>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poważny błąd profesjonala, 100 % wygrana

michauek 233

michauek

Forum VIP
Wczoraj w profesjonalu miał miejsce poważny błąd , otóż w parze

48 Schlierenzauer Gregor AUT
3 Ammann Simon SUI

kursy na obu panów były bardzo wysokie, tzn. PODOBNO na Schlierenzauer&#39;a był ponad 6, a na Ammanna 4. Wiem, że to brzmi paradoksalnie, ale tak było naprawdę, nie było żadnych proporcji, przez około godzinę zakład ciągle był dostępny po takich (?) kursach aż wkońcu został wycofany. Niestety nie wiem dokładnie jakie były te kursy, jeśli ktoś wie prosze mnie poprawić. Znajomy mi mówił, że jak ktoś to wyczaił to ludzi hurtowo stawiali całą kase na to, lecieli do bankomatów itp. Za bardzo teraz nie wiem czy np. prof nie policzy teraz tego jako 1.0 albo coś, może ktoś wie jak w takich sytuacjach reaguje naziemny buk ? Jedno jest pewne, pomyłka miała miejsce, przed chwilą znajomemu babka w profie pokazała jeden z takich wysłanych kuponów, ale nie wpadło mi do glowy spytac sie o szczegóły. Potem jak cos wiecej bede wiedziec dam update.
 
W 2

wislak

Forum VIP
kurcze mnie to wkurza
jak zrobi sie blad to juz nie mozna go cofnąć np na bukach netowych, w punkcie naziemnego tak samo czasem jak jest baba upierdliwa to nie poprawi jak zle napiszesz, a jak oni robia bledy to co? licza po 1.0 wszystko! :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: nie rozumiem tego.... za błedy sie placi

ps. super sprawa na takich bledach zerowac ;) pewne 100% zysku x2 lub x3 ???? takie cos mi sie podoba ???? :spokodfhgfh:
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
Co do błędów u ziemniaków to kiedyś postawiłem dużą kasę bo kurs był bardzo obiecujący i sobie pomyślałem że to musi być jakaś pomyłka buka...
po fakcie okazało się że na tablicy gość z gospodarzem zostali zamienieni miejscami (na kupnie było oczywiście ok)
 
W 0

wolnystrzelec

Użytkownik
Ostatnio jak tak analizuje sobie to co wypuszcza fortuna, to kilka razy udalo mi sie wychwycic &#39;bugi&#39;. np mecz Eth.Pireus bojajze 1 lub 2 kolejki temu gral z druzyna z konca tabeli na wyjezdzie i na nich byl kurs 9,08-weszlo 0:1. na poczatku tygodnia olomoluc - trebic i na Trebic kursik 4,44-pojechali 3:1. co jakis zdarzaja im sie &#39;wpadki&#39; ; )
 
Do góry Bottom