>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

T 271

typnet1

Użytkownik
" Dwa dni temu grały. Portoryko nagle nie nauczy się grać w siatkówkę. Nie urośnie też o 20 cm. Taki sam wynik "


Właśnie sobie lukałem jak to wyglądało. Niby jakoś tam walczyły w tym I secie, później już standardowo.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Składy nagle się nie zmienią. Portoryko nadal jest beznadziejne w zestawieniu z samymi młodymi siatkarkami. Kanadyjki, pomimo także słabego składu bez gwiazd typu Mitrovic, Gray, Howe, Van Ryk, potrafiły coś zaproponować w ostatnim meczu z Kubą i z 0-2 wyciągnęły mecz na 3-2. Oczywiście to mało prestiżowy mecz, tylko o nie zakończenie turnieju finałowego na ostatnim miejscu, ale sportowo to tam 3-0 znów powinno się zakończyć.

Mam nadzieję, że nie odpuściłeś tych rozgrywek jednak. Wczoraj Dominikanki wyszły po raz pierwszy na biedne Portoryko z Marte, J. Martinez, Yonkairą, obie Gonzalez, linia meczowa wyszła live 119 (pre była jeszcze większa) a zamknęły mecz w 100 punktach. Oczywiście od drugiego seta już porotowały mocno, więc miały super sytuację pod 3-0 i underka w kolejnym meczu z Kubą (widziałem na Blogabecie, że grałeś to i słusznie). USA z Meksykiem też zbyt duża linijka po pierwszym meczu, bo koło 128 na żywo, tylko mało który bukmacher to miał poza ruskiem.
Underu Dominikany nie miałem gdzie grać, musiałem obejść się smakiem, ale kolejny mecz DOM i USA już udało się pograć w unibecie i pinnie. Dobre i to, ale bez szaleństw ze stawkami, bo oferta jak piszesz była słaba.

Ja dzisiaj z U21 napiszę "suche" typy, nie mam czasu pisać dzisiaj dłuższych analiz i sprawdzać, jaka jest aktualnie oferta. Kto czyta temat, ten bez problemu znajdzie argumenty. Grałem wcześniej w Fortunie/STS.

Włoszki win, 2-3 Brazylia win, 3-0 Egipt win @2,3. 3-0
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
" Dwa dni temu grały. Portoryko nagle nie nauczy się grać w siatkówkę. Nie urośnie też o 20 cm. Taki sam wynik "


Właśnie sobie lukałem jak to wyglądało. Niby jakoś tam walczyły w tym I secie, później już standardowo.
Nie chce mi się już drugi raz tego oglądać, ale o ile mnie pamięć nie myli to tam Kanada oddała pierwsze 5-6 punktów za darmo w 1 secie. Inaczej by było też do 15 :D
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Asian Championship
Iran-Japonia ( turniej rozgrywany w Iranie)
Ktoś ma jakieś pomysły na ten mecz? Sprawdzałem składy obu ekip i grają w najmocniejszych zestawieniach. Co prawda turniej w Iranie ale jednak Japonia w ostatnim czasie jest na bardzo wysokim poziomie i po zdobyciu brązu w LN na pewno chcą dołożyć złoty medal. Ostatni raz na tym turnieju triumfowali w 2017 roku a przyjazd w najmocniejszym składzie daje nam informacje, że nie ma odpuszczania.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Argentyna vs Kolumbia poniżej 129,5 pkt @1,83 - Uni

Na szybko bo mecz za parę chwil. Argentyna swoim podstawowym składem z De Cecco, Lima i Conte. Kolumbia ten skład co na ostatnim turnieju Panamsow, ale bez Libermana Agameza czyli podstawowego atakującego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +431
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
D 1,4K

darwin88

Użytkownik
Conte nie gra . Nie ma to w zasadzie znaczenia dla powodzenia undera . Różnica powinna być zdecydowana .
 
Otrzymane punkty reputacji: +415
korver 121,3K

korver

Użytkownik
korver korver - dubel Braz+Ita ,grubo, średnio?
Na takie pytania nie będę odpowiadał - również na PRIV. Możemy pogadać o meczach, kursach, ale niech każdy gra sam co uważa za słuszne i za tyle, ile nie żal mu będzie stracić.

Ja mam nieco inne podejście do meczów i ich stawkowania. Owszem, czasem się daje ponieść złudzeniu, że coś jeszcze "pewniakiem" i gram zdecydowanie za dużo "bo tak mi się wydaje", szczególnie jest to widoczne w końcowych fazach turniejów (daleko nie szukając wczorajszą BRA u21 miałem dość mocno, jak na "wartość" kursu), ale generalnie staram się dobierać stawkę proporcjonalnie do "value" danego meczu/kuponu. To trochę przeciw logice, bo nasz umysł działa w ten sposób, że im na coś niższy kurs, tym przecież pewniejszy, wygrana niższa to można pozwolić sobie na wyższą stawkę. Ja w takich przypadkach staram się grać ako, a naprawdę "grube" stawki idą na single, gdzie widzę naprawdę dużą okazję, bez względu jaki jest kurs czy też linia under/hcp. Jest to ciężkie to jednoznacznej odpowiedzi, więc powiedzmy, że nie będę na ten temat zabierał głosu, ale sądzę, że jak ktoś czyta moje analizy to idzie "wyczuć", czy gra idzie o wyższą stawkę, czy raczej zwykły typ, jak każdy inny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +366
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Underu Dominikany nie miałem gdzie grać, musiałem obejść się smakiem, ale kolejny mecz DOM i USA już udało się pograć w unibecie i pinnie. Dobre i to, ale bez szaleństw ze stawkami, bo oferta jak piszesz była słaba.

Ja dzisiaj z U21 napiszę "suche" typy, nie mam czasu pisać dzisiaj dłuższych analiz i sprawdzać, jaka jest aktualnie oferta. Kto czyta temat, ten bez problemu znajdzie argumenty. Grałem wcześniej w Fortunie/STS.

Włoszki win, Brazylia win, Egipt win @2,3. 3-0
A myślisz, zę warto pograć Brazylię 3:0? Wydaje się, że Japonia tutaj jednak odstaje od tych 3 ekip (Brazylia, Włochy, Chiny). Włoszki wczoraj pełna dominacja z Japonią. Brazylia jak to wczoraj oglądałem trochę dała ciała bo końcówkę 1 seta przegrała, potem mam wrażenie, że w nich to siedziało i ta strata na początku drugiego seta, a chyba piąty set to mysłały, żę się sam wygra i też przespały ten początek, a mogły to wyciągnąć, na live fajne kursy były. Brazylijki wydają się dośc pewne, tylko pytanie jak podejdą do tego spotkania. Kurs na 3:0 powyżej @2 więc na fajnego singla, pytanie czy dla Brazylijek 3 miejsce jeszcze jest atrakcyjne?
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
A myślisz, zę warto pograć Brazylię 3:0? Wydaje się, że Japonia tutaj jednak odstaje od tych 3 ekip (Brazylia, Włochy, Chiny). Włoszki wczoraj pełna dominacja z Japonią. Brazylia jak to wczoraj oglądałem trochę dała ciała bo końcówkę 1 seta przegrała, potem mam wrażenie, że w nich to siedziało i ta strata na początku drugiego seta, a chyba piąty set to mysłały, żę się sam wygra i też przespały ten początek, a mogły to wyciągnąć, na live fajne kursy były. Brazylijki wydają się dośc pewne, tylko pytanie jak podejdą do tego spotkania. Kurs na 3:0 powyżej @2 więc na fajnego singla, pytanie czy dla Brazylijek 3 miejsce jeszcze jest atrakcyjne?
Wg mnie BRĄZOWY medal na MŚ jest zawsze atrakcyjny, ale czy to będzie 3-0 czy 3-2 to nie ma znaczenia. Nie wiem, ja mam sam win na BRA. Miałem myśli o hcp, ale z drugiej strony Włoszki rozbiły też wysoko Brazylijki, stąd obraz może być nieco rozmazany po wczorajszym meczu ITA-JPN. Nie mam zdania odnośnie typu na 3-0.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
MŚ u21 kobiet start 1.00

Kuba - Polska

Kubanki w słabym składzie, powinno się skończyć szybko dla Polek.


Polska 3-0 @1,9 ub / hcp -17,5 @1,8 STS 1-3

PS. o jakości "rezerw" kubańskich niech świadczy długość spodenek II atakujacej z nr 10 ;) już wczoraj jak oglądałem to śmiać mi się chciało, wyglądało to jakby skończyły się spodenki w normalnym rozmiarze i dostała od kadry z rocznika niżej :D

PS2. transmisja na PolsatSport oraz YouTube

==

totalny missbet :LOL: skupiłem się na składzie Kuby i ich grze zapamiętanej z poprzednich meczów, ale nie wziąłem pod uwagę, że nasze "gwiazdy" aż tak słabo mogą zagrać :eek: tylko w I secie 6 bloków dostały i 7 błędów własnych!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +320
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Mistrzostwa Ameryki Płd.

Brazylia - Chile
Brazylia gospodarz, Brazylia na "galowo". Cenię sobie Chile, bardzo lubię skrzydłowego Parraguire, ale przy tym ustawieniu personalnym Kanarków to przegięcie. Jest Leal, Alan, Lucarelli, Flavio, Bruno, Thales. 2 lata temu na Mistrzostwach Ameryki Płd. 3-0 i -16pkt.


Brazylia 3-0 @2,2 Superbet
(jak gdzieś znajdę HCP to pewnie dołożę, bo cholernie nie lubię grać gołego 3-0) 3-0 (17, 18, 19)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +573
Do góry Bottom