>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe rozgrywki 2014

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Temat stworzony do rozgrywek reprezentacyjnych, które nie mają oddzielnego tematu. Są to m.in. sparingi, turnieje towarzyskie, mecze nieoficjalne, rozgrywki juniorskie, kadeckie, studenckie itp.

Oto kilka przydatnych stron do tych bardziej znanych turniejów rozgrywanych w tym roku:
:siata:Mistrzostwa Europy U19 kobiet + eliminacje
:siata:Mistrzostwa Europy U20 mężczyzn + eliminacje
:siata:Montreux Volley Master
:siata:Puchar Jelcyna
Niektóre ważniejsze imprezy nie mają jeszcze własnych stron, więc wrzucę je później.

Zachęcam do pisania analiz i udzielania się w temacie! ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Bułgaria U19 - Azerbejdżan U19
Zaczynamy kwalifikacje do ME U19. Sporo stawiania w ciemno, formy można się jedynie domyślać z przesłanek/sparingów o ile takie są.
Bułgarki mają całkiem niezłą paczkę. Są trzy zawodniczki, które całkiem dobrze radziły sobie w tamtym roku na MŚ juniorek (a wiekowo to kadetki). Przyjmująca kapitan - Gergana Dimitrova, libero Todorova oraz przyjmująca Paskova. W sparingach radziły sobie z zespołami Rumunii (zwycięstwa 3-1, 3-0, 3-1) oraz z Hiszpankami (3-1).
Azerki to duża zagadka. U nich były wielkie problemy z przyjęciem. Gra opierała się właściwie tylko na dwóch zawodniczkach - Pshanichnykh oraz Bashnakova - a na ten turniej tej drugiej brakuje w składzie. Widać, że problemy były z zestawieniem składu, bo dobrane jest 5 siatkarek 15-16-letnich.
Ja tutaj widzę jednostronny mecz. Przyjęcie Azerek zapewne będzie bardzo słabe, a jedną zawodniczką raczej ciężko będzie coś wskórać, chyba że któraś wypali... Ponadto to Bułgarki są gospodyniami tego turnieju.
PS. W Marathonie na under 160.5 dają tylko 1.55.
Moje propozycje:
Bułgaria -2.5 --- 2.10 @ Bet365 ✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Belgia U19 - Słowacja U19
Na szybko wszystko dziś.
Słowaczki w jakimś kijowym składzie, dostały lanie od Grecji. Belgia w zgranym zestawieniu, sporo gra w 1 zespole. Powinny kontrolować spokojnie sety.
Moje propozycje:
Belgia -2.5 --- 1.50 @ Bet365 ✅ 3-0

Grecja - Szwajcaria
Grecja u siebie, w dobrym składzie, 3 zawodniczki obite o seniorską kadrę już solidnie. Szwajcarki nie ugrały nic z Belgią, to nie bardzo są szansę z lepiej poukładaną Grecją. Gładkie 3-0 się zapowiada.
Moje propozycje:
Grecja -2.5 --- 1.53 @ Bet365 ⛔ 3-1

Jeszcze coś zarzucę, jak tylko dadzą reszte meczy, bo widać perełkę na horyzoncie ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
No to szukamy dalej u młodych czegoś do pogrania.
Azerbejdżan U19 - Austria U19
Ten mecz na szybko, resztę postaram się staranniej. O 15:00 start.
Azerki tak jak pisałem wcześniej, jedna zawodniczka, reszta to pozorantki. Austria całkiem coś musi grać, skoro seta udało im się urwać jednego Bułgarii.
Najchętniej bym tutaj przyłożyć solidną stawką w handi punktowego, ale nie mam możliwości grania. Więc ostrożnie w 0-3.
Moje propozycje:
Austria -14.5 --- 1.85 @ PariMatch ✅ 50-75
Austria -2.5 --- 1.72 @ Bet365 ✅ 0-3

Resztę jak wrócę do domu.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Portugalia U19 - Chorwacja U19
Dla mnie jest to mecz 50/50. Wczoraj Portugalki nieźle zagrały z Turczynkami. W 2 secie prowadziły nawet 18-13, ale ostatecznie tę partię przegrały 20-25.
Młode Chorwatki nie prezentują jakiegoś wielkiego poziomu. W 2013 roku w ME U18 zajęły 24 miejsce, dla porównania Portugalia była na 20 miejscu.
Portugalia +2,5 seta 2,25
Portugalia 8,50
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Słowacja U19 - Szwajcaria U19
Idźmy dalej.
Słowaczki wysłały tutaj jakiś paralityków chyba, bo grają fatalnie. Nie ma kto punktować, pewnie sypa też zawodzi.
Szwajcarki ugrały seta Grecji (na nieszczęście), jest tam parę zawodniczek, które występują w NLA i to już jest dużo.
Myślę, że ciężko będzie znów Słowaczkom o seta, może w końcu dojdą w jakimś secie do magicznego progu 20 punktów, ale chyba na tym koniec.
Moje propozycje:
Szwajcaria -2.5 --- 1.53 @ Bet365 ✅ 0-3

Grecja U19 - Belgia U19
Tutaj może być ciekawe spotkanie.
Grecja to 5 drużyna ubiegłorocznych ME, w pierwszym składzie brakuje dwóch zawodniczek z tamtego roku (libero i chyba środkowej). Najważniejsze trzy siatkarki, skrzydłowe - Strantzali, Visilnantonaki i Psoma są obecne. Pierwsze dwie prezentują już teraz wysoki poziom i w lidze greckiej stanowią o sile swoich drużyn.
Belgijki są przede wszystkim zgrane. Prawie cały pierwszy skład to zawodniczki Asterixa Kieldriecht: Strumilo, van Sas, van Gestel, Cools, van der Vonder. To daje im bardzo dużo, cały sezon przegrany razem, kilka występów w pucharach i efekty muszą być.
Grecja u siebie, dla mnie mecz 50/50. Trochę strach w takich rozgrywkach szukać overa, ale lekko spróbuję, bo mi się widzi tutaj 5 setów.
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 2.00 @ Bet365 ⛔ 0-3

+24.5 na Czarnogórę z Czeszkami to powinna być perła na PariMatch.
Jak jest ktoś, kto może zagrać w PariMatch i chciałby pomóc to niech się odezwie na PW, bo bym jeszcze coś stamtąd wygrzebał ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Słowenia U19 - Niemcy U19
Ostatni dzień rozgrywek, sporo decydujących spotkań.
Według mnie faworytem są gospodynie. Słowenki w tamtym roku na ME w meczach 5-8 pokonały właśnie Niemki 3-1. Poziom jest jednak w miarę wyrównany i może to być ciężki mecz.
Na dodatek wczoraj Kemmies (rozgrywająca GER) doznała kontuzji i dziś nie zagra.
Niemki sporo tracą na własnych błędach, ciągle robią ich za dużo i to w takich meczach robi różnice. Słowenki jak trzymają przyjęcie, to potrafią grać całkiem ciekawą siatkówkę.
Moje propozycje:
Słowenia wygra --- 1.70 @ BetCity ✅ 3-0

Włochy U19 - Polska U19
Powtórka z ubiegłorocznego finału Mistrzostw Europy. Dla mnie dość dziwna sytuacja, że Polki są w takiej grupie, bo to my powinniśmy mieć własny turniej u siebie i dobranych do niego rywali.
Miałem spore obawy odnośnie Polek na tym turnieju, bo brakuje Damaske + kilku jeszcze siatkarek (Fojucik, Nowakowska, Antosiewicz), problemy ma Bałdyga, a wyniki w sparingach były słabe. W pierwszych dwóch meczach świetnie w procentach wyglądała Klaudia Grzelak i mam nadzieję, że to się potwierdzi z trudnym rywalem, bo to by oznaczało, że Klaudia zrobiła olbrzymi postęp przez rok i może zalepić dziurę po Damaske. Na Smarzek oczywiście można i trzeba polegać, ona swoje punkty na pewno zdobędzie.
Włoszki bez Degradi i Bosio, ale to nie są zbyt wielkie straty. Nie wiem czemu nie grała jeszcze tutaj środkowa Danesi, bo w tamtym roku naprawdę była pewnym punktem na środku siatki. Inna środkowa Bonifacio to jest wielka siła Włoszek. Gospodynie turnieju mają świetnie rozłożony atak, piłka nie nie omija żadnej z zawodniczek i to jest ich wielką siłą. Wysoka kultura gry.
To czym się wyróżniają obydwie ekipy na tle większości drużyn z tego rocznika, to dobre przyjęcie, choć u nas trochę może być gorzej, bo dwóch podstawowych postaci z tej formacji brakuje. Polki nawiążą walkę, ale jak to się potoczy, trudno ocenić. Rywal bardzo trudny, ale zdecydowanie dla ruszenia. Jak ktoś odważny to może próbować zwycięstwa naszych dziewczyn, ja idę w over z fajną linią, bo tutaj powinno być znów równo.
Moje propozycje:
Over 175.5 --- 1.83 @ Bet365 ⛔ 3-1 (165)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
1 runda eliminacji do Mistrzostw Europy 2015 kobiet i mężczyzn​



Kobiety.

Grupa 1 (Szwecja)

09.05
Norwegia - Łotwa
Gruzja - Szwecja

10.05
Łotwa - Szwecja
Norwegia - Gruzja

11.05
Szwecja - Norwegia
Łotwa - Gruzja


Grupa 2 (Czarnogóra)

09.05
Estonia - Litwa
Czarnogóra - Bośnia i Hercegowina

10.05
Litwa - Bośnia i Hercegowina
Estonia - Czarnogóra

11.05
Bośnia i Hercegowina - Estonia
Litwa - Czarnogóra


Mężczyźni.


Grupa 1 (Luksemburg)

09.05
Mołdawia - Izrael
Luksemburg - Litwa

10.05
Izrael - Litwa
Mołdawia - Luksemburg

11.05
Litwa - Mołdawia
Izrael - Luksemburg


Grupa 2 (Węgry)

09.05
Bośnia i Hercegowina - Norwegia
Węgry - Szwajcaria

10.05
Norwegia - Szwajcaria
Bośnia i Hercegowina - Węgry

11.05
Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina
Norwegia - Węgry


Grupa 3 (Macedonia)

09.05
Gruzja - Szwecja
Macedonia - Azerbejdżan

10.05
Szwecja - Azerbejdżan
Gruzja - Macedonia

11.05
Azerbejdżan - Gruzja
Szwecja - Macedonia​



Zapraszam do podawania typów!!!​
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
bulgaria-holandia mecz towarzyski
Bulgarzy bez Soko (wczoraj grał na KMŚ) i przypuszczam ze W. Bratojew dostanie wolne (przedwczoraj grał finał Bundesligi). Bulgarzy bez Soko traca sporo ze swojego potencjalu, zmiennik Miluszew jest calkiem solidny ale wiadomo ze do Soko traci dużo. Główne szóstki prawie takie same jak w styczniu tzn (tu przypuszczalne sklady, jesli beda grac pierwszymi szostkami):
hol: nimir/klapwijk/kooy/jelte mann(/raweurdink?)/jorna/keelewijn/van bammeln(?)
brak koistry/bontje.
bul: bratojew/miluszew/aleksiev/skrimow/josifow/nikolow/salparow
na stronach zwiazkow nie znalazlem nic ciekawego.
holandia+1,5 1.86 pinnek zwrot
holandia 2.68 pinnek zwrot
e
pare minut temu na sportal.bg takie info :
tonight camillo placi can rely only on todor aleksiev, georgi bratoev, nikolay nikolov, todor skrimov, teodor salparov and the debutant composition
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ciekawa sytuacja. remis 2:2. Dostales zwrot?
bet caly czas wisi mi w pinnku w stanie &quot;nierostrzygnięty&quot;.
co do nietypowej sytuacji to czytalem ze &quot;mecz&quot; polakow z finami to byl jakis cyrk, ktory malo mial wspolnego z normalnym graniem meczu, akcje grali paroma pilkami czy o co am chodizlo, jakies smieszne rzeczy.

e
pinnacle zrobilo zwroty za wszystkie bety zagrane na mecz holandia-bulgaria.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Eliminacje MŚ/ME Kobiet/Mężczyzn
W te najbliższe dni sporo meczy międzynarodowych. Ma ktoś może składy USA mężczyzn oraz kobiet w eliminacjach i tych innych krajów: Panama, Honduras, Salwador, Gwadelupa, myślę że na tych meczykach można kilka grosiaków pewnych zarobić. Czekam na kumate osoby, które się wypowiedzą na ten temat, bo bet365 wystawiły kursy na mecze.
Przydatny link rozgrywek o obecny etap rozgrywek na obecnym etapie w Ameryce Północnej i Środkowe:
http://www.norceca.net/2012%20Events/2014/Calendar%202014%20World%20Championship%20Qualification.htm
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
http://norceca.net/2013%20Events/2014%20Second%20Round/Calendar%203rd.%20ROUND%202014%20World%20Championship%20Qualification.htm
Masz odnośniki do poszczególnych turniejów tam. W Bulletins #1 są składy (nie na każdym mini turnieju są dodane niestety, więc trzeba szukać po stronach federacji itp.).
Amerykanie w przyzwoitym zestawieniu - z Holmesem, Clarkiem, Rooneyem, Shoji, Lee, Troyem.
Amerykanki za to w zagadkowej, uniwersyteckiej zlepce. Rywalki mają jednak bardzo słabe, więc mogą się bawić w takie coś i tak wygrają grupę bez problemów.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Ma ktoś może składy USA mężczyzn
12 graczy USA na turniej eliminacyjny w Colorado Springs:
przyjmujący: Reid Priddy, Sean Rooney, Aaron Russell, Taylor Sander
środkowi: David Lee, Dan McDonnell, Russell Holmes
rozgrywający: Ryan Ammerman, Riley McKibbin
atakujący: Carson Clark, Murphy Troy
libero: Erik Shoji
Najbardziej doświadczeni z wyżej wymienionych, to: Priddy, Lee, Rooney i Holmes. Debiutantami w reprezentacji są Ammerman, McDonnell i McKibbin.
Dodatkowo z zespołem trenują, ale nie będą grać w meczach:
Matt Anderson, Paul Lotman, Max Holt, Micah Christenson, Alfee Reft.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Nie wiem czy jest sens grania 3:0 na męskie USA z St. Lucia po kursie 1.06 w Pinnaclu. Szkoda nerwów, a zarobek niezbyt okazały.
Buk wystawił też kurs na Gwatemala - Haiti, ale to już kompletna egzotyka więc nie podejmuję dyskusji w tej kwestii...
/edit: kurs na USA -2,5 @ 1.05
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
2 runda eliminacji do Mistrzostw Europy 2015 mężczyzn.​



Grupa A (Polska i Słowenia)

Turniej 1, Polska.

16.05
Macedonia - Słowenia
Polska - Łotwa

17.05
Słowenia - Łotwa
Macedonia - Polska

18.05
Łotwa - Macedonia
Słowenia - Polska

Turniej 2, Słowenia.

23.05
Polska - Słowenia
Łotwa - Macedonia

24.05
Słowenia - Macedonia
Polska - Łotwa

25.05
Macedonia - Polska
Słowenia - Łotwa


Grupa B (Portugalia i Finlandia)

Turniej 1, Portugalia.

16.05
Finlandia - Mołdawia
Portugalia - Austria

17.05
Mołdawia - Portugalia
Finlandia - Austria

18.05
Portugalia - Finlandia
Austria - Mołdawia

Turniej 2, Finlandia.

23.05
Austria - Portugalia
Finlandia - Mołdawia

24.05
Portugalia - Mołdawia
Austria - Finlandia

25.05
Mołdawia - Austria
Portugalia - Finlandia


Grupa C (Słowacja i Czechy)

Turniej 1, Słowacja.

23.05
Estonia - Grecja
Słowacja - Węgry

24.05
Grecja - Węgry
Estonia - Słowacja

25.05
Węgry - Estonia
Grecja - Słowacja

Turniej 2, Grecja.

29.05
Estonia - Słowacja
Grecja - Węgry

30.05
Słowacja - Węgry
Estonia - Grecja

31.05
Węgry - Estonia
Słowacja - Grecja


Grupa D (Czechy i Hiszpania)

Turniej 1, Czechy.

16.05
Hiszpania - Ukraina
Czechy - Norwegia

17.05
Ukraina - Norwegia
Hiszpania - Czechy

18.05
Norwegia - Hiszpania
Ukraina - Czechy

Turniej 2, Hiszpania.

22.05
Ukraina - Czechy
Hiszpania - Norwegia

23.05
Czechy - Norwegia
Ukraina - Hiszpania

24.05
Norwegia - Ukraina
Czechy - Hiszpania


Grupa E (Czarnogóra i Chorwacja)

Turniej 1, Czarnogóra.

16.05
Chorwacja - Holandia
Czarnogóra - Rumunia

17.05
Holandia - Rumunia
Chorwacja - Czarnogóra

18.05
Rumunia - Chorwacja
Holandia - Czarnogóra

Turniej 2, Chorwacja.

23.05
Rumunia - Chorwacja
Holandia - Czarnogóra

24.05
Chorwacja - Czarnogóra
Rumunia - Holandia

25.05
Czarnogóra - Rumunia
Chorwacja - Holandia


Grupa F (Dania i Białoruś)

Turniej 1, Dania.

22.05
Turcja - Białoruś
Dania - Szwecja

23.05
Białoruś - Szwecja
Turcja - Dania

24.05
Szwecja - Turcja
Białoruś - Dania

Turniej 2, Białoruś.

30.05
Dania - Turcja
Białoruś - Szwecja

31.05
Turcja - Szwecja
Dania - Białoruś

01.06
Szwecja - Dania
Turcja - Białoruś



Zapraszam do podawania typów!!!​
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
2 runda eliminacji do Mistrzostw Europy 2015 kobiet.​


Grupa A (Białoruś i Turcja)
Turniej 1, Białoruś.
23.05
Finlandia - Turcja
Białoruś - Dania
24.05
Turcja - Dania
Finlandia - Białoruś
25.05
Dania - Finlandia
Turcja - Białoruś
Turniej 2, Turcja.
30.05
Finlandia - Białoruś
Turcja - Dania
31.05
Białoruś - Dania
Finlandia - Turcja
01.06
Dania - Finlandia
Białoruś - Turcja

Grupa B (Szwajcaria i Polska)
Turniej 1, Szwajcaria.
16.05
Łotwa - Ukraina
Szwajcaria - Polska
17.05
Ukraina - Polska
Łotwa - Szwajcaria
18.05
Polska - Łotwa
Ukraina - Szwajcaria
Turniej 2, Polska.
23.05
Szwajcaria - Ukraina
Polska - Łotwa
24.05
Ukraina - Łotwa
Szwajcaria - Polska
25.05
Łotwa - Szwajcaria
Ukraina - Polska

Grupa C (Hiszpania i Czechy)
Turniej 1, Hiszpania.
23.05
Słowenia - Czechy
Hiszpania - Czarnogóra
24.05
Czechy - Czarnogóra
Słowenia - Hiszpania
25.05
Czarnogóra - Słowenia
Czechy - Hiszpania
Turniej 2, Czechy.
30.05
Słowenia - Hiszpania
Czechy - Czarnogóra
31.05
Hiszpania - Czarnogóra
Słowenia - Czechy
01.06
Czarnogóra - Słowenia
Hiszpania - Czechy

Grupa D (Bułgaria i Azerbejdżan)
Turniej 1, Bułgaria.
22.05
Portugalia - Azerbejdżan
Bułgaria - Grecja
23.05
Azerbejdżan - Grecja
Portugalia - Bułgaria
24.05
Grecja - Portugalia
Azerbejdżan - Bułgaria
Turniej 2, Azerbejdżan.
29.05
Portugalia - Bułgaria
Azerbejdżan - Grecja
30.05
Bułgaria - Grecja
Portugalia - Azerbejdżan
31.05
Grecja - Portugalia
Bułgaria - Azerbejdżan

Grupa E (Francja i Izrael)
Turniej 1, Francja.
23.05
Węgry - Izrael
Francja - Szwecja
24.05
Izrael - Francja
Szwecja - Węgry
25.05
Izrael - Szwecja
Francja - Węgry
Turniej 2, Izrael.
30.05
Izrael - Szwecja
Węgry - Francja
31.05
Szwecja - Francja
Izrael - Węgry
01.06
Szwecja - Węgry
Francja - Izrael

Grupa F (Austria i Rumunia)
Turniej 1, Austria.
21.05
Rumunia - Bośnia i Hercegowina
Austria - Słowacja
22.05
Bośnia i Hercegowina - Austria
Słowacja - Rumunia
23.05
Austria - Rumunia
Bośnia i Hercegowina - Słowacja
Turniej 2, Rumunia.
30.05
Bośnia i Hercegowina - Austria
Rumunia - Słowacja
31.05
Austria - Słowacja
Bośnia i Hercegowina - Rumunia
01.06
Słowacja - Bośnia i Hercegowina
Austria - Rumunia

Zapraszam do podawania typów!!!​
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Od jutra ciekawe eliminacje do Mistrzostw Europy 2015. - Jest kilka grup po 4 drużyny w każdej - w ten weekend grają 1 turę, kilka dni później druga seria.

Zwycięzcy każdej z grup awansują bezpośrednio do Mistrzostw Europy, które rozegrają się we Włoszech i Bułgarii. Natomiast zespoły z drugich miejsc będą się dalej battle&#39;owały w rozgrywkach barażowych o bilety na turniej główny.

Skład reprezentacji Polski na Turnieje Kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy 2015:
Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Paweł Zagumny
Atakujący: Grzegorz Bociek, Mariusz Wlazły
Przyjmujący: Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Michał Ruciak, Michał Winiarski
Środkowi: Karol Kłos, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski
Libero: Paweł Zatorski
Eliminacje we Wrocławiu z trybun pooglądają środkowy Andrzej Wrona oraz libero - Krzysiu Ignaczak.

Słowenia w najmocniejszym składzie, są: Gasparini, Sket, Urnaut, Cebulj, Vincic czy Pajenk.
Macedonia- to drużyna jednego zawodnika, atakującego Maliye Milli Piyango Ankara - Nikola Gjorgiev.
Łotwa - raczej przylecieli na wycieczkę. Nie ma byłego atakującego Casa Modena - Gundarsa Celitansa ani jego brata. Znany mi ze składu jest tylko Hermans Egleskalns. Bardzo niewygodny, leworęczny atakujący francuskiego Chaumont, z którym w tym sezonie dotarł do półfinału ligi francuskiej ulegając VB Tours.

Finlandia - nie ma Mikko Oivanena - atakującego znanego z polskich parkietów. Ale są za to Olli-Pekka Ojansivu oraz Urpo Sivula, a więc zmiennicy klasowi. Kunnari, Siltala i dwóch ponadprzeciętnych rozgrywających - Esko i Tervaportti - Finowie w najmocniejszym składzie.
Mołdawia- ekipa złożona z zawodników grających na co dzień w rodzimej lidze. Coś tam mi się kojarzy Bahov i Lupu, ale... Także wycieczka krajobrazowa.
Portugalczycy - a więc gospodarze tej grupy. Jest atakujący Valdir Sequeira, doświadczony środkowy Joao Jose, przyjmujący Trentino - Alexandre Ferreira oraz były rozgrywający JW - Tiago Violas, który zapewne będzie prowadził grę Portugalczyków. Ciekawym zawodnikiem jest też Hugo Gaspar - ale tutaj trzeba sobie odswieżyc tego siatkarza. Portugalia będzie próbowała coś porządzic przy faworyzowanych Finach.
Austria - nic mnie o nich nie wiadomo, raczej nie traktujemy ich poważnie.

Czechy - gospodarze bez Tichaczka, bez Stokra który gra wakacje u Ciapatych. Liderem Kamil Baranek z VB Tours, Jiri Kral, Radek Mach czy Kuba Vesely - ale kozaki to to nie są.
Hiszpania - rozgrywający Hernan, Sevillano, Villena oraz Osorio i Kubańczyk z paszportem z Andreoli Latina - Noda Blanco. Rzuca się w oczy brak Ibana Pereza - mistrza Europy z 2007 roku - prawdziwy killer na pozycji atakującego.
Ukraina - też bez największej gwiazdy - Saszki Tjutlina. Są Teryomenko, Rudnytsky czy Fomin - a więc podstawa Lokomotywy z Charkowa, ale nie ma znanego z ZAKSY Serieja Kapelusa. Czyli jakby nie patrzec Ukraińcy bez dwóch liderów.
Norwegia - z chęcią bym ich zobaczył bo... Wygrali grupę z Węgrami w zeszłym tygodniu (z Padarem i Veresem w składzie). Ciekawostką jest, że na ataku gra chłopaczek - Jonas Kvalen, który siedział rok w Olsztynie, ale... na pozycji rozgrywającego. A teraz gra na ataku i zbiera co drugą piłkę dla siebie. Mogą zaskoczyc największych faworytów, jeżeli Ci ich zlekceważą. Będą grac bez najmniejszej presji.

Czarnogóra - bez Marko Bojica, ale z atakującym Milosem Culaficem. Aleksandar Minic, są też dwa Cuki - nie pamiętam który się wyróżnia. Ale reprezentacja bardzo ciekawa - ze sporą siłą w ofensywie.
Rumunia - nie ma gwiazdy Bogdana Olteanu grającego w UPCN Volley. Nie ma go - nie ma się czego spodziewac po reprezentacji Rumunii.
Holandia - faworyci grupy. Abdel-Aziz, Kooy, Rauwerdink, Maan, Klapwijk. Nie ma w sumie tylko Wytze Kooistry, ale nie zmienia to faktu, że są bitymi faworytami do wygrania grupy.
Chorwacja - jest Zhukouski, z dalekiej Japonii przyleciał Igor Omrcen - który będzie strzelał. Wielkiej pomocy nie dostanie, więc dużo zależy od Niego samego.


Laola.tv gra mecze na żywo tylko z grupy, gdzie grają: Holandia, Chorwacja, Czarnogóra i Rumunia.


Mecze polskiej grupy będzie realizował na żywo Polsat na swojej sportowej antenie Polsat Sport.

Tyle ode mnie. Podoba mi się kilka opcji, ale z czystym sumieniem nie mam nic do polecenia. - W trakcie kolejne drużyny będą odkrywac karty.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Holandia -2.5 (2.16) Pinnacle ⛔
Po takim kursie nie można nie spróbować. Chorwacja jak zawsze będzie straszyła jednym Omrcenem, ale jego forma jest kompletną niewiadomą, gość odciął się trochę od poważnego grania i wylądował w Azji, gdzie dorabia do emerytury. Nie mam pojęcia, czy będzie wstanie grać na poziomie znanym z Maceraty, ale nawet jeśli to nie powinien tutaj urwać seta bardzo mocnym kadrowo Holendrom. Pisze nie powinien urwać, bo skład Chorwatów naprawdę mierny, zawodników klasowych jak na lekarstwo.
Do kadry Holendrów dołączył już Kooy, więc bardzo duże wzmocnienie. Trochę brakowało siły ognia na lewym skrzydle w poprzednim sezonie u Pomarańczowych, teraz powinno się to zmienić. Dick uwielbia grać środek drugiej linii, więc tu też dochodzi kolejna opcja dla Nimira, który niekonwencjonalnie lubi pograć.

Hiszpania (1.83) Pinnacle ✅
Czasy w których Hiszpanie sięgali po złoto ME nieodwracalnie minęły, teraz to przeciętny zespół o średnim potencjale. Jednak nie zagram tutaj na Hiszpanów, lecz przeciwko Ukrainie. Nie ma Tjutlina i Kapelusa, więc potężne osłabienie Ukraińców.
Tjutlin w niedawnych eliminacjach do Mundialu zdobywał po 25 punktów na mecz i ciągnął zespół w meczach ze Słowakami, czy Finami. Jeśli go zabraknie Ukraińcy będą raczej bezradni.
Po takim kursie trzeba próbować Hiszpanów.
Polska -2.5 (1.35) Pinnacle ✅
No i tutaj nie ma co się za bardzo rozpisywać. Pierwszy sprawdzian dla Polaków w tym sezonie. Łotwa bez Celitansa, więc zagrożenia z ich strony nie powinno być żadnego. Pełna spina i w każdy set do 20, tak to widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom