>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe rozgrywki 2015 [reprezentacje]

Status
Zamknięty.
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Biorac pod uwage 25 osobowy szeroki sklad to wtedy tak ..
inna sprawa ze oni nawet nie powachali &#39;samolotu&#39; nie mowiac juz o lawce bo zwyczajniue w siwecie skaldy meczowe sa 14 osobowe. idac tym spoosbem u nas w szerokiej kadrze byl Boladz, Kedzierski czy Walinski ????
a gdzie w/w trojce do graczy z podstawowego rostera to nawet nie bede mowic
 
pepliks 303

pepliks

Użytkownik
Kazachstan-Pakistan
Mistrzostwa Azji 2015 Teheranie. (M)
Typ bardziej przeciwko Pakistanowi , ale ma spore podstawy do tego by tak sądzić. Pakistan wczoraj zwycięska batalia z Kuwejtem dopiero po walce w TB. Na konferencji pomeczowej nie pojawił się kapitan , a zarazem dotychczasowy lider zespołu - Ahmed Naseer. Powodem było złe samopoczucie/choroba. Na pewno to spore osłabienie dla zespołu. Kazachstan na turnieju gra w tym samym składzie co na LŚ , bodajże brakuje jednego nazwiska. Wszyscy zawodnicy na co dzień występuje w rodzimej lidze. W LŚ Kazachstan był w stanie wygrać z Wenezuelą , urwać seta Hiszpanom czy Egiptowi. W/w ekipy zdecydowanie wyżej sobie cenię niż Pakistan - różnica klas. Dla przykładu podam , że Kazachstan w fazie grupowej ograł 3:0 Kuwejt. Jak dla mnie , zdecydowanym faworytem w tym starciu jest Kazachstan.
Typy:
Kazachstan @1.30 Bet365 ✅
Kazachstan -1.5 @1.61 Bet365 ⛔
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
A zna ktos moze sklad Iranu w jakim graja w tych mistrzostwach? Dzis graja z Koreą Polodniowa i kusi handicap -1,5 seta ;) . jak ktos zna sklady to bylbym wdzieczny ;)
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Iran - Australia 2 @ 4.33 Marathonbet ⛔
Iran - Australia (+1,5s) 2 @ 2.40 Ónibet ⛔
Iran - Australia (+11,5) 2 @ 1.63 1xbet ✅
Iran - Australia (+9,5) 2 @ 1.85 Betsson ✅
Iran - Australia Over 164.5 @ 1.47 Marathonbet ✅
Iran - Australia Over 179.5 @ 1.72 B365 ⛔
Na początek słowo wyjaśnienia czemu tyle propozycji wyżej. Dla mnie każda z nich ma szanse wejścia i trzeba wybrać sobie tą, która danej osobie najbardziej odpowiada. Oczywiście wygrana Australii nie będzie równie pewna co dajmy na to dodatnie handi +11,5 punktu. Tak czy inaczej każda z wyżej podanych propozycji jest jak najbardziej realna.
A teraz przechodzę do właściwej analizy jutrzejszego meczu. Warto wspomnieć na początek, że mamy już fazę play-off i przegrany odpada z dalszych rozgrywek - także aktualnie znajdujemy się w strefie ćwierćfinałowej. W mojej opinii kursy wystawione na Iran w tym meczu to prawdziwa kpina i według mnie warto zadać tutaj podstawowe pytanie : czy jest na sali lekarz? Nie wiem kto i czemu wystawił taki kurs na drużynę Iranu ale według mnie w Australii drzemie olbrzymie value w różnego rodzaju typach w ich stronę.
Przekaz telewizyjny meczów, które rozgrywane są na Mistrzostwach Azji jest bardzo utrudniony ale widziałem ostatni mecz drużyny Iranu z Koreą. Na początek warto powiedzieć, że skład drużyny Iranu jest zgoła odmienny od tego, który mogliśmy oglądać na meczach Ligi Światowej i praktycznie cała drużyna jest zupełnie inna niż w ostatnich rozgrywkach. Nie będę ukrywał, że siatkarze, którzy występują na tym turnieju są dla mnie po prostu zagadką oprócz Gholamiego, który akurat w LŚ występował. Teoretycznie za Iranem przemawia własna hala (Irańczycy są znani z faktu, że kapitalnie grają u siebie), hala w Teheranie etc. Fakt jest taki, że na meczu z Koreą było bardzo mało ludzi i sam byłem zdziwiony, że tak to na tym meczu wyglądało. W dodatku ten cały doping irańskiej publiczności polega tylko i wyłącznie na dmuchaniu w wuwuzele. W ostatnim meczu z Koreą Południową (w zestawieniu podobnym do LŚ) zespół Iranu zaprezentował się naprawdę fatalnie. W każdym secie dostawali bardzo duże runy punktowe, popełniali proste błędy i masowo tracili punkty na rzecz przeciwników. Słabo grał rozgrywający, dużo ataków autowych, ogólnie według mnie zagrali mocno przeciętnie, a nie byłbym przekonany co do tego, że ten mecz chcieli odpuścić, bo grali zmobilizowani, a na pewno woleli trafić na Japonię. W poprzednich spotkaniach Iran bez problemu wygrywał z takimi tuzami siatkówki jak Tajwan, Kazachstan czy Kuwejt - umówmy się, każdy mecz z tymi drużynami to po prostu egzekucja i nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek sprawdzianie umiejętności, bo to zwyczajnie drużyny o wiele słabsze.
Co do Australii to przyjechali praktycznie w identycznym zestawieniu w którym występowali w Lidze Światowej m.in z ich liderem Edgarem. Za Australią stoi jutro przede wszystkim doświadczenie i obycie w Lidze Światowej na najwyższym szczeblu gdzie musieli mierzyć się z Brazylią, Serbią oraz Włochami (ten sezon). Oczywiście w spotkaniach tych musieli przegrywać ale były spotkania w których się postawili. Nie jest to drużyna słaba ale za słaba na elitę i grę z tak mocnymi zespołami. Jeśli chodzi o Mistrzostwa Azji to w drodze do tego meczu przegrali tylko z Katarem (rewelacja rozgrywek), następnie wygrywając z Indiami, Turkmenistanem i Japonią.
Reasumując kompletnie nie rozumiem czemu mamy takie kursy na ten mecz, bo osobiście spodziewałem się kursu w okolicach 1.60 na Iran, bo to świadczyłoby o tym, że aż tak wyraźnym faworytem nie są. Australia ma warunki żeby się postawić drużynie Iranu, który w swoich szeregach ma dość niską średnią wzrostu (ok. 2m). Jeśli chodzi o aspekt fizyczny to o wiele lepiej wygląda tutaj Australia, której lider ma 212cm wzrostu. Według mnie możemy być świadkami niespodzianki, a już na pewno walki ze strony Australii.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Nie będę ukrywał, że siatkarze, którzy występują na tym turnieju są dla mnie po prostu zagadką oprócz Gholamiego, który akurat w LŚ występował.
w LŚ wystepował tyle ze Adel Gholami. w Asian Cupie gra Masoud Gholami. Kompletnie inna osoba.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Iran gra tutaj najzwyczajniej w świecie kadra B , pierwsza reprezentacja przygotowuję się do Pucharu Świata ( w ramach przygotowań przyjadą do Torunia na Memoriał Wagnera min) . Korea jest tutaj takim składem jak na LŚ , bez Myung-Geun Song, czyli jednego z dwóch głównie punktujących zawodników. Japonia podobnie jak w LŚ , jedyną zmianą jest pozycja libero , gdzie pojawił się doświadczony Daisuke Sakai . Co do Australii również wystawili najsilniejszy możliwy skład ....
 
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Oglądałem spotkanie z Koreą, Iran grali katastrofalnie, Korea flot dużo przyjęć na drugą stronę do tego mylili się w ataku dużo autów itp. Czekam na bardzo dobry mecz Edgara i mam nadzieję że dziś taki będzie. Australia może to spotkanie wygrać a kurs jest dużo, dużo przesadzony, dlatego również gram na kangurów.
Australia @ 3,4
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Poziom tej azjatyckiej szopki mega żałosny. Kangury tylko w drugim secie zagrały na poziomie, na jakim powinni grać... Iran cóż hoy dupa i kamieni kupa, sędziowie pomagają jak potrafią. Jedyne usprawiedliwienie jest takie, że Aus ma mega daleko wszędzie. Dalekie podróże, brak profesjonalnej ligi. To wszystko sprawia, że zawodnicy mogą być nieźle przytyrani po sezonie, zarówno klubowym jak i reprezentacyjnym. Współczuje wszystkim w tym sobie. Serie Australii jakie dostawali w dupe mega komiczne. Ogólnie ciapaki jak zwykle sporo farta i z całego serca odradzam granie na poważna kase tego pseudo turnieju.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Przecież buki też znały kadry zespołów i bez powodów nie wystawiły takich kursów, ligi irańskiej nie śledzę ale z tego co wiem jest na naprawdę niezłym poziomie, a Edgar nie gra tego co kiedyś, jeszcze 1-2lata temu Edgar=Schmitt można by było rzecz, teraz Edgar został daleko z tyłu. Wiem że po meczu ale chciałem to dodać.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Australia jest po prostu zmęczona, ciężka ta Liga Światowa była dla nich. Grali w najtrudniejszej grupie z Brazylia, Serbia, Włochami. A przypomnijmy że Australia była kopciuszkiem w tych rozgrywkach. W dodatku trener już przed tymi mistrzostwami mówił że będą starać się grać jak najlepiej, ale nie ukrywał że będą inne szanse na awans na Igrzyska. Oni tutaj nie muszą się zabijać o zwycięstwo. Wątpię aby wygra dla Australii w tych rozgrywkach było priorytetem. Iran wybitnie nie grał, ale w ataku całkiem nieźle się prezentował i w bloku. Wiadomo że zdarzały się komiczne błędy, ale to jest Iran B pamiętajmy. Co do Edgara ja się nie zgadzam, w lidze światowej grał dobrze. Ciągnął atak kangurów w meczach z najlepszymi, w dodatku solidna zagrywka. Na tych mistrzostwach gra piacha to prawda, ale zmęczenie, do tego słyszałem (możliwe że plotka) o jakimś konflikcie z trenerem.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Mistrzostwa Świata U18 kobiet:
Włochy (1.55) bah ✅
Włochy -9 (1.91) Marathon
✅
to samo co z Turczynkami z nimi zrobiły, analiza prosta jak budowa cepa a głupie buki wystawiają kurs po nazwie Brazylia ???? ✅
Mecz z Brazylią i kursy niezrozumiałe jak dla mnie. Tutaj za całą analizę wystarczy posłużyć się meczem obu drużyn z Turczynkami, mianowicie
Brazylia 0:3 (-23,-21,-22)
Włochy 3:0 (14,18,18)
Te wyniki nie mogą być przypadkiem, absolutnie. Widać, że na tle Włoszek Turczynki wyglądały jak amatorki, z kolei z Brazylią nie straciły nawet seta.
Nic więcej w ten analizie raczej pisać nie trzeba, ale i nic więcej raczej wydedukować się nie da. Początek turnieju dopiero, nie będę udawał, że coś mi mówią nazwiska grających zawodniczek bo o poważną siatkówkę się one nie ocierały nawet, jednak takie kursy na Włoszki po tym co obie drużyny robiły z Turczynkami są zupełnym nieporozumieniem i coś mi się wydaje, że buki wystawiły je sobie &quot;bo to przecież Brazylia&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
johny35 194

johny35

Użytkownik
Mistrzostwa Świata U19 - Argentyna 2015

Chile - Tajwan wynik: 3:2
Tajwan +1.5seta @1.61 2/10 ✅
Tajwan win @2.2 1/10 ⛔
bet365

Dzisiaj w Argentynie rozpoczynają się Mistrzostwa Świata u19 chłopaków w siatkówce. Pierwsze mecze o 14. Myślę że można lekko spróbować win Tajwanu z Chile. Nie rozumiem trochę takiego faworyzowania zespołu z Ameryki Południowej. Tajwan to 4 drużyna ostatniego Pucharu Azji, gdzie grali bardzo dobrze do fazy półfinałowej, do której doszli bez porażki pokonując między innymi Chińczyków. Później chyba zabrakło im sił i skończyło się na 4 miejscu po porażce w meczu o 3 miejsce w Chinami właśnie. Chile to 3 zespół Ameryki Południowej. Trzeba jednak dodać że w turnieju brało udział tylko 4 zespoły, oprócz Chile, Kolumbia oraz oczywiście Argentyna i Brazylia. Chile w pierwszej fazie przegrało wszystkie mecze, nawet ten z Kolumbią. Udało im się pokonać co prawda gospodarzy w meczu o 3 miejsce, ale po bardzo wyrównanym meczu. Myślę że słynący z szybkiej gry i dobrej organizacji w obronie azjaci są trochę niedoceniani przez bukmacherów.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Francja - Turcja (U19)
Drugi dzień Mistrzostw Świata w Argentynie. Sporo ciekawych spotkań, jednak to rzuciło mi się najbardziej w oczy.
Turcy to brązowi medaliści z kwietniowych Mistrzostw Europy, skład w zasadzie identyczny. Warto zwrócić uwagę na Abdullaha Cama, który potrafi wykręcić naprawdę fajne cyferki, jak choćby w meczu o brąz (a nawet kosmiczne Link)
Francuzi na ME byli fatalni, zajęli dopiero 5 miejsce w grupie wygrywając jedynie z amatorami z Danii. Fakt, że grupę mieli trudniejszą niż Turcy, ale jednak nie załapanie się nawet do pierwszej czwórki grupy to słaby wynik. Skład się nie zmienił.
Od kwietnia dużo czasu nie minęło. Nie bardzo więc rozumiem kursy i faworyzowanie Francuzów, którzy dostali się na te Mistrzostwa tylko dzięki rankingowi. Wczoraj Francja przegrała 2-3 z Argentyną, a Turcy 2-3 z USA, ale ciężko mi porównać poziom tych dwóch nieeuropejskich drużyn. Ja widzę value na Turków i tak też stawiam.
Moje propozycje:
Turcja wygra --- 2.62 @ Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ja tylko dodam, że Francja mało co nie ograła Argentyny i to 3-1. A ekipa Argentyny jest tu stawiana w roli jednego z faworytów. Amerykanie to zagadka, ale w fazie kadetów zazwyczaj nie grywają za dobrze, większość to zawodnicy z collegu, którym inne sprawy, niż profesjonalny sport, w głowie. Czego potwierdzeniem może być występ sprzed dwóch lat i 16 miejsce na 20. W rocznikach juniorskich już to zdecydowanie lepiej wygląda. Co do ME, Turasy jako gospodarz nie musieli przebrnąć przed kwalifikacje, w turnieju wzięli sobie dużo łatwiejszą grupę, a i tak za wiele nie ugrali, bo przypomnę, że po grupie były automatycznie 1/2 i od razu strefa medalowa.
Nie neguję typu, wskazuję tylko kilka faktów.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Serbia - Polska (U18)
Na szybko, mecz startuje o 01:00.

Polki są w miejscu w którym tak naprawdę nie powinno ich być. Odstają wyraźnie poziomem. Dostały srogie manto od Niemek, wczoraj przejechały się po nich Turczynki. Co najmniej podobny poziom do tych drużyn prezentują Serbki.

Obydwie drużyny mierzyły się już ze sobą w grupie i Serbki wygrały 3-0, może bez jakiegoś szczególnego lania, ale spokojnie kontrolowały mecz. Jak tylko im się będzie chciało to nasze dziewczyny dziś znów będą mogły się tylko przyglądać.

Moje propozycje:
Serbia -17.5 --- 1.86 @ Betsson, Betsafe (-17 w 1xbet, Marathon) ⛔ nie zależy im...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Belgia - USA (U19)
Po meczu Turków tylko upewniłem się w swoich przemyśleniach i podwoiłem stawkę.
Belgowie, podobnie jak Francuzi bilet do Argentyny dostali za ranking. Na Mistrzostwach Europy nawet nie zagrali, gdyż w kwalifikacjach wyeliminowała ich reprezentacja Niemiec. Niestety nie dotarłem do obecnego składu Belgów.
USA jak się okazuje to podobny poziom do Turków, czyli bardzo solidny.
Nie ma co się rozpisywać, ja widzę podobny scenariusz co w spotkaniu Turków z Francuzami, po prostu powinna być wyraźna różnica w poziomie.
Moje propozycje:
USA -8.5 --- 1.91 @ 1xbet ⛔
USA wygra 3-0 --- 2.75 @ Bet365
⛔

Rosja - Brazylia (U19)
Tutaj także sporo dał mi mecz Turków.
Brazylia straciła punkt z Niemcami. Z Niemcami, którzy przyjechali osłabieni, a ich najlepszy grajek (Auste) raczej nie jest w najlepszej dyspozycji. Brazylia to podobny poziom do Argentyny, w Mistrzostwach Ameryki Południowej mierzyli się z nimi dwa razy: w grupie Brazylijczycy wygrali 3-2 by w finale dostać lanie i przegrać 0-3.
Rosjanie to godni rywale. W ME 5 miejsce. Dobrze? Źle? Myślę, że wystarczająco. Gdyby nie system rozgrywek o którym wspominał korver (brak ćwierćfinałów), możliwe że zameldowaliby się w pierwszej czwórce. Francuzów w grupie ograli 3-0. Niestety nie miałem czasu na sprawdzenie i porównanie składu, ale myślę, że wszystko jest jak należy.
Wnioski nasuwają się same.
Moje propozycje:
Rosja +1.5 --- 1.90 @ Bet365 ⛔
Rosja wygra --- 3.00 @ Bet365
⛔
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Pojawiły się kursy na dzisiejsze mecze 1/8 MŚ kadetów w Argentynie, nie sądzicie, że kurs na Włochów 1.4 to mimo iż stosunkowo niewielki to jednak trochę za wysoki, w porównaniu np. z kursem 1.2 na Iran w meczu z Niemcami... Włosi przegrali jeden mecz, w tie-breaku z Chińczykami z kolei Francuzi wygrali tylko z ostatnimi w grupie Belgami, w kwietniu podczas meczu Włochy - Francja w ramach ME padł wynik 3:0. Patryk Niemiec, środkowy naszej reprezentacji we wczorajszym wywiadzie wymienił Włochów obok m.in. Iranu jako kandydatów do tytułu... Moim zdaniem zaproponowany dubel to bardzo duże prawdopodobieństwo wygranej, jakieś opinie?
Włochy - Francja 1 1.4 Wynik: 3:2
Iran - Niemcy 1 1.2
Wynik: 3:0
Ako: 1.68 bet365 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom