>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe rozgrywki 2016 [reprezentacje]

K 128

konju1

Użytkownik
Francja - Polska 1 @ 1,40 Betano Spodziewalem troche wyzszego kursu na Francje . Nieogladalem ich meczu z Chinami ponoc sie meczyli i wygrali 3;1 to co mozna o naszych z Kanada powiedziec? My oprocz 1 seta i tibreka gdzie kanadyjcycy newytrzymali nic niegralismy. edlug mnie 3 seta na 2:1 wygralismydzieki sedziom gdyby nie to to pewnie kanadycyjcy by wygrali i prowadzili 2:1 i 4 moze bedac na fali tez by wygrali.Mysle ze Francuzi poradza sobie z naszymi asami i o awans moze byc ciezko wtym turnieju.
Wedlug Ciebie jak przegrają z Francją to już może być ciężko o awans? Przecież tu połowa zespołów wychodzi na IO.
 
M 52

mentos

Użytkownik
Francja - Polska 1 @ 1,40 Betano Spodziewalem troche wyzszego kursu na Francje . Nieogladalem ich meczu z Chinami ponoc sie meczyli i wygrali 3;1 to co mozna o naszych z Kanada powiedziec? My oprocz 1 seta i tibreka gdzie kanadyjcycy newytrzymali nic niegralismy. edlug mnie 3 seta na 2:1 wygralismydzieki sedziom gdyby nie to to pewnie kanadycyjcy by wygrali i prowadzili 2:1 i 4 moze bedac na fali tez by wygrali.Mysle ze Francuzi poradza sobie z naszymi asami i o awans moze byc ciezko wtym turnieju.


Dzieki sędziom ??? Człowieku co ty za bzdury wygadujesz. Popełnili błąd zmiany Kanadyjczycy i to się odbiło na reorganizacji która Polacy wykorzystali. Nie znasz się nie oglądałeś to milcz.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dzieki sędziom ??? Człowieku co ty za bzdury wygadujesz. Popełnili błąd zmiany Kanadyjczycy i to się odbiło na reorganizacji która Polacy wykorzystali. Nie znasz się nie oglądałeś to milcz.
Czlowieku chyba ty nieogldales. Tam o chelenge chodzilo mieli 3 pkt przwagi poczym tym zamieszaniu stracili to
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
trcdd ma rację jeden punkt stracili bo sędziowie nie pozwolili im zmienić rozgrywającego a później nie pozwolili im dać challenge. Dwa punkty i psychika im padła.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Francja grała kaszane z bądź co bądź gorszymi od Kanady chinami. Tam mogly być 2 przegrane sety niewiele brakowało. Dla mnie kurs na Polskę to ogromne value trzeba być chyba szalencem żeby grać Francję po takim kursie.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Wenezuela - Australia
Wenezuela 4.60
Wenezuela (1,5-0) 3.20
Totolotek
Godzina: 5:55

W pierwszej kolejce Australia zagrala bardzo slabo z Iranem i przegrala gladko 0:3 w zadnym secie nie wychodzac z 20 pkt. Natomiast Wenezuela walczyla jak rowny z rownym z wyzej renomowana druzyna gospodarzy Japonii przegrywaja 3:1. Jak dla mnie za duza roznica w kursach, mysle ze smialo mozna pograc cos w strone Wenezueli.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
trcdd ma rację jeden punkt stracili bo sędziowie nie pozwolili im zmienić rozgrywającego a później nie pozwolili im dać challenge. Dwa punkty i psychika im padła.
Regulamin jest jasny i równy dla wszystkich na tych zawodach.
Dedykowana osoba z każdej drużyny ma ograniczony czas by &quot;kliknąć&quot; challenge na ipodzie.

Machanie trenera czy zawodników nic tu nie zmienia.
Nie zdążyli , nie kliknęli to o co pretensje do sędziów, że działają zgodnie z regulaminem?

Zasady, czy się podobają czy nie, są równe.
 
wkmch 49

wkmch

Użytkownik
Siatkówka Kwalifikacje Olimpijskie:

Japonia - Chiny over 3.5 seta @ 1.425

Pinnacle


Podobnie jak w meczu Francuzów z Polakami, mało prawdopodobne aby mecz rozstrzygną się w 3 setach, tutaj będzie duża walka. Chiny w swoim pierwszym meczu urwały seta Francji, natomiast Japonia straciła seta z Wenezuelą.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Polska (-2,5) vs Japonia 2 2,00@

Polacy to typ druzyny ktory prowadzi wyrownane boje i ze slabeuszami i z mocarzami. Spodziewam sie kompletu zwyciestw naszej reprezentacji, ale mimo wszystko wątpie w gladkie 3-0. Japonia gra u siebie.

Francja vs Iran 2 3,50@
Tu tez zdecydowanie kurs przesadzony, Francja bardzo przecietna w pierwszym meczu z Chinami, z nami po 2 naszych slabych setach wogole przestala istnieć. Iran z nowym trenerem wygląda naprawdę solidnie. Francja faworytem ale to wg mnie Valuebet
 
adam540 67

adam540

Użytkownik
Australia - Kanada
Oglądając pierwszy mecz w turnieju Kanadyjczyków z naszymi siatkarzami można było być pod wrażeniem gry Kanadyjczyków szczególnie dwóch wyróżniających się siatkarzy których w przyszłym sezonie ujrzymy na parkietach Plusligi w zespole z Rzeszowa. Przyjmujący Perrin i atakujący Schmitt wyraźnie ciągnęli tą drużynę warto jednak zauważyć że ta drużyna gra falami czy to z naszymi siatkarzami czy to z reprezentacją Iranu gdzie prowadząc 2:0 przegrali ostatecznie to spotkanie z Reprezentacją Polski potrafili zmiażdżyć nas w jednym z setów by następnego gładko przegrać dwa pięciosetowe pojedynki mogą również negatywnie wpłynąć na formę siatkarzy Kanady.
Australię oglądałem tylko z reprezentacją Wenezueli gdzie pierwszego seta przegrali z trzeba sobie powiedzieć bardzo słabą ekipą. W kolejnych partiach wyglądało to już dużo lepiej atakujący Edgar atakował nad blokiem a cała drużyna całkiem dobrze serwowała wymuszając na Wenezueli dużo błędów. Z Iranem natomiast gładko przegrali jednak trzeba uznać że Iran ma naprawdę duży potencjał szczególnie pod wodzą Raula Lozano.
Moim zdanie kurs na jednego seta Australii całkiem spory szczególnie przy tak falującej Kanadzie gdzie liderzy mogą być już trochę zmęczeni po dwóch naprawdę długich meczach.
Australia +2.5seta @1.57 Bet365 ✅✅✅
 
K 128

konju1

Użytkownik
Australia - Kanada
Oglądając pierwszy mecz w turnieju Kanadyjczyków z naszymi siatkarzami można było być pod wrażeniem gry Kanadyjczyków szczególnie dwóch wyróżniających się siatkarzy których w przyszłym sezonie ujrzymy na parkietach Plusligi w zespole z Rzeszowa. Przyjmujący Perrin i atakujący Schmitt wyraźnie ciągnęli tą drużynę warto jednak zauważyć że ta drużyna gra falami czy to z naszymi siatkarzami czy to z reprezentacją Iranu gdzie prowadząc 2:0 przegrali ostatecznie to spotkanie z Reprezentacją Polski potrafili zmiażdżyć nas w jednym z setów by następnego gładko przegrać dwa pięciosetowe pojedynki mogą również negatywnie wpłynąć na formę siatkarzy Kanady.
Australię oglądałem tylko z reprezentacją Kolumbii gdzie pierwszego seta przegrali z trzeba sobie powiedzieć bardzo słabą ekipą. W kolejnych partiach wyglądało to już dużo lepiej atakujący Edgar atakował nad blokiem a cała drużyna całkiem dobrze serwowała wymuszając na Kolumbii dużo błędów. Z Iranem natomiast gładko przegrali jednak trzeba uznać że Iran ma naprawdę duży potencjał szczególnie pod wodzą Raula Lozano.
Moim zdanie kurs na jednego seta Australii całkiem spory szczególnie przy tak falującej Kanadzie gdzie liderzy mogą być już trochę zmęczeni po dwóch naprawdę długich meczach.
Australia +2.5seta @1.57 Bet365
Ja tam ich akurat ne widziałem w starciu z Kolumbią.
Iran ma wg ciebie duży potencjał, a było blisko by Kanada ich ograła za 3 pkt. Moim zdaniem, jak Kanada zagra bez większych przestojów to ogra Australię jednak w 3 setach.
Aha i stosuj przecinki, bo zdanie na 5 linijek to przesada.
 
adam540 67

adam540

Użytkownik
Ja tam ich akurat ne widziałem w starciu z Kolumbią.
Iran ma wg ciebie duży potencjał, a było blisko by Kanada ich ograła za 3 pkt. Moim zdaniem, jak Kanada zagra bez większych przestojów to ogra Australię jednak w 3 setach.
Aha i stosuj przecinki, bo zdanie na 5 linijek to przesada.
Skoro ich nie widziałeś to nie wiem czemu to piszesz i zwróć uwagę na swoje błędy bo ich tutaj nie brakuje i nie wiem co rozumiesz przez słowo blisko bo trzeciego i czwartego seta przegrali wyraźnie.
Do usunięcia
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Chciałbym nieśmiało zauważyć, że ta Wasza Kolumbia, to de facto Wenezuela ????
Ja gram tripla: Kanada 1,21 + Chiny -1,5 1,18 + Iran +2,5 1,43 AKO 2,04 Unibet
Kanada jest o klasę lepsza od swoich rywali. Zagrali dwa na prawdę dobre spotkania, przegrywając w obu po TB z dużo wyżej notowanymi przeciwnikami. Australia lanie od mocnego Iranu i wygrana z przesłabą Wenezuelą, z którą na dodatek stracili seta. Klonowe liście to wezmą bez problemu, nie wiem czy 3-0, ale wygrają.
Chińczyków widziałem w meczu z Francuzami i przecierałem oczy ze zdumienia. Momentami grali z Żabkami jak równy z równym, świetnie spisywał się sypacz, który często gubił blok, dobrze w bloku i w ataku. Zresztą Japończyków zmiażdżyli 3-0 i to też o czymś świadczy. Najpewniej będzie 3-0 w tym meczu, bo Wenezuela to zdecydowany outsider, ale ja wolę bezpieczniejszą opcję.
Ostatni typ to minimum set Irańczyków w meczu z Francuzami. Żabki nie są w optymalnej formie, to pewne. Iran po zwycięstwie nad Australią, wyciągnął przegrany mecz z Kanadą. Do tego już tutaj na miejscu w Japonii wygrali z naszymi w sparingu 3-1. Myślę, że seta spokojnie są w stanie ugrać, skoro nawet Chińczyków się to udało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adam540 67

adam540

Użytkownik
Chiny - Wenezuela​

Oglądając Wenezuela z Australią niestety dopiero po pierwszej partii zastanawiałem się co tutaj robi ta drużyna i jak fatalne są decyzje światowej federacji skoro mistrzowie świata i europy musieli przyjechać do Japonii i bić się o bilet na igrzyska z pół amatorami. Fatalne przyjęcie i masa błędów w ataku przyczyniły się do tej masakry którą urządzili im Australijczycy masakrując ich w jednym secie do 10 punktów. Wenezuela potrafiła jednak urwać im seta a także urwać seta Japonii gdzie później też delikatnie mówiąc po wygranym secie nie było kolorowo.
Chińczycy spisują się w Tokio naprawdę dobrze potrafili narobić kłopotów faworyzowanej w całym turnieju Francji gdzie mogli ich pozbawić 3 punktów choć pierwszego seta bardzo gładko przegrali. Drugi mecz w turnieju był z Japonią gdzie wydawało się ze faworytem tego spotkania są Japończycy wynik 3:0 dla Chin pokazuje że w tej reprezentacji istnieje potencjał na awans.
Biorąc pod uwagę że klasę niżej jest poziom Wenezueli można tutaj spodziewać się wygranej Azjatów bez straty seta a także dość wysoką w małych punktach spodziewam się przestoju w jednym z setów i wypełnienia handicapu punktowego.
Chiny -13.5pkt @1.80 Bet365✅✅✅
Iran - Francja
Ostatnie już spotkanie które pozwolę sobie opisać. Ciężko tutaj wskazać faworyta moim zdaniem. Francja męki z Chinami oraz spotkanie z nami gdzie 2,5 seta grali naprawdę świetnie jednak zbytnie rozluźnienie skończyło się porażką. Faworyt tego turnieju to dalej jednak reprezentacja Francji.
Iran gładko wygrał z reprezentacją Australi w drugim meczu odwrócił losy przegrywając 2:0 już wygrał po pięciu setach. Osoba naszego byłego selekcjonera Raula Lozano na pewno zrobi swoje i spodziewam się bardzo wyrównanego meczu choć jak wiadomo Iran najlepiej spisuje się u siebie w domu.
Myślę ze to spotkanie może się skończyć nawet w pięciu setach i powinno być bardzo zacięte więc over punktowy który w przypadku czterech setów powinien się udać tutaj zaproponuje.
Over 179.5pkt @1.84 Unibet⛔⛔⛔
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Polska - Japonia

Japonia (+2,5 seta) @ 2 bet365

Polska reprezentacja jest oczywiście faworytem tego meczu, ale jak wiemy zdarza nam się tracić sety z rywalami teoretycznie słabszymi. Między innymi właśnie przez stracone sety ze słabeuszami na Pucharze Świata nie uzyskaliśmy kwalifikacji na Igrzyska i musimy o nie walczyć teraz. Japonia to niewygodny rywal dla drużyn europejskich. Azjaci grają trochę inną siatkówkę, która czasami sprawia wiele problemów rywalom. Dodatkowo grają u siebie, a wiemy jak kibice w Azji potrafią dopingować swoich. Patrząc na ostatnie mecze Polaków z Japonią widzimy, że były to ciężkie przeprawy dla Biało-czerwonych, a w ostatnich 6-ciu potyczkach Japończycy zawsze wygrywali przynajmniej seta. Polska reprezentacja nie jest jeszcze w optymalnej formie, która, miejmy nadzieję, przejdzie na Igrzyska Olimpijskie. Powinniśmy wygrać ten mecz, ale któryś z setów, według mnie, padnie łupem Japonii.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Siatkówka Turniej Masters na Fortunie Kobiety Chiny - Brazylia 18:45 Na Chiny 1.21 na Brazylia 4.20 patrzac na h2h to chyba faworyt brazylia wie ktos cos o tym?

na bet 365 6.00 zl na brazylie a brazylia +2.5 seta 1.80
No właśnie h2h...po co na to patrzycie, a nie na aktualne składy? Brazylia by wystawiła młodziczki, kurs 20 to też byście grali bo h2h mają lepsze? Czy tak ciężko sprawdzić na oficjalnej stronie aktualne składy?

Zawczasu uprzedzam, żebyś nie &quot;zgłupiał&quot; w sobotę jak zobaczysz dwa mecze Polek w jeden dzień, bo pewnie pomyślisz, że to jakaś pomyłka. A to osobne składy na WGP i LE.
 
Do góry Bottom