>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe ligi 2015/2016, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Bułgaria Superliga
Marek Dupnitsa - Dobrudja
Sezon ligowy w siatkowke mozna uznac za rozpoczety.Lidze Bulgarskiej na poczatek mamy hit kolejki gdyz zmierza sie z soba dwie najlepsze druzyny poprzedniego sezonu Marek Dupnitsa z Dobrudzha 07.Stawki jakie wystawily buki na to spotkanie to kpina z ludzi grajacych w zakladach gdyz 1,14 na gospodarzy nie jest warte gry tym bardziej ze Dobrudja calkiem niezle radzi sobie z Dupnitsa.Mimo wszystko stawianie czystej dwojki na gosci jest dosc ryzykowne gdyz jest to pierwsza kolejka i jedna wielka niewiadoma pod wzgledem dyspozycji obu klubow.Dlatego gram handi -2,5 seta na Dobrudje po stawce 1.72.Ostatnie lata pokazaly ze oba kluby tocza miedzy soba zaciete pojedynki i nie sadze ze mecz zakonczy sie w trzech setach.Z stawka tak jak wspominalem trzeba uwazac bo jest to pierwsza kolejka ale pojedynek mistrza Bulgarii z zwyciezca Pucharu Bulgarii z pewnoscia bedzie zacietym widowiskiem.Powodzenia!
Typ:
handi +2,5 Dobrudja @ 1,72 bet365 (dzieki za poprawe pisze z pracy :?) ⛔⛔ walka byla ale tylko w drugim secie:?
 
E 24

esito

Użytkownik
Francuska Pro A

Tours - Cannes

Do drużyny Tours-mistrza Francji przyszło przed sezonem kilku ciekawych jak na ligę francuską graczy jak White czy Cupković, którzy powinni podnieść poziom. Jednak w pierwszych dwóch kolejkach Tours dość nie oczekiwanie przegrało. Cannes w porównaniu do poprzedniego sezonu raczej osłabione. W tym sezonie wygrana na wyjeździe z Nancy po dość dobrym meczu, następnie pięć setów ze średnią Toulouse.
Drużyna Tours sportowo wyraźnie lepsza i po słabym początku uważam, że powoli będzie wracać na właściwy tor, jednak na zwycięstwo przy tym kursie wolę nie grać. Myślę, że będzie to wyrównany, zacięty mecz i gram over 3.5 seta. W poprzednim sezonie drużyny grały ze sobą 4 razy (2 razy było 5 setów, raz kończyło się 3:1 i raz 3:0).

Typ:
over 3.5 seta @ 1.58 Marathonbet ✅ ✅
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Sada Cruzeiro - Zenit Kazan Over 3.5 @ 1.38 Ónibet ✅ ✅ ✅ analfabeta tadzin jak zwykle najmądrzejszy na świecie ????
Nadszedł czas na finał KMŚ i będziemy świadkami finału na który wszyscy czekali czyli pojedynku Sady Cruzeiro z Zenitem Kazań. Faworytem zespół z Kazania, ale obie ekipy stać na pokazanie galaktycznej siatkówki i na pewno emocji w tym meczu nie zabraknie. W ostatnim meczu pomiędzy tymi dwoma zespołami górą był właśnie zespół z Rosji po 4 setowym pojedynku. W dzisiejszym finale nie widzę możliwości na inny scenariusz niż właśnie ugranie przynajmniej jednego seta przez obie drużyny, bo zawodnicy w jednej i drugiej ekipie naprawdę nietuzinkowi. Wczoraj Sada zagrała kapitalne spotkanie przeciwko Paykanowi, który został praktycznie zmieciony z parkietu. Każdy jeden set pod dyktando drużyny z Brazylii i pełna kontrola od początku do końca. Tak jak wcześniej wspomniałem obie ekipy mają naprawdę bardzo duże indywidualności w drużynach jak i zgrany kolektyw jako drużyna. Warto dodać, że turniej rozgrywany jest w Brazylii i nie mamy tutaj systemu challenge więc z całą pewnością sędziowie będą lekko pomagać drużynie gospodarzy. Liczę na pokaz naprawdę kosmicznej siatkówki i przynajmniej 4 setowego pojedynku.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
W dzisiejszym finale nie widzę możliwości na inny scenariusz niż właśnie ugranie przynajmniej jednego seta przez obie drużyny, bo zawodnicy w jednej i drugiej ekipie naprawdę nietuzinkowi
aha fascynujace, a to ze zenit w 1st meczu gromił sade przez pierwsze dwa sety to taki szczegol, 3rd set to typowy &quot;syndrom 3rd seta&quot; po dwoch setach wygranych banalnie gladko. i ty chcesz sie ladowac w cos takiego po jakims smiesznie zenujacym 1.38, nic tylko rece wziac zalamac na cos takiego.
Chyba ze wierzysz w jakas niesamowita poprawe gry sady, czy tez slabosc ruskich na zagrywce, bo ta w glownej mierze zawazyla na wyniku.
 
macio106 145,1K

macio106

Znawca - MMA
VK Voronezh - Omichka OMSK
Typ: 1. set powyżej 45.5 pkt. @ 1.85 Betsafe
⛔ 39 pkt.
Omichka to już nie ten sam zespól co kiedyś zajmował 3 miejsce w lidze i grał w Europie. Po sezonie poodchodziło wiele istotnych zawodniczek i w obecnym sezonie jest lipa, zero wygranych meczy. Jednak z Czelabińskiej toczyły wyrównany pojedynek. Jednak ich rywalki Voronezh to totalne słabeuszki, ostanie 5 meczy przegrane, ale w ostatnim meczu z Krasnodarem potrafiły postraszyć rywalki w 2 setach. Już kończąc obie drużyny obecnie spisują się słabo i wątpię, na przebudzenie której kol wiek z nich, tym samym spodziewam się walki punkt za punkt.
I w razie niespodziewanego przebudzenia przyjezdnych za drobne próbuję Dokładny wynik: 0:3 @ 5.00 Betsafe.✅ 0:3 (14-25, 23-25, 18-25)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
VK Voronezh - Omichka OMSK
Typ: 1. set powyżej 45.5 pkt. @ 1.85 Betsafe


Omichka to już nie ten sam zespól co kiedyś zajmował 3 miejsce w lidze i grał w Europie. Po sezonie poodchodziło wiele istotnych zawodniczek i w obecnym sezonie jest lipa, zero wygranych meczy. Jednak z Czelabińskiej toczyły wyrównany pojedynek. Jednak ich rywalki Voronezh to totalne słabeuszki, ostanie 5 meczy przegrane, ale w ostatnim meczu z Krasnodarem potrafiły postraszyć rywalki w 2 setach. Już kończąc obie drużyny obecnie spisują się słabo i wątpię, na przebudzenie której kol wiek z nich, tym samym spodziewam się walki punkt za punkt.

I w razie niespodziewanego przebudzenia przyjezdnych za drobne próbuję Dokładny wynik: 0:3 @ 5.00 Betsafe.
Wybacz macio106, ale to ma być analiza? Przede wszystkim gdzie informacje o składach? Grasz typ który jest loterią, szczególnie w kobiecej siatkówce a jedyny argument jaki podajesz to to, że obie drużyny grają póki co słabo. Jeżeli jestem w błędzie to niech mnie ktoś poprawi, ale przez takie analizy poziom forum znacznie się obniża.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macio106 145,1K

macio106

Znawca - MMA
Wybacz macio106, ale to ma być analiza? Przede wszystkim gdzie informacje o składach? Grasz typ który jest loterią, szczególnie w kobiecej siatkówce a jedyny argument jaki podajesz to to, że obie drużyny grają póki co słabo. Jeżeli jestem w błędzie to niech mnie ktoś poprawi, ale przez takie analizy poziom forum znacznie się obniża.
Wyraźnie napisałem że czołowe zawodniczki odeszły między innymi: Nancy Carrillo, Jekatierina Orłowa czy Wiktorija Kuziakina. Nie będę nic pisał o tych co przyszły bo moje informacje o nich są znikome. Wyraźnie w analizie napisałem że albo wyrównany mecz będzie, albo przyjezdne się ogarną i co? Ogarnęły się i gładko 0:3 wygrały i kurs @5.00 zabity. Gospodynie tylko w 2 secie troszkę postraszyły rywalki.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Wyraźnie napisałem że czołowe zawodniczki odeszły między innymi: Nancy Carrillo, Jekatierina Orłowa czy Wiktorija Kuziakina. Nie będę nic pisał o tych co przyszły bo moje informacje o nich są znikome. Wyraźnie w analizie napisałem że albo wyrównany mecz będzie, albo przyjezdne się ogarną i co? Ogarnęły się i gładko 0:3 wygrały i kurs @5.00 zabity. Gospodynie tylko w 2 secie troszkę postraszyły rywalki.
Trafiłeś kurs @ 5,00. Gratuluję. No i co z tego wynika? Nic. Bo i tak tego nikt nie zagrał. Dlaczego? Bo to co napisałeś analizą nazwać nie można.

Poza tym zaznaczam, że główny typ to był over 45,5 pkt na 1 set. Uważam, że takie analizy co najwyżej można umieszczać w &quot;kuponach&quot; a nie tam gdzie powinny znajdować się merytoryczne informacje.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Wyraźnie napisałem że czołowe zawodniczki odeszły między innymi: Nancy Carrillo, Jekatierina Orłowa czy Wiktorija Kuziakina.
Po sezonie poodchodziło wiele istotnych zawodniczek
To ma być to wyraźnie napisane? Nie znam się na siatkówce i nie wiem kto był w tamtym sezonie istotną zawodniczką Omska, a chciałbym się dowiedzieć.
Kamil ma rację, nie zawarłeś w tej &quot;analizie&quot; nic.
Fajnie, że wszedł Ci DW co nie zmienia faktu, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
za drobne próbuję
Aż boję się pomyśleć jakie to kwoty poszły w grę...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Włoska A1, kobiety
Unendo Yamamay Busto Arsizio - Obiettivo Risarcimento Vicenza
Dwie drużyny, które w tym sezonie zbyt wiele nie zdziałają.
O Busto już pisałem. Mocno zmienione i zdecydowanie słabsze w tym sezonie. Sporo młodych, utalentowanych zawodniczek, ale jako całość wygląda to jak na razie przeciętnie.
Vicenza ostatnio z pierwszym zwycięstwem, ale mocno przyczyniła się do tego słabsza postawa Montichiari (Tomsia na poziomie, reszta słabiutko). Obecnie jest problem z pozycją atakującej. Fatalny początek sezonu ma Drpa i ostatnio najpierw grała na tej pozycji Bianka Busa, a później Karolina Goliat. Całkiem fajnie wygląda środek siatki z Miną Popovic i Arielle Wilson.
Busto na własnym parkiecie zawsze mocne. Vicenza mocno przeciętna i jeżeli &quot;nie odpali&quot; któraś ze skrzydłowych to ma małe szanse na zwycięstwo.
Typ:
Unendo Yamamay Busto Arsizio @ 1.45 Pinnacle ✅
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam... Zamieszczę swój temat tutaj
Zagrałem kupon w fortunie i zagrałem korzystnie wystawione kursy na handicapy alternatywne porównując z marathonbet i Bet365

pierwszy mecz: liga czeska mężczyzn
Pribram-Usti n L kurs wystawiony w marathonbet -12,5 po kursie 1,9
Ja zagrałem w fortunie + 20,5 na Usti po kursie 1,48✅
są to dwie najgorsze drużyny i myślę że takiej deklasacji ze strony gospodarzy się nie spodziewam

Następny mecz liga niemiecka kobiet
Wiesbaden-VCO Berlin w maratonie handi wystawione -20 po kursie 1,9 a w fortunie -28,5 po 1,41 ✅
Gospodynie oczywiście są faworytem spotkania które dołują w tabeli z bilansem 1-3 i są zmotywowane żeby pokonać najsłabszą drużynę.. Osobiście liczę na jeden wyrównany set np. 25-20 gdzie daje to nam w innych setach duży handicap

Następny mecz liga rosyjska kobiet
Dinamo Kazań- Omiczka Omsk początkowo kursy w maratonie wystawione -28,5 kurs na Omsk 1,66 teraz linia zmieniona na -24,5
Alternatywna linia w fortunie którą pogralem to -30,5 po kursie 1,41 ✅wiadomo że Omiczka to nie ten sam zespół co sprzed roku wyieniona pierwsza szóstka teraz grają utalentowane juniorki ale z każdym z faworytów zawsze jeden set grały jak równy z równym i przegrywaly nieznacznie i tu również widzę duże powodzenie ze ten typ zalicze na plus

I na koniec dokładam mecz o którym koledzy już wszystko napisali
Bydgoszcz-Radom zagrałem handi punktowe na Czarnych -3,5 po kursie 2,02 ✅

Łączny kurs po odjeciu podatku wynosi 5,30✅

Myślę ze te spotkania są warte uwagi również ze względu na rozbieżność linii które są wystawione i można na tym skorzystać

Pozdro;-)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Włoska A1, kobiety
Igor Gorgonzola Novara - Liu Jo Modena
Novara jak na razie z kompletem zwycięstw i kompletem punktów, ale jak na razie nie grała z żadną drużyną, która będzie walczyć o Mistrzostwo Italii.
Modena ma na koncie 3 zwycięstwa (wszystkie na własnym parkiecie) i porażkę (na wyjeździe) z Montichiari w słabym stylu.
W poprzednim sezonie Novara przegrała finał z Casalmaggiore, chociaż była mocno faworyzowana. Spore zmiany na skrzydłach i ciężko powiedzieć czy na plus. Na pewno mocnym punktem jest atakująca Samanta Fabris. Przyjmujące wszechstronne, doświadczona Cruz i młodsza Bosetti. Mocny środek siatki, naprawdę dobra rozgrywająca. Zespół fajnie zbilansowany i tak naprawdę bardzo solidny.
Modena na pewno z potencjałem, ale jak na razie do końca go nie pokazała. U siebie bez straty seta, ale wyjazd do Montichiari zupełnie nieudany. Przyzwoite skrzydłowe, ale jednak bez tego błysku. Di Iulio i Horvath pewnego poziomu nie przeskoczą, atakująca Diouf oczywiście prezentuje dobry poziom, ale za dużo u niej jest takiej &quot;nijakości&quot; i tak naprawdę w łatwy sposób można ją zatrzymać. Bardzo mocny środek siatki z Folie i Heyrman.
Faworytem Novara, która powinna wygrać, ale Modena ma potencjał, żeby rywalizować tak naprawdę jak równy z równym. Z racji tego, że Modena na wyjeździe to tylko bezpieczna opcja.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.46 Pinnacle ✅
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
:pograłem w fortunie jeszcze jeden kupon za 120zł
Wcześniej w odpowiednim dziale zamieściłem komentarz do dwóch spotkań z ligi włoskiej
Ravenna-Perugia -7,5 handi 2 wynik 20:25 ; 18:25 ; 25:23 21:25 + 14 pkt ✅✅

Monza-Modena -8,5 handi 2 wynik 25:23 ; 18:25 ; 20:25; 17:25 +20 pkt izzi ✅✅

AZSCzęstochowa- Lotos Gdańsk -10,5 handi 2 a wcześniej była linia -6,5 ale przy kontuzjach zawodników z AZSu linia spokojnie do zrobienia Troy i Mika wypunktują ze skrzydeł:)
wynik 16:25 ; 25:20 ; 21:25 ; 20:25 +13 pkt ✅✅

Skupię się na lidze brazylijskiej Sada cruzeiro podejmie u siebie slabiutkie Canoas które to w poniedziałek u siebie grali z Sesi i dostali porządne bęcki... Nie widzę innego rozwiązania w tym meczu grali zaledwie dwa dni temu a teraz zmierzą się z mistrzem Brazylii... Sada niedawno w finale pokonała Dynamo Kazań w mistrzostwach klubowych mają naprawdę mocną ekipę więc biorę pomniejszone handi -15,5 po kursie 1,54 napewno jeden set będzie do jednej siatki i może być wygrany do 13 lub 14 .. Polecam;-)
wynik 25:20 ; 36:38 ; 25:20 ; 25:13!!! ✅✅Wyrównany mecz i szczęśliwy zbieg wydarzeń ufff w czwartym secie Sada wygrała 9 piłek z rzędu ogólny wynik 3:1 + 20pkt :)

Ponadto zagrałem ligę mistrzów kobiet
Novara-Kamnik calcit czy druga drużyna zdobędzie powyżej52,5 pkt? Nie✅✅ wynik 25:21 ; 25:12 ; 25:19
co do punktu heh zdobyły 52✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Całą analizę szlak trafił bo chciałem załączyć kupon ewentualnie później coś skrobnę

Bauru-Sao Bernardo -22,5 handi 2 kurs 1,47 ✅✅
Po trzech kolejkach drużyna Bauru zajmuje 5miejsce z bilansem 2-1 a drużynia gości przedostatnie(11) bilans 0-3 ... Otóż handicap jaki wystawił bet365 -16,5 po kursie 1,83 myślę że drużyna przyjezdna powalczy w jednym z setów a nawet mogą się pokusić o wygranie seta a wtedy moje handi powinno spokojnie być pokryte
wynik 25:14 ; 25:21 ; 25:18
w trzecim secie było 24:14 gospodynie serwowaly i stał się cud 4 piłki z rzędu wygrały Sao!! ✅

Valinhos--Praia Clube -18,5 handi 2 kurs 1,48 ✅✅
Gospodynie po czterech meczach z bilansem 0-4 w setach 0-12 zbierają ciężkie baty i dziś też się na to zanosi... Praia Clube to druga drużyna bilans 3-0...
linia w całorocznym wystawiona na -21,5 po 1,8 ja zagrałem standardowo niższą linię i nie raz mi się to już opłaciło mimo tego że kurs niższy.. Co do meczu wielce prawdopodobny wynik 0:3 i różnica małych pkt może sięgnąć około 30pkt
wynik 20:25 ; 14:25 ; 18:25

Perugia- Monza -16,5 handi 2 kurs 1,44✅
Wcale nie jest powiedziane ze dla Perugii to będzie spacerek.. Monza radzi sobie nie najgorzej a i z drużynami wyżej notowanymi potrafią napsuć dużo krwi
Jeżeli miałbym obstawiać dokładny wynik 3:1 dla Perugii a przy takim obrocie sprawy handi powinno być pokryte.. Linia w Bet365 wystawiona -11,5 po kursie 1,8 więc 5pkt różnicy to dużo
wynik 25:19 ; 35:33 ; 25:17
Do połowy trzeciego seta goście napradę grali dobrze trzymali poziom i w ostatnim secie coś się zacieło było 10:14 później 14:16 i się zaczęło jak się nie mylę Perugia zdobyła 9pkt z rzędu!!!


Pozdrawiam;-)✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Ładnie Ci idą Briko te kupony w Fortunie jak dotąd, chociaż w długim okresie niestety spodziewam się minusów przy graniu takich kursów. Kupujesz po prostu zazwyczaj 4-5 pkt za jakies 0.5 (po 0.1 na punkt średnio). Na oko wygląda to na poprawnie wystawione kursy w stosunku do tych kupionych linii. Chyba, że będziesz miał jakąs nieziemską selekcję. Oczywiście trzymam kciuki i chętnie będe się temu przyglądał.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Ładnie Ci idą Briko te kupony w Fortunie jak dotąd, chociaż w długim okresie niestety spodziewam się minusów przy graniu takich kursów. Kupujesz po prostu zazwyczaj 4-5 pkt za jakies 0.5 (po 0.1 na punkt średnio). Na oko wygląda to na poprawnie wystawione kursy w stosunku do tych kupionych linii. Chyba, że będziesz miał jakąs nieziemską selekcję. Oczywiście trzymam kciuki i chętnie będe się temu przyglądał.
Wiem wiem.. Masz w zupełności rację ale kosztem mniejszego kursu minimalizuje ryzyko i zobacz już mogę podać dziesiątki meczy które mi tak weszły i np. w tej chwili Bauru-Sao weszło co do punktu i w meczu Perugii też.. Przy okazji trochę szczęścia;-)
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Wiem wiem.. Masz w zupełności rację ale kosztem mniejszego kursu minimalizuje ryzyko i zobacz już mogę podać dziesiątki meczy które mi tak weszły i np. w tej chwili Bauru-Sao weszło co do punktu i w meczu Perugii też.. Przy okazji trochę szczęścia;-)
No to równie dobrze byś mógł trafić przeciwny typ, na Bauru -21.5 co do oczka, ale juz po kursie zapewne 2.30. :?
W długim okresie coś takiego jak szczęscie i jego brak nie istnieje. Dlatego tylko granie value daje profity. Ciężko ocenić w tym przypadku. Może te pozycje powinny mieć jeszcze nizsze kursy i w gruncie rzeczy grasz value bety?
Może zrób jakiś zbiorczy temat w dziale z kuponami, żeby można było np. po 100 zagraniach wyciągnąc wnioski.
 
macio106 145,1K

macio106

Znawca - MMA
Godollo - Mladost ✅ 0-3 (26:28, 15:25, 23:25)
Typ: 2 @ 1.85 Unibet

Wyczaiłem dość ciekawy mecz dzisiaj o 17 w CEV Women&#39;s Challenge Cup. Niby totalna egzotyka bo kobiety a do tego z Węgier i Chorwacji. Jednak to Mladost w pierwszym meczu ograł przyjezdne 3-0 (do 21,15,19). Do tego od czasu pierwszego meczu. To Chorwatki w lidze wygrały gładko bez problemów dwa razy 3-0. Niepokoi mnie młody wiek tego zespołu klik. Jednak ich rywalki to przegrywają praktycznie wszystko jak leci. Ich obecnie miejsce w tabeli nie zachwyca. W MEVZA przegrały dwa mecze gładko po 3-0. Kursy ewidentnie spadają na Mladost było 2.16 jest 1.85. Typ ryzykowny i nieznany jednak. Kto nie ryzykuje szampana nie pije.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adik1992 415,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mój pierwszy typ w dziale siatkówki, oby był trafiony. Na tapetę biorę spotkanie w lidze włoskiej kobiet pomiedzy mistrzyniami kraju zespołem Pomi Casalmaggiore a drużyna z dolnych rejonów tabeli czyli Bolzano. W tym meczu biorę under punktowy w meczu 162,5 po kursie 1,85. Jak dla mnie to duże value. Zespół Pomi w tym sezonie w lidze u siebie wygrał 3/3 mecze nie tracąc seta i to z nie byle kim bo grały z Viecenzą, Montichiari i przedewszystkim z v-ce mistrzyniami Novarą. Jedyny mecz który przegrały to z Chemikiem w LM. Dodatkowo w tejże LM orały zespół Prostejova również 3:0. Co do ich rywalek to spisują się słabo. Wygrały 2/5 spotkań w lidze z czego na wyjeździe bilans 0/2 ugrywając 1 seta z Scandicci. Dlatego w tym meczu nie przewiduję innego wyniku niż szybkie 3:0 dla gospodyń. Wolałem wziąć kurs z sumy punktów gdyż na 3:0 jest tylko 1,6-1,65.
Pomi Casalmaggiore - Bolzano
suma punktów under 162,5 kurs 1,85 Totomix/STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom