>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe rozgrywki 2016 [reprezentacje]

marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Polska - Japonia Japonia +2,5 seta @2,1 bet.
Nie chce mi się wierzyć, że nasi nie sprezentują Japończykom przynajmniej 1 seta. Samuraje grają o wszystko, a Polacy jak grają każdy widział.
Proponuję za 2j na podwojenie.
PS.
obawiam się że będzie 5 setów i niekoniecznie Polska to wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Polska-Chiny , 8:40 1.06.2016

Chiny +2.5 seta 1.65 Betsson ✅✅✅

Czwarty mecz z siedmiu w kwalifikacjach, wyniki Polski to zwycięstwo z Kanadą 3:2, z Francją 3:2 oraz dzisiejsze z Japonią 3:0, Chiny natomiast przegrały z Francją 1:3, a potem ograły po 3:0 Japonię i Wenezuelę. Bukmacherzy umiejętnie wystawili kursy bo choć potencjał Polaków jest większy to jednak nie na tyle, żeby teraz raczej zlać Chiny 3:0, Chiny które urwały seta Francji, więc czemu miałby nam nie? Chiny które tak jak i my wygrały z Japonią 3:0, a to nasze zwycięstwo mimo, że w trzech setach wcale nie było, aż tak łatwe szybkie i przyjemne, co świadczy o tym, że pierwszy set wygraliśmy do 22, a trzeci do 23. Całe szczęście obyło się chociaż bez przewag, ale oprócz Wenezueli, to Japonia jest tutaj drugą najgorsza drużyna, i skoro Chiny również z nimi wygrały 3:0 to jakiś potencjał mają na tego jednego seta, tym bardziej, że gra Polaków bardzo daleka jest od optymalnej, a tym bardziej, że nie liczą się punkty w pierwszej kolejności tylko zwycięstwa, nawet wygrana 3:2 daje tyle samo plusów bo zwycięstwo zapisze się nam, niemniej jednak jestem pewny, że do zero jutro nie wygramy, bet dnia! Pozdrawiam!

Edith: Lekko, już po pierwszym secie siadło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Trochę nie na temat:, ale czy jest ktoś ogarnięty w Twitterze, po prostu chcę prosić o pomoc w znalezieniu jednego wyniku z Maroko ligi siatkówki, bo Bet365 stracił połączenie, pomoże ktoś? Ewentualnie priv
 
R 813

robssson

Użytkownik
Kanada - Francja

Mecz o nie byle co. Jeżeli Kanada chce pozostać w walce o awans, musi wygrać to spotkanie. Zadanie to nie będzie łatwe, bo grają z Francuzami.
Najpierw o Francji. 11-5 w setach, z czego 3 stracone z Polską. Dwa pozostałe stracone z Australią i z Chinami. Potrafią grać, ale potrafią również się zdekoncentrować na seta-dwa i go stracić o czym świadczy np przegrany set z Australią do 16.

Kanada przegrała tu dwa spotkania, oba po 2-3. Walczą i się starają. Mają na tyle umiejętności aby dziś &quot;ugryźć&quot; Francuzów.

Typ: +2,5 seta Kanada, @1.66 sts
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Krzysiu, daj znac jesli znasz wynik meczu z maroko. tez nie moge znalezc wyniku
Dostałem odpowiedź na czacie Bet.365 za drugim podejściem:
W danym spotkaniu mecz jest przerwany. W trakcie 3 setu wystąpiły problemy z tłumem co miało przebieg na mecz. Tym samym nie został rozegrany 3 set w całości.
W trakcie gry kiedy trwał 3 set wystąpiły problemy z tłumem kibiców w miejscu rozgrywania spotkania i gra została przerwana.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Igrzyska Olimpijskie - Kwalifikacje
Spotkanie: Australia - Japonia
Typ: 1
Kurs: 1,88
Godz: 12:20
Bukmacher: Betsson
Analiza:

To co najważniejsze w tym turnieju już za nami czyli awans Polski na Igrzyska Olimpijskie w Rio już mamy zapewnione po zwycięstwie nad Wenezuelą.Dla Australii i dla Japonii jest to ostatnia szansa na marzenia o Rio, jeśli jedni bądź drudzy chcą mieć jeszcze minimalne szanse na awans muszą wygrać dzisiejszy mecz. W tym meczu moim zdaniem faworytem jest Australia zaś faworytem bukmacherów jest Japonia (jeszcze wczoraj kurs na Australię był 2,20, dziś już spore spadki).
Do tej pory Australia rozegrała 4 spotkania - 0:3 z Iranem, 3:1 z Wenezuelą, 2:3 z Kanadą i 1:3 z Francją (rekordowy 4 set przegrany 42:44). Z bilansem 1-3 zajmują 6 miejsce.
Japonia do tej pory również rozegrała 4 spotkania - 3:1 z Wenezuelą, 0:3 z Chinami, 0:3 z Polską i 1:3 z Iranem. Z bilansem 1-3 Japonia zajmuje 7 miejsce.
Przypominam, że awansują pierwsze 3 zespoły + najlepsza z Azji (jeśli drużyna z Azji zajmie miejsce w pierwszej 3 to awansuje 4 zespół).
Polska pewny awans, Francja i Iran z bilansem 4:1 również pewni awansu ponieważ zostało im spotkanie ze słabiutką Wenezuelą. W tym momencie zostaje nam 4 - ostatnie miejsce premiowane awansem, zaś kandydatów jest sporo bo Chiny mają bilans 2:3, Kanada ma bilans 2:3 i zwycięzca meczu dzisiejszego będzie miał bilans 2:3 a więc 3 zespoły walczą o awans.
Moim zdaniem to Australia lepiej spisuje się w tym turnieju, ma więcej meczy bardziej zaciętych. Paul Carroll rozegrał kapitalny mecz z Francją zdobywając 34 punkty. Z Kanadą Thomas Edgar rozegrał świetny mecz zdobywając 33 punkty - mają 2 bardzo dobre punkty właśnie Edgar i Carroll jeśli 1 ma słabsze momenty wchodzi drugi i go zastępuje godnie.
Jedyna przewaga jaką ma Japonia to własny parkiet ale moim zdaniem jest to za mało. Mój typ to zwycięstwo Australii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
profeta 79

profeta

Użytkownik
ja gram lekko na Polske, spadki kursow wynikaja glownie z faktu ze Polska ma juz zapewniony awans. Natomiast nie jest nigdzie napisane ze odpuszczamy mecz z Persami. Poza tym Iran ma jeszcze mecz z Wenezuela wiec ich awans na IO jest przesądzony. Jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko dotychczasowe mecze Polacy sa duzymi faworytami. Kontuzja Ghafoura utrudnia rotacje w zespole Lozano. Argentyńczyk caly czas rotuje przyjmującmi szukając optymlnego ustawienia. Z graniem na Polske można wstrzymać się do momentu podania składów. W studiu przedmeczowym wątpliwości powinny być rozwiane, także do tego czasu można rozbić skarbonkę i przyszykować ładny grosz na biało czerwonych.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Polska-Iran

Polska DW 3:1 4.40@ Unibet ⛔

Przedostatnie mecze, 3 miejsca są już praktyczne pewne, awans mają Polska, Francja i Iran, o 4 miejsce, ostatnie dające prawo gry na IO walczy jeszcze trzy zespoły. Polska gra z Iranem, Polska 5 zwycięstw 0 porażek, Iran 4 zwycięstwa i 1 porażka-z Francją 0-3. My z Francją wygraliśmy ale nie przewiduję tu meczu do jednej bramki. Myślałem też o handi na Polaków ale raczej wątpię, że Iran nie wygra seta, więc najbardziej prawdopodobnym wynikiem na prawdę wydaję mi się tutaj 3:1 dla naszych orłów! Ostatnie trzy mecze Polaków z Iranem? 3 na 3 wygrane Polaków, jedna wygrana 3:2, a dwie pozostałe właśnie po 3:1 i to kolejny argument za tym typem, brać i grać. Pozdrawiam!
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Chiny-Kanada

Chiny WYGRA pierwszy set i CAŁY mecz 5.0 Bet365

Ostatnia kolejka walki o Igrzyska, dziś będzie wiadomo który zespół dołączy do Polski , Francji i Iranu które z ostatniego już turnieju kwalifikacyjnego zapewniły sobie awans, liczyłem na wygraną Chin wczoraj z Australia i w ostatniej kolejce byłby bezpośredni mecz o awans, jednak Chiny przegrały, sytuacja się troszkę zagmatwała ale wciąż mają szanse na awans, gdy wygrają za 3 pkt a Australia przegra z Polsk , wtedy awansują, bo w małej tabelce każdy będzie miał po 3 zwycięstwa, a Chiny będą mieć 11 punktów przy 10 Kanady i Australii, więc spokojnie mogą awansować, wydaję się, że wszystko ciągle leży w ich rękach, bo wygrają i potem zasiadają na trybunach i w meczu który zacznie się po nich trzymają kciuki za jakąkolwiek wygraną Polaków. Myślałem, że Kanada będzie nieznacznym faworytem, ale dawać na nią 1.25?! Chiny przegrał i z Polakami i Iranem tylko 2:3, a wystarczyłby jeden z tych tie-breaków wygrany i by mieli 3 zwycięstwa już.. Z Francją 1:3, Kanada też dokładnie uległa i Polsce i Iranowi po 2:3 ale Francji 0:3, tutaj ą szanse typowe 50/50. Nie rozumiem kursu 3.75 na Chińczyków, no bez jaj... Chiny też były stawiane w roli aż tak widocznego faworyta w meczu z Australia a przegrały nie zdobywając nawet punktu, tutaj jest taki sam mecz, szanse 50/50 a jednak kursy diametralnie inne. Typuję zwycięstwo Chin w 1 secie oraz całym meczu bo wydaję mi się, że dużo będzie zależeć od 1 seta i kto go wygra pociągnie w swoją stronę zwycięstwo, a przypominam, że Chiny aby minąć Kanadę muszą wygrać za 3 punkty więc im tym bardziej będzie zależeć na tej pierwszej partii bo jeżeli ją przegrają to staną już pod ścianą i tylko trzy kolejne wygrane sety będą wchodzić w grę, mega vaule!! Korzystać!! Pozdrawiam!
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
PILNIE POSZUKUJĘ oficjalne potwierdzenia dotycząca tego meczu: AS Sale v DH El Jadida. Jest to spotkanie z pierwszej ligi marokańskiej. Pisałem o tym kilka dni temu, bet365 kręci. Proszę Was o pomoc i oficjalne informacje dotyczące tego meczu, ponieważ w trzecim secie przy stanie bodajże 25-25 zakończyli mecz co jest niedopuszczalne, a gra nie toczy się o 2zł, z góry dzięki za pomoc
 
jozzy22 585,5K

jozzy22

Użytkownik
PILNIE POSZUKUJĘ oficjalne potwierdzenia dotycząca tego meczu: AS Sale v DH El Jadida. Jest to spotkanie z pierwszej ligi marokańskiej. Pisałem o tym kilka dni temu, bet365 kręci. Proszę Was o pomoc i oficjalne informacje dotyczące tego meczu, ponieważ w trzecim secie przy stanie bodajże 25-25 zakończyli mecz co jest niedopuszczalne, a gra nie toczy się o 2zł, z góry dzięki za pomoc
mecz nie został dokończony
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
nie mogę zacytować, bo forum się rozjechało

jozzy22: jak to możliwe?, okej dzięki za informacje, ale mecz może zostać niedokończony na podwórku, no ale nawet w tak egzotycznych ligach powinny być jakieś przepisy, itp. Skąd masz to źródło informacji?
 
B 19

bobek_

Użytkownik
Siatkówka Pan American Cup Women : ✅
Data wydarzenia : 5.07.16 godzina 0:00
USA Kobiety vs Kuba Kobiety
Typ : Kuba +2,5 Seta
Kurs : 1,61
Bukmacher: Bet365

Analiza :
Zdolnosci USA na tym turnieju sa przewartoścowane .prawie wszystkie siatkarki reprezentacji Kuby są zawodniczkami lokalnego klubu La Habana natomiast w zespole Amerykańskim jest 12 zawodniczek z zupelnie roznych klubow a jednoczesnie są to studentki lub absolwentki tego roku także występuje tam reprezentacja akademicka USA atutem studentek jest niewątpliwie dobra kontrola nad piłką.Kubańskiej reprezentacji męskiej zawsze ciezko sie gra z druzynami ktore maja swietna kontrole nad pilka miejmy nadzieje ze dziewczęta będą miały z tym mniejszy problem.Uważam że Kuba na pewno ugra tutaj seta.Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom