>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Powoli do wyznaczonego sobie celu.

michu-n 0

michu-n

Użytkownik
Witam z tej strony Michu N.
Sprawa wygląda w ten sposób bukmacher u którego będę grał to nowo powstały w Polsce forbet i to od tego bukmachera będą kursy. Temat swój tworze w tym dziale, ponieważ grać też będę na LIVE dlatego też nie kwalifikuję się on na &quot;Kupony ze Statystykami&quot; lecz wszystkie statystki pojawią się tutaj. Na wstępnie napiszę wszystkie cele jakie chcę osiągnąć w tym temacie spełnię je wszystkie i kończę z tematem bo będę miał świadomość, że w pełni potrafię kontrolować to co robię. W sumie po to zakładam ten temat żeby w pełni siebie kontrolować i nie &quot;podpalać się&quot; więc wszystko co pojawi się tutaj będzie zagrane u bukmachera dokładnie taka sama stawką.
Mój budżet na początek:
Zaczynam z 40 zł w tzw. BANKU[czyt. czyli mój cały budżet przeznaczony na grę w tym momencie u bukmachera]. Jeden czy drugi specjalista powie MAŁO! zgadza się mógłbym przelać sobie 400 zł ale jako, że chce spróbować od małej sumy która gdy przegram nie będzie dla mnie znaczącym groszem, a 400 zł jakbym przegrał nie ukrywam, że to już nie są drobne.
Mój sposób na ogranie bukmachera:
Grać będę tzw. PEWNIAKI w sumie chyba, źle to nazwałem po prostu kursy będą oscylować w granicach 1.12 --&gt; 1.40 zakłady będą się pojawiać PRZED SPOTKANIEM ale też na LIVE. Będę grał raz do wyznaczonego CELU [CELE WIDOCZNE SĄ NIŻEJ.] ALL-IN albo po prostu stawką na początku 10 zł dany kurs a wygrana będzie odkładana do tego przysłowiowego banku czy też skarbonki.
Wiem, wiem możecie sobie oszczędzić gadania:
- to nie ma sensu
- nic nie ugram w ten sposób
- potrzebuję wysokiej skuteczności
Rozumiem, że doradców jest wielu na tym forum ale ja tylko chcę się tu dzielić tym co gram może ktoś skorzysta nikomu nie każę tego robić w najgorszym wypadku JA się przejadę na tej metodzie/systemie i tyle.
Moje cele które chce sobie osiągnąć w tym temacie:
I. Pierwszy cel to i najważniejszy DOROBIĆ JAKIŚ GROSZ DO WYPŁATY. Uważam, że to jest najważniejsze żeby bukmacherka nie stała się dla kogoś priorytetem z której ktoś chce się utrzymać to jest dobry sposób, żeby sobie dorobić grosza do wypłaty.
A to kwoty które chcę osiągnąć:
II. 40 zł ---&gt; 100 zł zysku więc na koncie u bukmachera musi się pojawić 140 zł.
III. 140 zł ---&gt; 500 zł tutaj po prostu 360 zł zysku ;)
IV. 500 zł ---&gt; 1 000 zł
V. 1 000 zł ---&gt; 10 000 zł Ostatni cel który ktoś powie, że wyimaginowany SPOKO! możliwe ale ja spróbuję.
PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ TEMATU WSZYSTKIE UWAGI/WYZWISKA/WYŚMIEWANIE i ewentualne gratulację proszę kierować do mnie na PRIV.
Jeśli ktoś będzie śledził mój temat może czasem skorzysta z typu, a może nawet wygra jakiś grosz na tym możecie kliknąć &quot;+dzięki&quot;.
 
michu-n 0

michu-n

Użytkownik
forbet
Banimex Będzin - Indykpol Azs Olsztyn (live)
ZWYCIĘZCA MECZU
TYP: Indykpol AZS Olsztyn [2 set przy wyniku 7:4]
@1.35
Stawka: 10 zł
Ewentualna wygrana: 13.50 zł✅
 
michu-n 0

michu-n

Użytkownik
Forbet
Novak Djokovic - Dominic Thiem
DOKŁADNY WYNIK W SETACH (3 SETY)
TYP: Novak Djokovic 2-0
@1.40
Stawka: 10 zł
Ewentualna wygrana: 14.00 zł
⛔
 
Do góry Bottom