>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Temat poświęcony mniejszym turniejom żużlowym, które będą miały miejsce w sezonie 2021. Dzielimy się tu typami i dyskutujemy na temat SEC, Speedway of Nations, czy Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów. Czasem w ofercie również znajdą się zdarzenia na małe zawody, jak np. Puchar Czech itp. Jeśli ktoś coś ma do dodania na ten temat to również proszę pisać w tym temacie. Jak zawsze nie wrzucamy suchych typów, a w postach proszę zwracać uwagę na kulturę wypowiedzi.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Nie ma żadnego tematu pod zawody indywidualne (tzn. jest, ale został zamknięty), więc post piszę tutaj. Sezon rusza, pierwsze zawody to jak zawsze rzut monetą, ale obok jednego duo nie mogę przejść obojętnie:

Gała - Berge 1 1,66
Zmarzlik - Łaguta 2 3,00
A ako 5
bet365

Kursy na wygraną Zmarzlika z kosmosu (na iforbet jest 1,55 na resztę stawki, uważam że bardzo eleganckie). Tor w Gorzowie jest nie do użytku w związku z dobudowaniem loży, trening Stali w Ostrowie storpedował śnieg. Nawet w trakcie sezonu w takim turnieju szanse wymienionej dwójki oceniłbym 50/50, a biorąc pod uwagę ww. okoliczności chyba warto spróbować. Dodatkowa kwestia, że w Bydgoszczy od rana kropi. Gała to jest wariat, ten gość nie wie co to strach, a walczy o miejsce w składzie ligowym właśnie z Francuzem i na pewno obaj nie będą odpuszczać.
Nie jestem co do tych typów przekonany, ale kurs powoduje, że warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Fajnie ze ktos zacząl dyskusje,typów nie neguje bo to pierwsze próby,ale Gała z Berge nie walczy o skład bo 2 polaków musi byc w składzie...wiec Gała i Zengota...
Łaguta jest swieżo po covidzie bo rozumiem ze chodzi o Artioma?wiec pytanie jak u niego z silami ale kurs zacny to fakt,Zmarzlik mimo sniegu pojezdzil troche😉
Potem wrzuce cos od siebie bo widze tez na ewinner fajne pojedynki jesli chodzi o 1 lige i srednie zawodników😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
B 38K

bosky

Użytkownik
Masz rację, teoretycznie jako Polak może też startować Grajczonek, ale on już od kilku sezonów nie spełnia pokładanych nadziei. Berge był pod nr 8/17 w sparingach nawet, więc zakładam, że jeździł poniżej oczekiwań w treningach.
z Łagutą też zgoda, z tym że wg prasy zniósł go nieźle. Pierwszy przykład, który mi przychodzi do głowy po covidzie to Pedersen - wrócił całkiem silny.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Tak na szybko bo nic ciekawego nie znalazlem z dzis w zasadzie...
Michelsen -Tarasienko 1 kurs 1.55 Fortuna do tego bo kurs troche za niski dla mnie wygrana Raonica po kursie 1.39
Michelsen jesli tylko podejdzie powaznie do tych zawodow moze powalczyc nawet o Top 3,Tarasienko ma fajny silnik na lige juz i pytanie czy go nie bedzie oszczedzal i właczą mu sie testy...przewaga jednak w sprzecie i mozliwosciach na korzysc Michelsena ktory jak to mawiam moze i powinien byc glodny sukcesow...do tego albo Raonic albo set Schwartzmana ale jednak to 1😉
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej zaczynamy zabawę, dziś jeszcze for fun ze względu na testowanie sprzętu, ale nie dla musielaka który musi pokazać ze jest lepszym zawodnikiem niż miedziak lub przedpelski. Ja idę w stronę Gala-Musielak 2 kurs 1.65 oraz Lyager - Huckenbeck1 kurs 1.75. Lyager powalczy dzisiaj z każdym, nie ufam temu Niemcowi, jeden bieg pojedzie a potem klapa totalna. Życzę zieloności
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Birkemose - Lyager
Sts
1.84 - Czasem brakuję szczęscia - całe zawody pod typ i rowna jazda Marcusa ale potem sobie odpuscił i do tego honorowa postawa Andreasa który miał 2 pkt przed dwoma ostatnimi biegami. Wygrawajac dwa ost starty umoczył zakład

Krótko bo zaraz zawody. Buki albo nie wiedzą kim będzie Marcus w przyszłości albo nie chcą wiedzieć. Ja cicho liczę że ten chłopak będzie IMS. Dziś w parze z Andreasem i patrząc na umiejętności Marcus wciąga go nosem. Jednak to pierwsze zawody obu Panów i trzeba mieć na uwadze brak jazdy. Jednak typ oceniam czysto umiejętnościowo i w nich Marcus jest lepszy więc pobieram ten kurs
 
Ostatnia edycja:
M 72K

mazinho87

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie widzę odpowiedniego tematu, ale dziś swoje starty liga duńska. Bardzo fajn a ofertę i rozbudowaną ma sts. Tam można zagrac punkty poszczególnych zawodników (liczą pierwszych 6 startów z racji tego, że jest tam inna tabela biegowa). Zawodnicy z numerów 1-3 startują głównie na siebie, a numerty 4-5 mają najsłabszych rywali.

Z całej oferty w widze jeden typ praktycznie 100 %. Chodzi mi o Matiasa Nielsena (Esbjerg Vikings ) over 5,5 punktu kurs 2.00 sts (godzina 14:35). 10/10. Mecz dziś (21.04) o 18.30

Dla mnie ta linia to totalne nieporozumienie i buki chyba za bardzo nie znają przepisów tej ligi.

Wystarczy spojrzeć na rozpiskę biegów z udziałem Nielsena:

3 bieg: Nielsen, Rene Bach, Bjarne Pedersen, Mark Beyer - Tutaj Nielsen z urzedu ma 1 pkt, bo Beyer jest beznadziejnie słaby. Nielsen ma szanse powalczyc o "2" ze starym, jezdzacym rekreacyjnie Bjarne Pedersenem. Czyli ma tu 1 lub 2 pkt

6 bieg: Mark Beyer, Nielsen, Rasmus Jensen, Sam Masters - tutaj Nielsen ma pewną "1" i powalczy z Mastersem o 2 pkt. Czyli znów ma 1 lub 2

9 bieg: Kenneth Hensen, Jye Elherige, Mark Beyer, Nielsen - Tutaj Nielsen ma 2 punkty z urzedu na Beyerze i ma olbrzymie szanse na pokonanie Eltherige. Powalczy też z Hansenem - Tutaj ma 2 pkt lub nawet szanse na 3

11 bieg: Rene Bach, Nielsen, Nicki Pedersen, Jyle Etherige - 1 punkt - pokonanie Etheridge

To są 4 biegi w których pojedzie na pewno Nielsen. Może dodatkowo w jednym starcie zastąpić słabszego Jye Etheridge. Pojedzie tez prawdopodobnie w jednym z biegów nominowanych co daje mu 6 start,


Matematyka jest prosta - nie ma żadnych szans na under Nielsena jesli w gre nie wejdzie upadek/kontuzja i inne dziwne pozasportowe przypadki,

Codo samego zawodnika - to młody chłopak z kontraktem w Polsce w Poznaniu. W test meczu przed ligą kilka dni temu pojechał tak: 4. Matias Nielsen - 13+1 (3,3,2*,3,2) .. https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/9...st-mecze-dobra-forma-zawodnikow-z-ligi-polski

Nielsena rodzice mają pieniadze i przed sezonem zakontraktowali mu do pomocy bardzo dobrego polskiego mechanika - Roberta Flisa. Przy takim mechaniku, przy najłatwiejszym numerze startowym - ten typ brzmi jak promocja! Grajcie poki nie spadnie to do 1,30 lub calkowicie nie zostanie wycofane z oferty.

Typ do śledzenia tutaj: ---> https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/r...XyEPuW57H6kvjkUZXPGA4FsYSCTeJGk7zN9Zs7uwn3Pm4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Nie widzę odpowiedniego tematu, ale dziś swoje starty liga duńska. Bardzo fajn a ofertę i rozbudowaną ma sts. Tam można zagrac punkty poszczególnych zawodników (liczą pierwszych 6 startów z racji tego, że jest tam inna tabela biegowa). Zawodnicy z numerów 1-3 startują głównie na siebie, a numerty 4-5 mają najsłabszych rywali.

Z całej oferty w widze jeden typ praktycznie 100 %. Chodzi mi o Matiasa Nielsena (Esbjerg Vikings ) over 5,5 punktu kurs 2.00 sts (godzina 14:35). 10/10. Mecz dziś (21.04) o 18.30

Dla mnie ta linia to totalne nieporozumienie i buki chyba za bardzo nie znają przepisów tej ligi.

Wystarczy spojrzeć na rozpiskę biegów z udziałem Nielsena:

3 bieg: Nielsen, Rene Bach, Bjarne Pedersen, Mark Beyer - Tutaj Nielsen z urzedu ma 1 pkt, bo Beyer jest beznadziejnie słaby. Nielsen ma szanse powalczyc o "2" ze starym, jezdzacym rekreacyjnie Bjarne Pedersenem. Czyli ma tu 1 lub 2 pkt

6 bieg: Mark Beyer, Nielsen, Rasmus Jensen, Sam Masters - tutaj Nielsen ma pewną "1" i powalczy z Mastersem o 2 pkt. Czyli znów ma 1 lub 2

9 bieg: Kenneth Hensen, Jye Elherige, Mark Beyer, Nielsen - Tutaj Nielsen ma 2 punkty z urzedu na Beyerze i ma olbrzymie szanse na pokonanie Eltherige. Powalczy też z Hansenem - Tutaj ma 2 pkt lub nawet szanse na 3

11 bieg: Rene Bach, Nielsen, Nicki Pedersen, Jyle Etherige - 1 punkt - pokonanie Etheridge

To są 4 biegi w których pojedzie na pewno Nielsen. Może dodatkowo w jednym starcie zastąpić słabszego Jye Etheridge. Pojedzie tez prawdopodobnie w jednym z biegów nominowanych co daje mu 6 start,


Matematyka jest prosta - nie ma żadnych szans na under Nielsena jesli w gre nie wejdzie upadek/kontuzja i inne dziwne pozasportowe przypadki,

Codo samego zawodnika - to młody chłopak z kontraktem w Polsce w Poznaniu. W test meczu przed ligą kilka dni temu pojechał tak: 4. Matias Nielsen - 13+1 (3,3,2*,3,2) .. https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/9...st-mecze-dobra-forma-zawodnikow-z-ligi-polski

Nielsena rodzice mają pieniadze i przed sezonem zakontraktowali mu do pomocy bardzo dobrego polskiego mechanika - Roberta Flisa. Przy takim mechaniku, przy najłatwiejszym numerze startowym - ten typ brzmi jak promocja! Grajcie poki nie spadnie to do 1,30 lub calkowicie nie zostanie wycofane z oferty.

Typ do śledzenia tutaj: ---> https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/r...XyEPuW57H6kvjkUZXPGA4FsYSCTeJGk7zN9Zs7uwn3Pm4
dobry typ sam go chciałem pograć a Ty tylko potwierdziłeś moją analizę tylko upadek moze go wykluczyć z udziało i punktow... powiedz mi lepiej gdzie zagrales bo mi sts takie limity na to dal ze szok...
 
M 72K

mazinho87

Użytkownik
dobry typ sam go chciałem pograć a Ty tylko potwierdziłeś moją analizę tylko upadek moze go wykluczyć z udziało i punktow... powiedz mi lepiej gdzie zagrales bo mi sts takie limity na to dal ze szok...
To zdarzenie jest tylko w sts. Ja puscilem łacznie za 1 k (rozbijalem to na pare kuponow po 150 pln kazdy) , a zlapalem zdarzenie jeszcze po 2,36. Później to zaczęło spadać. Niestety sts limituje i szybko obniza kursy. Jutro zapewne z 1/4 IMP tez tak bedzie, dlatego trzeba byc czujnym.

Na Nielsena zwiekszyli linię na 6,5 pkt po 1,84. Nadal uważam, że to jest warte do gry, bo wedlug moich wyliczen powinien wywalczyc cos miedzy 8-12 pkt w 6 biegach. A sts liczy w lidze dunskiej właśnie te 6 pierwszych startów, a nie 5 jak to jest w polskiej czy szwedzkiej.

Jak ktoś szuka czegos do dubla, to doradzam młody dunski talent - Thomasa Joergensena : https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/relacja/116001/gsk-liga-nordjysk-elite-speedway

On ma trzech beznadZiejnych kolegów w drużynie i na pewno pojedzie przynajmniej 6 razy. To, że pokryje ta linie 7,5 też jest wielce prawdopodobne. Tylko kurs spadl juz z 1,86 na 1,47...(początek meczu o 18)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 72K

mazinho87

Użytkownik
Na pewno trzeba grać Smektałę, który tor w Rawiczu zna jak własną kieszeń i ma w końcowce zawodów 2x najkorzystniejsze pole A. W Rawiczu trenuje Smektała regularnie, rok temu jeździł nawet w lidze barwach Rawicza jako gość.

Drugi typ to gra przeciwko Karczmarzowi. Z tego co wiem, bierze rezerwowy sprzęt i styart w 1/4 IMP traktuje jako zło konieczne (kara za wycofanie sie przed). Zreszta jak przesledzicie wszystkie jego starty indywidualne, to je olewa juz od dluzszego czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Oferta już się pojawiła, ja pobieram Musielaka po 1.84 Z Pwalickim, jakieś propozycje od was ?
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zawody indywidualne mogą być nieprzewidywalne troszkę bo jedni mogą je traktować jako trening przed ligą, testować sprzęt itp. Zgubna też jest sytuacja co do awansu do półfinału bo uzyskuje go aż pierwszych 8,a więc niektórzy po swoich 3 biegach mogą odpuścić kolejne. Ja dziś pograłem w forbecie pary Drożdż - Kaczmarek 1 1,6,Damian zna tor w Rawiczu, gdyż jechał tu kilka razy jako gość, co do Kaczmarka to nigdy on nie przywiązywał większej uwagi do zawodóch indywidualnych, dziś potraktuje to jako sprawdzenie sprzętu. Druga fajna para to Karczmarz-Świdnicki 2 2.15 junior Czewy mega zdolny, nie przebił się do składu w mec, u ligowym,ale to zasługa tego że mega duża rywalizacja w ich drużynie, właśnie w takich zawodach może pokazać na co go stać, Karczmarz debiut ligowy fatalny, ledwo 1 pkt w czterech biegach, a jeśli info co do sprzętu zabranego na te zawody się sprawdzi to zakład będzie izi, we wszystkich bukmacherach pary z nim oscylują w granicach 1.2-1.3 a więc warto pograć na młodego po kursie ponad 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja idę w kierunku Balińskiego. Doświadczony, znający tor w Rawiczu. Na przeciwko niego Gruchalski, który w Tarnowie (czyli na torze, który powinien znać bo jeździł na nim w zeszłym sezonie) zrobił 5 punktów w 5 biegach potem w Gdańsku cień samego siebie.
Młody senior bez formy kontra stary wyga znający tor? Stawiam na doświadczenie.

Baliński lepszy niż Gruchalski
1.66
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja odnośnie karczmarza bym się kłócił, w Gorzowie jest presja, właśnie ten testowany sprzęt może okazać się lepszy niż ten który ma. Gorzej już być nie może. Karczmarz po 1.60 biorę ze swiednickim

odnosnie gruchalskiego. Ja idę w stronę gruchy, w rawiczu ważny jest start a chłopak ma dobry, jest chłopak techniczny, Tarnów to beton i lotnisko. Zwłaszcza ze podejdzie do tematu powaznie, 2 kontuzje w zespole i chłopak nic nie jedzie ? Kiedy jak nie teraz.. także grucha z balon 1 2.05 i grucha z Jabłońskim 1
Zengota ma dobre pola startowe i myśle ze dzisiaj zdobędzie z 8 pkt, zengota gapa 1 kurs 1.60

Ps. Jestem mocno zdziwiony ze idziecie w stronę świdnickiego. Życzę zieloności wszystkim zagorzałym kibicom czarnego sportu
 
Ostatnia edycja:
M 72K

mazinho87

Użytkownik
Zgadzam się, że przeciwko Karczmarzowi ze Świdnickim nie ma co grac. Świdnicki to junior, który przegrał rywalizacje o skład z Kowalskim. Karczmarz na testowanym sprzecie, podchodzacy na pół gwizdka do zawodów i tak może być od niego lepszy - wszystko przez brak odpowiedniej klasy sportowej u Świdnickiego.

Opłacało się go jedynie go dobrać w parze z Pieszczkiem (Fajfer wydaje się byc w słabszej formie od Pieszczka) i zagrac na Pieszczka po 1,75. Sam to pograłem, jednak teraz kurs zleciał mocno w dół i raczej inwestycja nieopłacalna.Bo też nie ma odpowiednich par, by zagrac przeciwko Karczmarzowi.

------------------------------------------------------------------------------

A patrzac z tego co jest w sts osobiscie polecałbym to:

1/4 IMP w Łodzi: Cyfer - Polis 2 2.61 (sts) 7,5/10 - start godzina 16ta.

Kompletnie nie rozumiem tak wysokiego kursu. Owszem dwóch zawodników dzieli jeden poziom rozgrywkowym, ale...Cyfer w poprzednim roku był zaledwie 31 zawodnikiem 1 ligi: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/i-liga/statystyki/2020

Cyfer przez cały sezon wygrał 8 biegów na ponad 50, których brał udział. Średnia biegowa jednak została mocno podbita w pierwszej części sezonu, a od połowy roku Cyfer zaczął mocno cieniować. Z formą nie odnalazł się do tej pory...stracił miejsce w składzie Ostrovii Ostrów na rzecz...45-letniego emeryta Walaska. Mialem okazje rozmawiać niedawno z Cyferem (on jest z mojego rodzinnego Gorzowa)- narzeka na brak jazdy, na brak kasy i inwestycji w sprzęt (to przeklada sie brak jazdy i brak zarobkowania i inwestycji).

Polis z kolei poprzedni rok miał udany, był 5 zawodnikiem całej 2 ligi: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/polska-2-liga-zuzlowa/statystyki/2020.

Jego drużynaj jeszcze nie rozpoczeła startów, także Cyfer nie ma nad nim żadnej przewagi w objeżdzeniu. Typ opieram na problemach Cyfera, a także lepszym ułożeniu biegów dla Polisa.Polis dobrze wejdzie w zawody - ma przynajmniej "2" na starcie, bo jedzie na latwiejszych rywali, a później w bezpośredniej rywalizacji będzie miał po prawej rece Cyfera (ten bedzie jechał z pola D) i raczej nie da mu się założyć.

Przy takim kursie nic tylko próbować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
odnosnie gruchalskiego. Ja idę w stronę gruchy, w rawiczu ważny jest start a chłopak ma dobry, jest chłopak techniczny, Tarnów to beton i lotnisko. Zwłaszcza ze podejdzie do tematu powaznie, 2 kontuzje w zespole i chłopak nic nie jedzie ? Kiedy jak nie teraz.. także grucha z balon 1 2.05 i grucha z Jabłońskim 1
Jakie dwie kontuzje? Czy Ty przypadkiem nie zapomniałeś, że Gruchalski jeździ teraz w barwach Gdańska a nie Tarnowa? I że zaraz straci miejsce w składzie na rzecz takich tuz speedwaya jak Aleksander Kajbuszew czy nawet Lukas Fienhage?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jakie dwie kontuzje? Czy Ty przypadkiem nie zapomniałeś, że Gruchalski jeździ teraz w barwach Gdańska a nie Tarnowa? I że zaraz straci miejsce w składzie na rzecz takich tuz speedwaya jak Aleksander Kajbuszew czy nawet Lukas Fienhage?
Boże, przepraszam !!!! Zgadza się, jeżeli straci miejsce to szczerze po karierze ma. Nie wiem ale z tego co widziałem ma nadwagę ? Mimo wszystko jest techniczny i od mirka powinien być lepszy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom