>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2016/2017, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Puchar CEV
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Gazprom Ugra Surgut
Typ: 1
Kurs: 1,49
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pierwsze spotkanie 1/16 europejskiego pucharu CEV. Dla mnie Olympiakos jest w tej edycji faworytem do dojścia do finału. Zespół w tym sezonie poczynił spore wzmocnienia i w lidze greckiej nie ma na nich mocnych. Ich rywal z kolei nie gra już tak dobrze jak w tamtym sezonie i w lidze rosyjskiej póki co zajmuje odległe 9 miejsce ze spora stratą do czołówki. Olympiakos dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie natomiast Surgut udał się do Grecji bez kilku graczy ale nie doczytałem niestety bez kogo. Oba zespoły spotkały się już w tamtej edycji pucharu CEV tyle, że rundę dalej i wtedy górą był rosyjski zespół, który doszedł w tych rozgrywkach do samego finału przegrywając w nim z niemieckim Berlin Volleys oba mecze. W tym roku drużyna Surgutu już tak mocna się nie wydaje i w tym pierwszym spotkaniu dla mnie faworytem jest grecki zespół, który myślę, że zrewanżuje się swojemu rywalowi za tamtą edycję. Owszem lekceważyć rosyjskiego zespołu nie można bo nadal jest to groźna drużyna ale dla mnie przynajmniej w tym meczu w Grecji faworytem jest Olympiakos i u siebie jest dla mnie zespołem mocniejszym kadrowo i myślę, że wygra to pierwsze spotkanie.

✅ 3-2 (25-23 , 25-27 , 22-25 , 25-19 , 15-13)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Puchar CEV
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Gazprom Ugra Surgut
Typ: 1
Kurs: 1,49
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pierwsze spotkanie 1/16 europejskiego pucharu CEV. Dla mnie Olympiakos jest w tej edycji faworytem do dojścia do finału. Zespół w tym sezonie poczynił spore wzmocnienia i w lidze greckiej nie ma na nich mocnych. Ich rywal z kolei nie gra już tak dobrze jak w tamtym sezonie i w lidze rosyjskiej póki co zajmuje odległe 9 miejsce ze spora stratą do czołówki. Olympiakos dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie natomiast Surgut udał się do Grecji bez kilku graczy ale nie doczytałem niestety bez kogo. Oba zespoły spotkały się już w tamtej edycji pucharu CEV tyle, że rundę dalej i wtedy górą był rosyjski zespół, który doszedł w tych rozgrywkach do samego finału przegrywając w nim z niemieckim Berlin Volleys oba mecze. W tym roku drużyna Surgutu już tak mocna się nie wydaje i w tym pierwszym spotkaniu dla mnie faworytem jest grecki zespół, który myślę, że zrewanżuje się swojemu rywalowi za tamtą edycję. Owszem lekceważyć rosyjskiego zespołu nie można bo nadal jest to groźna drużyna ale dla mnie przynajmniej w tym meczu w Grecji faworytem jest Olympiakos i u siebie jest dla mnie zespołem mocniejszym kadrowo i myślę, że wygra to pierwsze spotkanie.
Surgut bez Alexandra Wolkova, reszta z podstawowej szóstki jest.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
A co myślisz o typie na wygraną Olympiakosu ?
Olympiakos ma dwa mocne skrzydła Agameza i Cupkovicia. Agamez myślę że przważy szalę w stronę Olympiakosu zwłaszcza grającego u siebie. Na pewno nieobecność Volkova to spora strata. Kilkukrotnie widziałem Surgut w akcji. Na ataku mają młodego Chefranova, który gra różnie. Na lewym zagra następny młodzian 18 lat Semshev, Wielki talent ale to jeszcze nie ten poziom. Najlepszym zawodnikiem tam jest Rodiczev. Ale nie mają tam takiego zawodnika który jak Agamez sam może wygrać mecz. Surgut na wyjazdach w lidze zupełnie kicha. Moim zdaniem jeśli Cupković nie nawali i zagra poprawnie to zdecydowanie w stronę Olympiakosu
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Typ jak najbardziej do gry, za to analiza meczu naprawdę słaba. 10 linijek tekstu z których niewiele wynika, dzwon bije tylko nie wiadomo w którym kościele ???? . Wejdź sobie na stronę cev.lu i masz podane składy.
Odnośnie meczu, Olympiakos wygląda bardzo dobrze, w lidze 11 meczy a stracony raptem 1 pkt. Skład dobrze zbilansowany, Jest siła na skrzydłach: Agamez, Cupkovic, do tego na środku Duff + Ferreira. Skład uzupełniają naprawdę solidni Grecy jak rozgrywający Filipov, libero Stefanou.
Surgut w lidze przeciętnie, ale na tym nie ma się co skupiać w tym momencie. Najważniejsze jest to że podchodzą do tego meczu trochę lekceważąco. Przyjechali w mocno okrojonym składzie, tylko 11 zawodników. jest co prawda 5 z podstawowej 6 ale wygląda na to że nie będą się zabijać o zwycięstwo. Jak sami mówią to liga jest w tym momencie priorytetem.
Podsumowując to Olympiakos powinien zgarnąć w tym meczu 3 pkt. To im bardziej powinno na tym zależeć. Wartym dodania jest jeszcze fakt grania we własnej hali, a Greccy kibice potrafią wywierać presję i na zawodnikach i na sędziach spotkania, jak dodamy jeszcze Greckich liniowych to faworyt wydaje się być tylko jeden
 
M 220

mm25

Użytkownik
i olympiacos kurs 1.40 a jak graja jak rowny z rownym, nie wiem skad wy takie typy bierzecie, przegrywaja teraz 1-2 , predzej pewne tu bylo jaki over grac
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Agamez kompromitacja, tyle bloków co dziś zebrał, większość pojedynczych. Gdyby nie jego beznadziejna gra to 3-0 bez nerwów.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Agamez kompromitacja, tyle bloków co dziś zebrał, większość pojedynczych. Gdyby nie jego beznadziejna gra to 3-0 bez nerwów.
No też spodziewałem się łatwiejszej wygranej Greków ale koniec końców typ na plus Pablo. Chociaż w rewanżu będzie dużo cięższe spotkanie i mój faworyt do finału może odpaść zaraz w pierwszej rundzie.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów- Lotos Gdańsk -13.5 pkt BET365
Jestem z Rzeszowa i mogę powiedzieć tyle, że Resovia potraktuje to spotkanie bardzo poważnie i bez kalkulowania bedzie chciała wygrac 3:0. Gdańsk w tym roku to po prostu ligowy średniak, to juz nie ta sama drużyna z Troyem na ataku. Moje handi uważam, za bezpieczniejsze niż wynik 3:0. Daje nikłe szanse, że jakiś set będzie przegrany przez Resovie, ale chuchając na zimne lepiej zagrać handi punktowe. Resovia rozstrzela ich zagrywkom, do tego Gdańsk może potraktować ten mecz drugorzędnie. Oni muszą walczyć w lidze a nie tracić siły na Puchar. Nysa urywając im seta obnażyła ich słabości.
Powodzenia ! ????
Tragedia.. Resovia poza Final Four ????
 
P 984

prolog

Użytkownik
CO myślicie o jutrzejszych spotkaniach
Volley Amriswil 1.70 -CSKA Sofia 1.95 (sts)
Crvena Zvezda Belgrad 2.10 -Antwerp 1.60 (sts)
Hypo Tirol 2.70- Piacenza 1.35 (sts)
Jak dla mnie CSKA/Antwerp/ Piacenza biorą te mecze patrząc na poprzednie spotkania.
Wypowie się ktoś?
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Olympiakos ugra dzisiaj chociaż seta z Gazpromem?
Myślę, że tak. Surgut to nie jest drużyna na wygrywanie 3-0. W weekend wypuścili wygrany mecz z Kuzbassem, powinni to wygrać 3-1, a w tie breaku zostali rozbici chyba się zaczęło od 8-1 dla Kuzbass. Wydaje mi się że Agamez raczej dwóch koszmarnych meczów w ataku i zagrywce nie zagra. No chyba że Grecy dostaną jakiegoś szoku termicznego, sprawdziłem pogodę w Surgucie -16 w Okresie +16
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Narbonne - Nice @ 1.30
Spotkanie we francuskiej Pro A. Co tutaj dużo mówić gospodarze prezentują się bardzo słabo od początku sezonu. Chyba najlepszy dowód żadnej wygranej do tej pory i aż dwanaście porażek. Mało tego ugrali jak narazie sześć setów! Chociaż warto jest przypomnieć, że byli blisko sprawienia niespodzianki podczas potyczki z Chaumont, gdzie to dla aktualnego lidera urwali dwa sety!! Jednak co tutaj dużo mówić w pozostałych spotkaniach zdecydowanie przegrywali. Nice aktualnie znajduje się na dziewiątej pozycji, na pograniczu TOP 8 i strefy spadkowej. Na pewno myśląc przede wszystkim o bezpiecznym utrzymaniu się w lidze to takie spotkania jak te muszą wygrywać. Mają również bardzo dobrą okazję, żeby zmazać plamę czterech przegranych pod rząd! Na wyjazdach jak narazie mają jedynie jedną wygrana z zespołem Nantes i śmiem twierdzić, że dzisiaj wręcz ta ekipa musi dopisac kolejne trzy punkty do swojego konta.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sol Lucernari Montecchio Maggiore - Materdominivolley.it Castellana Grotte
Sol Lucernari Montecchio Maggiore
1.50
Bwin✅✅


Jest to spotkanie włoskiej serie A2. Przyjezdni nie potrafią od 5 spotkań wygrać meczu, a dotychczas wygrali 4 z 15. Bilans nie powala, są braki w podstawowym składzie.
Gospodarze może najlepsi nie są, ale mimo braków u gości powinni to wygrać.

Na lidze się nie znam, ale typ wydaje się pewny...

Za drobne, że gospodarze wygrają 3:0, po kursie 4.00.⛔⛔

Mogli spokojnie wygrać 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 984

prolog

Użytkownik
Maaseik - Roeselare (21.01)
W sobotę belgijski hit. W tym sezonie bilans miedzy tymi zespołami 1:1 w pucharze wygrał Maaseik 3:2, w lidze Roeselare 3:0. Osobiście wydaje mi się że Roeselare kolejny raz wyjdzie zwycięsko z tego meczu,są w świetnej formie zagrali znakomity mecz z halbankiem w LM, co prawda Maaseik też wygrał w LM z Istambułem ale jakoś mnie nie przekonują. Ktoś zechce wypowiedzieć się na temat tego meczu? Kursów jeszcze nigdzie nie wystawili...
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Iraklis - Kyzikos 1,5 Unibet
Grecja.
Gospodarzy opuścił Kalandadze, podstawowy atakujacy i głowny motor napędowy Iraklisu, nie ukrywajmy trzymał im praktycznie cały atak.
Goście dużo, dużo niżej stoją jednak coś mi mówi, że buki wiedzą coś czego my nie wiemy dodatkowo, stąd takie kursy na gości. Bo samo odejście to wg mnie powinno spowodować wartość kursów 50-50.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Europa, Puchar CEV kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Khimik Yuzhny - CSM Targoviste
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj mam spotkanie z kobiecej siatkówki z rewanżowego meczu 1/16 pucharu CEV. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Rumuni wygrał zespół Khimik 3-2 i dzisiaj uważam, że również drużyna ukraińska będzie górą. W lidze ukraińskiej Khimik idzie jak burza wygrywając wszystkie 16 meczy i tracąc tylko 1 seta ! W lidze rumuńskiej Targoviste jest na miejscu 3 z 11 wygranymi i 3 porażkami. W tym spotkaniu uważam, że górą będą siatkarki ukraińskiego zespołu, które dzisiaj zagrają w najmocniejszym składzie. U gości w dzisiejszym meczu zabraknie Derisilo, która jest ważną zawodniczką w zespole. Do tego siatkarki rumuńskiego zespołu mogą być zmęczone podróżą, bo jeszcze przed wczoraj popołudniu trenowały we własnej hali przed tym spotkaniem. Na Ukrainę zespół Targoviste wyjechał wczoraj o 5:00 rano autokarem ! Podróż tym środkiem lokomocji drużynie gości zajęła między 18 a 20 godzin także dotarły wczoraj w nocy, koło północy. Także zawodniczki dość późno położyły się spać, bo jeszcze trzeba się zameldować w hotelu, rozpakować itd. Według mnie w tym spotkaniu ta podróż może się odbić trochę na ich grze. Ktoś może powiedzieć no dobra ale to są zawodowcy są przyzwyczajeni do takich spraw itd. Nie mówię, że przez tę podróż przegrają gładko 3-0 każdego seta do 15 punktów ale coś tam przez to napewno na nich się odbije. Zdecydowanie lepiej wypoczęte i zregenerowane napewno będą gospodynie. Drużyna gości wyjechała prawie na ostatnią chwilę i nie wierzę, że będą &quot;świeże&quot; na to spotkanie ;) Stawiam tutaj na gospodynie i tak polecam też zagrać. Owszem zdarza się, że sportowcy balują do rana potem wychodzą robią swoje i wygrywają i jak to się ma do regeneracji itd ;) Pierwszy lepszy przykład to skoczek Nykanen, który balował do rana potem ubierał narty oddawał skoki i wygrywał konkursy, tak wiec całkowite zaprzeczenie mojej tezy o regeneracji i wypoczynku. Jednak to było dawno, kiedyś sport wyglądał inaczej teraz jednak jest bardziej zawodowy itd i gdyby tak robił w dzisiejszych czasach to wątpię, że by coś osiągnął. Reasumując stawiam dzisiaj na zespół, który będzie znacznie lepiej wypoczęty na to spotkanie i myślę, że nikogo tym typem nie zawiodę.
✅ 3-2 (25-16 , 26-24 , 23-25 , 22-25 , 15-13)
 
A 63

adachno

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Europa, Puchar CEV kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Khimik Yuzhny - CSM Targoviste
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj mam spotkanie z kobiecej siatkówki z rewanżowego meczu 1/16 pucharu CEV. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Rumuni wygrał zespół Khimik 3-2 i dzisiaj uważam, że również drużyna ukraińska będzie górą. W lidze ukraińskiej Khimik idzie jak burza wygrywając wszystkie 16 meczy i tracąc tylko 1 seta ! W lidze rumuńskiej Targoviste jest na miejscu 3 z 11 wygranymi i 3 porażkami. W tym spotkaniu uważam, że górą będą siatkarki ukraińskiego zespołu, które dzisiaj zagrają w najmocniejszym składzie. U gości w dzisiejszym meczu zabraknie Derisilo, która jest ważną zawodniczką w zespole. Do tego siatkarki rumuńskiego zespołu mogą być zmęczone podróżą, bo jeszcze przed wczoraj popołudniu trenowały we własnej hali przed tym spotkaniem. Na Ukrainę zespół Targoviste wyjechał wczoraj o 5:00 rano autokarem ! Podróż tym środkiem lokomocji drużynie gości zajęła między 18 a 20 godzin także dotarły wczoraj w nocy, koło północy. Także zawodniczki dość późno położyły się spać, bo jeszcze trzeba się zameldować w hotelu, rozpakować itd. Według mnie w tym spotkaniu ta podróż może się odbić trochę na ich grze. Ktoś może powiedzieć no dobra ale to są zawodowcy są przyzwyczajeni do takich spraw itd. Nie mówię, że przez tę podróż przegrają gładko 3-0 każdego seta do 15 punktów ale coś tam przez to napewno na nich się odbije. Zdecydowanie lepiej wypoczęte i zregenerowane napewno będą gospodynie. Drużyna gości wyjechała prawie na ostatnią chwilę i nie wierzę, że będą &quot;świeże&quot; na to spotkanie ;) Stawiam tutaj na gospodynie i tak polecam też zagrać. Owszem zdarza się, że sportowcy balują do rana potem wychodzą robią swoje i wygrywają i jak to się ma do regeneracji itd ;) Pierwszy lepszy przykład to skoczek Nykanen, który balował do rana potem ubierał narty oddawał skoki i wygrywał konkursy, tak wiec całkowite zaprzeczenie mojej tezy o regeneracji i wypoczynku. Jednak to było dawno, kiedyś sport wyglądał inaczej teraz jednak jest bardziej zawodowy itd i gdyby tak robił w dzisiejszych czasach to wątpię, że by coś osiągnął. Reasumując stawiam dzisiaj na zespół, który będzie znacznie lepiej wypoczęty na to spotkanie i myślę, że nikogo tym typem nie zawiodę.
...pisanie analizy pod typ to raz ⛔
dwa Derisilo to taka podstawa, ze w poprzednim meczu tych drużyn nawet nie liznęła parkietu ⛔
trzy pojechali autobusem podróż 12 godzin (via strona klubu) ⛔
To tak w skrócie, a poza tym wynika z Twojej analizy jakby liga ukraińska to była nie wiadomo jaka potęga w stosunku do rumuńskiej. Rumunki przynajmniej mają przedstawiciela w LM.
Reasumując granie na gospodynie mija się z celem biorąc pod uwagę, że w pierwszym meczu wygrywały 2:0 i uwaliły 2:3 (taki ten mistrz Ukrainy mocny, że przegrał seta 25-11), imo granie w stronę przyjezdnych bardziej value: +1,5 czy na czysto. Jedyny mankament jest taki, że nie wiadomo czy Rumunkom zależy na tym pucharze i może specjalnie puściły u siebie i tak też zrobią dziś. Ja od rana mam pograne zwycięstwo na czysto jak i +1,5.
anyway powodzenia.

PS. bet-at-home? naprawde?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom