>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Powołania na EURO 2012

Status
Zamknięty.
J 16

jojof16

Użytkownik
Panowie znalazłem na Tobecie ładne zakłady. Jest możliwość obstawienia kogo Franz powoła na Euro. I tak przeglądałem kursy i można naprawdę dobrze zainwestować kasę. Sam zagrałem, że powołanie dostanie Polanski + Perquis po kursie 6.60 :eek: Kursy na nich są ogromnie przeszacowane a tylko kontuzja może chyba ich wyeliminować. Franek już selekcję dawno zakończył przecież : )
Link do zakładów
Jak robimy zakład systemowy to nie można łączyć na nim dwóch zakładów z jednego działu ( np. nie można zagrać na jednym kuponie, że powołanie dostanie dwóch obrońców ) ale zakład obrońca + pomocnik + napastnik można : )
Pozdro ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 23

adam2173

Użytkownik
właśnie zagrałem, ale zmieniło mi kurs na powołanie Polanskiego na 2,7
dodałem do niego jeszcze Pawła Brożka i właśnie Perquisa
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
świetna rzecz, połączyłem Polanskiego i Perquisa,kurs prawie 6, za 4 dyszki 230 zł+ do wygrania. Powołania pod koniec maja zapewne będą?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Powołania pod koniec maja zapewne będą?
Pod koniec drugiej jego dekady.
Ja osobiście zagrałem już wczoraj, i to chyba właśnie ja rzucając linkiem w HP zacząłem dyskusję na ten temat. Powołania dla Niemca i Francuza to raczej pewnik, oby nie złapali kontuzji i reprezentowali godnie orła na piersi ????
Ja zagrałem tę kombinację po 6.60, w chwili obecnej kurs blisko 20% niższy, no ale to chyba jest normalne. Nie zdziwię się, jeśli w tydzień czy ileś kursy obróciły się.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Polanski + Perquis @ 6,60 Tobet
Według mnie, po takich kursach warto spróbować, bowiem:
1. Obaj panowie starali się o polskie obywatelstwo, Smudzie bardzo zależało na tym, aby mogli oni grać w reprezentacji naszego kraju, więc nawet jak w klubach grać regularnie nie będą to powołanie otrzymać i tak powinni.
2. Co do regularności w klubach to wiadomo jak z tym jest. Z naszej reprezentacji to pewne miejsce w składzie w klubach ma niewielu Polaków, w tym Boruc, który powołania zapewne i tak nie dostanie, bo żyje ze Smudą jak pies z kotem. Myślę, że to, że Perquis i Polanski grają w klubach mało to i tak prędzej dostaną powołanie niż np. regularnie grający w polskiej lidze chociażby Celeban czy Mila.
3. Kursy. No co jak co, ale jak zobaczyłem kursy to od razu mnie lekko zamurowało, na moje oko, jeżeli za tych dwóch panów AKO wychodziłoby około 4,50 to i tak byłoby dobrze, a co dopiero 6,60 :O.
Jedyne, co może wyelminować Perquisa i Polanskiego to jakiś nagły wymysł Smudy lub po prostu kontuzje, jednak skoro w klubach praktycznie nie grają to kontuzję złapać będzie im raczej ciężko..Pobieram i z niecierpliwością czekam na powołania Franza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 23

adam2173

Użytkownik
Przypomnę tylko, że całkiem niedawno Smuda podał w &quot;Przeglądzie Sportowym&quot; swoją 30-stkę:
Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal), Przemysław Tytoń (PSV), Grzegorz Sandomierski (Genk), Wojciech Szczęsny (Arsenal).
Obrońcy: Sebastiann Boenisch (Werder), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor), Kamil Glik (Torino), Tomasz Jodłowiec (Polonia), Damien Perquis (Sochaux), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Maciej Sadlok (Polonia), Marcin Wasilewski (Anderlecht), Jakub Wawrzyniak (Legia), Grzegorz Wojtkowiak (Lech).
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia), Dariusz Dudka (Auxerre), Adam Matuszczyk (FC Koeln), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor), Sebasian Mila (Śląsk), Rafał Murawski (Lech), Ludovic Obraniak (Lille), Sławomir Peszko (Koeln), Eugen Polański (Mainz), Maciej Rybus (Legia), Cezary Wilk (Wisła).
Napastnicy: Paweł Brożek (Trabzonspor), Kamil Grosicki (Sivasspor), Ireneusz Jeleń (Lille), Robert Lewandowski (Borussia), Artur Sobiech (Hannover).
7-miu z nich będzie musiało odpaść (na euro jedzie 23 piłkarzy)
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Z tego co wiem to ta 30stka jest bardziej Przeglądu niż Smudy. Ja zagrałem tripelka: Polanski- in, Sadlok i Jeleń- out. Kurs ponad 23.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Polanski + Perquis @ 6,60 Tobet
Według mnie, po takich kursach warto spróbować, bowiem:
1. Obaj panowie starali się o polskie obywatelstwo, Smudzie bardzo zależało na tym, aby mogli oni grać w reprezentacji naszego kraju, więc nawet jak w klubach grać regularnie nie będą to powołanie otrzymać i tak powinni.
2. Co do regularności w klubach to wiadomo jak z tym jest. Z naszej reprezentacji to pewne miejsce w składzie w klubach ma niewielu Polaków, w tym Boruc, który powołania zapewne i tak nie dostanie, bo żyje ze Smudą jak pies z kotem. Myślę, że to, że Perquis i Polanski grają w klubach mało to i tak prędzej dostaną powołanie niż np. regularnie grający w polskiej lidze chociażby Celeban czy Mila.
3. Kursy. No co jak co, ale jak zobaczyłem kursy to od razu mnie lekko zamurowało, na moje oko, jeżeli za tych dwóch panów AKO wychodziłoby około 4,50 to i tak byłoby dobrze, a co dopiero 6,60 :O.
Jedyne, co może wyelminować Perquisa i Polanskiego to jakiś nagły wymysł Smudy lub po prostu kontuzje, jednak skoro w klubach praktycznie nie grają to kontuzję złapać będzie im raczej ciężko..Pobieram i z niecierpliwością czekam na powołania Franza.
dokładnie, do tego dorzucam Brożka, który niewątpliwie jest napastnikiem nr 2 w kadrze i mamy ako 9.13... ???? warto nawet 50zł postawić i cieszyć się z prawie 4 stówek na wakacje. Weekendzik jak znalazł, tylko kontuzje mogą pokrzyżować plany, nie wiem kto te kursy wystawiał!
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Sadlok out jak najbardziej, szkoda chłopa bo fajnie się zapowiadał ale mam wrażenie, że od pewnego momentu kładzie lagę na swój zawód (czyt. stanął w miejscu).
Z Jeleniem bym poczekał. O 18 pisałeś out, ale dziś nagle strzela dwie bramki w pucharze. W wywiadzie na weszło zaznaczał, że liczą na niego w klubie. Z &quot;najszybciejszym&quot; bym uważał.
Są ludzie na tej liście, na których z prostych względów nie spojrzałbym nawet przy ustalaniu kadry. Przykład z brzegu: Sebastiann Boenisch (Werder). Kurs w Tobet, że nie będzie w kadrze to 4.00, czyli ktoś tam u góry ma cynk, że jednak pojedzie. Dla mnie to byłby skandal i tyle.
Matuszczyk- kolejny pan zagadka. Oglądałem mecze naszej kadry w poprzednim roku i nie przypominam sobie by jakoś się wyróżnił.
Cały czas liczę na Sobiecha, bo wszystko w życiu może się zdarzyć i co zrobimy gdy Lewy złapie kontuzję?
Głowacki wielka niewiadoma. Dziś zszedł w 18 minucie, czyli coś jest znów nie tak.
Tak o każdym zawodniku można po kilka zdań skleić.
Mam tylko nadzieję, że na Euro w pierwszej 11 zobaczymy ludzi, którzy będą w najlepszej formie i nie przyniosą nam wstydu już na starcie.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Polanski + Perquis @ 6,60 Tobet
Wszystko fajnie pięknie, tylko już 4-5 godzin przed tym jak to podałeś kurs wynosił 5.40
Ja jeszcze myślę nad betem, że Grosik nie pojedzie. Wiemy jaką &quot;sympatią&quot; pała do niego Smuda, dodatkowo w kadrze nie było go już od meczu z Argentyną, w wywiadzie dla weszło ostrymi słowami opowiedział o atmosferze w kadrze itp., a tego Franiu nie lubi. Kurs cały czas 3.00
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Polanski + Perquis @ 6,60 Tobet
Zgadzam się, że ten dubel to istna perełka. Sam to zagrałem, na szczęście jeszcze po takim kursie jak podaje MR. Obinna. (pierwszy dzień oferty).
W betsafe można obstawić zawodników grających w meczu otwarcia (klik). Jak widać, kurs AKO na występ Polanskiego i Perquisa wynosi 2.59. W porównaniu z 6.60 (obecnie 5.40) oferowanym przez tobet, to mizerny przelicznik. Co więcej, Smuda może powołać ich na Euro (Tobet ✅), ale nie wystawić w pierwszym meczu z Grekami (betsafe ⛔).
Podsumowując, ze wszech miar polecam! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 16

jojof16

Użytkownik
Ja jeszcze myślę nad betem, że Grosik nie pojedzie. Wiemy jaką &quot;sympatią&quot; pała do niego Smuda, dodatkowo w kadrze nie było go już od meczu z Argentyną, w wywiadzie dla weszło ostrymi słowami opowiedział o atmosferze w kadrze itp., a tego Franiu nie lubi. Kurs cały czas 3.00
Też nad tym myślałem ale jednak po przemyśleniu jest wielce prawdopodobne, że jednak go powoła. Lewy i Brożek to pewniaki więc przy naszej taktyce z 1 napastnikiem powinno być jedno miejsce wolne. Wydaje się, że będzie to Jeleń ale nie wiadomo czy Franz traktuje go jako napastnika bo przecież równie dobrze może grać na skrzydle. Poza tym Irek jest dość &#39;&#39;kontuzjogenny&#39;&#39;. A w takim wypadku powołanie dostanie raczej Grosik niż Sobiech bo przynajmniej cały czas gra w klubie.
Typ z Polanskim to naprawdę okazja jakiej dawno nie było. Przeglądając tą 30 osobową kadrę do naszej taktyki trzeba 2 cofniętych pomocników do składu + zapewne 2 rezerwowych. Są Murawski i Dudka (na 1000 % będą powołani) i Polanski, Matuszczyk i Wilk. No naprawdę nie ma szans żeby Franz wziął Wilka zamiast Eugena. A jeżeli ktoś się boi typu z Perqusiem, dla podbicia ako można dać np. brak powołania dla Boruca ;)
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Wszystko fajnie pięknie, tylko już 4-5 godzin przed tym jak to podałeś kurs wynosił 5.40
Ja jeszcze myślę nad betem, że Grosik nie pojedzie. Wiemy jaką &quot;sympatią&quot; pała do niego Smuda, dodatkowo w kadrze nie było go już od meczu z Argentyną, w wywiadzie dla weszło ostrymi słowami opowiedział o atmosferze w kadrze itp., a tego Franiu nie lubi. Kurs cały czas 3.00
Ja pograłem po kursie 6,60, mogę podać skan jak jest potrzeba. Kursy lecą na łeb na szyję, tak więc widać, że sporo ludzi gra.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Te kursy to jest jakiś żart ze strony Tobeta? Bo nie rozumiem o co chodzi.
Przecież takie rzeczy jak:
1. Wawrzyniak w kadrze @ 1,5
2. Dudka @ 1,12
3. Żewłakow poza kadrą @ 1,2
4. Piszczek w kadrze @ 1,15
5. Głowacki @ 1,35
6. Brożek @ 1,55
7. Boruc poza kadrą @ 1,22
8. Murawski @ 1,17
to są oczywiste oczywistości, a kurs na Wawrzyniaka to już jakaś totalna parodia. Oczywiście w grę wchodzą kontuzje, ale mimo wszystko.
Również kursy:
- Polansky in @ 1,8
- Rybus in @ 2,05
- Wasilewski in @ 2,0
- Perquis in @ 1,62
wydają się bardzo mocno prawdopodobne. Jestem w szoku po tym co zobaczyłem
 
J 16

jojof16

Użytkownik
Tylko nie można łączyć tych zakładów. Maksymalnie na jednym kuponie może być typ na jednego obrońcę + jednego pomocnika + jednego napastnika. Za pięknie by było gdyby nie wprowadzili takiego ograniczenia ; )
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Te kursy to jest jakiś żart ze strony Tobeta? Bo nie rozumiem o co chodzi.
Przecież takie rzeczy jak:
1. Wawrzyniak w kadrze @ 1,5
2. Dudka @ 1,12
3. Żewłakow poza kadrą @ 1,2
4. Piszczek w kadrze @ 1,15
5. Głowacki @ 1,35
6. Brożek @ 1,55
7. Boruc poza kadrą @ 1,22
8. Murawski @ 1,17
to są oczywiste oczywistości, a kurs na Wawrzyniaka to już jakaś totalna parodia. Oczywiście w grę wchodzą kontuzje, ale mimo wszystko.
Również kursy:
- Polansky in @ 1,8
- Rybus in @ 2,05
- Wasilewski in @ 2,0
- Perquis in @ 1,62
wydają się bardzo mocno prawdopodobne. Jestem w szoku po tym co zobaczyłem
Owszem. Kursy zachęcające. Trzeba jednak pamiętać, że do ME jeszcze poł roku i w tym czasie o złapanie kontuzji nie trudno. Jestem pewien, że jakiś piłkarz wyleci z kadry tuz przed ME właśnie z powodu kontuzji.
Trzeba mieć również w pamięci powołania na MŚ 2006. Szokiem było brak w kadrze Dudka, Kłosa i Frankowskiego...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Owszem. Kursy zachęcające. Trzeba jednak pamiętać, że do ME jeszcze poł roku i w tym czasie o złapanie kontuzji nie trudno. Jestem pewien, że jakiś piłkarz wyleci z kadry tuz przed ME właśnie z powodu kontuzji.
Trzeba mieć również w pamięci powołania na MŚ 2006. Szokiem było brak w kadrze Dudka, Kłosa i Frankowskiego...
nie ma co oglądać się na przeszłość, bo znamy mentalność Franza doskonale. On nie jest taki, jak się zakocha w jakiś piłkarzu to nawet jeśli jest bez formy i nie gra w klubie (Obraniak) to i tak go powołuje. Pojedzie 23 zawodników, a zagra w porywach 16-17. Także przy typach na Ojgena, Perquisa czy Brożka (ako 9.13 ustrzeliłem) tylko kontuzja może ich wyeliminować z kadry co jest raczej mało prawdopodobne. Ja nie wierzyłem jak ujrzałem te kursy za pierwszym razem, bo były wystawione dramatycznie, oddsmaker powinien ładną burę dostać, a nam w to graj ???? ))
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Było jakieś ograniczenie stawki na te typy ? ja jak większość tutaj grałem na Polańskiego Perquisa i Brożka ale jeszcze jak kursy były wyższe 9.18 :grin:
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
ja niestety po niższych kursach ale zagrałem na Polańskiego, Perquisa Brożka i Wasilewskiego. Zastanawiam sie jescze nad 2 typami Boenisch i Arkiem Głowackim nie wiem ale bede wielce zdziwiony jeśli Smuda powoła Boenischa
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom