>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2012/2013, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
profeta 79

profeta

Użytkownik
Kursy na Latine mocno zawyżone. Latina to nie jest zespół z jakiejś egzotycznej ligi typu Belgia czy Słowenia żeby aż tak faworyzować Halkbank. W tym sezonie byli w stanie pokonać Macerate , Cuneo . Wystarczy że Jarosz będzie miał dobry dzień w ataku. typ +2.5 Seta 1.83 pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Beauvais-Paris FT 3:2
Paris 2.24 Marathon 1/10
⛔
Normalnie to kijem nie dotknąłbym tego meczu, ale według mnie kursy na Paris są delikatnie zawyżone.
Obie drużyny nie zachwycają formą, ale to goście ciągle są drużyną posiadającą w swoim składzie siatkarzy o wyższych umiejętnościach. W zasadzie na każdej pozycji widać przewagę Paryżan.
O Beauvais pisałem krótko przed ich ostatnim meczem, przegrali z Rennes, długo mecz był na styku, ale brakowało pary w końcówkach setów. Praktycznie zero bloku, przyjęcie bardzo słabe, skuteczność w ataku również bez rewelacji, słaby mecz Bartika.
Paris w ostatniej kolejce męczył się okropnie z Avignon, ale udało się wygrać, bardzo słaby mecz Oivanena, nie jest chłopak w formie, ale trzeba przyznać, że Miseikis z Avignonu miał super dzień i ciężko było go zatrzymać.
Paris dysponuje na pewno lepszą zagrywką, czy Skrimov czy Kreek potrafią pocelować, jeśli jeszcze Oivanen w końcu wstrzeli się to powinno być dobrze. Przyjęcie również zapisałbym na plus dla Paryżan, ale niestety Skrimov czy Lukianetz są do ruszenia. Środek bardzo fajnie wygląda w Paris, w drużynie Beauvais w ataku spory potencjał ma Kral, trochę gorzej wygląda Tolar. Atak jeśli chodzi o formę to raczej remisowo, ale Oivanen ma z pewnością większe umiejętności od Bartika. Rozegranie również lepiej wygląda w Paris, Howatson jest zawodnikiem bardzo solidnym, tej solidności często brakuje Skachowi.
Jeśli Paris nie chce się nagle obudzić z ręką w nocniku to potrzebują tego zwycięstwa, w przypadku porażki czeka ich ciężki walka o 8. Od pięciu spotkań nie mogą wygrać na wyjeździe, pora na przełamanie tej serii.
Mecz jutro.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Chaumont-Cannes FT 2:3
Chaumont 1.45 Betclic 2/10
⛔

Kurs bardzo niski, no ale trudno. To już czwarty z rzędu mecz wyjazdowy Cannes, w którym gram przeciwko nim, wcześniej jakoś wchodziło, może nie przedobrze. ????
Forma obu drużyn mocno faluje w ostatnim czasie i w sumie można spodziewać się w tym meczu wszystkiego, ale liczę po raz kolejny na atut własnej hali.
Obie drużyny dysponują zawodnikami o zbliżonych umiejętnościach.
Porównując składy w tej chwili widzę przewagę Chaumont na pozycji atakującego, Janeczek wydaje się być na fali i pozycja atakującego jest jego środowiskiem naturalnym, Le Roux jest przestawiony ze środka, brakuje mu stabilizacji, łatwo go złapać blokiem i na czas playoffów znaleziono mu zastępce, bo nie myślę, żeby Moreau przychodził do Cannes grzać ławę.
Obie drużyny dysponują niezłą zagrywką, tutaj może być ciekawy pojedynek Bartka z Marechalem, w tym elemencie raczej remisowo. Przyjęcie raczej dla Cannes, ale różnica jest niewielka, możliwe, że dzisiaj do składu wróci już Rodriguez. Środek raczej podobnie, po cichu liczę na powrót do składu Vadeleux, ale są na to małe szanse, więc zostaje Jardel-Cerha, Jardel spory potencjał ofensywny, kapitan Cerha lepiej czyta atakujących, z kolei w Cannes parę środkowych tworzyć będą Pashyytsky, który jest cały sezon w bardzo dobrej formie, zwłaszcza w ataku i Rawson, który ostatnio mocno spuścił z tonu.
Na koniec rozegranie, tutaj również lepiej wygląda Cannes, Pujol nie jest wirtuozem, ale nie robi tylu błędów co Petrovs.
Chyba w analizie zaprzeczyłem swojemu typowi ;).


Tours-Toulouse
Tours (-2,5) 1.62 Betclic (William daje 1.80) 1/10
⛔

W zasadzie mógłbym napisać tylko tak: &quot;zobaczcie statystyki wyjazdowe Toulouse&quot;, ale coś tam skrobnę. ????
W sumie to coś w tych statystykach jest, Toulouse na wyjazdach wygląda żenująco, nawet pomimo tego, że ostatnio zaczęli punktować, ale tylko u siebie.
Myślę, że Tours w zwycięstwie dzisiaj nie powinien przeszkodzić brak pierwszego rozgrywającego Pinheiro, zastąpi go Dillies, który zastąpił Portugalczyka już w meczu z Narbonne i wypadł całkiem przyzwoicie.
Gospodarze powinni zmiażdżyć Tours zagrywką, w tym elemencie mają ogromną przewagę. Podobnie na środku czy w ataku, w kontrze również przepaść.
Nie ma sensu więcej pisać, różnica klas, oby była widoczna.


Dobry kurs jest na Avignon 2.40 Betclic, jeszcze zastanowię się nad tym.
Avignon wyraźnie poprawił swoją grę, zwłaszcza w przyjęciu, nieźle rozgrywa Jaumel.

Transmisje na LNV.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Cannes-Sete FT 0:3
Cannes 1.75 Betclic 2/10
⛔
Kurs już spadł.
Moreau powinien już być dostępny i na to bardzo liczę. Cannes cały sezon miało problem z pozycją atakującego, z konieczności grał na ataku środkowy Le Roux, wyglądało to niestety w większości przypadków blado. Teraz z Moreau w składzie Meneau ma komfort działania, Le Roux może wrócić na środek w miejsce będącego w słabszej formie Rawsona i wspólnie z Pashyytskim mamy super parę środkowych. Teraz wszystko zależy od Meneau, czy odważy się zaryzykować, bo to zawsze ryzyko stawiać na zawodnika, który trenuje z drużyną dopiero od kilku dni.
Przed tygodniem Cannes (niestety) wygrało z Chaumont na wyjeździe, wynik super biorąc pod uwagę nieobecność Marechala, to mnie martwi, ponieważ jutro także nie zagra. Ciekawy pojedynek rozgrywających Pujol-Toniutti, wydaje mi się, że w tej chwili Pujol jest w lepszej formie. Lepiej w przyjęciu wygląda zdecydowanie Sete, Tille trzyma wszystko, ale Geiler już jest do pocelowania. Środek chyba remisowo, środkowi Sete Bauer, Trefle\Sol grają gorzej niż na początku sezonu, czego nie można powiedzieć o Ukraińcu z Cannes ???? , ten przynajmniej gra równo. Jeśli zagrałby Moreau to na pozycji atakującego mielibyśmy ciekawy pojedynek. Zagrywka raczej lepiej wygląda w Cannes, ale nieobecność Marechala może być odczuwalna w tym elemencie.
Sete trochę faluje ze swoją grą, nieźle wyglądają w ataku i jak wspomniałem w przyjęciu, ale są do ogrania, zwłaszcza na wyjeździe, własna hala może mieć w tym meczu spore znaczenie. Licha ta analiza ;)
Transmisja na LNV
masakra...
 
macy 44

macy

Użytkownik
:siata: Pribram - Liberec @ 1.50
stawka 85 zl

innego wyniku niz wygrana Liberca tutaj nie przeiwduje. Ostatnia kolejka ekipa gospodarzy nie ma żadnych szans na drugi miejsce ani spadek na czwarte więc dla nich mecz o &quot;pietrszukę&quot;. Więc podstawowych zawodnikow tutaj powinno zabraknąć ponieważ trener na pewno nie będzie ryzkował tutaj kontuzją. Zaś Liberec jeżeli myśli o wygraniu rundy zasadniczej musi ten mecz wygrać wynikiem 3-1 lub 3-0 ponieważ trudno jest mi uwierzyć, żeby Ceskie Budejovice mogły stracić punkty z zespołem Brno.

:siata: Pribram - Liberec @ 1.50✅
stawka 85 zl


Zgodnie z planem Liberec wygral ten mecz 3-0 i awansowal do playoffow z pierwszego miejsca. Jak dla mnie jest to glowny kandydat do Mistrzostwa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Tourcoing- Paris 2 .1.3 ✅✅✅✅✅

Gospodarze już spadają, nie mają szans na utrzymanie, ich gra wygląda tragicznie. Goście mają pewny raczej udział w play-offach, ale żeby nie natrafić na Tours muszą wygrać dzisiaj i utrzymać 7 miejsce, a jeżeli by wygrali dziś i w sobotę to mają nawet szanse na zajęcie 6 miejsca, dzięki czemu trafili by na teoretycznie słabszy zespół w play-offach. A więc jest o co grać i nie ma mowy o odpuszczaniu. Paris ostatnio w niezłej formie pokonali u siebie Ajjacioo 3-1. w dobrej formie jest Oivvanen, Skrimov a także Lakianetz. Siła ofensywna po stronie Gości, do tego motywacja, gospodarze nie grają już o nic, a Paryżanie są na fali i uważam że dziś wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
johny35 194

johny35

Użytkownik
Piacenza - Dinamo Krasnodar⛔⛔⛔????
Typ: 1
Kurs: 1,50
unibet

Pierwszy mecz finału pucharu Challange Cup Kobiet. Włoszki na pewno będą chciały wygrać spotkanie u siebie w kontekście rewanżu w Rosji i potencjalnej możliwości walki w złotym secie. Piacenza to 3 drużyna Seria A po 15 kolejkach, na własnym parkiecie 6 zwycięstw i 2 porażki. Dinamo 5 miejsce po 19 kolejkach Super Ligi, na wyjazdach 4 zwycięstwa, 5 porażek. Siatkarki z Piacenzy zdobyły dodatkowo w ostatni weekend Puchar Włoch pokonując w finale MC-Carnaghi 3:0. Tak jak pisałem wyżej myślę że przed rewanżem w Rosji Włoszki będą się starały za wszelką cenę wygrać by w przypadku porażki na wyjeździe mieć w zapasie złoty set.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tak jak pisałem wyżej myślę że przed rewanżem w Rosji Włoszki będą się starały za wszelką cenę wygrać by w przypadku porażki na wyjeździe mieć w zapasie złoty set.
Podejrzewam, że Dynamo również będzie chciało dziś wygrać (????)
Ufa - Piacenza​
Dziwne są te kursy, aż 2.30 na Copre? moim zdaniem kompletna pomyłka. To prawda, że Włosi mają za sobą długą podróż i przesunięcie czasowe o 5 godzin, ale bez przesady że będzie to miało jakiś znaczący wpływ na ich grę.
Po wypowiedziach zawodników widać, że Piacenza podchodzi bardzo poważnie do tego spotkania. Marra mówi, że mieli wystarczająco dużo czasu aby przygotować się do tego meczu, pracowali dużo na siłowni i są w pełni gotowi do starcia.
Siamo pronti – afferma Davide Marra, libero biancorosso - Abbiamo avuto il tempo per lavorare bene in palestra e per preparare nel migliore dei modi questa Finale. Sappiamo che non sarà facile perché l’Ural Ufa di Frigoni è un’ottima squadra, con giocatori di grande importanza come Vissotto. Andiamo in Russia con il massimo della preparazione, non avendo lasciato nulla al caso: ci siamo allenati in questo periodo tenendo conto del fuso orario che andremo ad affrontare in questa lunga trasferta russa. Personalmente poi sono abbastanza tranquillo, ma allo stesso tempo molto carico e determinato ad affrontare l’atto finale di una competizione europea
Obie drużyny w najsilniejszych zestawieniach, dlatego tym bardziej dziwi mnie tak wysoki kurs na Copre. Drużyna z Włoch posiada zdecydowanie większy potencjał od Rosjan, na większości pozycji lepsi zawodnicy.
Dużym problemem Ufy w tym meczu może być ich słabe przyjęcie, bo Piacenza zagrywkę ma i to bardzo trudną. Fajnie zapowiada się też pojedynek dwóch atakujących Vissotto i Feia, obaj bardzo doświadczeni, obaj świetne warunki fizyczne i potencjał, ale Brazylijczyk najlepszego sezonu w karierze nie ma, z resztą to samo można powiedzieć o Włochu.
Ogromną siłą Piacenzy jest ich środek, tutaj furorę robi jeden z najlepszych środkowych świata (jeśli nie najlepszy) Simon, kapitalnie współpracuje z De Cecco, do tego posiada znakomity serwis.
Spotkanie zapowiada się na dosyć wyrównane, moim zdaniem tb bardzo prawdopodobny, ale to Piacenza jest minimalnym faworytem tego spotkania.
Piacenza +1.5 (1.60) B365 ✅ Kpina, a nie mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dzisiaj pierwsze spotkania w finale Challenge Cup u kobiet i u mężczyzn. Panowie grają o 14:00, a panie o 20:30. Oba mecze będzie można zobaczyć na http://www.laola1.tv ;)

Ural Ufa - Copra Elior Piacenza​

Widać, że Włosi podchodzą do Challenge Cup bardzo, bardzo poważnie. Nie mieli jak na razie wymagających rywali i w żadnym ze spotkań nie stracili nawet seta. W Rosji są w optymalnym zestawieniu. Na skrzydłach doświadczeni Fei, Zlatanov i Papi. Na środku Simon i Holt. Za rozegranie odpowiada De Cecco. Na pozycji libero mamy Marrę, który w tym sezonie spisuje się bardzo przeciętnie.
Ufa miała trochę problemów z Bydgoszczą, ale ostatecznie po &quot;złotym secie&quot; znalazła się w finale. Mocny zespół kadrowo, ale z grą nie zawsze jest jakoś cudownie. Rozgrywa Falasca, po przekątnej z Hiszpanem występuje Leandro Vissotto (ewentualnie Panteleymonenko, ale tylko wtedy gdy Brazylijczyk ma problemy). Na przyjęciu Abramov i Spiridonov. Na środku Aschev i Kazakov. Na libero Verbov.
Piacenza to zespół, który doskonale pracuje w bloku. Simon i Holt bardzo szybko przemieszczają się przy siatce. Zagrywka również na wysokim poziomie. Może się podobać gra De Cecco, który przy dobrym przyjęciu gra genialnie. Sporo środka (Simon imponuje skutecznością), będzie sporo piłek na skrzydła na pojedynczym bloku. Fei może i najlepsze lata ma za sobą, ale tutaj dostaje sporo piłek rozegranych, w sumie rzadko atakuje z piłek sytuacyjnych. Więcej takich piłek idzie na lewe skrzydło zwłaszcza do Zlatanova. Hristo Zlatanov to lider tego zespołu. Charyzmatyczny zawodnik, cały czas bardzo dobry w ofensywie, gorzej z przyjęciem. Papi to oczywiście świetny przyjmujący. W ataku ciągle sporo potrafi, ale jest to raczej ostatnia opcja w ataku. Marra tak jak wspomniałem wcześniej rozgrywa słaby sezon i jest zazwyczaj najsłabszym punktem w drużynie.
Ural według mnie nie gra tak jak w takim zestawieniu personalnym grać może. Osiągają niezłe wyniki w Superlidze czy Challenge Cup, ale czegoś tam ciągle brakuje, ich gra nie jest płynna. Dobrze rozgrywa Falasca, fajnie rozumie się ze środkowymi. Tylko czasami zupełnie wyłącza to zagranie. Środkowy Aschev jest świetnym blokującym, Kazakov ma niesamowite warunki fizyczne, ale dynamika już nie ta co kiedyś. W starciach z Bydgoszczą bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Pavel Abramov. Grał bardzo pewnie w ofensywie, a czasami ma z tym problemy. Spiridonov po świetnym początku sezonu teraz trochę spuścił z tonu. Bardzo dynamiczny, dobry w ofensywie (jak ma dobry dzień). Atakujący Vissotto to oczywiście klasa światowa. Libero Verbov już może nie gra tak pewnie jak kiedyś (zwłaszcza w przyjęciu), ale ciągle potrafi grać na wysokim poziomie.
Nie ma jakiejś ogromnej przewagi na konkretnych pozycjach (teoretycznie gdybym miał porównać obie drużyny to lepiej wygląda Piacenza, ale to tylko teoria, bo na to składa się kilka czynników). Dwie mocne ekipy. Lepszym zespołem jest dla mnie Piacenza, która pod koniec rundy zasadniczej w A1 wyraźnie się rozegrała.
Wiadomo, że Ufa gra u siebie i w Rosji gra się ciężko. Piacenza to jednak bardzo doświadczony zespół i nie sądzę, żeby to robiło na nich wrażenie. Mecz meczowi nierówny, ale Delecta pokazała, że z Uralem można spokojnie powalczyć. Lekko w stronę Piacenzy.
Typ:
Copra Elior Piacenza @ 2.30 Bwin ✅

Dzisiejszy mecz zagrany lekko. Dobrą opcję proponuje Marathonbet, czyli &quot;Challenge Cup Winner&quot;. Bardzo dobry kurs na Piacenzę. Biorąc pod uwagę, że rewanż mają u siebie. Dla mnie włoska ekipa jest po prostu lepsza. Bardzo fajnie trener Monti to wszystko poukładał.
Typ:
Copra Elior Piacenza wygra Challenge Cup @ 1.80 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Finał Challenge Cup kobiet.
Rebecchi Nordmeccanica Piacenza - Dynamo Krasnodar​

Dla mnie kursy w tym spotkaniu są już trochę dziwne. Piacenza jest faworytem, własny parkiet, ale Krasnodar przyjeżdża w optymalnym zestawieniu i według mnie będzie tu sporo walki.
Piacenza ostatnio wygrała Puchar Włoch i to w bardzo dobrym stylu. Zespół bardzo wyrównany, dobrze zbilansowany. Fajnie rozgrywa Ferretti (prywatnie partnerka innego doskonałego rozgrywającego, Luciano De Cecco), która wykorzystuje wszystkie strefy. Na ataku występuje Carmen Turlea, bardzo doświadczona Rumunka. Specyficzne, odwrotne najście do ataku. Na przyjęciu Lucia Bosetti i Floortje Meijners. Bosetti wszechstronna, świetnie wyszkolona technicznie. Meijners bardzo dobre warunki fizyczne. Mocna w ofensywie, trochę słabsza w przyjęciu, ale swoje w tym elemencie potrafi przyjąć. Doświadczone środkowe Leggeri i Guiggi (przyszła w trakcie sezonu).
Krasnodar w tym sezonie widziałem tylko kilka razy i wydaje mi się, że na razie nie grały jeszcze swojej najlepszej siatkówki. Najważniejszymi zawodniczkami są oczywiście Havelkova i Hooker. Helena Havelkova występuje na przyjęciu (poprzedni doskonały sezon w barwach Busto Arsizio). Bardzo wszechstronna zawodniczka. Przyzwoicie przyjmuje i jest bardzo dobra w ofensywie. Destinee Hooker wiadomo, jedna z lepszych atakujących na świecie. Świetna dynamika, świetny zasięg. Z roku na rok gra jeszcze lepiej. rozgrywa Irina Uraleva. Na środku Maryukhnich i Osichkina. Obie mają dobre warunki fizyczne, odpowiednio 196cm i 191cm. Środkowa reprezentacji Rosji Merkulova (202cm) zazwyczaj w kwadracie dla rezerwowych. Obok Havelkovej na przyjęciu najprawdopodobniej młoda, utalentowana Shcherban. Jest jeszcze w zespole Gansonre, ale w tym sezonie gra bardzo mało. Na libero znana z reprezentacji Rosji Kryuchkova.
Piacenza gra płynniej, świetnie spisują się w bloku. Krasnodar to przede wszystkim spora siła w ofensywie.
Dwie wyrównane ekipy. Rosjanki nie mają zamiaru odpuszczać tego spotkania o czym świadczy optymalny skład. Piacenza jest faworytem, ale obecne kursy są już trochę przesadzone.
Lekko w stronę Krasnodaru. Mecz o 20:30 na http://www.laola1.tv ;)
Typ:
Dynamo Krasnodar @ 3.05 Marathonbet ✅
Dynamo Krasnodar (+1.5 seta) @ 1.86 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Krótko o kilku ciekawych spotkaniach na weekend.

Sete-Tours FT 1:3
Tours 1.90
✅

Sete skończy rundę na 2 miejscu i nic tego nie zmieni, mają teraz okazję na chwilę odpoczynku. Tours robi formę na finał Pucharu Francji, podstawowi odpoczywali w meczach z Beauvais i Nantes, trochę przywalili na siłowni i było to widać w meczu z Cannes, mecz z Sete ma być jednym z elementów przygotowania przed finałem, teraz powinno być tylko lepiej. Ważne, że już wszyscy wrócili do zdrowia.

Paris-Montpellier FT 3:2
Paris 1.80
✅

Paris wygląda w sumie słabo, największe zastrzeżenia budzi gra Oivanena, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Montpellier wygrało 6 mecz z rzędu, chyba stąd taki kurs na gospodarzy. Za to niezłą formę złapał w końcu Skrimov i tego od kapitana wymaga się, dobrze wyglądają także Kreek i Howatson.

Toulouse-Ajaccio FT 3:1
Toulouse 1.80
✅

Toulouse wydaje się być w dobrej formie, w końcu wygrzebali się z miejsca spadkowego, trzeba to teraz utrzymać, dobrą formę złapał w końcu Patak, od początku radził sobie bardzo przeciętnie, ale ostatnie mecze całkiem nieźle (zwłaszcza poprzedni z Beauvais), u siebie dobra forma. Ajaccio to drużyna wybitnie własnego parkietu, na wyjazdach wyglądają blado.

Rennes-Chaumont FT 3:1
Rennes 2.32
✅

A tutaj liczę już na kombinowanie ze strony Chaumont. Wydaje mi się, że chcieliby uniknąć w 1/4 Cannes, które z każdym meczem może być co raz groźniejsze i niewygodnego Nantes. Z kolei spadając na 7 miejsce wpadną na Sete, z którymi mają bilans 3/3 w tym sezonie, a Sete gra trochę nierówno. Z kolei Rennes walczy jeszcze o 8 i potrzebują zwycięstwa, u siebie grają bardzo dobrze, kurs trochę przesadzony.

Kursy podane przeze mnie z Marathonbet. chyba nie jest źle ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
No co do meczu Toulouse to odpuszczam :p grają fajnie ostatnio ale Ajaccio ma jeszcze szanse na play offy a Toulousa raczej utrzyma się, ponieważ nie chce mi się wierzyć że Cannes przegra z Avingon.
Wydaje mi się że wygra Paris. Montpellier wygrało już 6 meczy z rzędu i tyle im już chyba wystarczy :p grali z słabszymi rywalami na swoim poziomie. Paris natomiast ma szanse jeszcze pdoskoczyć w Tabeli i ominąć Sete. Musi wygrać dziś i liczyć na potknięcią Chaumont , ponieważ uważam że Cannes i Narbonne pewnie wygrają. Ostatnio gra Paryżan wygląda całkiem dobrze, z tym że więcej napewno od nich się wymaga. Tak jak napisał Strasznik zawodzi Oivanen, ale te 15-20 ptk zdobywa. Świetnie wygląda Skrimov, a w meczuz Ajjacio, który miałem przyjemność oglądać fajnie zagrał Lukianetz. W Montpellier ostatnio Clark i Castard są w dobrej formie, ale uważam że ich passa zwycięstw musi zostac przerwana i nastąpi to dziś. Do tego Paris gra u siebie i co by nie mówić na papierze ma lepszy skład. a więc
Paris 1.7 dw 3-1. kurs 4.0 powodzenia!
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dinamo Krasnodar - Rebecchi Nordmeccanica Piacenza
Rewanżowy pojedynek, który startuje już o 13:30. Spodziewałem się, że jak wstanę dziś, to kursy pójdą jeszcze w dół na gospodynie, a tu poszły w górę troszkę, co spróbuje wykorzystać.
Drużyny świetnie opisał Redwitz parę postów wyżej, mecz niedługo, także daruje sobie to.
Główny czynnik gry na Rosjanki? Taki sam w moim przypadku jak w pierwszym meczu, a mianowicie zmęczenie Włoszek. Piacenza grała Puchar Włoch, potem ten tie-break, w którym brakło koncentracji. Teraz do tego dołożyć długą podróż do Rosji i sam mecz.
Ogółem będzie to 4 mecz Piacenzy w ciągu 8 dni, plus podróże. Drużyny ogółem są bardzo wyrównane. Dokładając do tego fakt, że Dynamo gra u siebie, kurs na Rosjanki mnie satysfakcjonuje.
Moje propozycje:
Dynamo Krasnodar wygra --- 1.68 @ MarathonBet ⛔ 1-3
Ruskie przypomniały sobie, że to nie trening w złotym secie... Głupie błędy w końcówkach 1 i 3 seta, gdzie goniły i Piacenza była podpalona, no ale lepiej psuć zagrywki. W 4 secie Piacenza pokazała to co powinno Dynamo w 1 i 3.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Banca Reale Yoyogurt Giaveno - Rebecchi Nordmeccanica Piacenza
No to po raz kolejny przeciwko Piacenzie.
Niestety ekipa gości jest w trakcie maratonu, gdzie straciły już sporo sił. W niedzielę dołożyły kolejne 5 setów, do tego długa podróż do Rosji i podłamanie po przegranym złotym secie.
O dziwo w Rosji Piacenza wyglądała bardzo dobrze, no ale teraz powinno się to już odbić. Taka Turlea czy Leggeri mają już ~37 lat na karku.
Giaveno trochę zmieniło skład w trakcie sezonu. Przyszła dobra rozgrywająca Dalia oraz perspektywiczna skrzydłowa Saccomani. Stracili przede wszystkim Grothes, Engle i Murrey. Nie wiem czy na ten mecz będzie gotowa Czeszka Senkova. Na skrzydłach często jest kłopoty z kończeniem akcji, środek całkiem solidny z Dall&#39;Orą i młodą Kauffeldt. Ostatnio przełamały długą serię porażek pokonując Bergamo.
Giaveno jest przeciętną drużyną, ale dziś ma szansę zdobyć choćby cenny punkt. Caprara może dziś oszczędzać niektóra zawodniczki, tym bardziej, że za 3 dni kolejny mecz z dużo trudniejszym rywalem - Cortese.
Spróbuje zagrać na słabszych, na pewno dziś nie polecam grania na Piacenzę. Jeśli się nie uda to może spróbuje poprawki w sobotę.
Moje propozycje:
Giaveno +2.5 --- 1.56 @ PinnacleSports ✅ 1-3
Giaveno +1.5 --- 2.55 @ Bwin ⛔ 1-3
 
L 4

linek_75

Użytkownik
Siatkówka;WŁOCHY: Serie A1 Women
Giaveno K-Piacenza K
Typ:1
Kurs:5.10
Buk: pinnacle

Dziś o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie Giaveno K-Piacenza K.Giaveno zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli ligowej natomiast Piacenza miejsce trzecie.Drużyna Giaveno przechodzi zmianę;wreszcie wygrała mecz.Od dzisięciu spotkań ta drużyna nie mogła wygrać z nikim,jednak 09.03.13 Giaveno wreszcie wygrała mecz,po bardzo ciężkiej walce 3 do 2 w setach z Bergamo.Możliwe,że dzięki tej wygranej Giaveno od tej pory będzie już się pięła w górę w tabeli.Giaveno w tym spotkaniu gra u siebie więc to jest jego główny atut tego meczu.Piacenzo wraca teraz z spotkań Challenge Cup na których gra nie szła im za dobrze.Giaveno K-Piacenza K rozegrali między sobą mecz który skończył się wynikiem 0:3.Jednak Piacenzo było u siebie i na tamten dzień miała lepszą formę niż teraz.Teraz jest na odwrót lepszą formę i bardziej zmotywowane są siatkarki dryżyny Giaveno.

Redwitz // Typy Dnia oczywiście. Następnym razem usunę takie &quot;coś&quot;.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dresdner SC - USC Munster
Ruszają ćwierćfinały w Niemczech. Pierwsze spotkania rozegrane zostaną już w sobotę.
Spotkanie tych drużyn wydaje się być najciekawszym w całej stawce. Niestety, wszystko wskazuje na to, że mecze będą jednak jednostronne.
To może od gości zacznę. Munster to taki Impel Wrocław w lidze niemieckiej. Kilka ciekawych nazwisk, ale rzutem na taśmę załapały się na 6 miejsce, dzięki czemu nie musiały grać dodatkowych meczy i z dużych oczekiwań nic nie wynika.
Różnica jest taka, że u nas Impel na koniec sezonu się obudził, a Munster może nie mieć do tego okazji. Dlaczego? Cutura jest kontuzjowana od dłuższego czasu i raczej do soboty nie będzie gotowa. Do tego wypadła jedna z lepszych armat w lidze - Sloetjes. Bez dwóch bardzo ważnych skrzydłowych wartość drużyny mocno spada. Za nie będą musiały grać jakieś młode, nieograne i nieogarnięte zawodniczki, punktów ze skrzydła będzie bardzo mało. Rozgrywa niezła Dijkema, ale też się zapewne nabiega. Środek z Benson i Andreą Berg nie powala. Na libero solidna Dorendahl.
Dresdner to doświadczona drużyna, która miała problemy kadrowe w trakcie sezonu. Powróciła parę tygodni temu Matthes i reprezentacyjna przyjmująca powinna z każdym dniem grać coraz lepiej. Obok jest solidna Utla, a w razie potrzeby wejdzie utalentowana Izquierdo. Atakująca Pietersen miała też ostatnio problemy, ale na ten mecz ma być dostępna, podobnie jak libero Schoot. Środek z de Kruijf i Karg również wygląda lepiej niż u rywalek. Rozgrywa Apitz, która specjalnie się nie wyróżnia, ale na pewno gwarantuje dobrą sypę jak na poziom w Niemczech.
No cóż, zapewne będą pełne trybuny, Munster bez dwóch najważniejszych zawodniczek w drużynie, Dresdner jeszcze może nie być w najwyższej dyspozycji, ale forma powinna iść w górę. Pomijając już fakt, że po prostu gospodynie są lepsze i w zasadniczym pewnie pokonywały ekipę USC. Stawiam na 3-0 i handicap punktowy.
Moje propozycje:
Dresdner -16.5 --- 1.94 @ MarathonBet ✅ 75-57
Dresdner -2.5 --- 2.26 @ PinnacleSports ✅ 3-0
E: A co do składów, bo się może przydać na kolejne spotkania. Cutura z Munster już grała, nie dużo, bo jest gotowa jedynie na kilka akcji, ale grała. Munster zagrało z środkową Berg na ataku.
W Dresdner na ataku zagrała Matthes, Pietersen widocznie jednak jeszcze nie gotowa. Przyjęcie standard z poprzednich spotkań - Utla i Izquierdo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Tours-Toulouse FT 3:1, Poniżej 160.5 Marathonbet 1.96 1/10⛔ Długo zastanawiałem się nad tym meczem, czy Toulouse jest w stanie ugrać tutaj seta? Liczę na to, że jednak nie. Przejechałem się już dwukrotnie w tej edycji na graniu przeciwko Toulouse, próbuje trzeci raz. W sporej mierze kieruje się słabą dyspozycją Toulouse poza swoją halą (mecz w Paryżu). Forma Tours wyraźnie idzie w górę, Paes nieźle ich przygotował, podstawowi chwilę odpoczeli pod koniec sezonu i teraz ich gra wygląda już lepiej. Do składu wrócił ostatnio Pinheiro i zagrał całkiem nieźle. Troszkę gorszy mecz Konecnego i Baranka, ale myślę, że to efekt mocniejszych treningów. Jak zawsze super w przyjęciu Popp i Exiga. Dobrze również wyglądali środkowi Smith i Hardy-Dessources. Do tego siedziała im zagrywka. Toulouse rzutem na taśmę utrzymało się, złapali super formę na koniec, zwłaszcza Patak i Rossard, ale teoretycznie w konfrontacji z Tours nie powinni mieć nic do powiedzenia. Zagrywka wygląda trochę słabo, przyjęcie w sumie nieźle, w ataku sporo zależy od Pataka, jest w formie, ale jest w sumie też do zatrzymania. Trochę niestabilne rozegranie albo Eloi albo Walgenwitz. Na środku nieźle ostatnio wyglądał Hein, choć w ataku raczej nie jest pierwszą opcją. Forma musi w końcu Toulouse opuścić, liga dla nich się skończyła, więc możliwe jest jakieś rozluźnienie. Czego nie można powiedzieć o Tours, zdobycie Pucharu jest wręcz koniecznością, trener miał sporo czasu na spokojne przygotowanie, wszyscy są zdrowi, forma idzie w górę, liczę na 3:0 i dlatego taka linia po takim kursie, jeśli chodzi o handicap to -2,5 daje Pinnacle po kursie 1.84. Przed panami zagrają jeszcze dziewczynki i tutaj również myślę, że mecz skończy się w trzech setach. Różnica między Cannes a Calais jest ogromna. Wystarczy wspomnieć o tym, że Cannes nie przegrało ani jednego meczu, a w tym sezonie z Calais odniosły dwa łatwe zwycięstwa po 3:0, Calais tylko raz doszło do 20pkt w secie. Niestety kursy są śmieszne, na -2,5 bwin daje 1.34, taki sam kurs jest na typ poniżej 157.5pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Rennes-Tours FT 3:2, Tours (-1,5) 1.48 Sportingbet 2/10⛔ Tours już jest z pierwszym trofeum, nie poszło co prawda tak gładko jak myślałem, ale w sumie po dobrym meczu wygrali. Bardzo dobry występ Konecnego, nieźle Baranek i środków, ale w sumie Puchar to tylko dodatek. Dzisiaj w końcu zaczynają walkę w playoffach meczem z Rennes. Rywal, który po sporych problemach kadrowych w trakcie sezonu dopiero w ostatniej kolejce zapewnił sobie 8 miejsce. Na plus można im na pewno zapisać grę libero Grebennikova (mam nadzieję, że po sezonie odejdzie do mocniejszego klubu), środkowego Ah-Konga (jeden z lepszych zawodników na swojej pozycji w lidze, ostatnio przedłużył kontrakt, szkoda, liczyłem na to, że zobaczę go w mocniejszym klubie) i atakującego Venno (ostatnio trochę słabsza forma). Teraz coś o minusach, w przyjęciu do ruszenia są Lamoise i Frangolacci, zagrywką raczej nie postraszą, to o czym wcześniej wspomniałem, czyli słabsza dyspozycji Venno, do tego ostatnio siadło trochę rozegranie Repaka no i do tego problemy finansowe. W tym sezonie grali ze sobą czterokrotnie, zawsze padał wynik 3:1 dla Tours. W drugim dzisiejszym meczu grają Cannes-Sete FT 3:0✅, fajny kurs na gospodarzy daje Sportingbet, 2.10. Może za bardzo wierzę w Cannes po sprowadzeniu Moreau, ale czas pracuje na ich korzyść, dysponują bardzo dobrą zagrywką i fajnym środkiem. Kadrowo na pewno nie wyglądają gorzej od Sete, nie zwracałbym uwagi na ich ostatni mecz z Avignionem, bo to mógł być wałek. Sete gra falami, są jak najbardziej dzisiaj do ogrania.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chateau D&#39;Ax Urbino Volley - Volley 2002 Forlì Bologna
Ostatnia kolejka fazy zasadniczej we włoskiej Serie A1. Ten mecz rzuca się w oczy i aż szkoda nie zagrać.
Urbino zawodzi, miało jeden miesiąc gry na odpowiednim poziomie, wygrały parę meczy, ale ogółem sezon fatalny. Ledwie wygrali z średnim Chieri, a już dają na nich tak śmiesznie niski kurs.
Urbino nie gra tak tragicznie jak na początku sezonu, ale nie gra tak dobrze jak było to w grudniu. Przeciętna forma i stawianie na nich po kursie ~1.15 to duże ryzyko, 1.40 bym pewnie nie pobrał. Do tego dochodzi bardzo realny brak Petrauskaite, Litwinka nie grała w ostatnim meczu, niedługo play-off więc nie ma sensu ryzykować występu w meczu, który i tak nie zmieni nic w tabeli. Za nią grała młoda Partenio - zagrała niezły mecz, ale coś czuje, że to nie do powtórzenia.
Bologna w play-offach zagra z Pesaro i może narobić im problemów, podobnie jak w tym meczu z Urbino. To nie jest już najsłabsza ekipa w stawce, którą można ograć samą zagrywką. Przyjęcie się uspokoiło, przez co atakujące mają już z czego uderzać, a potencjał w ataku jest - Lipicer, Brussa czy środkowe.
Urbino ma swoją van Hecke i jeśli uda się ją powstrzymać, to powinny ugrać min. 2 punkty. Negrini w ataku przeciętna, Patrenio w przyjęciu do pocelowania. Blokiem też mogą zdziałać. Drużyny wyrównane, mecz o pietruchę, kursy na dwójkę świetne. Polecam bezpieczniejsze handicapy.
Moje propozycje:
Bologna +13.5 --- 1.96 @ MarathonBet (+14.5 /1.85/ Bwin) ✅ 114-108
Bologna wygra --- 5.80 @ Betsafe, Betsson (6.90 MarathonBet) ⛔ 3-2
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Imoco Volley Conegliano - Rebecchi Nordmeccanica Piacenza 1 1.94 Marathonbet
Nie śledzę szczególnie rozgrywek włoskiej Serie A kobiet, ale pokuszę się z kilku względów na pogranie ww spotkania. Oglądałem ostatni mecz Conegliano przeciwko Busto Arsizio i muszę przyznać, że ogromne wrażenie na mnie zrobiły zawodniczki tego klubu. Wykazały się niezwykłą walecznością w tym meczu. Wychodziły z nie małych opresji i goniąc praktycznie przez cały mecz Busto a kursy na live &quot;wariowały niesamowicie&quot; ???? . Conegliano miało nawet piłkę setową na 2:2, ale zabrakło szczęścia i skuteczności w kluczowych akcjach a wtedy różnie mógłby potoczyć się tie-break. Ostatnia kolejka fazy zasadniczej, Piacenza na 2 miejscu, bez szans na wyprzedzenie Busto oraz spadek na 3 pozycję a więc dla tego zespołu mecz o &quot;pietruszkę&quot;. Siatkarki Conegliano natomiast zajmują 4 pozycję, tuż za nimi Villa Cortese z którym zmierzą się najprawdopodobniej w fazie play-off, ale aby tak się stało potrzebują zwycięstwa co sprawi, że otrzymają &quot;premię&quot; za lepszą pozycje po rundzie zasadniczej i rozpoczną walkę już od stanu 1:0 (ćwierćfinały grane są do 3 zwycięstw). A więc moim zdaniem w zespole powinna być ogromna motywacja, ponieważ jest o co walczyć. Dodatkowo warto zaznaczyć bardzo dobrą grę u siebie w ostatnim czasie siatkarek z Conegliano - 5 z rzędu zwycięstw w tym pokonanie między innymi w Coppa Italia lidera Busto Arsizio czy dwa tygodnie temu wyżej notowanych siatkarek z Bergamo. Piacenza w ostatnim czasie miała dosyć napięty terminarz - rywalizacja z Kransodarem w Chellenge Cup czy chociażby ostatni mecz z Villa Cortese wygrany po niezwykle zaciętym boju. Nie zdziwię się jeśli nawet odpuszczą ten mecz dając pograć rezerwowym zawodniczkom i tym samym przygotowując się już do fazy play-off bo przecież o nic nie grają w przeciwieństwie do rywalek a na pewno wypoczynek się przyda przed końcową rywalizacją. Na zakończenie analizy statystyka bezpośrednich spotkać obu zespołów na terenie gospodyń czyli w Conegliano - bilans 2:0 dla Imoco Volley Conegliano. Nie widzę argumentów, aby to spotkanie miało się zakończyć inaczej niż zwycięstwo siatkarek Imoco Volley Conegliano i polecam ten typ po bardzo przyzwoitym kursie! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom