>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Pozostałe spotkania międzynarodowe

N 359,7K

niewierny-janek

Użytkownik
Wyspy Zielonego Przylądka - Algieria
WZP @1,75
WZP i poniżej 54,5 bramek @3,40
Superbet


Nieznacznym faworytem drugiego półfinału są Kabowerdeńczycy, obie ekipy w drodze do półfinału wygrały swoje grupy z kompletem zwycięstw oraz odprawiły dość wyraźnie z kwitkiem rywali w ćwierćfinale. WZP w grupie wygrywały bardzo wyraźnie i bilans bramkowy 126-62 jest bardzo okazały. Algieria w grupie wygrywała mniej okazale, świadczy o tym bilans bramkowy 95:69. Myślę, że w tym spotkaniu zobaczymy mniej bramek niż w pierwszym półfinale, a tempo rozgrywania akcji będzie nieco wolniejsze. Ostatecznie liczę, że WZP wezmą rewanż za porażkę z Algierią z przed 3 laty, kiedy to ulegli nieznacznie 23:25.
 
Ostatnia edycja:
N 359,7K

niewierny-janek

Użytkownik
Katar - Japonia
Japonia +2,5 @1,85
Japonia lub remis @2,55
Superbet


Wielki finał azjatyckich mistrzostw w piłce ręcznej. Obie ekipy dość gładko do tego finału się dostały. Katar jest dość wyraźnym faworytem, jednak obie ekipy spotkały się już w poprzedniej rundzie i padł remis 28:28, a kursy był wystawione bardzo podobnie. Myślę, że Japonia postawi się ponownie faworytowi i powalczą. Myślę, że Japonia tego meczu jakoś wyraźnie nie przegra.
 
Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ja pójdę w drugą stronę. Uważam, że Katar wygra to spotkanie. Bardziej cenię jednak piłkę ręczną w europejskim wykonaniu, a trzeba pamiętać, że w reprezentacji Kuwejtu gra paru zawodników z byłej Jugosławii. Jest tam gracz Wetzlar, Nexe i paru innych krórzy dla szmalu grają w arabskich klubach. Poza tym Kuwejt to bogaty kraj i szejkowie mogą wpłynąć na wynik, a przecież turniej odbywa się w Bahrajnie, a i sędziowie nie są z Europy. Wcześniejszy mecz był tak naprawdę o pietruszkę, bo obydwa zespoły wychodziły z grupy i była tylko kwestia pierwszego miejsca. Dlatego mój typ to

Katar i powyżej 53,5 kurs 2,4 STS 2,7 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2068
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wyspy Zielonego Przylądka - Tunezja 28:35

Mecz pocieszenia bo tak wielu nazywa spotkania o 3 miejsce. Wielu również jest zdania, że nie powinno się rozgrywać tego meczu bo liczy się tylko i wyłącznie zwycięstwo. Ja od wielu lat na różnych imprezach gram w meczach o 3 miejsce wiele bramek, punktów itd zależy od dyscypliny.
Przeważnie to spotkania stoją na innym poziomie czyli bardziej ofensywa i mniejsze skupienie się na obronie.
Tym razem mamy drużyny ofensywne co jeszcze bardziej zachęciło mnie do zagrania tego overa.
Tunezja to myślę 2 drużyna w Afryce - na ich nieszczęście trafili w półfinale na Egipt i przegrali 25:30 a tak to do tej pory na tym turnieju rzucali 59,36, 33 i 37 bramek.
WZP również zaliczam do grona tych ofensywniejszych drużyn w Afryce. W półfinale ulegli Algierii 26:32 a tak to do tej pory rzucali 52, 45, 29 i 31 bramek.

Obie drużyny w 2023 grały na MŚ i tam także pokazali się z dość ofensywne strony, Tunezja 27, 29, 21, 30, 33, 30 i 38 bramek rzucali - 21 rzucili tylko z Danią czyli chyba najlepszą drużyną na świecie.
WZP również w tym aspekcie wyglądali bardzo dobrze 33 - Urugwajowi, 27 - Szwecji, 30 - Islandii, 23 - Portugalii i 30 - Węgrom

powyżej 56,5 2,25 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1157
Do góry Bottom