno po wpłaceniu pieniędzy zostanie to odebrane
&lt;table class=&quot;posIeRel&quot; width=&quot;730px&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;SecondCel&quot;&gt;&lt;td class=&quot;columnDate&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;columnType&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;columnAmounts&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;columnAmounts&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Przejrzyj działy, wszystko jest dokładnie opisane. Poczytaj opinie i wbij w wątki o promocjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Miałem kiedys podobna sytuację..Tyle ze inna kwota..Puściłem kupon, gdzie potencjalna wygrana wynosiła nieco ponad 1000 GBP..(ponad 5000 PLN)..Po 10 minutach kupon został rozliczony jako wygrany ( a żaden mecz sie nawet nie rozpoczął)..Stan konto wzrósł o ta kwotę..Jako, ze najgłupszy nie jestem to całość zleciłem do wypłaty..Pech dla buka, ze się kapnął w momencie gdy wypłata wyszła od nich..Stan konta na czerwono - 1000 GBP Codziennie po kilka wiadomości z prośbą o kasę.. ???? Dwa tygodnie płakali..Aż wreszcie zablokowali mi konto..I tak się skończyła moja przygoda z nimi.. ????
 
niko23 7

niko23

Użytkownik
Po rozmowie na czacie z Panią Ania i opowiedzeniu tej całej sytuacji nastąpiła weryfikacja mojego konta przez administratora i dostałem taką satysfakcjonująca wiadomość:
Anna: Nie zostanie Panu potracone po wplacie depozytu.
 
Do góry Bottom