>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe rozgrywki stanowe 2011

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Obejrzałem mecz Gremio-Sao Jose i wreszcie się ucieszyłem z wyniku, bo naprawdę lubię Gremio i również zarobiłem dzięki nim. Jednak trochę ich forma jeszcze odbiega od ideału. Widać, że jeszcze szwankuje gra na jeden kontakt, bo było sporo nie dokładności. Jednak już zauważyłem, że było sporo gry i to udanej na ścianę. To typowe dla Gremio, że zawodnik z środka pola podaje do napastnika, a ten mając rywala na plecach mu odgrywa i tak właśnie padła pierwsza bramka dla Gremio. Andre Lima dostał piłkę od Denera lub Linsa, nie mogę ich rozróżnić bo obaj czarnoskórzy i grali na jednej stronie ale mniejsza o to. Dostał piłkę i właściwie zatrzymał ją Jonasowi, który pięknym strzałem po długim rogu dał wyrównanie. Co do Jonasa to te jego 2 bramki, które dały zwycięstwo trochę przyćmiły jego słaby występ. Wiele strat i nieudanych zagrań po których prosiło się o zmianę dla niego. Jednak Renato pozostawił go na boisku i ten odpłacił się błyskiem swego geniuszu. Parę fajnych wejść zaliczył Gabriel ale to jeszcze nie jest to co pod koniec ligi. Natomiast Victor wrócił i tego można żałować... Katastrofalny błąd przy golu. Niepotrzebnie wyszedł do piłki, którą co prawda przeciął i odbił przed pole karne ale tam jeden z graczy Sao Jose od razu lobował i strzelił efektownego gola. Tak więc jest sporo mankamentów w grze Gremio ale jak było trzeba to pokazali na co ich stać.

Wczoraj wpadłem na pomysł co do rozgrywek Campeonato Carioca. Otóż wyniki z pierwszej kolejki oraz sposób gry wszystkich z wielkiej czwórki uświadomił mi sposób grania, który może się okazać bardzo dobry. Otóż kursy na over to około 1,50, natomiast under to kursy w granicach 2,20-2,40. I dlatego postanowiłem pograć płaską stawką dzisiaj na dwa undery. Konkretnie na mecze America RJ-Flamengo i Fluminense-Olaria. Dlaczego wybrałem taki sposób? Otóż rywale w Carioca są dużo słabsi aniżeli w Paulistao dla tych wielkich. I dlatego sposób ich gry jest inny. Grają jak najmniejszym nakładem sił i robią wszystko by wygrać i się nie zmęczyć. Fluminense ledwo co ograło Bangu po golu Freda ale styl był daleki od ideału. Flamengo też nie zagrało wielkiego meczu z Volta Redonda, a dzisiaj będą mieli za rywala Americę RJ czyli małe derby nas czekają. Na pewno nie ma co się spodziewać hurra ataku ze strony Americi ale taką grę, która zapewni im remis. Tak więc tutaj widzę największe szanse. Natomiast Fluminense z tego co czytałem zagra jeszcze bardziej osłabione jak z Bangu. Do braku Conci i Emersona dochodzi Souza, który dostał czerwoną kartkę oraz Mariano, który doznał jakiejś kontuzji, a on często napędza akcję swojego zespołu po prawej stronie. Jak widać więc szanse spore, a kursy takie, że aż grzech nie spróbować i dlatego zdecydowałem się na takie o to dwa single.
America RJ-Flamengo Under 2,5 @ 2,30⛔1:3
Fluminense-Olaria Under 2,5 @ 2,40⛔6:2
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Po zagraniu tych dwóch underów na mecze Flamengo i Fluminense postanowiłem dołożyć typ na kolejny under. Internacional Porto Alegre podejmuje u siebie. Po raz kolejny nie zobaczymy w składzie Colorados podstawowych graczy, a co za tym idzie jakość gry na pewno będzie niska podobnie jak w starciach z Cruzeiro i Porto Alegre. W tych meczach Inter zdobył 3 punkty po szczęśliwym golu z Porto Alegre, a z Cruzeiro przegrali w takim samym stosunku. Dzisiaj Inter znowu u siebie na Beira Rio czyli goście przyjadą się bronić, bo innej opcji nie będzie. Z kolei Santa Cruz również ma 3 punkty po zwycięstwie wyjazdowym z Sao Luiz 2:0, a w pierwszej kolejce przegrali 0:1 z Caxias do Sul. Tak więc obie ekipy póki co dwa wyniki underowe, a dzisiaj cienkie rezerwy Interu, zagrają z defensywnie nastawionym zespołem Santa Cruz, który pewnie zagra podobnie jak wczoraj Sao Jose, które przez 75 minut dzielnie się broniło. Kurs na under 2,5 jest świetny i grzech z niego nie skorzystać nawet za mniejszą stawkę.
INTER: Muriel; Daniel, Rodrio Moledo, Ronaldo Alves e Massari; Juliano, Augusto, Ricardo Goulart, Wagner Libano e Marquinhos; Guto.

SANTA CRUZ:
Rodrigo; Valdemar, Rodrigo Rizzo e Luis Henrique; Régis, Xipote, Alejandro, Maicon Gaúcho e Cristiano; Cecéu e Paulinho Pedalada

Mój typ:
Under 2,5 @ 2,30 Bwin✅1:0

Oto gole z meczu Gremio-Sao Jose:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No Inter zagrał wczoraj cienkie zawody i wygrał zaledwie 1:0 ale większość drugiej połowy musieli grać w 10 po faulu na zawodniku Santa Cruz, który wychodził sam na sam. Z kolei Flamengo mnie zadziwiło i wygrało 3:1 na wyjeździe z Americą tym samym psując mi fajnego undera. A dzisiaj z kolei proponuje jeszcze dwa undery z Rio. Botafogo oraz Vasco również nie zachwycili w pierwszej kolejce ale Fogao w końcówce dwukrotnie pokonali bramkarza Duque i wygrali 2:1, a Vasco przegrało w kompromitującym ich stylu 0:1 z Resende. Dzisiaj uważam, że również warto zagrać na ich undery, gdyż może być jak ostatnio czyli zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił. Kursy naprawdę warte spróbowania i gdy zagramy dwa undery płaską stawką to wystarczy nam wejście jednego byśmy byli na plusie. Opcja na pewno warta spróbowania nawet za małe pieniądze.
Nova Iguacu - Vasco da Gama Under 2,5 @ 2,10 Bwin⛔3:2
Cabofriense - Botafogo RJ @ 2,20 Bwin⛔0:5
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Ja wrócę jeszcze do piątkowego meczu w Porto Alegre. Zgadzam się, że nie jest to jeszcze najlepsza forma Gremio, ale trzeba przyznać, że jak chcą to potrafią. Ten mecz pokazał różnicę pomiędzy faworytami w rozgrywkach stanowych, którzy potrzebują zwycięstwa a faworytami, którzy grają tylko kolejny mecz z amatorami. Pierwsze dwa mecze Gremio i pierwsza kolejka Campeonato Carioca pokazały, że tym zespołom wynik meczu jest obojętny. Grają jak najmniejszym nakładem sił i prawie nic nie robią, żeby wygrać mecz. Nawet po stracie gola (Botafogo, Vasco, Gremio) nikomu nie chciało się porządnie ruszyć do przodu. Może uda się wbić jakiegoś gola, ale jeśli nie, to też się nic nie stanie... Gremio potrzebowało pokazać, że coś potrafią przed CL i po dwóch wtopach wreszcie wygrać. Od razu zmieniło to ich podejście do spotkania z Sao Jose. Od początku próbowali coś strzelić, ale zawodziła skuteczność (Lima trafia w poprzeczkę na pustą bramkę?). Po głupiej stracie bramki w drugiej połowie, siedzieli w polu karnym rywala do czasu, kiedy nie wbili dwóch bramek. Różnica w grze Gremio w tych trzech spotkaniach była ogromna, dlatego będę się starał omijać &quot;faworytów&quot; w pozostałych rozgrywkach stanowych w meczach, w których faworyci nie mają większej motywacji do zwycięstwa. Stąd też odpuszczam dzisiejsze mecze Fluminense, Botafogo, Vasco i Gremio.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No jak na złość w tej kolejce rozstrzelali się wszyscy w Campeonato Carioca. Miałem 4 undery na mecze drużyn z wielkiej czwórki ale w każdym był over. Co ciekawe póki co Flu, Fla i Botafogo mają komplet 6 punktów, a Vasco z kolei ma punktów 0 po porażkach z Resende u siebie i na wyjeździe z Nova Iguacu. Jak więc widać forma nie dopisuje póki co drużynie z Sao Januario ale zapewne już za chwilę zaczną zdobywać punkty więc można pomyśleć o graniu na ich przełamanie. Znowu kursy na undery wysokie ale ja nie mam zamiaru znowu tego grać bo to istna loteria, chociaż zapewne teraz będzie spokojniej niż podczas weekendu. Już widzę Bwin wystawił kursy na kolejkę w środku tygodnia:

Kusząco wygląda kurs na Vasco. W końcu nie co dzień otrzymujemy taki kurs na spotkanie drużyny z Serie A z drużyną z niższych lig. Jednak w obecnej formie Vasco to trzeba się mocno nad tym zastanowić. Również ciekawie wygląda tripel: Flamengo, Fluminense i Botafogo. Ako wychodzi koło 2,20 więc jak ktoś ma ochotę to może sobie złączyć taki oto kupon. Tylko kiedyś te drużyny będą musiały stracić punkty i teraz pytanie czy to nastąpi w tej kolejce. Tym razem na Engenhao &quot;tylko&quot; dwa spotkania za sprawą Botafogo i Fluminense.
A co słychać w innych stanach. W Goianii w poprzednim tygodniu rozegrano dwie kolejki. W środku tygodnia Goias doznało kompromitującej porażki 1:5 z czwartoligową drużyną CRAC. Widziałem gole z tamtego meczu i jestem zszokowany jak drużyna, która 2 miesiące temu grała w finale Copa Sudamericana może robić takie błędy. W weekend z kolei Goias grało derbowy mecz z Vila Novą i padł remis 0:0, który zadowolił najbardziej Atletico, które z kompletem punktów prowadzi w tabeli po 3 kolejkach.
W stanie Ceara bez niespodzianek na pierwszych dwóch miejscach znajdują się stanowi potentaci czyli: Ceara i Fortaleza. Z kolei drugoligowie z Juazerio do Norte czyli Icasa po stracie wielu podstawowych graczy strasznie dołuję i póki co odnieśli tylko 1 zwycięstwo w 4 kolejkach.
W stanie Pernambuco na razie sporo niespodzianek. Po 4 kolejkach poza czołową czwórką, która daje przepustkę do kolejnej fazy mamy wszystkich drugoligowców czyli: Sport, Nautico i Salgueiro. Na prowadzeniu za to jest czwartoligowy Santa Cruz z jak zawsze ogromną rzeszą kibiców.
W stanie Parana jak do tej pory dwaj faworyci Coritiba i Atletico nie zawodzą. Między nich na podium wkręcili się zawodnicy Paranavai. Ale i tak największą sensacją jest ostatnie miejsce Parany, która zdobyła tylko 1 punkt w trzech dotychczasowych kolejkach.
W stanie Santa Catarina z kolei mamy dopiero ogromną sensację. Avai, które przecież gra w Serie A jak do tej pory nie zdobyło w trzech kolejkach ani jednego punktu!!! Na prowadzeniu beniaminek Serie A czyli Figueirense. Pozostałe drużyny, które miały przodować w walce o mistrzostwo stanowe czyli Joinville i Criciuma spisują się średnio. Jednak nie widać starty Linsa w Criciumie. Najlepszy strzelec odszedł do Gremio Porto Alegre, a jego były zespół strzelił już 10 goli!!!
Na koniec stan Rio Grande do Sul i rozgrywki Gauchao. Gremio po dwóch kompromitacjach wreszcie dwukrotnie wygrali kolejno z Sao Jose i Universidade. Inter gra dalej składem rezerwowym i po raz trzeci w ich meczu pada 1 bramka. Mają jak na razie 6 punktów ale to na pewno ich nie zadowala. Zaskakuje dalej Lajeadense, które po remisie na początek z Gremio wygrali kolejne dwa mecze i wraz z Caxias do Sul i Ypirangą przewodzą w pierwszej grupie, gdzie jest też Inter, który póki co jest na miejscu 4. Dla chętnych został jeszcze jeden mecz dzisiejszy pomiędzy Sao Jose i Juventude. Ja bym tutaj upatrywał faworyta w zespole gości, którzy kilka lat temu grali w Serie A jeśli się nie mylę ale Sao Jose również zagrali ciekawy mecz w piątek z Gremio więc może być ciekawie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
W meczu rozgrywek Carioca pomiędzy Cabofriense i Botafogo/RJ niezwykłego wyczynu dokonał obrońca zespołu gospodarzy Goeber, który w ciągu 5 minut ustrzelił dwie bramki...samobójcze. Przyznam się że chyba jeszcze nigdy o takim czymś nie słyszałem;) Link do skrótu meczu:
http://www.youtube.com/watch?v=GAZxM5o3VpY
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nivet 277

nivet

Użytkownik
Ja właśnie dziś po raz pierwszy oglądałem na żywo mecz ze stanowej ligi w brazylii, z gaucho Sao Jose z Juventude. Wynik 1-2, ale muszę powiedzieć, że obie drużyny prezentowały poziom gdzieś naszej 2 ligi wschodniej o ile nie niżej. Nie wiem jak jakościowo wyglądają ich składy, może ktoś kto bardziej zna ligę się wypowie. Ludzi na meczu też mało praktycznie stadion świecił pustką....i jupiterami, no bo te trzeba przyznać działające i jedna z niewielu rzeczy, która pewnie wyróżniała się podczas meczu :grin:
Środkowy napastnik gości, który strzelił bramkę wyrównującą - Zulu - wielka tyczka, która swobodnie mogła nawet hattricka w drugiej połowie ustrzelić, skończyło się na jednym jego golu i paru zmarnowanych setkach ( w tym chyba najgorsza z 4 metrów z głowy dwa metry nad poprzeczką gdy w polu bramkowym był tylko on i bramkarz)
Jak oceniacie te rozgrywki stanowe, a konkretniej jak oceniacie Gaucho, bo ja szczerze mówiąc myślałem że poziom troszkę wyższy i lepsza atomsfera/oprawa meczu. A tak lipa, czy to jest norma? Ekspertów proszę o jakąś ripostę ????
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Też widziałem pierwszą połowę tego meczu i atmosfera trochę słaba. Ogólnie rozgrywki stanowe nie są najciekawsze do oglądania. Ciekawe mogą być drużyny z czołówki i pierwszej ligi. W meczach pomiędzy tymi drużynami często jest sporo emocji. Jednak w takim meczu jak wczoraj trudno się spodziewać czegoś lepszego. Sao Jose to czwartoligowa drużyna, a Juventude trzecioligowa... A na meczach trzeciej i czwartej ligi umiejętności i kibiców raczej brakuje ;)

Drużyny z Campeonato Carioca faktycznie pozytywnie zaskoczyły (oczywiście poza Vasco). Meczów nie widziałem, więc nie oceniam. Wyniki wydają się być dobre, ale jak to wyglądało naprawdę nie będę się wypowiadał. Ciekawy jestem co się dzieje z Vasco... Porażki z takimi rywalami to tragedia i już chyba czas na przełamanie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Już dzisiaj zaczynamy kolejną kolejkę rozgrywek stanowych w Gaucho i Carioca. Przypomnę, że Gremio zagrało swój mecz z tej kolejki w ostatni piątek, gdyż dzisiaj będą podejmować w ramach eliminacji Copa Libertadores urugwajski Liverpool Montevideo. Po raz kolejny w rezerwowym składzie wychodzi Internacional Porto Alegre. Wiadomo może na zwycięstwo gospodarzy ciężko grać ale jakiś dodatni hc na poziomie +1,5 można spróbować. Do tego under 2,5 po 2,25 w Bet365 też wygląda nie najgorzej ale tutaj też inaczej zagrają ich rywale, gdyż u siebie to na pewno się będą chcieli bardziej otworzyć i przez to może być ciekawszy mecz niż ostatnio na Beira Rio z Santa Cruz.
Z kolei w Carioca u siebie gra Flamengo, Botafogo i Fluminense. Kursy może na pojedynczy mecz każdej z tych drużyn nie jest jakiś powalający ale już w triplu wygląda to całkiem inaczej. W Bwin wyszło mi ako 2,37 i chyba można takie coś spróbować. Wiadomo tripel na latino to może być samobójstwo ale rywali mają bardzo słabych, a w dodatku grają u siebie i ostatnio pokazali dobrą grę więc chyba można zaryzykować na nich. Na wyjeździe gra za to Vasco. Tym razem podejmują Boavistę. Vasco po dwóch kolejkach sensacyjnie nie ma ani jednego punktu po porażkach z Nova Iguacu i Resende. W poniedziałek kibice zebrali się pod klubem i głośno wyrazili to co myślą o aktualnej postawie swoich grajków. Jakoś mam mieszane uczucia, bo niby kurs na ich zwycięstwo na poziomie 1,9-1,95 to całkiem ciekawy pomysł ale ja się obawiam, że jeszcze mogą się nie przełamać i dalej będą tkwić bez zwycięstwa.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Flamengo jescze bez Ronaldinho dzisiaj, ale już z mającym zagrac całe spotkanie Thiago Nevesem. Debiut Ronaldinho z kolei przewidziany na 2 luty i mecz przeciwko Nova Iguacu.
Prawdopodobny skład: Felipe, Léo Moura, Welinton, David, Egídio; Fernando, Willians, Marquinhos (Thiago Neves), Vander, Renato; Deivid.
Niby Flamengo, ale dzisiaj tego nie ruszam;) Niech oszczędzają siły na sobotnie derby z Vasco i wtedy ewentualnie się pomyśli czy warto w nich inwestowac.
-----------------------------
OLARIA - CABOFRIENSE
Typ : Olaria @ 1,756 Pinnacle✅2:0
Zaciekawił mnie mecz Olaria -Cabofriense. Ciezko doszukac się jakichkolwiek informacji na temat obu zespołów. Posiłkowac się moge jedynie poprzednią kolejką w której Olaria zaprezentowała sie do pewnego momentu ciekawie na Enghenao w potyczce przeciwko Fluminense. Prowadzili 2-1, ale potem Fred się wkurzył i poprowadził zespół do wygranej 6:2. Więc za dużo danych nie mam, bardziej na czuja, a takze pod wpływem ostatniego meczu myślę, że Olaria może wygrac. Wiem jescze, że goście z nowym trenerem. Zresztą jak ktoś chce mini zapowiedz tego meczu z ich strony to odsyłam do linku, który podesłał mi kapszti -&gt; http://www.cabofriense.com/index1280.php?pg=noticia&amp;amp;id=1091
-------------------------
BOTAFOGO - MADUEIRA
Typ : Over2,5gola @ 1,629 Pinnacle ✅4:1
Botafogo w dalszym ciagu bez Marcio Azevedo, w tygodniu na urazy mięśniowe narzekali Somalia i Lucas, ale w meczu wystąpią. Zatem skład niczym się nie rożni od tego który pokonał 5:0 Cabofriense. Bota jest w stanie sama pokryc ten over, ale patrząc na h2h widac zależnośc, że rywale nie pozostawali im dłużni i też ładowali bramki niejednokrotnie i to niekoniecznie tylko po jednej na mecz.
BOTAFOGO : Jefferson, João Filipe, Antônio Carlos e Márcio Rosário; Lucas, Marcelo Mattos, Bruno, Renato Cajá e Somália; Herrera e Loco Abreu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Fluminense dzisiaj gra podstawowym składem i do tego w bramce ujrzymy debiutującego Diego Cavalieriego. W obronie: Mariano, Gum, Leandro Euzebio i Carlinhos czyli jest najmocniej jak może być. W pomocy debiutuję dzisiaj Edinho ściągnięty z Palmeirasu ale ja jakoś dziwię się czym kierował się Muricy Ramalho kupując go od Verdao, bo tam nic specjalnego w moim odczuciu nie grał. Jest obok niego Diguinho, którego lubię oglądać na pozycji defensywnego pomocnika, bo przypomina mi stylem mojego ulubionego Adilsona. Przed nimi Souza i Tarta. Oby dzisiaj Souza nie powtórzył swojego wyczyny z debiutu, gdy wyleciał w pierwszej połowie. W ataku Rodriguinho i będący w świetnej formie Fred. Tak więc skład wygląda naprawdę mocny i ciekawy. Dzisiaj spokojnie są w stanie powtórzyć w ataku wynik z meczu z Olarią ale ja liczę, że tym razem defensywa zrobi swoje, bo i Olaria, i Bangu miały sporo miejsca na granie i mogło się to źle skończyć dla Flu. O gościach nie ma co sobie zbędnie dupy zawracać, bo tutaj znam tylko jednego gracza: Marcos Tamandare, który w roku 2010 grał w Asie, jest to prawy obrońca.
FLUMINENSE: Diego Cavalieri; Mariano, Gum, Leandro Euzébio e Carlinhos; Edinho, Diguinho, Souza e Tartá; Rodriguinho e Fred

MACAÉ:
Everton; Marcos Tamandare, Eduardo Luiz, Daniel Melo e Bill; Gedeil, Osmar, André Gomes e Danilo; Luiz Mário e Robson

Moje typy:
Fluminense @ 1,30 Bwin✅3:1
Fluminense(-1) @ 1,88
✅
Flu 3 gole lub więcej @ 2,10✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Carioca
Tak jak Souza miał w debiucie negatywny udział poprzez czerwoną kartkę tak i Diego Cavalieri puścił gola, który obciąża jego konto. Jednak Flu wygrali 3:1 i mają komplet punktów. Z Macae po raz drugi w barwach Flu zagrał Souza i co ciekawe zdobył dwa gole i tym samym zmył plamę z debiutu. Po raz kolejny zawodzi Vasco, które tym razem przegrało 3:1 z Boavistą i teraz czekam na info o zwolnieniu PC Gusmao, bo że takowe nastąpi to obecnie nie mam wątpliwości.
W najbliższej kolejce dojdzie do meczu Vasco-Flamengo. No i właśnie czy rozbite Vasco jest w stanie powstrzymać Flamengo, które wygląda co raz lepiej? Ja właśnie jestem zdania, że tak bo to aż zbyt pięknie wygląda dla Flamengo. Kursy przemawiają za Fla ale ja się muszę mocno zastanowić nim zagram na nich. Przypomina mi to sytuacje z przed roku, gdy to w finale bodajże Taca Guanabra grało Botafogo i Flamengo. Wtedy Fla miało w ataku Vagner Love i Adriano. Wszystkich tłukli jak tylko mogli. Botafogo grało średnio, a jak przyszło co do czego to Fogao wygrali 2:0 i na tym się skończyły harce Rubro-Negro. Nie wykluczam, że i tym razem może być podobnie. Jednak Vanderlei Luxemburgo mówi, że o żadnym lekceważeniu rywala mowy być nie może i jego chłopcy zagrają skoncentrowani na 100%. Poza tym meczem chyba można grać Botafogo u siebie ale kurs psi niestety. Jednak czego było się tu spodziewać. Do tego widzi mi się zwycięstwo Duque de Caxias, którzy grają z przegrywającą mecz za meczem Maduerirą, a kurs na takie cudo wynosi 1,65 i jest opcją do rozważenia np. do dubla.
Gaucho
Kursów na Gauchao nie ma co wklejać, bo w weekend odbędzie się tak naprawdę jeden mecz... Oczywiście chodzi o Gre-Nal. Największe derby w Brazylii po raz kolejny. Tym razem jednak odbędą się one w Urugwaju z tego co pamiętam z zapowiedzi. Również pamiętam, że moim ulubionym powiedzeniem było: &quot;W życiu jest pewny tylko under w Gre-Nal&quot;... Niby w poprzednim sezonie było 2:2 ale wtedy Gremio strzelało na potęgę. Teraz forma jakaś olśniewająca nie jest. Poza tym mają się oszczędzać na Copa Libertadores więc skład zapewne rezerwowy. Dodatkowo zagrają na neutralnym stadionie co daje nam odpowiedź dlaczego under. Kurs również na Inter ciekawy, bo aż 3,05 i jeżeli wyjdą podstawowym składem to warto zagrać w ich stronę chociażby X2.
Mineiro
Na koniec mojego postu warto wspomnieć o początku w stanie Minas Gerais. Faworyci wiadomo w drużynach Cruzeiro, Atletico Mineiro czy Americi. W moim odczuciu ktoś z dwójki Atletico, America wygra te rozgrywki, gdyż Cruzeiro będzie skupione na Copa Libertadores. Niby można powiedzieć, że to samo zrobią wspomniane drużyny z rozgrywkami Copa do Brasil, bo przecież można sobie zapewnić awans do Copa Libertadores 2012 ale tutaj sprawa jest trochę inna. Atletico Mineiro nakupiło tylu znakomitych graczy, że mogą wystawić dwie świetne 11 więc tutaj oni mogą wygrywać nawet rezerwami. Ipatinga, która grała w 2010 roku w Serie B i z niej spadła raczej nie powinna zagrozić tej trójce. Dlaczego? Prosty powód. Odeszli Walter Minhoca do Sao Caetano, a on kreował grę i asystował przy golach króla strzelców Serie B czyli Alessandro. Ten napastnik strzelił aż 21 goli, a teraz odszedł do Sportu Recife i ciężko może być im cokolwiek zrobić. I jeszcze napastnik Fabiano, który też kilka goli strzelił odszedł do którejś z drużyn Paulistao. W pierwszej kolejce myślę, że można spróbować na faworytów ale to zależne od składów. Tutaj kursy na pierwszą kolejkę:
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Gaucho
Kursów na Gauchao nie ma co wklejać, bo w weekend odbędzie się tak naprawdę jeden mecz... Oczywiście chodzi o Gre-Nal. Największe derby w Brazylii po raz kolejny. Tym razem jednak odbędą się one w Urugwaju z tego co pamiętam z zapowiedzi. Również pamiętam, że moim ulubionym powiedzeniem było: &quot;W życiu jest pewny tylko under w Gre-Nal&quot;... Niby w poprzednim sezonie było 2:2 ale wtedy Gremio strzelało na potęgę. Teraz forma jakaś olśniewająca nie jest. Poza tym mają się oszczędzać na Copa Libertadores więc skład zapewne rezerwowy. Dodatkowo zagrają na neutralnym stadionie co daje nam odpowiedź dlaczego under. Kurs również na Inter ciekawy, bo aż 3,05 i jeżeli wyjdą podstawowym składem to warto zagrać w ich stronę chociażby X2.
Jakie jest logiczne wytłumaczenie tego, że tak ważny dla kibiców Gremio mecz jest rozgrywany w Urugwaju ? Kompletnie tego nie kumam tym bardziej, że następnym mecz jakim jest spotkanie w qCL będzie meczem domowym. Więc zastanawiam się dlaczego derby nie zostaną rozegrane w Porto Alegre ? Ze względów bezpieczeństwa ?:confused:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

O takim meczu aż wstyd napisać mało ale niestety późna pora mnie nagli i będzie krótko o największych derbach w Brazylii i jednych z największych na świecie:
-Gre-Nal to mecz, gdzie nie brakuje walki. Niestety w tych meczach zazwyczaj brakuje bramek co potwierdzają statystyki. 6 ostatnich meczy to aż 5 underów
-Gremio póki co skupia się na Copa Libertadores i dlatego wysyła na mecz do Urugwaju rezerwy. Jedynie obrona można powiedzieć wygląda dobrze. W drugiej linii jest co prawda Adilson ale sam wiele nie zrobi, a poza tym jest defensywnym pomocnikiem. W ataku Diego Clementino i Wesley
-Inter dalej gra rezerwowym składem. Czy to kara za Klubowy Mundial? Nie, raczej po prostu plan przygotowań do Copa Libertadores. Dzięki temu mogli mieć dłuższe urlopy piłkarze i lepiej się przygotować do tych rozgrywek
Całość skłania mnie do postawienia na małą ilość bramek, gdyż nie spodziewam się tutaj zbyt ciekawego meczu. Dla lubiących walkę oczywiście polecam ale dla lubiących ładną piłkę zdecydowanie nie. Chociaż takie derby trzeba zobaczyć.
GRÊMIO: Marcelo Grohe; Mário Fernandes, Vilson, Neuton e Bruno Collaço; Adilson, Mateus Magro, Pessali(Mithyuê) e Roberson(Maylson); Diego Clementino e Wesley
INTERNACIONAL: Muriel; Daniel, Rodrigo Moledo, Ronaldo Alves e Massari; Juliano, Augusto, Thiago Humberto, Marquinhos e Ricardo Goulart; Guto

Moje typy:
Under 1,5 @ 3,60 Bwin⛔3:2
Under 2,5 @ 1,91⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Cabofriense - Fluminense 2 (1.28 Bet365) ✅ 2:4
W rozgrywkach stanowych wielkim drużynom mogą przytrafiać się wpadki, ale nie z takimi drużynami jak Cabofriense. Gospodarze po rocznej przerwie wrócili do Cariocao i są totalnie rozbici. Trzy kolejki, trzy porażki, bramki 0:10 i zwolnienie trenera. Przegrali 0:5 z Botafogo, 0:2 z Olarią i 0:3 z Macae, więc dlaczego mieliby się przełamać i zdobyć punkty w meczu z mistrzem Brazylii? Fluminense dzisiaj w podstawowym składzie z Diego Cavalierim w bramce, Souzą w pomocy i Fredem w ataku. Do tego pierwszy raz w tym roku na ławce pojawi się Conca, czyli lider i bohater zespołu z poprzedniego sezonu. Prawdopodobnie wejdzie on w drugiej połowie, a w takim składzie nie wyobrażam sobie wpadki z amatorami z Cabofriense. Kurs niski, ale do jakiegoś kuponu można dorzucić. Poza tym handi na Flu też wydaje się ciekawą opcją.
Dzisiaj interesują mnie jeszcze rozgrywki Mineirao, ale pierwszą kolejkę typersko odpuszczę. Liczę na zryw wzmocnionego Atletico Mineiro, ale jak będzie, zobaczymy po pierwszych kolejkach.
 
M 4

maxir

Użytkownik
Jakie jest logiczne wytłumaczenie tego, że tak ważny dla kibiców Gremio mecz jest rozgrywany w Urugwaju ? Kompletnie tego nie kumam tym bardziej, że następnym mecz jakim jest spotkanie w qCL będzie meczem domowym. Więc zastanawiam się dlaczego derby nie zostaną rozegrane w Porto Alegre ? Ze względów bezpieczeństwa ?
Bo Rio Grande do Sul to taka mieszanka różnych narodowości, i nawet można powiedzieć, że więcej tutaj naleciałości hiszpańskich, niż portugalskich. Kibice Gremio mają wiele zapożyczeń od Urugwajczyków, czy Argentyńczyków, jak choćby słynne avalanches. W Urugwaju jest pełno kibiców Gremio, jak zapewne wielu zauważyło, na stadionie Gremio często widać flagi urugwajskie, bądź argentyńskie. Ten mecz jest więc taką specjalną atrakcją dla kibiców w Urugwaju. Brazylia to bardzo wielokulturowy kraj i taki Gaucho ma niewiele więcej wspólnego z północną Brazylią, niż Katalończyk z Madrytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
FLAMENGO - NOVA IGUACU
Typ : Flamengo -1,5 @ 1,833 Pinnacle ⛔1:0
Dzisiaj na Enghenao szykowana jest uczta tj powrót króla do Brasileiro. Mowa oczywiście o Ronaldinho. Na trybunach komplet wyczekujący na dobre akcje tego wirtuoza. Rywalem zespół, którego nie ma nawet w SerieD, beniaminek Carioca. Tak wiem, Corinthians już dało ciała w takich samych okolicznościach z Noroeste, ale wtedy byli przed CL, a także w słabej formie co się potwierdziło przeciwko Tolimie. No, ale to miało byc o Fla więc móglbym pisac więcej,ale czy potrzeba czegoś więcej ? Argumentacja prosta i zwięzła, zobaczymy czy typ także w dobrym kierunku usytuowany;)
FLAMENGO: Felipe; Leo Moura, Welinton, David, Egídio; Maldonado, Willians, Renato, Ronaldinho Gaúcho, Thiago Neves;Deivid
NOVO IGUACU: Diogo Silva; Paulo Henrique, Leonardo, Alex Moraes e Cortês; Amaral, Mossoró, Dieguinho e Marcus Vinícius; Uallace e Maycon.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mnie właśnie nie przekonuje ten typ na Flamengo. Nie chodzi tutaj nawet o fakt niezłej gry jak do tej pory Nova Iguacu, bo to mnie kompletnie nie interesuję, gdyż są zbyt słabi by zagrozić Fla. Jednak ten debiut może wyglądać tak: wszystkie piłki do Ronaldinho i to on ma decydować o grze. Ja zakładam, że nie jest on w najwyższej formie więc może być nie ciekawie dla nich. Ja ten mecz na pewno odpuszczam ale Robsonowi życzę powodzenia.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i niestety miałem rację co do typu na handi na Flamengo.Samego meczu nie widziałem ale wynik mówi swoje po części. W Carioca to nie była dobra kolejka dla faworytów. Botafogo tylko zremisowało z Bangu 1:1 i to po golu z karnego Loco Abreu, Vasco kolejny remis tym razem z Boavistą, a Flu trochę się męczyli z drugoligowym Duque ale wygrali 3:1 po hattricku Freda.
Więcej o najbliższej kolejce napiszę rano albo po południu, a teraz ze względu na późną porę napiszę kilka słów o meczu Gremio-Caxias:



Caxias do Sul co ciekawe to póki co lider grupy 1 w Campeonato Gaucho i mają również najlepszy dorobek punktowy na tle drużyn z grupy 2, gdzie jest Gremio. Caxias wygrali 4 mecze ale rywale jakich pokonywali nie byli zbyt wymagający: Veranopolis, Santa Cruz, Cruzeiro RS i Inter Santa Maria. Są to drużyny z miejsc 4,5,6 i 8 czyli praktycznie cała grupa zamykająca tabelę w grupie 2. Poza tym zremisowali z Pelotas i przegrali z Juventude czyli liderem grupy 2. Gremio natomiast po dwóch frajerskich remisach z Ypiragną i Lajeadense wygrało 3 kolejne mecze w tym Gre-Nal i są już na 2 miejscu w grupie 2 i mają mecz zaległy. Ponadto Gremio wbrew zapowiedziom o grze rezerw w tym spotkaniu zagra podstawowym składem praktycznie. W bramce jest Victor, który dalej jest dla mnie zagadką ale na pewno w końcu jego forma urośnie. W obronie zadebiutuję Rodolfo ściągnięty z rosyjskiego Lokomotivu Moskwa. W pomocy zagra wreszcie Willian Magrao, który wraca po długiej kontuzji. W ataku ma zagrać Andre Lima, który strzela jak na zawołanie oraz Diego Clementino, który co prawda wchodzi zazwyczaj na ostatni kwadrans ale często udaje mu się wpakować jakiegoś gola. W meczu z Liverpoolem ze świetnej strony pokazał się Vinicius Pacheco i wszyscy zacierają już ręce i liczą, że jego wypożyczenie będzie dla Gremio transferem trafionym w 10. Tak więc widać, że Renato Gaucho ten mecz traktuje jak na rozgrywki stanowe poważnie i chce wygrać wystawiając tutaj mocny skład więc czego nie skorzystać z wysokich kursów na Gremio?
Grêmio: Victor; Mário Fernandes (Gabriel), Vilson, Rodolfo e Gilson; Adilson (Lucio), Mateus Magro, Willian Magrão e Vinícius Pacheco; Diego Clementino (Júnior Viçosa) e André Lima
Caxias: Matheus; Alisson, Edson Rocha, Neto e Gerley; Felipe, Itaqui, Edenilson e Balthazar Pedro Henrique e Lima

Moje typy:
Gremio @ 1,75 Bwin✅2:1
Gremio HT/FT @ 2,75 Bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W tej kolejce w Campeonato Gaucho również ciekawie wygląda kurs na Internacional, który na wyjeździe będzie podejmować Veranopolis, który w dotychczasowych 5 kolejkach zgromadził na swoim koncie tylko 4 punkty i może mieć problemy z awansem do ćwierćfinału. Jednak tutaj to 1,70 to w zależności od składu Interu, bo jeśli wystawią rezerwy to nawet nie ma co sobie dupy zawracać.
W stanie Rio de Janeiro na pierwszy plan wyraźnie wychodzi spotkanie Fluminense-Botafogo, które zostanie rozegrane jutro o 22:30. W tym meczu mi się widzi jakiś over 2,5 po kursie 1,65 czy chociażby bts po 1,48. Oba typy idealne do dubla. Sądzę, że te derby powinny być bardzo ciekawe, gdyż obie ekipy strzelają sporo ale w obronie to za różowo nie wygląda więc może wpaść sporo goli. Również 1,60 na Flamengo wydaję się być dobrym pomysłem. Ostatni mecz Boavisty z Vasco to co prawda 0:0 ale tutaj zdecydowana dominacja Vasco w tamtym meczu. Ciekawe czy Vasco się przełamie w tej kolejce i wreszcie wygra. Ostatnie dwa mecze jakoś wyglądały ale zdobyli w nich tylko 1 punkt i chyba wreszcie czas na wygraną. Co prawda nie będzie wypożyczonego do końca sezonu do Gremio, Carlosa Alberto ale jednak cały ich skład prezentuję się o niebo lepiej niż Americano. A z kim się przełamać jak nie z Americano? Goście póki co 2 punkty tylko więc lepiej jak Vasco to nie jest i chyba swojego dorobku nie powiększą po tej kolejce.
W Minas Gerais kapitalnie wygląda dubel Atletico i Cruzeiro. Ako wychodzi ponad 2 i aż ciężko uwierzyć, że takie kursy można upolować na dwie najlepsze drużyny w tym stanie. Gdzieś może jest haczyk ale o składach to raczej należy czytać wieczorem i wtedy będzie coś więcej wiadomo.
W stanie Bahia natomiast jutro dojdzie do klasyku BA-VI czyli spotkania Bahia-Vitoria. W takich meczach ciężko się typuje ale gdyby patrzeć na formę obu zespołów to należy grać na gości, którzy póki co prezentują się o wiele lepiej niż ich odwieczny rywal.
Campeonato Catarinense w niedziele będzie również miało swój klasyk. Figueirense podejmować będzie Avai w derbach Florianapolis. Tutaj również póki co Avai fatalnie gra i faworytem wydają się być Figue ale gości nie można skreślać.
W Goianii klasyk Atletico-Vila Nova, a w stanie Pernambuco Santa Cruz podejmować będzie Sport Recife. W Campeonato Paranaense odbędzie się spotkanie Atletico-Parana.

Jak więc widać ten weekend odbędzie się w całej Brazylii mnóstwo meczów derbowych, które dostarczą kibicom wiele emocji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom