>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Dania poniżej 35.5pkt 1.85 sts ✅ cały week z SoN na plus

Tak jak poprzednie trzy dni. Linia wysoka i pozwala Duńczykom stracić tylko 6pkt. Jedzie elita, tor trudny, decydują starty. Będzie ciężko o 36 oczek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +694
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Polska V
Kurs 3
Sts Porażka ale rozliczam a nie usuwam jak inni
Polska ma kilka niedociągnięć zresztą jak każdy zespół startujący w półfinałach. Każdy oprócz Danii, którzy jak to już nie raz było mogą zapłacić wysoką cenę że brak jazdy. Nie widzę sensu porównywać skladu bo i tak o złocie zadecyduje jeden bieg. Mamy ekipę na złoto jak i na 4 miejsce, nie ma w tych zawodach pary dominującej więc pójdę w naszych na sportowej złości po pierwszy złoty medal który mniej lub bardziej frajersko przechodził nam koło nosa. Dziś Vojens będzie nasze:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Polska V
Kurs 3
Sts

Żeby przypadkiem nie zirytować użytkownika Gucci Mane Gucci Mane, który bardzo śledzi ten dział nie napiszę że to prezent ani błąd ani promocja itd. myślę że chwilę po jego poście dział odpowiedział mu kolorem zielonym, a on dalej biedny siedzi i analizuje ile weszli typów pod tym hasłem a ile nie. Myślę że strzeliłeś to tak z dupy ale ja chętnie za parę dni się zajmę taka analiza. Niedzielny gracz no tak bo od 20 paru lat czynnie uprawiam hazard i co tydzień buk wpuszcza mnie na minę. No cóż może jajs jajs czy A adams235 to też takie stare janusze co się napalaja w niedzielę na zuzel i siadają na buka minach. Otóż nie to bardzo dobrzy typerzy, którzy jak każdy czasem się myli. Poza tym żużel to nie Twoja piłeczka tu decyduje jeszcze oprócz człowieka maszyna ale ty sobie siedź irytuj się i pisz z palca wyssane informacje.

Zresztą na nie napisałbym że to błąd. Polska ma kilka niedociągnięć zresztą jak każdy zespół startujący w półfinałach. Każdy oprócz Danii, którzy jak to już nie raz było mogą zapłacić wysoką cenę że brak jazdy. Nie widzę sensu porównywać skladu bo i tak o złocie zadecyduje jeden bieg. Mamy ekipę na złoto jak i na 4 miejsce, nie ma w tych zawodach pary dominującej więc pójdę w naszych na sportowej złości po pierwszy złoty medal który mniej lub bardziej frajersko przechodził nam koło nosa. Dziś Vojens będzie nasze:)
Polska ma bardzo fajny układ biegów w finale .Zaczyna zawody z pól 1-3 dwa razy ze słabszymi ekipami ,potem też jest dobrze.Najtrudnieszy bieg na papierze wydaje się byc dopiero 19sty z duńczykami z pól 2-4 więc 3 kurs na win bardzo dobry z tym ,że nie w polskich syfach tylko np -unibet
 
A 350,4K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dziś coś tam popadało w vojens... buki ogarnęły dobrze linie w zasadzie i trzeba ryzykować....nie ma już takich promocji jak over Ukrainy oraz pojedynek Moi-Sola....więc dziś w poszukiwaniu wysokich kursów
W.Brytania over 30.5 kurs ok 2.05 Fortuna
Potencjał jest,układ biegów w miarę ok,na zmoczonym torze powinni skubać punkty...zobaczymy linia 29.5 byłaby idealna
Pojedynek
Lindgren -Bertnzon 1 kurs 1.84 Sts
Nic dwa razy się nie zdarza...nie chce mi się wierzyć że przy takiej stawce Oli poszaleje...
W.Brytania-Szwecja 1 kurs 1.32 Fortuna
Tu akurat do dubla można wziasc liczę że brytole dziś zwyzkowo a Szwecja underowo...czy to się sprawdzi niewiem..😉
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
A adams235 w eWinner na Brytoli masz linię 28.5 ale kurs 1.75 na overa. Postawiłem parę minut temu, pewnie zaraz jeszcze ubiją.

Tak jeszcze sobie pomyślałem, że dziś może zobaczymy trochę więcej warningów. Wczoraj sędzia Latosinski nie popisał się z tym przerwaniem biegu, gdzie prawie wjechali w siebie koledzy z drużyny. To już nie półfinał, nie SON 2, tylko wielki finał i myślę, a raczej liczę, że ktoś ważny (mam przed oczami latającego wiecznie Morrisa, ale są ważniejsi) zwrócił mu na to uwagę. Nie rozumiem tych sędziów, gościu ma proste zadanie, siedzi ogląda bieg i nie widzi co dzieje się na jednym z łuków. Odległość od taśmy? Kto jak woli. Ruszanie się i przez to powtórka? A komu to potrzebne? Brak słów na to sędziowanie. No ale może zebrał op... za spanie w budce i dziś coś tam luknie pod tą taśmę.

Dania @ 2.75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
maniek81 330K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Tor póki co na lekkie kartoflisko wygląda, ciekawe jak podczas zawodów będzie się zachowywał, ale też kminię coś w stronę Brytoli. Liczę, że Bewley dostanie szansę i dziś polata.
 
A 350,4K

adams235

Znawca - Żużel
Człowiek postawi na brytoli to ten się na rowerze przewróci i potrzaska masakra....tak złapałem też na Ewinner taka linie zdecydowanie pewniejsza....
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
A no właśnie, mówiąc o szczęściu, a raczej nieszczęściu (choć Bewley od początku na tym torze może wymiatać, oby Lambert dogadał się ze sprzętem, bo takie tory to przecież też jego bajka)

 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Warto przy braku Woffindena zagrać parę Dudek - Bewley na 2 za 2,30? Wydaje mi sie że Magic dostanie mimo wszystko dziś szanse. A Anglik pojedzie na pewno wszystkie biegi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +500
maniek81 330K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lindgren - Bewley [2] 2.10 etoto

Liczę, że Bewley dziś będzie latał. Trochę popadało, więc powinien na takim torze nakręcić punktów. Do tego wobec absnecji Tajskiego w zasadzie gwarantowane sześć startów. Szwed z kolei trochę nierówny, jak to Lindgren. Ja bym tu kursy wystawił raczej odwrotnie, więc próbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +821
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Tor ciężki po opadach. Nawierzchnia wymieszana na szybkości ubijana. Szukam dużych kursów przeciw Leonowi, który nie raz pokazał, że w błotku nie lubi się ścigać.

Madsen - Fricke @ 2,55
Madsen - Lindgren @ 2,40

Oba zakłady w etoto na wyścigi 1-21
 
Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Tor ciężki po opadach. Nawierzchnia wymieszana na szybkości ubijana. Szukam dużych kursów przeciw Leonowi, który nie raz pokazał, że w błotku nie lubi się ścigać.

Madsen - Fricke @ 2,55
Madsen - Lindgren @ 2,40

Oba zakłady w etoto na wyścigi 1-21
kompletna bzdura.Tor jest suchutki,pogoda idealna .Dodali nawierzchni i ubili jak sie to utrzyma to bedzie tor jak stół.Pogoda w vojens idelana
 
karfus 92,1K

karfus

Użytkownik
Madsen - Lindgren | 2 | 2.85 | betfan

Również jak kolega G gkskubik próbuje przeciwko Madsenowi. Kurs 2.85 na pewno warty zagrania, bo kilka argumentów przemawia za lepszym wynikiem Freda. Jeśli jakiś bieg nie wyjdzie Madsenowi, to jest duża szansa, że na torze pojawi się Thomsen, który przed rokiem na tym torze zdobywał mistrzostwo Danii. Według mnie mniejsze prawdopodobieństwo jest, że Lindgrena zastąpi Palovaara, bo nawet po słabszym biegu Freda w półfinale, Palovaara nie wystąpił ani razu. Dodatkowo prześledziłem występy Lindgrena na tym torze w GP. Przed rokiem 9 punktów, przy 8 oczkach Madsena, natomiast rok 2019 to 3 miejsce z 15 punktami, a Madsen wtedy 7pkt. W ostatnim meczu ligowym w Polsce również Lidngren lepiej zaprezentował się od Madsena, bo przeciwko Motorowi zgromadził 11 oczek przy 9 Madsena.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Gucci Mane Gucci Mane co do mojego, krótkiego postu to oczywiście był napisany pół żartem pół serio i absolutnie nie miałem na celu w nim Ciebie obrazić. Troszeczkę się poznaliśmy i mam nadzieję, że doskonale wiesz, jak bardzo cenię Twój wkład w rozwój forum i wiedzę, żużlową również.
Twoich słów niestety wszysycy nie zrozumieli i od razu wyłoniły się forumowe marudy, którym wiecznie coś nie pasuje i oczywiście wina zawsze leży po stronie osób, które podają typy, zawodników, którym czasem zdarzy się upadek, albo bukmacherów, którzy są złodziejami.
Stąd moja opinia, bo tak się fajnie złożyło, że akurat po tych postach okazało się, że wszystkie typy były zielone.

Poza tym mam nadzieję, że więcej nie będzie żadnych personalnych wycieczek, bo nie będzie to na pewno tolerowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +159
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Polska V
Kurs 3
Sts Porażka ale rozliczam a nie usuwam jak inni
Polska ma kilka niedociągnięć zresztą jak każdy zespół startujący w półfinałach. Każdy oprócz Danii, którzy jak to już nie raz było mogą zapłacić wysoką cenę że brak jazdy. Nie widzę sensu porównywać skladu bo i tak o złocie zadecyduje jeden bieg. Mamy ekipę na złoto jak i na 4 miejsce, nie ma w tych zawodach pary dominującej więc pójdę w naszych na sportowej złości po pierwszy złoty medal który mniej lub bardziej frajersko przechodził nam koło nosa. Dziś Vojens będzie nasze:)

Polacy więcej betonu jeszcze więcej przekładania jak pokropi i od przyszłego sezonu drugiego komisarza. Zrobiliście z ligi pośmiewisko a z żużlowców panienki którzy kręcą nosem na błoto a przychodzi tak ważne zawody i po deszczu mamy problem z Finami nie mając podjazdu do nikogo innego.

Czy kogoś dziwi obsada podium? Australia Wielka Brytania Szwecja u nich żużel zaczyna się wtedy kiedy popada deszcz w Polsce się kończy i wyciąga się śrubokręty lub inne sprzęty zamiast sprzętu do ściągania nawierzchni. Pięknie dziś się ich ogladalo

Mam pomysł dla Gksz zróbmy żużel w hali nie potrzeba plandek odpływów liniowych etc.ale zanim wydacie nakaz zasądzania stadionie żużlowych ja zapłacę Panom w krawatach wycieczkę bez chlania do Anglii i Szwecji pooglądać sobie jak się robi żużel i w jakich warunkach się jedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +670
karfus 92,1K

karfus

Użytkownik
W tym roku udało się poprawnie wytypować mistrza Danii oraz Szwecji po całkiem niezłych kursach, spróbujemy również Anglią.

Murowanym faworytem wydaję się być Dan Bewley, ale kurs na je jego zwycięstwo nie zachęca, więc poszukałem kogoś innego... Tom Brennan! Wiadomo, ostrożnie ze stawką, bo typ traktowany jako niespodzianka, ale w żużlu wszystko możliwe, a kurs 20 warty próby.
Do takiej niespodzianki można zaliczyć poprzednią edycję kiedy to Adam Ellis został mistrzem Anglii i dziś będzie bronił tytułu

Tom Brennan | V | 20.00 | fortuna ZWROT
Tom Brennan 1-3 | 3.75 | fortuna ZWROT


Co przemawia za tym aby to Brennan stanął na najwyższym stopniu podium? Tom to zawodnik miejscowej drużyny Belle Vue Aces, więc ze znajomością toru nie będzie problemu. Optymistycznie również jeśli chodzi o obecną formę Brennana. W SON2 poprowadził Brytyjczyków do brązowego medalu, zdobywając 20+2 pkt. Wcześniejszy występ to mecz ligowy właśnie na torze w Manchesterze i był to świetny występ 13+1. Startował 3 razy z Chrisem Harrisem i 3 razy był lepszy, a jak wiadomo mimo wieku Harris całkiem nieźle śmiga jeszcze w Anglii, a dziś według kursów bukmacherskich jest na 2-3 pozycji. Powodzenia dla wszystkich którzy spróbują to pograć, ja dziś trzymam kciuki za Brennana.

edit: Pozostaje niedostyt, turniej odwołany i nie ma oficjalnych rezultatów więc będzie niestety zwrot. A szkoda... Brennan z 8 punktami był liderem turnieju ex aequo z Bewleyem i Harrisem, a to że miał szanse na wygraną udowodnił w biegu z Bewleyem z którym wygrał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +430
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom