>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2011/2012, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka Super Liga Rosja
Spotkanie: Yaroslav - St. Petersburg
Typ: St. Petersburg +2.5seta
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj w południe czasu Polskiego kolejny mecz Rosyjskiej ligi siatkówki o utrzymanie. Yaroslav podejmuje St. Petersburg. Patrząc na możliwości obu druzyn oraz H2H stawiam iż goście z Petersburga wygrają minimum 1 seta. Gospodarze dotychczas rozegrali 32 mecze, wygrali z tego tylko 14. We własnej hali mają bilans 8-8. W ostatnich 5 meczach u Siebie wygrali tylko 2 razy i to ani razu bez straty seta, bowiem 3-1 z słabym Izumrudem i 3-2 z Novgorod. Obie drużyny to raczej dolna część tabeli o utrzymanie. Yaroslav ostatnio wygrali 3-0 z Novgorod na wyjeździe ale wcześniej ciężko znaleźć u nich 3-0. Zresztą to nie było takie zdecydowane zwycięstwo bowiem 1 seta wygrali na przewagi a ostatniego do 23. A więc minimalne te sety. Siatkarze z Petersburga grali mało ( tak wynika z moich stron ze statystykami ). Zagrali tylko 9 meczy i wygrali z tego 2 ( oba na wyjeździe ). Wygrali 3-1 z Kemerevo oraz 3-0 z ... Yaroslav a więc ostatni mecz między tymi zespołami wygrali goście i to wyraźnie. W pozostałych dwóch meczach na wyjeździe przegrali 3-2 z Izumrud i 3-0 z Novgorod ale byli blisko zwycięstwa seta, bowiem w 3 prowadzili 20-17 ale przegrali 23-25 ( miałem w tym meczu Petersburg +2.5 ). Ponad to w meczu u Siebie Petersburg wygrał z Yaroslaviem 3-2. Widać leży im ten przeciwinik. Wiadomo, St. Petersburg to najsłabsza drużyna ligi, ostatnio często przegrywa ale Yaroslav to nie jest Belgorod czy Novyi Urengoi i seta powinni im urwać. Podsumowując Yaroslav jest przeciętniakiem ligi, wygrywają ale bardzo żadko w stosunku 3-0 i lepsze wyniki mają na wyjeździe niż u Siebie. Petersburg ma dobre H2H ( wygrali dwa ostatnie mecze z Yaroslaviem w stosunku (6-2) do tego lepiej im się gra na wyjeździe niż u Siebie bilans away 2-4. A ja stawiam że wygrają minimum i tylko 1 seta.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
po raz kolejny przypominam ci, że jest to kilkudniowy turniej rozgrywany w Kemerovie. Obie ekipy sa tutaj gośćmi a więc informacje o meczach u siebie i na wyjeździe nie sa istotne. Kazda ekipa rozgrywa tutaj po 6 spotkań.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Myślę że są istotne bo to wazne jak obie drużyny grają u Siebie czy na wyjeździe ( skoro to jest w Kemerovie to jest dla obu wyjazd ), jeśli dla ciebie nie są ważne no to nie wiem na jakich ty się statystykach opierasz. Drugi raz zwracasz mi uwagę a ja będe pisał analizę jak uważam ( nie wymyślam w każdym bądź razie głupot, opieram się na statystykach ) ważne chyba że jest to skuteczne, drugi raz pisze i już w pierwszym secie mi wchodzi :] A co do ilości spotkań to chyba nie ma znaczenia ile obie rozegrają w tym turnieju.

Typ: Lokomotiv Izumrud +2.5seta ✅

Typ: St. Petersburg +2.5seta ✅
 
magosik 4

magosik

Użytkownik
Od kilku dni w Kemerovie rozgrywany jest turniej. Praktycznie codziennie rozgrywane są jakieś mecze. Dziś, o 14:00 zagra gospodarz tego turnieju, drużyna z Kemerova, z Lokomotivem Belgorod. Lokomotiv, w tabeli zajmuję 1 miejsce z dorobkiem 60 punktow(19-13), natomiast Kemerovo 37 punktów(12-19). Wczoraj Lokomotiv po zaciętej walcę uległ swojemu imiennikowi z Izumrud 2-3. Kemerovo natomiast ostatnie 3 spotkania wygrało, w każdym tracąc minimum 1 seta. Kursy jak dla mnie dość mocno przesadzone Kemerovo 1.13, natomiast Lokomotiv 5.50. Obie drużyny są już dość zmęczone i jestem pewien że mecz ten będzie bardzo wyrównany, myślę nawet że ze wskazaniem na Lokomotiv. Moje typy na ten mecz :

Kuzbass Kemerovo - Lok. Belgorod
Typ: Lok. Belgorod +2.5seta
Kurs: 1.70
Buk : Bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Jaki jest skład Belgorodu? Turniej jest dla nich całkiem bez znaczenia. Kontuzjowani są Khtey, Formenko, Raymakers, ostatnio nie grał Tetyukhin, Kolodinsky. Kemerovo jest gospodarzem, więc powinni grać z normalną mobilizacją
Transmisja powinna być dostępna pod poniższym adresem (opóźnienie z powodu przedłużających się wcześniejszych meczów).
http://yatv.ru/tvstart/
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Francuska Ligue A Mężczyzn
UGS Nantes-Reze - Tours VB (półfinał 1m.)
Spotkanie piątej drużyny po fazie zasadniczej z pierwszą. Ekipa gospodarzy wygrała rywalizację z AS Cannes dopiero po trzech meczach, Tours natomiast jako jedyna ekipa ćwierćfinały &quot;załatwiła&quot; w dwóch meczach, oddając Paris Volley zaledwie seta. Znamy tę drużynę przede wszystkim z Ligii Mistrzów, w tym roku szczególnie mogliśmy się jej przyjrzeć podczas potyczek ze Skrą Bełchatów. Na pewno jest to zespół ciekawy, mający zawodników, którzy osobno może niczym się nie wyróżniają, ale razem tworzą solidną i dobrze ułożoną &quot;pakę&quot;. Mózgiem drużyny jest znany z Resovi Rafael Redwitz, a gra ofensywna opiera się przede wszystkim na Czeskim atakującym Davidzie Konecnym oraz przyjmującym Yosleider Cala Gerardo. Przyjęcie zabezpieczają Milos Terzić oraz libero Alexis Gonzalez. Obie ekipy grały ze sobą już czterokrotnie i tylko raz drużyna wicemistrza Francji uległa po zaciętym spotkaniu ligowym. Jednak jeżeli Tours zagra na swoim normalnym poziomie, to nie powinni mieć większych problemów.
Typy
Tours VB @1,35 Bwin ✅ 0:3 końcóweczki, końcóweczki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zenit Kazań - Dynamo Moskwa
Dziś o 17.00 dojdzie do pierwszego meczu ścisłego finału ligi Rosyjskiej , wielki gigant światowej siatkówki i zdobywca LM Zenit Kazań podejmie zdobywce CEV cup Dynamo Moskwa. Mecz zapowiada się piekielnie ciekawie
Zdecydowany faworyt może być tylko jeden i jest to oczywisćie ekipa Zenitu Kazań . Naszpikowana gwiazdami ekipa z Kazania jest murowanym kandydatem do złota , ale nie ma co się dziwić , skład jaki prezentuje ta drużyna jest na prawdę genialny. Za przyjęcie odpowiada para Biereżko - Priddy , na ataku zobaczymy najlepszego zawodnika na świecie na swojej pozycji , czyli Maksima Michajłowa . Środek siatki to najlepszy środkowy świata Volkov i Apalikov , rozgrywający to wirtuoz i jeden z najlepszych sypaczy świata Valerio Vermiglio. Takim składem po prostu trzeba wygrywać wszystko jak leci i Zenitowi się to udaje , nie wyobrażam sobie aby Dynamo mogło im w jakiś sposób zagrozić.
Ekipa Dynama to przede wszystkim kolektyw , jeśli ktoś liczy na to , że zobaczy tu gwiazdy pokroju graczy Zenitu to jest w błędzie. Najlepszym zawodnikiem tej drużyny , jest znakomity przyjmujący Veres . Ze świetnej strony pokazał się też ostatnio atakujący Pavlov. Na środku siatki Dynamo zostanie dziś zjedzone przez Zenit , Lee to już zupełnie nie te lata a drugiego środkowego światowej klasy Dynamo nie ma , dlatego co bardzo dziwne jak na ekipe Rosyjską Grankin ogranicza się do gry skrzydłami.
Typy:
Zenit Kazań @ 1 (1.30) Pinnacle
Zenit Kaząń (-1.5 s.) @ 1 (1.65) B365
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Zenit Kazań - Dynamo Moskwa
Dziś o 17.00 dojdzie do pierwszego meczu ścisłego finału ligi Rosyjskiej , wielki gigant światowej siatkówki i zdobywca LM Zenit Kazań podejmie zdobywce CEV cup Dynamo Moskwa. Mecz zapowiada się piekielnie ciekawie
Zdecydowany faworyt może być tylko jeden i jest to oczywisćie ekipa Zenitu Kazań . Naszpikowana gwiazdami ekipa z Kazania jest murowanym kandydatem do złota , ale nie ma co się dziwić , skład jaki prezentuje ta drużyna jest na prawdę genialny. Za przyjęcie odpowiada para Biereżko - Priddy , na ataku zobaczymy najlepszego zawodnika na świecie na swojej pozycji , czyli Maksima Michajłowa . Środek siatki to najlepszy środkowy świata Volkov i Apalikov , rozgrywający to wirtuoz i jeden z najlepszych sypaczy świata Valerio Vermiglio. Takim składem po prostu trzeba wygrywać wszystko jak leci i Zenitowi się to udaje , nie wyobrażam sobie aby Dynamo mogło im w jakiś sposób zagrozić.
Ekipa Dynama to przede wszystkim kolektyw , jeśli ktoś liczy na to , że zobaczy tu gwiazdy pokroju graczy Zenitu to jest w błędzie. Najlepszym zawodnikiem tej drużyny , jest znakomity przyjmujący Veres . Ze świetnej strony pokazał się też ostatnio atakujący Pavlov. Na środku siatki Dynamo zostanie dziś zjedzone przez Zenit , Lee to już zupełnie nie te lata a drugiego środkowego światowej klasy Dynamo nie ma , dlatego co bardzo dziwne jak na ekipe Rosyjską Grankin ogranicza się do gry skrzydłami.
Typy:
Zenit Kazań @ 1 (1.30) Pinnacle
Zenit Kaząń (-1.5 s.) @ 1 (1.65) B365
Osobiście nie powiedział bym że Zenit jest zdecydowanym faworytem w finale. Owszem jest ale moim zdaniem niewielkim. Nie zgodzę się też z tym że Grankin ogranicza się do gry skrzydłami w Rzeszowie mogliśmy zobaczyć znakomite wrzutki do Lee które były nie do zatrzymania. Może się mylę ale Rzeszowianie chyba nie podbili ani jednego ataku ze środka tego zawodnika. Do tego bardzo szybkie piłki na skrzydła. Dla mnie Dynamo ma przewagę na rozegraniu i o ile Zenit nie wsztrzeli się jakoś dobrze zagrywką to mecz moim zdaniem będzie zacięty i bardzo wyrównany. Więc szczerze mówiąc to 1.30 to bardzo marny kurs jak na spotkanie tych dwóch drużyn prędzej dałbym +1.5 po 2,61 lub Over 3.5 seta po 1.556
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja mam wrazenie ze na tym forum nie docenia sie Vermiglio. Owszem, najlepsze lata ma za sobą ale to wciąz bardzo dobry gracz, Grankin moze jest trochę lepszy w tej chwili ale jakiejś wielkiej przewagi Dynama na tej pozycji, w mojej opinii, nie ma. Jak zenit bedzie trafial zagrywka to wielkich problemow nie powinien miec bo przy tak niskich skrzydlowych jakich ma Dynamo nawet Grankin z 5 metra cudów nie będzie robił. Resovia była trochę nieprzygotowana na ultra szybki styl gry Dynama, zespol z Kazania zna tę ekipę na wylot.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Yamamay Busto Arsizio - MC-Carnaghi Villa Cortese
Liga włoska kobiet - finał - 5 spotkanie
Ostatnie i decydujące spotkanie o mistrzostwo Włoch. Gospodynie mają szansę na zgarnięcie wszystkie co mogły w tym sezonie, bo wcześniej odniosły triumf w Pucharze CEV i Pucharze Włoch. Dla Cortese jest to ostatnia szansa na jakiekolwiek trofeum w tegorocznych rozgrywkach (4 miejsce w LM, Odpadnięcie w pierwszej fazie P. Włoch, porażka 3-2 z Bergamo w Superpucharze Włoch).
Poprzednie 2 mecze bardzo ciekawie wyglądały. Pierw Busto dosłownie zmiotło rywalki z parkietu, wygrywając 3-0 (17, 16, 17). Wtedy dobrze zagrała Havlickova co mnie trochę zaskoczyło, chyba można postawić tezę, że wychodzi z dołka. Kluczem był jednak blok, którym zdobyły aż 18 punktów, a Cortese dołożyło jeszcze 10 punktów z bezpośrednich błędów po atakach. Co ciekawe, gospodynie nie miały prawie wcale kłopotów z przyjęciem i Berg miała z czego rozgrywać.
Dwa dni później mecz ma prawie taki sam przebieg, tylko wynik jest na korzyść drugiej drużyny. Cortese wygrywa 3-0 (22, 23, 18). Tym razem to Villa zanotowała sporą liczbę bloków (14), brakowało zdecydowanie jednej przyjmującej - Havelkova i Meijners bardzo słabo grały, a Marcon to nie jest zawodniczka, która dostaje dużo piłek do ataku. Co ciekawe w obu spotkaniach Sarah Pavan nie grała jakiś super meczy.
Teraz losy mistrzostwa rozstrzygną się w Busto i to jest pierwszy, bardzo ważny argument dający przewagę gospodyniom. Na pewno na trybunach zasiądzie komplet widzów i to będzie ogromna siła dla tej drużyny.
Co do zmęczenia, chyba nie ma co o tym pisać - obie drużyny są tak samo bardzo zmęczone, ale to jest finał, tu się energię czerpię z wszystkiego.
Liczę bardzo na duet Czeski. Ciekaw jestem występu leworęcznej Pavan. Jej gra przypomina mi sinusoidę - jak złapię rytm to przez set-dwa nie ma na nią recepty, a jak jej nie idzie to ciągle ta piłka nie może znaleźć parkietu. Blok i tutaj Bauer powinna brylować. Świetna zawodniczka jeśli ma piłkę dobrze dograną, potrafi blokować seriami. Francuzka jednak jest dość sztywną zawodniczkom i czasem jak widzę, że ona musi odbić prostą piłkę sposobem górnym czy dolnym to serce mocniej bije, bo nie kontroluje tego, przez co czasem Busto uciekają jakieś kontry. Oczywiście spodziewam się świetnej gry libero po jednej i po drugiej stronie.
Cortese chyba dalej bez środkowej Guiggi, za nią zagra za pewne Stufi, tak jak to było wcześniej.
Wydaje mi się, że ten mecz wygra drużyna lepsza, patrząc na przebieg całego sezonu regularniejsza. Busto może zgarnąć w tym roku wszystko, co się da. Na pewno publika w tych meczach ma niemałe znaczenie. Handicapy radzę sobie darować i skupić się na typowaniu zwycięscy.
Kursy pospadały niestety, jak zaczynałem pisać, to w Bet365 było 1.55, teraz spadek aż do 1.35 :O
Moje propozycje:
Busto Arsizio wygra --- 1.50 @ 5/10 Tobet, Betsson ✅
WYNIK: 3-2

Emocje w finale, a szczególnie w tie-breaku genialne. Cortese przy 13-14 miało chyba 2 albo 3 piłki meczowe w górze, na szczęście przebudziła się zmordowana Havlickova i zdobyła dwa decydujące punkty - 16-14. Świetna walka i zasłużona wygrana gospodyń, imponujący sezon tej drużyny. Mecz godny finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy


Zdarzenie: Dinamo Krasnodar - Ural Ufa✅(2:3)
Typ:
Ural Ufa
Kurs: 2,10
Stawka: 3j /10j
Bukmacher:
Betclic, Sportingbet; Pinnacle 2,2
Data spotkania: 16.04.2012 godz. 15:00
Rywalizacja o 5. miejsce i występ w pucharze Challenge. Gra do dwóch zwycięstw. Pierwszy mecz wygrał Ural u siebie 3:1. Krasnodar zaczął mecz z kilkoma rezerwowymi zawodnikami w pierwszym składzie. Od drugiego seta drużyny grały w podstawowych ustawieniach. Dwa sety łatwo wygrane przez Ural, później dwa bardziej wyrównane, ale kontuzji doznał wtedy blokujący Kazakov z Ufy. Dla mnie zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiła drużyna Urala Ufa. Dobre rozegrania Balla, lepsi blokujący po stronie Ufy, po kontuzji wrócił przyjmujący Botin, który tworzy niezłą parę z Kubańczykiem Rocą. Wcześniej wklejałem wywiad z Ballem, gdzie była wzmianka, że Ufa jest zainteresowana europejskimi pucharami. Na następny sezon zapowiadane są poważne wzmocnienia, klub wygląda bardzo dobrze finansowo. Trener Krasnodaru po pytaniach o wystawienie na początku rezerwowych powiedział, że chciał sprawdzić graczy, którzy mniej grali w sezonie i przekonać się do nich przed przedłużaniem umów. Krasnodar to zespół, który w ostatnich latach słabo wygląda finansowo. W trakcie sezonu nieoczekiwanie odszedł Platenik, wspominano o zaległościach z poprzedniego sezonu. Według mnie w normalnych okolicznościach Ural powinien być lekkim faworytem, teraz dochodzi większa mobilizacja po stronie gości. Według mnie wygra Ural Ufa.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Rosyjska Superliga Mężczyzn
Dynamo Moskwa - Zenit Kazań (3 m.)
Rywalizacja o mistrzostwo Rosji przenosi się do stolicy olbrzymiego mocarstwa. Stan rywalizacji po dwóch meczach to 0-2 dla giganta z Kazania. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla ówczesnych gospodarzy, którzy wyszli ze stanu 2:1, w drugim natomiast Dynamo już nie miało nic do gadania i nie ugrało nawet seta. Niewątpliwym jest, że dla obydwu drużyn ten sezon już i tak jest udany - wygrali oni bowiem już po jednym trofeum w Europie. Myślę, że rywalizacja dziś się zakończy i to Kazań zostanie mistrzem Rosji. Drużyna Dynamo Moskwa pomimo, że ma w składzie bardzo fajnych zawodników, na czele z Veresem na przyjęciu czy Davidem Lee na środku, to nie jest w stanie utrzymać wysokiego poziomu gry przez cały mecz, co było widać w meczu nr 1. Drugi mecz to już totalna demolka w wykonaniu Kazania, wystarczy spojrzeć na zdobycze punktowe drużyny Dynama - żaden z graczy nie przekroczył granicy 10 punktów!!! Do tego w blokach 12:5 na korzyść Kazania. Dynamo musi u siebie zagrać mecz życia, by sprostać Kazaniowi, który pewnie zmierza do mistrzostwa.
Typy
Zenit Kazań
@1,67 Milenium ✅ 0:3

Niemiecka Bundesliga Mężczyzn
Berlin Recycling Volleys - Generali Haching (4 m.)
Czwarty mecz finałowy w mistrzostwach Niemiec, gdzie w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzi Generali 2:1. Wydaje się, że obie drużyny stawiają głównie na mecze u siebie i chcą je wygrywać za wszelką cenę. Wydaje mi się, że taki trend utrzyma się do końca, bowiem obie drużyny posiadają dość wyrównany potencjał. W drużynie Generali grę prowadzi rozgrywający reprezentacji Słowacji, Branislav Skladany, który tak świetnie zaprezentował się na ME w Austrii i Czechach, zastępując Michala Masnego. Do dyspozycji na skrzydłach ma także reprezentantów swoich krajów - Dennisa Kaliberdę oraz mierzącego aż 207 cm Christiana Dunnesa, a w obwodzie zawsze jest Aleksander Shafranovich oraz Robert Hupka. W drużynie Berlina natomiast prym wiodą Paul Carroll oraz Scott Touzinsky. Jest to drużyna szalenie groźna, dość powiedzieć, że w półfinale wyeliminowali słynną firmę - VFB Friedrichshafen! Tak jak już wcześniej wspominałem, mecze wyjazdowe nie są mocną stroną obu drużyn w starciach &quot;na szczycie&quot;, dlatego dziś stawiam na gospodarzy.
Typy
Berlin Recycling Volleys +1,5 seta
@1,50 Milenium ✅ 3:0
Berlin Recycling Volleys @1,95 Milenium ✅ 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Rosyjska Superliga Mężczyzn
Iskra Odintsovo - Lokomotiv Novosibirsk (3 m.)
Trzeci i ostatni mecz o trzecie miejsce w mistrzostwach Rosji, w której stan rywalizacji wynosi 1-1. W pierwszym meczu, nie bez problemów, wygrała drużyna Roberto Santillego, by 3 dni później w Novosibirsku dostać tęgie lanie 3:0. Moim skromnym zdaniem ta rywalizacja już powinna się skończyć po dwóch meczach z korzyścią właśnie dla dzisiejszych gości. Zespół ten świetnie zaprezentował się w Lidze Mistrzów oraz w Pucharze Rosji, który wygrał i ma gwarantowany awans do kolejnej edycji. Iskra zaś bez względu na to, które miejsce zajmie, zagra w Pucharze CEV, obok Dynama Moskwa. Sportowo obie drużyny wyglądają porównywalnie. Grę w Iskrze prowadzi doświadczony, Belgijski rozgrywający Frank Depestele, na skrzydłach prym wiodą Jochen Schoeps oraz Pavel Abramov, ten drugi znany z występów w Jastrzębskim Węglu. Myślę, że Novosibirsk pomimo tego, że w mojej opinii zaprezentował się w tych dwóch meczach lepiej, nie jest faworytem dzisiejszego spotkania. Na wyjazdach ta drużyna nie spisuje się najlepiej, traci dużo punktów seriami i brakuje konsekwencji w końcówkach,. Myślę, że Iskra wygra to spotkanie, choć wcale nie musi być to &quot;godzinka z prysznicem&quot;.
Typy
Iskra Odintsovo
@2,00 Betsafe ✅ 3:1 choć ostatni set masakra ????
Gdyby ktoś chciał, to mamy surebet na to spotkanie:
Iskra 2,32 Pinnacle - Lokomotiv 1,85 STARLOTTOSPORT 2,9%
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Rosyjska Superliga Mężczyzn
Iskra Odintsovo - Lokomotiv Novosibirsk (3 m.)
Trzeci i ostatni mecz o trzecie miejsce w mistrzostwach Rosji, w której stan rywalizacji wynosi 1-1. W pierwszym meczu, nie bez problemów, wygrała drużyna Roberto Santillego, by 3 dni później w Novosibirsku dostać tęgie lanie 3:0. Moim skromnym zdaniem ta rywalizacja już powinna się skończyć po dwóch meczach z korzyścią właśnie dla dzisiejszych gości. Zespół ten świetnie zaprezentował się w Lidze Mistrzów oraz w Pucharze Rosji, który wygrał i ma gwarantowany awans do kolejnej edycji. Iskra zaś bez względu na to, które miejsce zajmie, zagra w Pucharze CEV, obok Dynama Moskwa. Sportowo obie drużyny wyglądają porównywalnie. Grę w Iskrze prowadzi doświadczony, Belgijski rozgrywający Frank Depestele, na skrzydłach prym wiodą Jochen Schoeps oraz Pavel Abramov, ten drugi znany z występów w Jastrzębskim Węglu. Myślę, że Novosibirsk pomimo tego, że w mojej opinii zaprezentował się w tych dwóch meczach lepiej, nie jest faworytem dzisiejszego spotkania. Na wyjazdach ta drużyna nie spisuje się najlepiej, traci dużo punktów seriami i brakuje konsekwencji w końcówkach,. Myślę, że Iskra wygra to spotkanie, choć wcale nie musi być to &quot;godzinka z prysznicem&quot;.
Typy
Iskra Odintsovo @2,00 Betsafe
Iskra miała w ogóle fart,że wygrała spotkanieu siebie bo bodajże Novosibirsk miał meczowe w TB ale nie podołał.Na wyjeździe Odintsovo nie miało zbyt wiele do powiedzenia,nawet nie ugrali seta w trzecim dostali do 16.Loko jest niewątpliwie lepszą drużyną i powinni to dzisiaj udowodnić,tydzień temu było blisko,dzisiaj wygraja nie widze w ogóle Odintsova.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
http://uralvolley.ru/2012/04/19/dva-finala-i-odno-prodolzhenie-2/
Kursy od razu wskazują, że Odińcowo z osłabieniami. Powyżej można przeczytać o ostatnich meczach w lidze rosyjskiej. Kursy mocno spadły na Novosibirsk, więc myślę, że Abramova nie będzie, ale już nie mam czasu sprawdzić. Do Novosibirska wrócił ostatnio Divis, więc pełny skład. Można przeczytać, że słabo prezentuje się Schops, a po drugiej stronie jest przecież Sanches. Kursy też pewnie spadły dlatego, że w ostatnich latach Iskra Odińcowo słabo kończy sezon.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Turecka Aroma 1. Lig Mężczyzn
Fenerbahce Stambuł - Arkas Izmir (2 m.)
Drugie spotkanie finałowe o mistrzostwo Turcji. Stan rywalizacji: 1:0 dla Fenerbahce.
O personaliach obu zespołów pisałem już dawniej, przy okazji spotkania ligowego, więc tylko zacytuję:
Obie drużyny to bardzo ciekawe mieszanki zawodników, którzy mają za sobą sporo grania po różnych dobrych ligach. W Arkasie prym wiedzie znakomity Kolumbijczyk Agamez, z którym miał okazję grać Paweł Zagumny w barwach Panathinaikosu Ateny, który swoim zasięgiem i dynamiką dorównuje niejednemu Kubańczykowi. W przyjęciu także solidni zawodnicy, bowiem reprezentant Brazylii Bravo oraz Subasi - w ataku może nie błyszczą, ale przyjęcie stabilne potrafią utrzymać. Całkiem ciekawie rozgrywa Kevin Hansen, przez pewien czas kreowany na pierwszego sypacza kadry USA po odejściu Lloya Balla. Wydaje się, że nie są to jakieś gwiazdy, ale pod okiem Glenna Hoaga tworzą oni spójną, dobrze działającą maszynkę, a sam szkoleniowiec ma papiery na jednego z najwybitniejszych na swojej pozycji. Goście mają po sobie gwiazdozbiór w postaci Ivana Milijkovicia na przekątnej, który jednak już nie prezentuje swojego dawnego poziomu w ostatnim razie, Leonell Marshall, znakomity Kubańczyk, swego czasu łapiący słynne 395 cm w ataku, także swoje najlepsze lata ma za sobą.
Wedle powyższego, to Arkas powinien być faworytem, ale... liga Turecka pozwala przebywać na parkiecie jedynie dwóm obcokrajowcom. W ekipie Fenerbahce są to właśnie Milijović i Marshall. Arkas to ekipa głównie nastawiona na Europejskie Puchary, w lidze nie występuje zazwyczaj Kevin Hansen, a więc główny mózg drużyny. W ekipie gospodarzy problemu nie ma, bo zawsze rozgrywa Arslan Eksi, sypacz reprezentacyjny Turcji. Do tego Arkas na wyjazdach nie gra zbyt dobrze, to typowa ekipa &quot;własnej sali&quot;. Daję im max seta.
Typy
Fenerbahce Stambuł
@1,45 Bet365 ⛔ 0:3
Fenerbahce Stambuł -1,5 seta @1,87 Pinnacle ⛔ 0:3 żenada z mojej strony...
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Mecz jest rozgrywany w Canakkale na neutralnym terenie, a więc nikt nie ma atutu własnej hali, ale to nie zmienia faktu, że typ jest dobry, bo Fener jest teraz w bardzo dobrej formie.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Co sądzicie o takim typie?

Czeska Extraliga Mężczyzn

Stan finału 3:0 dla Budejovic.
18.04. 18:00 Č. Budějovice - Liberec 3:0 (18,22,16)
19.04. 18:00 Č. Budějovice - Liberec 3:1 (17,-21,18,15)
22.04. 17:00 Liberec - Č. Budějovice 0:3 (-23, -14, -26)
23.04. 18:00 Liberec - Č. Budějovice 1:3 (22, -14, -23, -18)
26.04. 18:00 Č. Budějovice - Liberec
28.04. 17:00 Liberec - Č. Budějovice
30.04. 18:00 Č. Budějovice - Liberec
Typ oparty na czystych statystykach.
Typy:
VK Ceske Budejovice @ 1,341 Pinnacle ✅
VK Ceske Budejovice -1,5 seta @ 1,662 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Co sądzicie o takim typie?

Czeska Extraliga Mężczyzn


Stan finału 3:0 dla Budejovic.

18.04. 18:00 Č. Budějovice - Liberec 3:0 (18,22,16)
19.04. 18:00 Č. Budějovice - Liberec 3:1 (17,-21,18,15)
22.04. 17:00 Liberec - Č. Budějovice 0:3 (-23, -14, -26)
23.04. 18:00 Liberec - Č. Budějovice
26.04. 18:00 Č. Budějovice - Liberec
28.04. 17:00 Liberec - Č. Budějovice
30.04. 18:00 Č. Budějovice - Liberec
Typ oparty na czystych statystykach.

Typy:
VK Ceske Budejovice @ 1,341 Pinnacle
VK Ceske Budejovice -1,5 seta @ 1,662 Pinnacle
Powinni skończyć tą rywalizację,bo i po co przedłużać?Ceske niewątpliwie lepsze,wczoraj 3-0 dziiaj też powinni wygrać na lajcie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Włochy:

Castellana Grote-Segrate 1 1,35 Milenium ✅

Stan rywalizacji to 1-0 dla dzisiejszych goście,Segrate w niedziele bowiem po zaciętym TB na własnym parkiecie ograło Castellane 3-2.Teraz rywalizacja przenosi się na teren Castellany i nie sądze by goście nie wygrali tego pojedynku.Już w niedzielnym pojedynku mieli spore szanse na wygraną,prowadzili bowiem 8-6 w TB ale nie zdołali dowieźć tego prowadzenia do końca.Teraz mecz we własnej hali,czyli dodatkowo atut dla Castellany,gości specjalnie nie widze.

Molfetta-Di Castello 1 1,27 Molfetta(-1,5s) 1 1,50 Milenium ✅ ⛔

Tutaj widze pewne zwycięstwo gospodarzy.Stan rywalizacji to 1-0 dla Molfetty,więc wygrana dzisiaj dałaby spory komfort psychiczny.Już w niedziele na parkiecie Di Castello powinno się skończyć 3-0,lecz wtedy dzisiejsi gospodarze nie zdołali utrzymać pełnej koncentracji w trzecim i secie i ostatecznie wygrali 3-1.Di Castello jest słabsze niż Molfetta,wyniki poszczególnych setów to odzwierciedlają i licze na gładkie zwycięstwo gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom