>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Powalczmy trochę...

katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Temat zakładam po to żeby uniknąć grania pod wpływem emocji. Będę wrzucał screeny kuponów (po napisaniu 10 postów). Gram jak gram - po swojemu. Zobaczymy co z tego będzie... Na początek:
Kupon 1:
Sunderland (+0,5) v Southampton 1,975
RB Leipzig v Hamburg 1,50
Werder Bremen v Borussia M&#39;gladbach Over 2,5 1,66
Ako: 4,74


Kupon 2:
Sunderland (+0,5) v Southampton 1,975
RB Leipzig v Hamburg 1,50
Werder Bremen v Borussia M&#39;gladbach Over 2,5 1,66
FC Ingolstadt v Bayern Monachium Do przerwy 1 lub 2 1,57
West Ham v West Brom Kartki +3,5 1,72
CD Alaves v Barcelona Do przerwy 1 lub 2 1,55
Darmstadt v Borussia Dortmund 1,40

Ako: 27,88
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Temat zakładam po to żeby uniknąć grania pod wpływem emocji. Będę wrzucał screeny kuponów (po napisaniu 10 postów). Gram jak gram - po swojemu. Zobaczymy co z tego będzie... Na początek:
Kupon 1:
Sunderland (+0,5) v Southampton 1,975 ⛔
RB Leipzig v Hamburg 1,50 ⛔
Werder Bremen v Borussia M&#39;gladbach Over 2,5 1,66 ⛔
Ako: 4,74


Kupon 2:
Sunderland (+0,5) v Southampton 1,975 ⛔
RB Leipzig v Hamburg 1,50 ⛔
Werder Bremen v Borussia M&#39;gladbach Over 2,5 1,66 ⛔
FC Ingolstadt v Bayern Monachium Do przerwy 1 lub 2 1,57 ⛔
West Ham v West Brom Kartki +3,5 1,72 ✅
CD Alaves v Barcelona Do przerwy 1 lub 2 1,55 ✅
Darmstadt v Borussia Dortmund 1,40 ⛔

Ako: 27,88
&quot;Chryste Panie&quot; - zacząłem po bandzie ???? Jedziemy dalej: kuponik na wieczorne mecze:
bet365
Marco Fu v Ryan Day 1,44 ✅ (zamknięte przy stanie 4-3 dla Fu)
Liverpool - Tottenham Under 2,5 1,95 ✅
Arka Gdynia - Legia Warszawa 1,75 ✅
Ako: 4,91 ako po zamknięciu: 4,38
Mega fart z mojej strony z zamknięciem Fu w najlepszym momencie. Marco popełniał w meczu mnóstwo wydawałoby się prostych błędów. Dla tych którzy chcieli by mnie zweryfikować chętnie prześlę screen zamkniętego kuponu na priv (narazie nie mogę umieszczać obrazów na forum)
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Na noc:
bet365
Miami - Philadelfia Under 212,5 1,72 ⛔
W obu drużynach pewne braki + Miami jest dziś b2b. Liczę na dośc spokojne tempo meczu.
Lypa - nawet nie było blisko.
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Nocne NBA w plecy. Na dzisiaj pierwszy kuponik na mecze rozgrywane wczesnym popołudniem:
bet365
Inter - Empoli Under 3,5 1,45 ✅
Torino -
Pescara 1,40 ✅
Wolfsburg v TSG Hoffenheim X2 1,55 ⛔ dramat.... Blaszczu wybija pilke z linii na 1:2
Burnley - Chelsea 1 połowa Burnley + 0,5 1,90 ✅
Villareal - Malaga 1X 1,18 ✅
Ako: 7,05
Inter bez swoich strzelb + możliwe że bez Banegi. Empoli dobrze wygląda w defensywie w której z kolei bryluje Skorupski.
Torino z Belottim z przodu ostatnią drużynę ligi powinno ograć.
Wolfsburg po przerwie zimowej wygląda bardzo słabo, do tego intensywny mecz we wtorek z Bayernem. Hoffe mimo kilku braków przegrać nie powinno.
Typ na to że Chelsea nie złamie Burnley do przerwy oparty raczej na statystyce. Przyjezdza najmocniejsza drużyna w Premier League, ale świetne u siebie Burnley jest w stanie powalczyć - przynajmniej przez połowę meczu.
Malaga ostatnio fatalnie - nie wierzę że z mocnym u siebie Villarealem nastąpi przełamanie i 3 pkt. Fajne Ako - idę w ten kupon dość mocno.
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Jakaś makabra z poprzednim kuponem. Miałem zamykać przy 1:1 przy ako około 5,0 - to się pazera załączyła :/ Wolfsburg w meczu wciska dwa Farfocle po stałych fragmentach. Kupon na wieczór:
Bet365
Lechia Gdańsk - Jagiellonia over 2,5 2,35 ✅
Las Palmas - Sevilla over 2,5 1,61 ⛔
Sampdoria - Bologna powyżej 4,5 kartki 1,66 ✅
Ako: 6,33

 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
bet365
ZAKSA Kedzierzyn Kozle v Noliko Maaseik live: 3 set Noliko +6,5 1,80 ✅
Pograne live - Zaksa w 3 secie w składzie lekko rezerwowym. Jako że to mój 10 post - zaraz będzie screen
Screen:
Typ oparty na analizie: oXi64
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
bet365

PSG - FC Barcelona X2 1,38 ⛔
King - Tomic 1,22 ⛔
Sheff Wed -
Blackburn 1,66 ✅

Ako: 2,79

Barcelona dzisiaj tego nie przegra - nie ma opcji. Całościowo nie są w jakiejś super formie, ale atak daje radę. Będzie zacięty mecz ze wskazaniem na Barce.
Tomic różnica klas - wiadomo jak to w tenisie - jak stawiać to na underdoga, ale tutaj powinno być dobrze.
Sheff mocne u siebie kontra bardzo słabe na wyjazdach Blackburn. Liga wkracza w decydującą fazę - trzeba ciułać punkty. Gospodarze dadzą radę.

Screen:


No no no.... Co się wczoraj wydarzyło każdy widział. Ja jeszcze jestem w ciężkim szoku. Dobre zdanie wygłosił komentator (chyba Orłowski) podczas wczorajszego meczu - że &quot;Barcelona od jakiegoś czasu trzyma się tak na słowo honoru&quot;. Niestety trochę tak to wygląda, ale nie myślałem że to walnie z takim hukiem.

O Tomicu szkoda gadać - nie warto grać właśnie takich Tomicow, Janowiczow, Kakkinakisow itp. Dwudziestokilkuletnich wiecznie niespełnionych talentów, którzy zwykle maja więcej do powiedzenia niż do pokazania na korcie.

Mimo że w temacie raczej czerwono, to z typów od czasu podawania ich na forum jestem &quot;na zero&quot;. Na wieczór coś wymyślimy....
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Bet365
Agrotikos Asteris - Aris X2 2,10 ✅
Kursu nie rozumiem. Gospodarze komplet zwycięstw u siebie.
Nie bez problemów ale dało radę.
Screen:
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
bet365
Bayern - Arsenal + 1,5 1,725 ⛔
Bayern - Arsenal over 4,5 kartki 2,0 ✅
Ako: 3,45
Już wczoraj się popisałem ze stawianiem ligi mistrzów, ale dzisiaj próbuję dalej. Nie widzę tutaj jednostronnego widowiska w stronę Bayernu - myślę że wynik będzie tu &quot;na styku&quot; do końca. Arsenal będzie tu gryzł trawę do oporu - dlatego liczę też na over kartkowy.
To co zrobił Bayern Arsenalowi w drugiej połowie powinno być zakazane poniżej 18 - ego roku życia - wszyscy widzieli.
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Dzisiaj tasiemka na Ligę Europy. Po cichu mam przeczucie że będzie dobrze:
bet365
Borussia MGB - Fiorentina 1,90 ⛔
AZ +0,5 -
Lyon 2,05 ⛔
Anderlecht - Zenit X2 1,48 ⛔
Celta - Szachtar Over 2,5 i obie strzelą 2,20 ⛔
Hapoel - Besiktas X2 1,48 ✅
Man Utd - St Etienne Over 2,5 i obie strzelą 3,10 ⛔
Olympiokos - Osmanlispor Under 2,5 1,70 ✅
Ako: 99,38
Ako wieeeeelkie, ale jakoś mam duże przekonanie co do tych meczy.
Borussia MGB zdecydowanie na fali wznoszącej. To jest drużyna z mega potencjałem, a Włoskie drużyny w ostatnich latach miały na Ligę Europejską często &quot;lekko wywalone&quot;
Lyon mnie nie przekonuje w ostatnich tygodniach - na wyjazdach od pokonania Monaco grają kichę.
Zenit to chyba na tę chwilę jednak poziom wyżej od Anderlechtu - i kadrowo i organizacyjnie. Liczę że w 1 meczu wywiozą dobry rezultat.
Celta z Szachtarem może być &quot;wesoła piłeczka&quot;. Gospodarze wychodzą mega ofensywnie - ogólnie w ostatnim czasie mają problemy ze skutecznością, ale wierzę że dzisiaj u siebie coś ustrzelą. Szachtar wiadomo - jeśli załapią to ich ofensywa zawsze daje radę.
Besiktas nie wierze że przegra w Izraelu - myśle że Ligę Europy potraktują poważnie.
W Manchesterze też liczę na wesoły mecz i święto piłki. Wydaje mi się że United może stracić bramkę jako pierwsze, a później będą gonić. Kurs zacny.
Typ w meczu Oly dodałem kiedy zobaczyłem w jakim składzie wyszły obie drużyny. Czegoś nie rozumiem - Oly ma pierdyliard punktów przewagi w Grecji, a na mecz w pucharach europejskich z przodu wystawia rezerwy (nie ma Browna, Domingueza, Elyanousiego). Z przedu Cardozo - dobry gość, ale parę lat temu. W ataku Osmanlisporu Delarge - gość który przez 2 sezony strzelił 1 bramkę. Parodia. Liczę na mało goli
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Do tej pory jest jak jest. Gramy dalej. Postaram się trochę zmienić taktykę - od tej chwili ostrożniej, oraz mniej typów na kuponach. Na piątek, piąteczek, piątunio coś takiego:
bet365
Bastia - Monaco 1,40
FC Oss - FC Den Bosch Over 2,5 1,44
Granada - Betis 1X 1,55
Ako: 3,13
Monako ostatnio w niezłej formie - nie licząc męczarni w pucharze Francji. Wiadomo że najważniejszy będzie wtorkowy mecz Ligi Mistrzów, ale dzisiaj nie powinni odpuszczać.
W Holandii over w meczu najbardziej overowej drużyny (gospodarze), oraz czwartej w tym zestawieniu. H2H również przemawia za overem.
Granada musi szukać punktów. Betis na wyjazdach bardzo słaby - trzeba się spiąć.
Dzisiaj będzie dobrze.
 
Do góry Bottom