>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Powrót po 100 latach

l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
BUDŻET: 1000 zł
BUKMACHER: iForBet

KUPON 1

Sochaux - Toulouse over 0.5 @ 1.07
Kasimpasa - Sivasspor over 0.5 @ 1.06
FC Eindhoven - NEC Nijmegen over 1.5 @ 1.17

Kurs: 1.327
Stawka: 500

PW: 584
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPON 2

Crystal Palace - West Ham - Palace strzeli @ 1.42
Newcastle - Leeds - Newcastle strzeli @ 1.34
Inter - AC Milan - Inter strzeli @ 1.18

Kurs: 2.245*0,88
Stawka: 300

292,8


ANALIZA

Crystal Palace strzeli

Gospodarze mają indolencję strzelecką w ostatnich meczach. Nie strzelili już od 3 meczy wliczając FAC. Wszystkie mecze jednak grali na wyjazdach i to z dość ciężkimi przeciwnikami jak Arsenal czy City. Jednakże u siebie Palace strzela regularnie: w 9 spotkaniach 11 bramek. Co więcej miewają bardzo rzadko takie serie jak ta czyli bez bramki od 3 spotkań. Wydaje mi się, że grając u siebie przeciwko dość przeciętnemu zespołowi strzelą dziś i przełamią serię.

Newcastle strzeli

Podobna sytuacja do Palace: gospodarze nie strzelili bramki od 4 spotkań wliczając FAC. Sytuacja również ciężka, bo same wyjazdy m.in. Arsenal czy Villa, a także Sheffield, gdzie grali całą drugą połowę w 10. U siebie jednak Newcastle strzela regularnie z niewielkimi wyjątkami jak mecze z Liverpoolem czy Chelsea. Myślę, że przeciwko Leeds - które gra bardzo radosny football 3.6 gola na mecz - gospodarze strzelą chociaż jedną bramkę. Dodatkowo oba zespoły zaliczyły ostatnio undery więc liczę, że kilka bramek padnie.

Inter strzeli

Inter ostatnio zanotował bezbramkowy remis. Z punktu widzenia Interu to dość dziwna sytuacja, ponieważ takie wyniki zdarzają się im rzadko, a u siebie Inter punktuje i strzela regularnie. U siebie w 9 spotkaniach 25 bramek (najwięcej razem z Romą i Napoli). Druga sprawa: derby Mediolanu. Inter ostatnio z Udine mimo remisu zdjął 3 zawodników już w 70 minucie. Wg mnie po to, żeby ich trochę oszczędzić na dziś.
Milan natomiast ostatnio w dwóch meczach wyjazdowych bez straty gola. Rzecz niezwykle rzadka, która (mimo braku porażki na wyjeździe od 2019 roku) przydarzyła im się tylko raz we wrześniu 2020).
Dla mnie nie tu wątpliwości, że Inter strzeli.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPON 3

Groningen - Den Haag 1 @ 1.43
Braga - Gil Vicente 1 @ 1.45

Kurs: 2.074*0,88
Stawka: 200

165

AMALIZA

Groningen - Den Haag


Groningen ostatnio trochę straty punktów. Porażka z Vitesse na wyjeździe i remis Twente. Zespołowi z ambicjami na europejskie puchary kolejnego meczu zawalić po prostu nie przystoi. Przeciwnik słaby, ostatnio bez formy. Jak nie teraz to kiedy? Jak nie z Den Haag to z kim?

Braga - Gil Vicente

Gospodarze to typowy przykład drużyny grającej super u siebie i i padakę na wyjazdach. Dodatkowo ostatnie wyjazdy były dość ciężkie. Goście na wyjazdach piach. Gram tutaj klasycznie na przełamanie dobrej drużyny po porażce.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPONY 1-3: 42.20

KUPON 4


Chelsea - Wolverhampton 1 @ 1.60
Manchester United - Sheffield Utd 1 @ 1.30


Kurs: 1.80
Stawka: 300


ANALIZA



Chelsea

Idę w efekt nowej miotły. Tuchel wchodzi, w wielu przypadkach zawodnicy dostają czyste karty i w takim meczu aż się prosi o zapełnienie ich pozytywami. Nie ma też co ukrywać, że Chelsea gra bardzo dobrze na Stamford Bridge i w ostatnich miesiącach przegrywała tylko z City i Liverpoolem. Zdecydowaną większość meczy 'must win' wygrywała.
Wilki znowu ostatnio kryzys. Porażki z West Brom czy Evertonem u siebie. Ewidentnie coś tam ostatnio jest nie tak.

Manchester United

Rozumiem, że MU grało puchar z Liverpoolem i był to ciężki mecz ale można też zauważyć, że MU nie grało swoim najmocniejszym składem od początku i np. Fernandes i Fred weszli dopiero w 66 minucie, Marcial w sumie na ostatnie minuty. Gdzieś z tyłu głowy Solskjaer miał mecz z Sheffield. Sytuacja w tabeli jest jasna i dla MU najważniejsze jest mistrzostwo.
Co odo gości to nie ma za wiele co pisać. Najgorsza drużyna ligi i to tak do granic możliwości jeśli chodzi o PL.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPON 5


Venlo - Vitesse over 2.5 @ 1.56
Sevilla - Valencia 1 @ 1.46

Stawka: 300
PW: 601.50

301,50

ANALIZA


Venlo - Vitesse


Gospodarze to najbardziej otwarta drużyna ligi ze średnią na mecz 4.1. Ostatnio zanotowali 2 undery. U siebie mają 7-2 w overach.
Goście jak na Holandię może średnia bez szału (2.5) ale za to też ostatnio zanotowali under + na wyjazdach mają współczynnik 2.9 i 5-4 na korzyść overów. Liczę na otwarty mecz i przełamanie gospodarzy.

Sevilla - Valencia

Drużyny z innych biegunów. Sevilla mająca 1 pkt straty do trzeciej Barcy i Valencia z dwoma punktami przewagi nad strefą spadkową.
Gram na Seville głównie z powodu sytuacji Valencii. Goście grają padakę, a już za 3 dni mają arcyważny mecz z Elche. To będzie mecz z typu "za 6 punktów". Wygrana da trochę powietrza Valencii, a strata punktów przybliży ich do strefy spadkowej (w przypadku remisu zrównają się punktami z Elche). Nie chce mi się wierzyć, że w takich okolicznościach Valencia myśli poważnie o pucharze.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPONY 1-5: 40.70

KUPON 6

Tottenham - Liverpool 1x HT @ 1.46 45+4...
Zamalek - Misr Lel Makasa 1 @ 1.52

Stawka: 300
PW: 585,90

Tottenham - Liverpool


Liverpool ostatnio jakiś dołek. Ewidentnie coś się zacięło. Słabe mecze i słabe wyniki. Do tego FAC, w którym też odpadli, a musieli mordować się z United. W tym sezonie głównie wyjazdy wychodzą gościom słabo: zaledwie 2 wygrane na 9 spotkań. Co więcej: tylko raz potrafili do przerwy wygrywać.
Co innego Tottenham: ten zespół ostatnio miał puchar z bardzo niewymagającą drużyną (wcześniej także), a u siebie spisuje się dobrze. Co więcej na 9 meczy u siebie aż 7 razy do przerwy prowadzili, raz remisowali i raz przegrywali. Są (przynajmniej do przerwy) bardzo mocni u siebie. Stąd taki typ.

Zamalek - Misr Lel Makasa

Gospodarzy nie trzeba przedstawiać. Od dawna w lidze egipskiej grają co sezon o majstra. Nie inaczej jest teraz. Ostatnio był tylko remis, a po takich sytuacjach zazwyczaj Zamalek dobrze reaguje.
Goście ostatnio coś niby ugrali (3 wygrane z rzędu) ale trochę na farcie jak w meczu z Aswan, gdzie goście dostali czerwo, a Misr strzeliło w doliczonym.
Z mojej perspektywy to, że gości ostatnio wygrywali jest bardzo dobre, ponieważ przy meczach z leszczami często jest problem z koncentracją (jak MU wczoraj). A jak się ma grać z drużyną, która ma serię W3 to już jest inna mobilizacja i podejście. I na to liczę w tym meczu u gospodarzy.
Post automatycznie złączony:

KUPON 7


AL Kawkab - Al Khaleej under 2.5 @ 1.56
Cluj - Astra Giurgiu 1 @ 1.36

Stawka: 300
PW: 560.10


ANALIZA


AL Kawkab - Al Khaleej


Gospodarze już 4 overy z rzędu przy średniej 2.1 na mecz. Dodatkowo u siebie ta średnia spada.
Co do gości to jest lepiej: na wyjazdach mają średnią 1.6 i ostatnio zanotowali overa.
Pora na under.

Cluj - Astra Giurgiu

Cluj ostatnio gra dobrze i z jednej strony seria W3 może niepokoić ale z drugiej ten zespół w tej lidze naprawdę wymiata, a straty punktowe przydarzały im się głównie w trakcie walki w LE. Widać, że obecnie rzadsza walka daje więcej jakości we własnej lidze stąd bardzo dobre wyniki. Wg mnie Astra, która obecnie cieniuje nie ma szans z gospodarzami.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPONY 1-7 642.20

KUPON 8

Lyon - Bordeaux 1 @ 1.37
Reading - Bournemouth @ 1.44

Stawka: 500
PW: 868

ANALIZA

Lyon - Bordeaux


Bordeaux złapało ostatnio ładną serię W3 grając z przeciętnymi drużynami. Lyon po porażce z Metz zareagował bardzo dobrze wygrywając z Etienne 5:0. Wg mnie z Metz był wypadek przy pracy i teraz znowu Lyon pociśnie serię zatrzymując tym samym serię gości.

Reading - Bournemouth

Reading ostatnio bez strzelonego gola (0:0). Grają u siebie i patrząc w historię zazwyczaj reagowali na taką sytuację pozytywnie. Po tym kursie uważam, że warto. W końcu Reading to 5-ta drużyna, która u siebie notuje strzelanie powyżej 1.5 na mecz.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPONY 1-8 274,20

KUPON 9

West Bromwich - Fulham under 3.5 @ 1.22
Watford - Queens Park Rangers Watford over 1.5

UNIBET
Stawka: 200
PW: 461.16

ANALIZA

West Bromwich - Fulham


West brom ostatnio mega indolencja strzelecka. W zasadzie tylko biorą w łeb co leci. U siebie tylko 5 strzelonych goli i 5 overów z rzędu zrobionych przez przeciwników. Dziś mecz z równie patologicznym Fulham. Goście na wyjazdach 8 goli w 9 meczach. Myślę, że będzie nawet under 2.5 ale wolę bezpieczniej 3.5.

Watford - Queens Park Rangers

Watford to najlepiej grająca u siebie drużyna, która ostatnio zanotowała wyjazdowe 0:0, u siebie mają największą liczbę strzelonych bramek, a ostatnio wygrali skromnie 1:0. Wg mnie czas na małe przełamanie i strzelenie kilku bramek.
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPONY 1-9: 474.20

KUPON 10

Chelsea - Burnley: Chelsea rożne -3.5 @ 1.63
Brest - Metz: Brest over 0.5 @ 1.21

UNIBET
Stawka: 300
PW: 591.69

ANALIZA

Chelsea


Tuchel spowodował, że piłkarze Chelsea cisnęli ostatnio na maxa. Co prawda nie udało się wygrać ale totalnie zdominowali przeciwnika. Liczę na powtórkę okraszoną sporą liczbą rożnych (ostatnio było 12-2).

Brest

Bardzo dobrze grająca u siebie drużyna. Ostatnio bez bramki więc gram na przełamanie, a u siebie strzelają na prawdę sporo bramek jak na średniaka (20 bramek w 10 meczach). I są pod tym względem na 4 miejscu w lidze (ex equo).
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPONY: 1-10 747.20

KUPON 11

Watford - Queens Park Rangers: Watford over 0.5 @ 1.17
Real Betis - Osasuna - 1X @ 1.22

Stawka: 50
PW: 72.54

ANALIZA


Co do Watfordu to pisałem już wyżej więc nie będę powtarzał.

Betis

Ostatnio niezła forma gospodarzy. Jeden dzień więcej odpoczynku po pucharze.
Goście tragedia na wyjazdach. Zaledwie 1 wygrana w 10 meczach. Ostatnio forma średnia. W lidze nie wygrali od października, a przy obecnym natężeniu meczy nie widzę szans na poprawę.
Post automatycznie złączony:


PODSUMOWANIE

Styczeń: 747.20
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
LUTY KUPONY: 11 225.40

UNIBET
Millwall - Norwich City over 1.5 @ 1.36
Rot-Weiss Essen - Bayer Leverkusen @ 1.20

STAWKA: 30
PW: 48.96

ANALIZA

Millwall - Norwich City


Co prawda nie są to jakieś mega overowe drużyny (w Championship takowych w sumie nie ma) ale ostatnio Norwich zremisowało 0:0 i ma 3 undery z rzędu, a Millwall ma 2 undery z rzędu. Myślałem nad BTS, bo Millwall od 3 meczy nie strzeliło, a Norwich od dwóch ale idę pewniejszą drogą.

Rot-Weiss Essen - Bayer Leverkusen

Rzadko gram puchary, a jeszcze rzadziej wyjazdy w pucharach ale tutaj zrobię wyjątek. Leverkusen przegrało ostatnio 2 mecze ligowe i w mojej ocenie potrzebuje meczu na podniesienie morale. Co więcej w obu przegranych meczach nie strzeliło bramki więc liczę na rozwiązanie worka w meczu z drużyną półamatorską i pewne zwycięstwo podbudowujące przed meczem ze Stuttgartem.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KOPUN 13

Werder Brema - Greuther Fürth: Furth over 0.5 @ 1.32
Kilmarnock - Celtic 1 połowa 1X @ 1.89

ANALIZA

Stawka: 20
PW: 49.89


Werder Brema - Greuther Fürth


Z uwagi na prawdopodobne odpuszczenie meczu przez Werder gram w stronę bramki Furth. Gospodarze stoją średnio w lidze i kolejny mecz z Arminią będzie meczem 'o 6 punktów'. Patrząc też na drabinkę pucharu raczej ciężko uwierzyć, że Werder da radę przejść w razie czego 1/4. Konkurencja spora, a obecnie bliżej im w lidze do baraży niż gry o czołówkę.
Furth co warte odnotowania to najlepiej grająca na wyjazdach drużyna 2. Bundesligi. Liczę, że coś ukłują.

Kilmarnock - Celtic

Celtic się wypalił w tym sezonie. Ewidentnie odpuścili próbę pogoni za Rangersami i ostatnio notują wyniki poniżej oczekiwań, w tym porażka u siebie z St. Miren. Widać, że trener daje pograć młody oraz tym, którzy nie dostawali wiele szans. W ostatnim spotkaniu już po przerwie zobaczyliśmy zawodników, którzy niewiele grali, a niedługo później doszli kolejni. Ewidentnie od spotkanie z Rangersami powietrze zeszło i w 5 meczach odnotowali 1-3-1.
Kilmarnock ma 3 porażki z rzędu jednakże raz, że u siebie coś tam grają, a dwa, że grają dobrze do przerwy. U siebie na 12 spotkań tylko 2 razy przegrywali.
Liczę, że z jednej strony spinka na Celtic, z drugiej chęć przełamania fatalnej serii da dziś dobry wynik gospodarzom chociażby do przerwy.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPONY 11-13 27.46

KUPON 14

Fatih Karagümrük - Gaziantep B.B. 1X @ 1.41
VfL Wolfsburg - FC Schalke 04 1 @ 1.42

STAKWA: 30
PW: 60.06 30.06

ANALIZA


Dziś krótko: Co do Turków to dobre wyniki gospodarzy u siebie przekonują mnie do zagrania w ich stronę. Porażka z besiktasem czy trabzonsportem ujmy nie przynoszą ;)

Schalke gra totalną padakę na takim poziomie, że nie chce mi się wierzyć, że zechcą w pucharze zaszaleć i postawić się Wilkom na wyjeździe. Szczególnie, że Wilki w gazie, a Schalke... Za 3 dni mecz z Lipskiem...
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPON 15

Rennes - Lorient 1 DNB @ 1.23
Paris SG - Nîmes Olympique 1 (-1.5) @ 1.38

STAWKA: 20
PW: 33.94 13.6

ANALIZA

Rennes
gra niezłą piłkę w tym sezonie i jeszcze 2 tyg. temu kursy byłyby pewnie w okolicy 1.15 za tent typ ale sensacyjna wygrana Lorient z PSG wywindowała kursy. Wg mnie to wypadek PSG przy pracy. Coś jak wtopa MU z Sheffield czy odpadnięcie Bayernu w pucharze. Rennes powinno dziś wyjść mega skupione po ostatnich wynikach Lorient i ich po prostu pyknąć.

PSG - ostatnio mega wtopa. Jak pisałem wyżej wg mnie to wypadek przy pracy. Po prostu takie mecze się zdarzają i trzeba po nich odpowiednio zareagować. Liczę na pewne zwycięstwo. PSG ostatnimi czasy zawsze po porażce lub remisie reagowało wygraną.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPONY 11-15: 16.21

KUPON 16

Swansea City - Norwich City UNDER 3.5 @ 1.28
Royal Excel Mouscron - Kortrijk 1X @ 1.57

STAWKA: 30
PW: 60.28

ANALIZA

Swansea City - Norwich City


Mecz na szczycie Championship. Obie drużyny underowe. Co prawda Norwich ostatnio 2x 0:0 i pora na bramki ale w takim meczu nie chce mi się za bardzo wierzyć, że ktoś się otworzy na duży wynik, szczególnie że nawet remis będzie tutaj zadawalający Norwich. Czuję ostrożny mecz na 1:1.

Royal Excel Mouscron - Kortrijk

Gospodarze pomimo niskiego miejsca grają naprawdę nieźle ostatnimi czasy. Za poprzedniego trenera na początku sezonu przegrywali wszystko co leci. Zmienili trenera w listopadzie i... od razu zmieniły się wyniki. Porażki się zdarzają - wiadome, ale od przyjścia nowego trenera nie przegrali u siebie notując dobre wyniki z Club Brugge (remis), Anderlecht (remis) czy Genk (wygrana).
Do tego 2 dni temu kompletnie zlali puchar.
Goście ostatnio dołek i 0-1-4 w ostatnich 5 meczach ligowych. Przełamali się 2 dnie temu w pucharze z leszczami z belgijskiej okręgówki.
W lidze wyniki nie wzięły się z meczów z czołówką ale wtopami z zespołami wokół siebie. Zanotowali przez to spadek na 15 pozycję i sąsiadują z gospodarzami.
Zespoły dzielą 4 punkty. Dobry wynik gospodarzy pozwoli im złapać kontakt z górą i - co najważniejsze - oddali od miejsca barażowego.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPON 17

FC Midtjylland - SønderjyskE 1 @ 1.40
Trabzonspor A.Ş. - Denizlispor @ 1.53

STAWKA: 20


ANALIZA

FC Midtjylland - SønderjyskE


Nie ma co się rozwodzić: takie mecze trzeba po prostu wygrywać. Szczególnie, że przeciwnik ostatnio pod formą.

Trabzonspor A.Ş. - Denizlispor

Jak wyżej. Trabzon ostatnio nieźle gra. Kursy skoczyły w górę, bo goście ostatnio dość nieoczekiwanie wygrali. Ale to dobrze. Łatwiej będzie o koncentrację.

KUPON 18

Tottenham - Chelsea X @ 3.45

STAWKA: 10
PW: 34.5


Mam nieodparte wrażenie, że dziś padnie remis. Nie chce mi się wierzyć w trzecią z rzędu porażkę Kogutów. Chelsea z nowym otwarciem z Tuchelem więc powalczy ale myślę, że nie dadzą rady.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPONY 11-17 33.80

KUPON 18

Fulham - West Ham X2 @ 1.30
Borussia Mönchengladbach - 1. FC Köln 1 @ 1.43

STAWKA: 30
PW: 54.60

ANALIZA


Rzadko gram wyjazdy ale tym razem pogram bezpieczny wyjazd. West Ham się wzmocniło. Przyszedł m.in. Lingard i od razu strzela. Ostatnio bardzo dobra dyspozycja gości.

Gladbach od zwasze bardzo mocne u siebie. Dodatkowo Koln grało dogrywkę w pucharze więc te kilkadziesiąt minut w nogach więcej.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPON 19

Tottenham - West Bromwich 1 @ 1.44
Sheffield United - Chelsea 2 @ 1.50

STAWKA: 30
PW: 64.39 34.39

ANALIZA

Tottenham - West Bromwich


To jeden z niechlubnych rekordów Mou: 3 porażki z rzędu. Liczyłem już na przełamanie w meczu z Chelsea ale jednak ulegli. Podejrzewam, że 2-3 tyg. temu by nie przegrali ale nowa miotła w Chelsea robi swoje. Dziś nie ma bata: Koguty wygrywają. Wraca Kane więc + 100 do skuteczności :)

Sheffield United - Chelsea

jak pisałem wyżej: nowa miotła działa. Chelsea w gazie i trzeba to wykorzystać. O Sheffield szkoda pisać.
 
Ostatnia edycja:
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
KUPON 20

Sheffield United - Chelsea: Chelsea -1.5 rożnego @ 1.95

Stawka: 20
PW: 39 19


Chelsea od zmiany trenera ciśnie w każdym meczu. Za tym idzie sporo rożnych na ich konto. Potrafili z Tottenhamem zrobi 7-2 więc i tutaj czuję pokrycie handi. Jedyne co może zagrozić to szybko strzelone gole ale póki co jadą na świeżości trenerskich więc raczej będą cisnęli ile wlezie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom