>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe Ligi Europejskie kobiet i mężczyzn 2023/2024

barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Bydgoszcz - Spała

poniżej 3,5 seta @1,93 Forbet

Pierwsza kolejka 1. ligi. Gram 3 sety w meczu Bydgoszczy ze Spałą. Na to zdarzenie na innych bukmacherach kurs już zleciał do 1,5. Bydgoszcz w tym sezonie przebudowa składu, ale będzie to ligowy średniak. Spała natomiast to młodzi zawodnicy bez większego doświadczenia. Przez sezonem przegrywali wysoko mecze nawet z 2-ligowcami. Dziś nie powinny zagrozić gospodarzom z Bydgoszczy. Do tego gra w Łuczniczce może sprawiać im problem. Kurs na to zdarzenie świetny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1630
volman 1,1K

volman

Użytkownik
23.09.2023 Bas Białystok - Arka Chełm
Panowie tutaj goście zdecydowanym faworytem są, skład jak na 1 ligę naprawdę solidny, czołowi zawodnicy troszkę grali w PlusLidze, Paweł Rusin, Patryk Szwaradzki, Łukasz Łapszynsk. W 1 kolejce fajne zwycięstwo u siebie z Chrobrym Głogów 3-0, fajna gra w ataku 59 procent i w przyjęciu 52 procent, troszkę gorzej w bloku. Białystok pierwsze spotkanie wygrali dość niespodziewanie 0-3 z Swidnikiem, skład sredni, gra średnia, w ataku 42 procent.

Myślę że warto dodać do jakiegoś dubla Chełm Screenshot_2023-09-23-07-34-48-475_pl.betfan.app.jpg lub zagrać solo.
Betfan 1.66 Screenshot_2023-09-23-07-34-48-475_pl.betfan.app.jpg
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
PSG KPS Siedlce vs Avia Świdnik
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: STS

W dniu dzisiejszym w Siedlcach czeka nas kolejny mecz w ramach II kolejki Tauron 1 Ligi Mężczyzn. Rozgrywki zaplecza PlusLigi wystartowały tydzień temu, a obie drużyny swoje premierowe starcia przegrały. Gospodarz dzisiejszego meczu uległ w Krakowie z tamtejszym AZS AGH 2:3, natomiast Avia niespodziewanie w meczu u siebie uległa 0:3 drużynie z Białegosotku. Oba zespoły zostały w przerwie mędzysezonowej mocno przebudowane - szczególnie zespół gospodarzy w którym z 14 zawodników z kadry aż 12 to nowe twarze - na czele z trenerem, który notabene prowadził w poprzednich rozgrywkach zespół ze Świdnika. W Avii natomiast jego miejsce zajął wówczas grający asystent Jakub Guz, który od tego sezonu jest samodzielnym trenerem Świdniczan. Świdnik mimo również sporych zmian zachował trzon drużyny w postaci Matuli, Łysikowskiego czy Kusia. Sporą stratą jest brak Kosiby czy też Rećki i o ile tego drugiego powinien spokojnie zastąpić Wierzbicki o tyle nie jestem pewny czy z zastąpieniem Kosiby poradzi sobie Ociepski. Tak czy inaczej w moim odczuciu zespół gości jest dużo bardziej ograny i bardziej doświadczonym zespołem od ekipy z Siedlec i mimo iż bilans spotkań przemawia za gospodarzami ja uważam, że dzisiejsze spotkanie wygra ekipa gości.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1018
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
SMS Spała vs Gwardia Wrocław
Typ: over 133,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betfan

W dniu dzisiejszym rozgrywki zainauguruje ekipa z Wrocławia, mimo iż jeszcze miesiąc temu wydawało się to sprawa nierealną finalnie zespół z Dolnego Śląska przystąpi do ligowych rozgrywek. Problemy organizacyjno finansowe że jeszcze przed startem sezonu z zespołem kontrakt zerwał trener Grabda, atakujący Tytus Nowik, atakujący Paweł Gryc, przyjmujący Dawid Sokołowski, młody środkowy Wiktor Przybyłek. Trenerem został asystent z zeszłego sezonu i jest on poniekąd mocno osamotniony w sztabie, ponieważ w klubie brakuje asystenta czy na ten moment nawet statystyka który na codzien byłby przy drużynie. Oczywiście. Gwardia jest dziś ogromnym faworytem spotkania i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Spała to ogromny outsider rozgrywek w zeszłym roku i pewnie tak samo będzie w tym roku. Jednak młodzi uczniowie ze Spały często urywali sety w tamtym sezonie i uważam że dzisiaj mogą postawić Gwardii opór a linia 133,5 pkt jest na spokojnie do pokrycia nawet przy 0:3. Gwardia jak większość ligi ma napięty terminarz w październiku. Za 4 dni kolejny mecz z czołowym w tej lidze Bielskiem i jest szansa że w trakcie meczu dojdzie do pewnych rotacji, a Gwardii ławka jest oparta na juniorach z tego klubu. Widzę naprawdę duże szanse na uzbieranie małych punktów w tym spotkaniu. Powodzenia

[/ICONMINUS]
 
Ostatnia edycja:
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Visła Bydgoszcz vs MKS Będzin
Siatkówka (Tauron 1 Liga)
Typ: handicap -1,5 seta MKS Będzin
Kurs: 1,70

W dniu wczorajszym niestety mimo fajnego początku zespołu ze Spały, potem zabrakło pary do walki z rywalem i niestety over nie został pokryty. Nie załamujemy rąk i już dzisiaj mamy bardzo mocny typ na dzisiejsze inauguracyjne spotkanie 3 kolejki. Gospodarze do tej pory zagrali jedno spotkanie w sezonie z w/w ekipą ze Spały i mecz zakończył się ich wygraną 3:0, natomiast goście z Będzina są po 2 rozegranych spotkaniach i mają komplet 6 punktów - wygrywając najpierw w 1 kolejce z Lechią Tomaszów a potem z beniaminkiem z Jaworzna. Zespół z Bydgoszczy przeszedł ogromną przemianę która ostatecznie wyszła im in minus. Fantastycznie grającego w zeszłym sezonie Krysiaka zastąpił Polczyk, który ostatecznie z ekipą z Wrześni spadł z ligi, atakującego Wierzbickiego, czyli mega uznanej marki na poziomie 1 ligi (co udowodnił już chociażby w poniedziałkowym meczu) zastąpił Rykała z Głogowa, który sezon miał oczywiście w miarę poprawny, ale tak naprawdę w poprzednich sezonach tak naprawdę pełnił rolę zawodnika rezerwowego. Ekipa z Będzina natomiast mimo mocnego składu w poprzednim sezonie jeszcze bardziej wzmocniła swoje zestawienie. Na rozegranie doszedł uznany w PlusLidze Grzesiek Pająk, na przyjęcie również z PlusLigi doszedł Dominik Depowski, a na ataku bardzo chimerycznego Teppana zastąpił atakujący ze Świdnika - Mateusz Rećko. Skład w ekipie ze Śląska jest potężny i bardzooo szeroki, wydaję się że jest to murowany faworyt do awansu. Inaczej jest w przypadku drużyny z Bydgoszczy - medal z poprzedniego sezonu wydaję się celem nie do osiągnięcia, a ja uważam że będzie to typowy średniak ligowy oscylujący na koniec sezonu wokół 8 miejsca - ostatecznie walcząc o wejście do fazy play-off. Uważam, że 3 punkty pojadą dziś do Będzina a kurs 1,70 jest mega kuszącą opcją!

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2364
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
LTS Legionovia vs Nike Węgrów
Siatkówka 1 liga kobiet
Typ: 1
Kurs 2,10
Bukmacher Superbet

Dziś inauguruje rozgrywki 1 liga kobiet. W meczu otwierającym sezon o 17:30 zmierzy się ekipa z Legionowa z drużyną Nike Węgrów. Dziwi mnie fakt że gospodynie są aż takim underdogiem bo kursy w tym meczu powinny być maksymalnie po 1,80 na obie strony. Jako że mecz jest w Legionowie i widzę spore value na gospodynie to idę w tą stronę. W ekipie Legionovi jest kilka już doświadczonych zawodniczek. Kulig będąca niedawno w drużynie TauronLigi, ograna na parkietach 1 ligi Marta Duda i wiele młodych talentów z których Legionowo słynie takich jak np Gabi Dąbrowska czy Hania Łabanowska. Wiele sparingów Legionovi nawet z drużynami z TauronLigi co prawda przegranymi ale takie granie zawsze procentuje w lidze. Jedynie co może skłaniać bukmachera do faworyzowania gości to ich sparing i wygrana właśnie Węgrowa. Ale sparingi nijak maja się do ligi i uważam że przy takim kursie po prostu bardzo opłaca się grać na gospodynie. Powodzenia!

3:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3090
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Chrobry Głogów vs BAS Białystok
Siatkówka - Tauron 1 Liga
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betfan

Łapię kurs póki jeszcze jest przyzwoity do gry. Żałuję że nie zdążyłem złapać momentu gdzie był po 1,95, ale trudno - nic nie poradzimy. W 3 kolejce do Głogowa przyjedzie zespół z Białegostoku. Gospodarze przeszli ogromną przebudowę - obok ekipy z Siedlec największą w lidze. W drużynie z Głogowa zostało dwóch zawodników, libero - Januszewski oraz rozgrywający Krzysztof Antosik. Problemem największym w tym sezonie wydaję się przyjęcie, o ile Paweł Gryc zapewni spokój w ofensywie o tyle jest jednak sporą dziurą na przyjęciu i nie dziwna jest taktyka rywali Chrobrego która polega na strzelaniu w strefę przyjęcia gdzie jest właśnie akurat Gryc. Chimeryczny na ataku Wnuk, który potrafi zagrać dobrze jednak na razie jest mocno pod kreską, a rezerwowy Stefaniszyn nie daje gwarancji i spokoju na tej pozycji. Na drugim biegunie BAS Białystok - ekipa która zachowała całkowity trzon zespołu wzmacniając się Lisickim i Januszem. Ten pierwszy poprzedni sezon spędził właśnie w Głogowie i był rewalacją poprzedniego sezonu - na razie co prawda jest w trakcie rehabilitacji ale według informacji jego powrót na parkiety jest coraz bliższy. Goss czy Rawiak na skrzydle to moim zdaniem gwarancja sukcesu w jutrzejszym meczu w Głogowie, Witkoś na rozegraniu na ten moment prezentuje się znacznie lepiej niż Antosik, mimo że warunki fizyczne sprawiają że jest on nieco większą dziurą w elemencie bloku. Reasumując znacznie więcej argumentów widzę jutro po stronie gości i moim zdaniem wygrana pojedzie do Białegostoku.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1585
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Gwardia Wrocław vs BBTS Bielsko-Biała
Siatkówka 1 Liga Mężczyzn
Godzina: 17:00
Typ: 2
Kurs: 1,71
Bukmacher: Betclic

Miałem odpuścić ale po tym jak urósł kurs na gości nie mogę sobie odmówić zagrania tego meczu. Bielsko to mocniejszy i kompletniejszy zespół od Gwardii. Zespół z Wrocławia zmaga się z ogromnymi problemami organizacyjnymi ale trzeba przyznać że nowe osoby w klubie robią wszystko aby sytuację poprawić. Romać, Dębski Biniek to nazwiska ograne w PlusLidze. Bracia Zawalscy na środku siatki i solidny Bereza na rozegraniu to naprawdę mocne zestawienie które z pewnością będzie biło się w tym roku o medale. Gwardia z Maruszczykiem Śliwka wyglada też całkiem ok, ale największą dziurą w drużynie są obaj bardzo nieograni rozgrywający. Reasumując. Siła rażenia gości jest większa. Jedyny minus to brak kontuzjowanego drugiego rozgrywającego i uważam że to jedyny problem w dzisiejszym meczu Bielska i tym sobie tłumacze te wyrównane kursy. Wszystko inne wskazuje na wygraną Bielszczan. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Jaworzno - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów handicap -1,5 seta @1,75 superbet

W meczu 1. ligi nie spodziewam się sensacji. Beniaminek z Jaworzna to słaba ekipa, będzie miała problemy z wygrywaniem meczów w tej lidze. W pierwszym spotkaniu przegrali 3:0 z Będzinem. Lechia Tomaszów natomiast zbudowała bardzo ciekawy skład, a mocnymi punktami drużyny powinni być Musiał czy Jaglarski, którzy ostatnio grali w PlusLidze. W pierwszym meczu wygrali 3:1 z Głogowem. Dziś spodziewam się ich kolejnej wygranej za pełną pulę. Transmisja meczu w Polsacie Sport.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
BBTS Bielsko-Biała - Visła Bydgoszcz typ BBTS Bielsko-Biała kurs 1.65 Fortuna

Powiem szczerze, że dużo rozmyślałem nad handicapem w stronę Bielska bardziej ryzykownie bo według mnie ten zespol mimu tzw. hitu pierwszej ligi to faworytem patrząc przynajmniej na początek rozgrywek jak to wygląda na papierze to idę w strone typu na Bielsko po bardzo dobrym kursie. Bielszczanie graja na swoim terenie przed własną publicznością. Bardzo dobry transfer, a wręcz bomba transferowa w postaci Romacia nie tak dawno występującego w LUK Lubin bardzo solidne wzmocnienie. Na rozegraniu Janus lub Bereza zawodnicy co prawda mniej doświadczeni, ale na pierwszą lige powinni dać radę. Zachwycił mnie jak na pierwszą lige środek Zawalscy oraz Siek wygląda bardzo obiecująco. Na libero były rezerwowy Jastrzębskiego Węgla oraz ostatnio grający w Nysie bardzo ciekawa postać Biniek. Według mnie Bydgoszczanie oglądając ich mecz Będzinem to według mnie tam goście grali lepsza siatkówkę chodz mecz momentami był wyrównany to powiedziałbym, że w decydujących piłkach Będzinianie mieli ten mecz pod kontrolą. Bielsko-Biała wygrana pierwszy mecz u siebie z Jaworznem w czterech setach i porażka na wyjeździe we Wrocławiu. Dla bardziej lubiących ryzyko polecam również handi -1.5 seta w stronę Bielska, chodz ja gram bezpieczniej na samo zwyciestwo. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1961
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
BBTS Bielsko-Biała - Visła Bydgoszcz typ BBTS Bielsko-Biała kurs 1.65 Fortuna

Powiem szczerze, że dużo rozmyślałem nad handicapem w stronę Bielska bardziej ryzykownie bo według mnie ten zespol mimu tzw. hitu pierwszej ligi to faworytem patrząc przynajmniej na początek rozgrywek jak to wygląda na papierze to idę w strone typu na Bielsko po bardzo dobrym kursie. Bielszczanie graja na swoim terenie przed własną publicznością. Bardzo dobry transfer, a wręcz bomba transferowa w postaci Amerykanskiego atakujące Hanes bardzo solidne wzmocnienie. Na rozegraniu w przeszłości były zawodnik Zawiercian Dosanjh. Przeważnie rezerowwy, ale jednak potencjał w tym zawodnik bez watpienia jest. Zachwycił mnie jak na pierwszą lige środek Włoch, Zawalski oraz Siek wygląda bardzo obiecująco. Zmiennikiem Amerykanskiego atakującego jest także świetny Sinoski. Według mnie Bydgoszczanie oglądając ich mecz Będzinem to według mnie tam goście grali lepsza siatkówkę chodz mecz momentami był wyrównany to powiedziałbym, że w decydujących piłkach Będzinianie mieli ten mecz pod kontrolą. Bielsko-Biała wygrana pierwszy mecz u siebie z Jaworznem w czterech setach i porażka na wyjeździe we Wrocławiu. Dla bardziej lubiących ryzyko polecam również handi -1.5 seta w stronę Bielska, chodz ja gram bezpieczniej na samo zwyciestwo. Pozdrawiam.

(Nie widziałem tematu odnosnie 1 Ligi Mężczyzn wiec dodaje tutaj ewentualnie proszę o przeniesienie)

Hmm.. Uważasz się za siatkarskiego eksperta, a takie głupoty piszesz co do składu Bielska? Hanes był w Bielsku w PlusLidze, teraz jest już w Cuprum. Sinoskiego czy Dosanjha też dawno nie ma. Teraz liderem jest Romać, ważną rolę odgrywa Dębski, środek też jest mocny. Typu nie neguję, bo sam gram Bielsko po tym fajnym kursie, ale informacje co do składu fatalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Tak przepraszam błąd z mojej strony Hanes faktycznie zasilił barwy Cuprum, w jego miejsce grający Romać, który grał nie tak dawno jeszcze w PlusLidze w LUK Lublin. Informacje były brane ze strony oficjalnych stron oraz z oficjalnej strony Bielska, gdzie nie zostało to jeszcze zaaktualizowane. Powiem szczerze, że o Hanes słyszałem, ale jakoś mi to umknęło. Jeszcze raz przepraszam, ale mimo tego z Romaciem jako atakującym, gdzie przyjęcie także wygląda solidnie nadal gram w stronę Bielska. Środek praktycznie pozostał bez zmian dzieki za informację.
Post zostanie poprawiony już wyslalem do administracji prośbę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Fenerbahce - Vakifbank typ (Handicap setowy -1.5 Fenerbahce) kurs 2.95 Betfan

Fenerbahce z trenerem Reprezentacji Polski Lavarinim. W dodatku na pozycji atakującej zagra Stysiak topowa zawodniczka na tej pozycji, która w naszej Reprezentacji bez watpienia ciągnie grę I nie raz już udowodniła, że potrafiła zmieniać wspólnie z drużyna losy meczu. W dodatku czołowo libero na świecie z Reprezentacji Turcji Örge. Kolejna topowa Turczynka grająca na pozycji środkowej Dündar. Środek wygląda naprawdę bardzo solidnie z Avcı i Kalaç. Na rozegraniu rozgrywająca Reprezentacji Serbii Drča. Na przyjęciu Rosjanka Fedorovtseva. Na pozycji atakującej oprócz Stysiak jest jeszcze Vargas która aktualnie gra chyba najlepsza siatkowke w swojej karierze. Także ten skład wygląda bardzo dobrze w tym sezonie. Vakifbank także ma kilka gwiazd, ale m.in Gabi czołową Reprezentantka Brazylii na pozycji przyjmującej. Na środku topowa środkowa Güneş oraz na rozegraniu czolowa rozgrywająca Turcji Özbay. Mimo, że według bukmacherów faworytkami jest Vaikfbank ja tutaj widzę to całkiem odwrotnie i idę w strone lepiej wyglądającej przynajmniej na papierze drużyny Fenerbahce. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Jastrzębski Węgiel - Farmitalia Catania

Jastrzębski Węgiel win @1,5 lvbet ⛔
Jastrzębski Węgiel handi -1,5 seta @2,0 lvbet ⛔

Półfinał towarzyskiego turnieju Bogdanka Cup w Lublinie. Mistrzowie Polski kontra beniaminek włoskiej Superligi. Nie ma co ukrywać, zdecydowanym faworytem są jastrzębianie. Co prawda w składzie nie ma jeszcze reprezentantów Polski, czyli Fornala, Popiwczaka i Hubera, ale są inni. Dziś na parkiecie powinniśmy zobaczyć Patrego, Sedlacka, Szymurę, Toniuttiego czy Gładyra. Zespół włoski nie ma w swoich szeregach wielkich gwiazd. Są Basic, Randazzo czy Manavinezhad, ale to przeciętni gracze. Mimo, że to początek sezonu i mecz towarzyski to JSW powinien ten mecz wygrać dość gładko, a kurs jest świetny.
 
Ostatnia edycja:
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Tauron 1 Liga
Gwardia Wrocław vs MCKis Jaworzno
Typ: over 169,5 pkt
Godzina 17:00
Kurs 1,70
Bukmacher Betfan

O kłopotach Gwardii mówiono już wiele razy więc nie będę się powtarzał. Zaczął się spełniać jednak scenariusz który zakładałem ale nie sądziłem że nastąpi tak szybko. Zawodnicy zaczynają korzystać z wolnej ręki i tak oto klub opuścił czołowy środkowy i najlepszy blokujący w poprzednim sezonie w całej lidze Mariusz Schamlewski który dołączył do Warty Zawiercie. Gra Gwardii ulegnie dziś mocnej zmianie. Siła rzeczy. Na środek wejdzie pewnie junior Franciszek Uszok. Dystrybucja Bilinskiego ulegnie znacznej zmianie, popularny Szabla mocno odciazal skrzydła i w ustawieniach kiedy był pod siatką dostawał ogrom piłek. Młody środkowy wszedł z konieczności w meczu z Bielskiem i zaatakował tylko dwukrotnie. Siła rzeczy skrzydła im dalej w mecz będą miały coraz ciężej. Jaworzno z czasem będzie stawiało na skrzydłach coraz lepszy i stabilniejszy blok. Widzę ogromne value na over punktowy w meczu i dużą szansę na walkę gości w obliczu zmian kadrowych gospodarzy.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +926
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Lechia Tomaszów Maz vs Gwardia Wrocław
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Betclic

O problemach Gwardii wałkowałem milion razy, sytuacja jeśli się zmieniła to tylko na gorsze i niestety nie widać nadziei na lepsze jutro. Kursy przesadzone strasznie, wczoraj jeszcze można było złapać wyższy kurs. Rozumiem bukmacherów, bo Lechia ma słaby start - w meczu z Siedlcami wypadł ich atakujący Musiał, ale mając Smitsa na lewym świem twierdzić że jest on w stanie sam pokonać dziś Gwardię. Gwardia która od 2 kolejki zaczyna mocno pikować w dół, o czym świadczy wymęczone zwycięstwo z Jaworznem czy porażka w fatalnym stylu w ostatniej kolejce z Bydgoszczą. Uważam że wygrana gospodarzy to bardzo duże value. Powodzenia! Jeśli inny buk płaci więcej - śmiało łapcie u konkurencji typ na wygraną gospodarzy

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +564
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Perugia - Lube Civitanova typ Lube Civitanova kurs 2.85 Fortuna

Zespół z Perugii teoretycznie na papierze wyglada trochę lepiej. Maja w swoim składzie m.in: Kamila Semeniuka, Russo, Leona, Płotnickiego, Herrera, Sole, Flavio, czołowego rozgrywającego Reprezentacji Włoch Gianelliego. Świetnego trenera Lorenzettiego. Według mnie bardzo dobrze to wygląda patrząc na nazwiska, ale ogladalem praktycznie każdy mecz Perugii i póki co tam nie ma jeszcze większego zgrania, gdzie bardziej wykazują się indywidualnościami niż jako zespół. Lube wczoraj na czele z Nikolovem, Zaytsevem, De Cecco, Yantem, Chinenyeze, Anzanim i na czele z świetnym trenerem także, który już pracuje w Lube przez trzy sezony pokazali w meczu z potężna Piacenza składająca się z Simona, Leala, Lucarelliego itp. wygrali w trzech setach I tam było widać po stronie Lube zespołowość. W Piacenzie słabo zespół wyglądał na zagrywce, gdzie doszczętnie Lube to wykorzystywali. Liderem póki co jest Kamil Semeniuk w Perugii. Wilfredo gra poniżej oczekiwań na ten moment. Oglądając Kamila chociażby w poprzednich sezonach to ciężko gra się mu w tych najważniejszych spotkaniach i Jego gra wyglądała mocno przeciętnie. Teraz fajnie wszedł w ten sezon czy utrzyma również taka forme w finale raczej może byc z tym ciężko. Dzisiaj stawiam na zespół, który we wczorajszym meczu mi się bardzo podobał w elemencie blok obrona, wyprowadzanie świetnych kontr, walecznością o każda piłkę. Myślę, że kursy powinny być zdecydowanie niższe na tak grające aktualnie Lube. Ja popieram ten kurs ponieważ Perugia na ten moment jest do pokonania, widać to było chociażby w meczu ligowym z Monza, gdzie prawie wszystkie sety kończyły się gra na przewagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +279
Do góry Bottom