>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe rozgrywki

Status
Zamknięty.
E 0

ernie9005

Użytkownik
Nie oglądałem wczorajszego spotkania Włochy-Dominikana(3-0), chciałem zapytać kogoś lepiej zorientowanego, czy stawianie dziś na Dominikanę z Japonią ma głębszy sens??? Nie chce mi się wierzyć, żeby Japonki zagrały znów tak solidnie jak wczoraj. Proszę o komentarz ???? pozdrawiam ????
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP

Nie oglądałem wczoraj meczów, ale według mnie bardzo ciężki turniej do typowania. Patrząc na składy to najlepszy ma Holandia, ale wczoraj przegrała łatwo 3:0 z Japonią. Japonia przywiozła kilka ważnych zawodniczek, ale nie jest to obecnie za silny zespół. Włochy grają u siebie, za to skład bez podstawowych siatkarek. Najsłabsza wydaje się Dominikana, w której składzie są duże braki. Akurat w meczu z Japonią daję im najwięcej szans na pokazanie umiejętności. Z Włoszkami przegrały, z Holandią też powinny przegrać, z Japonią mogą powalczyć, ale o samo zwycięstwo będzie im trudno.
Drugi dzisiejszy mecz Włochy - Holandia. Tutaj bardzo zawyżony kurs na Holandię, skład mają dobry, Włoszki nie mają takiego potencjału, żeby wystawiać takie kursy. Trzeba pamiętać, że to jednak tylko turniej towarzyski, bardzo blisko do Grand Prix, więc ostatni czas na sprawdzanie zawodniczek. Typowania tego turnieju raczej się nie podejmę.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Klasyfikacja końcowa Piemonte Cup 2010

1. Japonia
2. Włochy
3. Holandia
4. Dominikana​


Turniej wygrały Japonki, które pokazały dobrę grę, standardowo zagrały dobrze w obronie, zespołowo. Kolejne mecze wygrywały bez straty nawet jednego seta. Drugie miejsce zajęły Włochy, grały one bez najlepszych siatkarek, ale zawodniczki w kadrze regularnie grają w klubach ligi włoskiej. Po tym zespole można było się spodziewać lepszej gry. Holandia najbardziej rozczarowała na turnieju, w składzie brakowało tylko rozgrywajacej Kim Staelens, a gra wyglądała bardzo słabo we wszystkich elementach. Najgorzej było oczywiście z rozegranien, dotychczasowe zmienniczki Staelens zagrały bardzo słabo. Dominikana przyjechała bez najważniejszych zawodniczek, więc przegrane mecze raczej nie mogą dziwić.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP

W dniach 01-08.2010 w Iranie będzie rozgrywany Puchar Azji w siatkówce mężczyzn. Tytułu zdobytego przed 2 laty broni Iran. O trofeum walczy 8 zespołów:

Grupa A:
1. Chiny
2. Indie
3. Iran
4. Tajwan

Grupa B:
1. Australia
2. Japonia
3. Kazachstan
4. Korea

Transmisje z meczów udostępnia bukmacher Bet365, dziennie transmitowane będą 3 mecze z 4 rozgrywanych. Poranny mecz, ktorego transmisji nie obejrzymy rozpoczyna się o 07:30, następne 3 mecze trasmitowane są w godzinach 11:00 , 13:00, 15:30.


Zapraszam do pisania analiz i przemysleń
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
2011 CEV Volleyball Youth European Championship - Boys
startują dzisiaj Mistrzostwa Europy Kadetów w Turcji, zasięgnąłem opinii na temat drużyn tam grających od ludzi, którzy się na tym znają, pierwszy dzień, może być trochę niespodzianek, ale zobaczymy jak to wyjdzie. i oto co dziś wybrałem:

Hiszpania – Juniorzy vs Belgia - Juniorzy 1 @1.65 6/10 Pinnacle ⛔

Hiszpania ma całkiem niezłą ekipę, kwale przeszli jak burza, pokonując nawet Bułgarię, a pozostałe mecze wygrywając po 3:0. Powinni sobie poradzić z Belgami, którzy ten rocznik mają bez szału.

Turcja Juniorzy vs Bułgaria - Juniorzy 2 @1.93 6/10 Pinnacle ✅

Takie kursy to prezent według mnie. Bułgarzy jeden z faworytów do końcowego zwycięstwa, jak zawsze zresztą. Kursy podobne, bo Turcja gospodarz, ale myślę, że nie wiele im to pomoże. Parę dni temu w Ankarze w sparingach dostali baty od Francji 4:0 oraz 3:1.

Serbia – Juniorzy vs Niemcy - Juniorzy 1 @1.38 7/10 Pinnacle ✅

Obydwie ekipy wygrały swoją grupę eliminacyjną. Serbowie mierzą tutaj w złoto i mają ku temu predyspozycje. Bronią tutaj srebrnego medalu jeśli mnie pamięć nie myli. Powinni bez problemu ograć przeciętnym Niemiaszków.

Ukraine Youth vs Francja - Juniorzy 2 @1.22 ✅
Russia Youth vs Finlandia - Juniorzy 1 @1.16 ✅

Francuzi głośno mówią o tym, że chcą obronić tytuł i że przywieźli bardzo mocną ekipę. Sparingi pokazują, że chyba mają rację. Rosjanie też jak zawsze mocni mimo, że bez dwóch najlepszych zawodników to i tak będą groźni. Obie ekipy mierzą się dzisiaj z najslabszymi drużynami na tych mistrzostwach i nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

AKO: 1.41 10/10 Pinnacle
Zakłady akumulowane na siatkówke w Pinnacle są niemożliwe do zagrania... // Marnik
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Gdzie to w ogóle jest w ofercie? Szukałem zaraz po pojawieniu się posta, szukam teraz i znaleźć nie mogę. Widzę tylko w bet365, po dużo niższych kursach.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ja gralem wiekszosc rano w bet365, bo tam mam najwiekszy budzet, ale kursy podawalem z Pinnacle, bo tam sa najwyzsze, te mecze w ofercie ma rowniez chyba bwin nie wiem jak reszta
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Niemcy - Juniorzy vs Grecja - Juniorzy 2 @1.75 7/10 Bet365 ✅
Grecy przywieźli tutaj bardzo mocną ekipę, co już pokazali wczoraj deklasując faworyzowanych Polaków. Mają wielu zawodników ogranych na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Grecji, sparingi wypadły bardzo udanie. Dla mnie to będzie czarny koń tych mistrzostw. Niemcy wczoraj po TB przegrali z Serbami. Trener Niemiaszków przed mistrzostwami mówił, że sam nie jest zadowolony z przygotowania drużyny do tych mistrzostw, bo mieli stanowczo za krótkie zgrupowanie.
Belgia - Juniorzy vs Francja - Juniorzy 2 @1.40 6/10 Bet365 ✅
Francuzi wczoraj zaczęli od przegranego seta, ale później w trzech kolejnych zdeklasowali Ukraińców. O tym, że przywieźli silną ekipę pisałem już wczoraj. W Turcji są już od ponad tygodnia, bo grali sparingi z gospodarzami. Dla mnie to bardzo mocna ekipa i jeden z głównych faworytów do obrony tytułu. Belgowie wczoraj niespodziewanie dla mnie pokonali Hiszpanów. Bet365 wychylił się z kursem na Francuzów więc trzeba korzystać.
Turcja Juniorzy vs Polska - Juniorzy 2 @1.90 4/10 Bet365 ✅
Po przemyśleniu oraz przeczytaniu relacji z wczorajszych spotkań zdecydowałem się jeszcze zagrać na Polaków. Turcy podobny strasznie słabi, pokazali się póki co jako jedna z gorszych ekip na tych mistrzostwach. Polacy szumnie zapowiadali że przyjeżdżają tutaj po medal, sparingi wypadły bardzo dobrze. Wczoraj zaliczyli falstart z mocną Grecją, więc dzisiaj dla nich bardzo ważny mecz, bo jeśli nie wygrają to może być mega ciężko później wyjść z grupy.
Co do pozostałych spotkań, to w meczu Bułgaria Serbie jest napewno value na Bułgarów, bo obie ekipy mają indywidualności, które mogą przeważyć szale zwycięstwa. Obie ekipy grały też wczoraj TB. Jeśli miałbym typować tutaj zwycięzcę to mimo wszystko Serbów, ale nie po takim kursie ...
W meczu Rosja - Hiszpania niby faworyt jest jeden. Rosjanie wczoraj planowo rozjechali Finów, a Hiszpanie trochę zawiedli z Belgami i w sumie wciąż nie wiadomo na co ich stać, bo mieli być czarnym koniem tych mistrzostw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Serbia – Juniorzy vs Bułgaria - Juniorzy
Bukmacherzy szaleją z kursami. W Betsafe są takie spadki na Serbów, że grzech nie skorzystać. Ja briorę handi +2.5 na Bułgarów, bo napewno są oni w stanie ugrać seta jeśli nie dwa, bo skoro Niemcom się udało to czemu Bułgarom ma się nie udać. Wiadomo, że to są kadeci a u nich nie trudno o jakąś zapaść, ciężko im utrzymywać cały czas ten sam poziom gry, częściej zdarzają im się słabsze momenty, a więc niewiele na tych mistrzostwach będziemy mieli pogromów po 3:0. Serbowie napewno są faworytem, ale Bułgarzy mają rewelacyjnego Ivanova, który potrafi zrobić różnicę i myślę, że seta Bułgarzy spokojnie wygrają.
Bułgaria - Juniorzy +2.5 sets @1.80 7/10 Betsafe ✅
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Widać po wynikach, że granie takich rozgrywek zahacza o twardy hazard. Przykładowo na Serbów kurs spadł do 1.10, przegrali 2 pierwsze sety, później w cudownych okolicznościach 1-2, w czwartym potrafili prowadzić 21-16 i wygrali go na przewagi broniąc kilku meczowych. Teraz tie-break, który też wygląda jak rzut monetą. Tutaj nawet typowanie live nie pomaga ????
E: Ku przestrodze opiszę jeszcze tie-break, a właściwie podam liczby. Serbia 2-0 -&gt; 2-2 -&gt; 5-3 -&gt; 5-7 -&gt; 6-9 -&gt; 8-10 -&gt; 11-11 -&gt; 14-11 -&gt; 15-12. Można było złapać kursy &gt;4.0 na oba zespoły.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Wiadomo, że to są kadeci a u nich nie trudno o jakąś zapaść, ciężko im utrzymywać cały czas ten sam poziom gry, częściej zdarzają im się słabsze momenty, a więc niewiele na tych mistrzostwach będziemy mieli pogromów po 3:0.
dlatego tez kurs na bulgarow wynoszacy 1.10 to byla wedlug mnie kpina i zainwestowalem w handi na bulgarow, ktorzy przy odrobinie szczescia mogli wygrac to spotkanie. ale ze granie takich rozgrywek to loteria to bym sie klocil, bo jak widzisz poki co punktuje ;)
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Hiszpania - Juniorzy vs Ukraina - Juniorzy 1 @1.50 6/10 Bwin ✅
Hiszpanie mieli być tutaj czarnym koniem, a póki co mają dwie porażki. O ile porażki z Rosją można się było spodziewać o tyle z Belgią można było powalczyć. Ruscy ich wczoraj rozjechali 3:0, ale mecz nie był, aż tak jednostronny jak pokazuje wynik, długimi momentami w setach prowadzili nawet Hiszpanie, aby oddać inicjatywę w końcówkach. Mimo większej porażki niż w Sobotę to właśnie wczoraj Hiszpanie zagrali dużo lepszy mecz niż w sobotę z Belgami kiedy to popełniali mnóstwo błędów, sam trener mówił, że zaczynają łapać rytm. Grę Hiszpanów ciągnął ich kapitan oraz najlepszy zawodnik Andrés Jesus Villena, zdobywca 16 pkt, chłopak ma niemałe umiejętności i w meczach z takimi średniakami jakim jest Ukraina może zrobić różnicę. Ukraina wczoraj po mękach wygrała z Finlandia 3:2. Dzisiaj mecz o życie dla Hiszpanów, bo wobec porażki mogą zapomnieć już o dobrej lokacie.
Grecja - Juniorzy vs Turcja - Juniorzy 1 @1.40 7/10 Bwin ⛔
Turcja to najsłabszy zespół tego turnieju. Popełniają mnóstwo prostych błędów, mają problemy z przyjęciem, zapowiada się, że w tej grupie będą dostarczycielem punktów. Grecja póki co lider grupy z dwoma zwycięstwami i czarny koń tych mistrzostw. Mają wielu doświadczonym zawodników. Liderem jest kapitam Menelaos Kokkinakis, który wczoraj w meczu z Niemcami dwoił się i troił, ale poprowadził Greków do zwycięstwa. Jeśli Grecy dzisiaj wygrają to zapewnią sobie komfortową sytuację w dalszej części rozgrywek, a czekają ich jeszcze mecze z mocnymi Serbami i Bułgarami. Pamietajmy, że z każdej grupy wychodzą po dwa zespoły., które walczą o miejsca 1-4, a miejsca 3-4 z każdej grupy walczą o miejsca 5-8, które gwarantują udział w MŚ .
Serbia - Juniorzy vs Polska - Juniorzy 1 @1.45 4/10 Bwin ✅
Serbowie wczoraj długo się rozkręcali, ale ostatecznie wymęczyli 3:2 z Bułgarami. Liderem w tej drużynie jest Uros Kovacevic, który wczoraj zdobył bodajże 30pkt, a więc ten chłopak może zrobić różnicę. Jedyne co mnie martwi to fakt, że dwa dni z rzędu Serbowie grali po 5 setów. Polacy póki co mnie nie przekonują, wczoraj niby wygrali, ale ta Turcja słabiutka jest. Cenię sobie dużo wyżej Serbów, którzy pzyjechali tutaj po medale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
To nieźle Grecja się popisała.0-3 ze słabą Turcją:?
Trzeci set to wogle miazga Grecy z 16-11 wykręcili 18-24 i ostatecznie przegrali trzecią partię 19-25.Ja rozumiem,że to kadeci ale wykręcić serie 2-13?Przypadek?Wątpie i nie polecam grania w następnych meczach przeciwko gospodarzom bo różnie może być z kim by nie grali.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
to co powiesz o meczu niemcow z blugarami, w ktorym niemcy prowadzili 2:1 w setach i 24:19 w 4, ktorego przegrali 24:26. w TB prowadzili 6:4 i sie zrobilo bodajze 6:11 ????
to jest sport i slabsze mecze druzynom sie zdarzaja, ja napewno bede inwestowal w porazki Turcji, bo to jest slaba druzyna
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Bułgaria - Juniorzy vs Polska - Juniorzy
Dla mnie tutaj spore value. Bułgarzy grali do tej pory 3 mecze i zaliczyli 3TB, ale poza Serbia, która zapewne miała słabszy dzień to Niemcy powinni z nimi wygrać 3:1, a Turcja nie przekonuje na tych mistrzostwach więc wyniki osiągane przez Bułgarów też są dla mnie niespecjalne. Treningi dzisiaj wznowił Ivanov,gwiazda reprezentacji Bułgarii. Trenował pod okiem lekarza i jeszcze nie wiadomo czy wystąpi, ale jeśli nawet wystąpi to wątpię, aby był na 100% przygotowany. We wszystkich poprzednich meczach Bułgarzy mieli strasznie słabe przyjęcie na poziomie 60-70%, np. Niemcy zanotowali w ostatnim meczu z Bułgarami aż 15 zagrywek punktowych. Tutaj widzę szansę dla Polaków, bo dysponujemy bardzo dobrą, mocną zagrywką. Jedyne czym straszą Bułgarzy to potężnym blokiem, ale i tu nie powinno być problemów, bo trener każdej z drużyn, z którymi graliśmy chwalił grę naszego młodego rozgrywającego (nazywając go nowym Zagumnym), który gra bardzo mądrze i rozdziela piłki bardzo równomiernie i szybko przez co przeciwnicy mają spore problemy odczytaniem wystawy oraz z ustawieniem bloku. Jeśli chcemy walczyć jeszcze o awans do czwórki to ten mecz jest dla nas jak o życie, a Bułgarzy są jak najbardziej do ogrania.
Polska - Juniorzy @2.30 6/10 Bwin ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Hiszpania - Juniorzy vs Turcja - Juniorzy
Uważam, ze gdyby Hiszpania grała w tej grupie gdzie polska to by sobie spokojnie wywalczyła awans do 4, a tak musiała uznać wyższość mocnych Francuzów i Sowietów. Maja w składzie tego utalentowanego Vilene, który może zrobić różnice i pociągnąć zespół do zwycięstwa, bo chłopak ma spore umiejętności.
Turcja to w moich oczach to słaba ekipa, jakoś mam uprzedzenie do nich po tej klęsce z tragicznymi polaczkami. Oglądałem ich ostatni mecz z Serbami, poza tym pierwszym setem, w którym działy się cyrki. W meczu tym Turcja grała średnio, jak tylko Serbowie przycisnęli to od razu szły serie punktowe. Hiszpanie są dla mnie lepszą ekipą, lepiej wyszkoloną technicznie oraz posiadającą lepszy skład, za gospodarzami przemawiają tylko ściany. Po kursie oferowanym przez bet365 grzech nie spróbować. Dla mnie win Hiszpanów.
Hiszpania - Juniorzy @2.0 5/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Francja - Juniorzy vs Serbia – Juniorzy
Francuzi mają bardziej wyrównany skład, przyjechali tutaj obronić tytuł i został im ostatni krok aby dotrzymać słowa. Francuzi dwa razy pokonali mocną Rosję oraz wygrali swoją grupę. Buki dały takie wysokie kursy, bo Francuzi wygrali wczoraj z Ruskimi po 5 setowej walce, a Serbowie szybko odprawili Bułgarów, których nijak porównywać z Rosjanami. Dla mnie żabojady są tutaj mocniejszą ekipą bardziej wyrównaną. W Serbii gra opiera się w dużej mierze na Kovacevicu i gra drużyny jest mocno zależna od jego dyspozycji. Drużyna ta grała dużo TB męcząc się z dużo słabszymi przeciwnikami. Kurs oferowany na Francuzów przez Bet365 biorę z pocałowaniem ręki.
Francja - Juniorzy @2.30 7/10 Bet365 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom