>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
DPŚ Wrocław:
1 półfinał Wlk.Brytania under 48,5 kurs 1,8 sts easy money✅✅✅
Brytole faworyci dzisiejszych zmagań ,ale nie mają potrzeby się aż tak spinać,bo i tak nikt im dziś nie wydrze zwycięstwa.Liczę że ktoś z mocnej trójki (Lambert, Bewley,Wofinden) odda dziś jakieś biegi słabszym, a nie jest też powiedziane ,że wspomniana trójka będzie wygrywać wszystkie swoje biegi. Wśród rywali jest Fredka,Thorssel,nieobliczalny Lindbeck,Vaszka Milik i Kei Huckenbeck.
2 półfinał Francja-Finlandia 1,37sts/1,5fuksiarz✅✅✅liczyłem, że będzie łatwiej, ale w ostatniej serii Żabojady dały radę.
Typ głównie pod brak u Finów Salonena,gdyż za niego jedzie Aernio(brak jakichkolwiek jego wyników z tego roku)a więcw walce o punkty zostaję solidny Lahti i dobrze śmigający w rozgrywkach u24 Vuolas.A Żabojady w swoim żelaznym składzie (Berge-fajna ostatnio forma,Bellego-w końcu przebłysk w ostatnim meczu Bydzi,solidny Goret i raczej słabi bracia Tresseriue)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Muszę dopowiedzieć jedną rzecz do postu powyżej - napisać, że Goret jest solidny to gigantyczne nadużycie. Tero Aarnio przejeździł kilka sezonów na polskich torach, bez oszałamiających wyników, ale na tle Goreta wydaje się solidniejszy. W przeciwieństwie do Salonena, który mial problemy z wagą oraz natury motywacyjnej, więc zrezygnowano z niego w Gorzowie, a i w Pile szybko skończyła się do niego cierpliwość. Nie zmienia to faktu, że oczywiście Francuzi są faworytami w tej parze ze względu na Berge i Bellego. Swoje typy dopiszę później, kiedy pojawi się oferta bet365.

Wlk Brytania - Szwecja +7 2 1.95 godzina rozkminy, a wyszlo i tak najbardziej oczywiscie
Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Na pierwszy rzut oka Brytole są wyraźnymi faworytami, tylko że Woffinden ani nie potrafi znaleźć sposobu na wrocławski tor, a i ma obecnie inne problemy na głowie. Lambert to żaden pewniak, wiadomo potrafi pojechać super zawody, jak i padake. Bewley będzie liderem zdecydowanie, tak samo jak Lindgren w ekipie Trzech Koron. Tutaj dochodzimy do clue sprawy - zazwyczaj w takich zawodach są mniejsze, czy większe niespodzianki, a to Szwedzi powinni gonić Brytyjczyków. Liczę, że wyniki rozstrzygną się dopiero w biegach 17-20
 
Ostatnia edycja:
M 74,6K

mazinho87

Użytkownik
Po weekendowym "przejechaniu" się na GKM-ie Grudziądz i Jasińskim trzeba pograć to czego trafianie mi najlepiej wychodzi, czyli...młodzieżowe ściganie. Dzisiaj o 17 rozpoczynają się ćwierćfinały DMPJ. STS na te turnieje wystawił kilka ciekawych zdarzeń:

Jabłoński (Leszno) - Zieliński (Krosno) 2 2.13 8.5/10 (sts) - turniej w Bydgoszczy

Chyba najpewniejszy typ z całej oferty stsu. Krosno wystawia 4 mocnych juniorów na turniej w Bydgoszczy. Jest Bańdur, Świercz, Sadurski i właśnie Zieliński. Z każdą 4 punkty może stracić Jabłoński, który od dłuższego czasu nie jeździł, bo nie łapał się do składu Leszna. Leszno ma w składzie poza Jabłońskim - tylko MEncla..Resztę uzupełni dwóch "kelnerów" - Żurek i Tobiasz Musielak II. Zieliński z racji tego, że jeździł i w Toruniu i w Grudziądzu bardzo często startował w Bydgoszczy i doskonale się czuł na tym betonie. Ten kurs to jakaś pomyłka buków, powinno być przy takich składach, takiej rozpisce biegowej maks 1.30.

Stojanowski (Gorzów) - Rafalski (Grudziądz) 1 1.40 (sts) - turniej w Gorzowie 9.5/10

Stojanowski w DMPJotkach w rundzie eliminacyjnej robił 14-15 punktów przez co ostatnio dostał szanse wystepu w Elidze. Rafalski nie łapie się do skłądu, a na dodatek ciezko mu bedzie robic punkty na kims z Gorzowa, bo Gorzów wystawia Palucha, Bartowiaka i Hurysza. Stojanowskiemu bedzie latwiej o punkty wlasnie z Rafalskim, PRzanowskim i MAłkiewiczem i ryzyko tego typu jest praktycznie żadne (wykluczjaac upadek).

Do tego za nieco mniejszą stawkę:

Rempała - Borowiak 2 2.20 (sts) - turniej w Zielonej Górze


Obaj są z Falubazu i patrzac na jazde słąbego w tym roku Rempały można dać na Borowiaka (mimo, że ostatnio miał problemy zdrowotne). Borowiak zdecydowanie większy talent i kurs nie jest adekwatny do ryzyka.

Poza DMPJ dałem jeszcze Huckenbeck lepszy od Kvecha w DPŚ (sts) po 1.42. Huckenbeck w 1 lidze jest liderem LAndshut i forma zdecydowanie wyzsza od Kvecha, który w ostatnim meczu u siebie zrobił 2 pkt i ten typ też mozna dołożyć do jakiegoś fajnego kuponu.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +672
M 74,6K

mazinho87

Użytkownik
Czechy vs Niemcy , kursy te same ale jednak Kai Huckenbeck , Norick Bloedorn dobra forma warto wedlug was niemcy ?
A nie lepiej jak już coś Niemców over 20.5 w 20 biegach przy kursie prawie 2.00 w sts? Huckenbeck pojedzie 6 razy i zakladajac mu średnią ok. 2 punktów na bieg, to da już w okolicach 11-12 punktów. Reszta będzie musiala dorzucić 10 pkt w 14 biegach. Jest Bloedern, Wolbert i Smoliński - powinni coś porobić na słabych Czechach czyli Klimie i Chlupacu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +415
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja startów Milika? Jest pod 5 czyli jako rezerwowy. Moze pojechac normalnie 5 razy plus rezerwa taktyczna?
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Dorzucam jeszcze jeden zaklad, tym razem z Unibetu:

Kvech - Lindbaeck 1 2.32

Mam taka teorie, oczywiscie jak to z wszystkimi teoriami moge sie pomylic. Kim Nilsson na treningu byl bardzo bardzo szybki, wiec za kogos dzisiaj na pewno wskoczy. Nie za Fredrika, raczej nie za Berntzona. W walce pozostaje Jacob i Antonio, jesli Lindbaeck zawali 1-2 biegi jestesmy w domu.

EDIT: uprzedzajac - unibet daje dziadowskie limity, ja moglem zagrac tylko za 50 euro, a praktycznie nie korzystam. Reszte sobie dolozylem na Lindbaeck - Wolbert +2 2 2.20 bet365
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1116
power30 18K

power30

Forum VIP
Wlk Brytania - Szwecja +7 2 1.95
Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Na pierwszy rzut oka Brytole są wyraźnymi faworytami, tylko że Woffinden ani nie potrafi znaleźć sposobu na wrocławski tor, a i ma obecnie inne problemy na głowie. Lambert to żaden pewniak, wiadomo potrafi pojechać super zawody, jak i padake. Bewley będzie liderem zdecydowanie, tak samo jak Lindgren w ekipie Trzech Koron. Tutaj dochodzimy do clue sprawy - zazwyczaj w takich zawodach są mniejsze, czy większe niespodzianki, a to Szwedzi powinni gonić Brytyjczyków. Liczę, że wyniki rozstrzygną się dopiero w biegach 17-20
Mam nieco odmienne zdanie na ten temat. W porządku Tajski jest chimeryczny na Olimpijskim, ale w takim razie co można powiedzieć o Berntzonie czy Lindbaecku? Nie zdziwię się, jak będą tracić punkty na Czechach czy Niemcach. Jadą ostatnio padakę i to na poziomie pierwszoligowym. Ok Fredka jest w maga gazie i powinien punktować, tylko problem jest w tym iż nie mają innego pewnego zawodnika. Patrząc na średnią 2 ligi to Throsell jest zbliżony do poziomu Elisa. Jedynie to co może dać szansę Szwedom na pokrycie tego handi jest fakt, że Brytyjczycy dadzą pojeździć rezerwowemu. Mimo to idę w stronę Wyspiarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +285
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Milik jest rezerwowym czyli na papierze nie ma gwarancji startów

Unibet
Lindbaeck - Kvech
Typ Kvech
2.33


Dla Szwedów to raczej luźny turniej raczej nie zagrożą Brytanii i nie muszą się bać pozostałych więc mają z urzędu baraż. Jakoś bliżej mi do młodego utalentowanego Czecha który będzie gryzł tor by się w takich zawodach pokazać od Toninio który swoje lata już miał. Po takim kursie trzeba spróbować co więcej Lindbaeck może być zmieniony na Nilssona u Czechów Milik raczej za Kvecha nie będzie jeździł
 
Otrzymane punkty reputacji: +926
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Mam nieco odmienne zdanie na ten temat. W porządku Tajski jest chimeryczny na Olimpijskim, ale w takim razie co można powiedzieć o Berntzonie czy Lindbaecku? Nie zdziwię się, jak będą tracić punkty na Czechach czy Niemcach. Jadą ostatnio padakę i to na poziomie pierwszoligowym. Ok Fredka jest w maga gazie i powinien punktować, tylko problem jest w tym iż nie mają innego pewnego zawodnika. Patrząc na średnią 2 ligi to Throsell jest zbliżony do poziomu Elisa. Jedynie to co może dać szansę Szwedom na pokrycie tego handi jest fakt, że Brytyjczycy dadzą pojeździć rezerwowemu. Mimo to idę w stronę Wyspiarzy.
i w zasadzie trudno sie przyczepic do Twoich slow, tylko ze odnoszenie wynikow ligowych do tych zawodow nie ma wiekszego sensu. Tak jak wspomnialem, Nilsson byl bardzo szybki w treningu, wiec raczej zastapi jednego z wymienionych. Fredka i Bewley beda bardzo mocni. Berntzon juz pokazywal sie z bardzo dobrej strony w SoN rok temu, jezdzil tez w elicie. Odnioslbym to troche do spotkania Bydgoszczy z Landshut - patrzysz na sklady i zakladasz, ze 52:38 to minimalny wyrok. Jednoczesnie wiesz jakie wyniki robi Landshut oraz jak Bydgoszcz meczy sie u siebie i spotkanie na kilometr smierdzi zdecydowanie bardziej wyrownanym przebiegiem. Nie uznaje sie za alfe i omege, byc moze wyjde nie pierwszy raz na glupka, ale widze tutaj poszlaki ku temu, zeby te zawody mialy inny przebieg niz wskazuje na to pierwsza mysl.
 
A 354,8K

adams235

Znawca - Żużel
Thorsell- Berntzon 2 kurs 1.75 Fortuna
Bertnzon under 8.5 kurs 1.75 Fortuna
Thorsell under 8.5 kurs 1.57 STS bet dnia dla mnie ..
Milik-Kvech 1 kurs 1.57 STS
Chlupac-Klima 2 kurs 1.84 STS bet dnia dla mnie
Tak na szybko dziś bo problemy sprzętowe mnie dopadły hehe z telefonem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +481
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dorzucam jeszcze jeden zaklad, tym razem z Unibetu:

Kvech - Lindbaeck 1 2.32

EDIT: uprzedzajac - unibet daje dziadowskie limity, ja moglem zagrac tylko za 50 euro, a praktycznie nie korzystam. Reszte sobie dolozylem na Lindbaeck - Wolbert +2 2 2.20 bet365
Może Tobie się uda tak jak i mi bo Unibet często ma pary z kosmosu lub wyższe linie handi w żużlu. Zresztą nie piszę tego na PW bo może ktoś jeszcze skorzysta.

Temat mojej gry w Unibecie już ktoś parę miesięcy temu zaczepił jak mogę grać w tym buku, wtedy odpowiedziałem że ja takich limitów nie mam a teraz w swojej starej głowie doszedłem jak do tego doszło. Sposób raczej dla tych co grają od święta a nie codziennie. Zacząłem w Unibet pod koniec ubiegłego sezonu żużlowego tak że na ostatniej kolejce zlimitowali mnie do kwot poniżej 50 zł. Skończył się wtedy sezon więc jakoś nie cierpiałem i jak zawsze zawiesiłem bukmacherke do marca. W tym czasie jesienno-zimowa odebrałem kilka e-maili abym wrócił oraz dwa lub trzy telefony od konsultanta abym wrócił. Telefony zlewalem bo tak jak wyżej zima sport dla mnie nie istnieje. Początkiem marca zadzwonili kolejny raz gdzie na pytanie dlaczego nie gram rozbawiony dosadnie powiedziałem co o nich myślę. Konsultant chyba nieświadomy zaczął coś nerwowo sprawdzać po czym powiedział ze rzeczywiście widzi te limity i podkulil ogon i się rozalczyl potem po kilku dniach sytuacja się powtórzyła i wtedy już mnie to wyprowadziło z równowagi bo ileż można mówić to samo. Jednak tym razem powiedział że zadzwoni do mnie jak się czegoś dowie. I finał był taki że po paru dniach oddzwonił informując że przez jego działanie ( z pewnością) limit został zdjęty. I jak ręką odjął idą mi wszystkie zadowalające mnie stawki Nie ma nawet autoryzacji jak to bywało w sts. I tak dziś Lindbaeck tak ostatnio Unia Leszno z wyższym kursem poszła bez problemu. Minusa w tym sezonie nie mam,a ten stan rzeczy dalej się utrzymuje nawet w singlu. Więc może jak ktoś chce spróbować zawiesić granie u nich na zimę czekając na takie wydarzenia jak u mnie. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +188
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Może Tobie się uda tak jak i mi bo Unibet często ma pary z kosmosu lub wyższe linie handi w żużlu. Zresztą nie piszę tego na PW bo może ktoś jeszcze skorzysta.

Temat mojej gry w Unibecie już ktoś parę miesięcy temu zaczepił jak mogę grać w tym buku, wtedy odpowiedziałem że ja takich limitów nie mam a teraz w swojej starej głowie doszedłem jak do tego doszło. Sposób raczej dla tych co grają od święta a nie codziennie. Zacząłem w Unibet pod koniec ubiegłego sezonu żużlowego tak że na ostatniej kolejce zlimitowali mnie do kwot poniżej 50 zł. Skończył się wtedy sezon więc jakoś nie cierpiałem i jak zawsze zawiesiłem bukmacherke do marca. W tym czasie jesienno-zimowa odebrałem kilka e-maili abym wrócił oraz dwa lub trzy telefony od konsultanta abym wrócił. Telefony zlewalem bo tak jak wyżej zima sport dla mnie nie istnieje. Początkiem marca zadzwonili kolejny raz gdzie na pytanie dlaczego nie gram rozbawiony dosadnie powiedziałem co o nich myślę. Konsultant chyba nieświadomy zaczął coś nerwowo sprawdzać po czym powiedział ze rzeczywiście widzi te limity i podkulil ogon i się rozalczyl potem po kilku dniach sytuacja się powtórzyła i wtedy już mnie to wyprowadziło z równowagi bo ileż można mówić to samo. Jednak tym razem powiedział że zadzwoni do mnie jak się czegoś dowie. I finał był taki że po paru dniach oddzwonił informując że przez jego działanie ( z pewnością) limit został zdjęty. I jak ręką odjął idą mi wszystkie zadowalające mnie stawki Nie ma nawet autoryzacji jak to bywało w sts. I tak dziś Lindbaeck tak ostatnio Unia Leszno z wyższym kursem poszła bez problemu. Minusa w tym sezonie nie mam,a ten stan rzeczy dalej się utrzymuje nawet w singlu. Więc może jak ktoś chce spróbować zawiesić granie u nich na zimę czekając na takie wydarzenia jak u mnie. Powodzenia
Dobrze wiedzieć, wielkie dzięki za sugestię. Właśnie jedyny powód dla którego mam tam konto, to kursy. Bet365 jest jednak dużo stabilniejsze i bardziej rzetelne, co też ma dla mnie znaczenie. Natomiast gdyby przytrafiła się kiedyś taka okazja będę pamiętał, dzięki :D
 
A 24,3K

antyks

Użytkownik
Dobrze wiedzieć, wielkie dzięki za sugestię. Właśnie jedyny powód dla którego mam tam konto, to kursy. Bet365 jest jednak dużo stabilniejsze i bardziej rzetelne, co też ma dla mnie znaczenie. Natomiast gdyby przytrafiła się kiedyś taka okazja będę pamiętał, dzięki :D
W jakim kraju grasz na bet365 zuzel? Bo na Niemieckim nie mogłem znaleźć ostatnio niestety
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Wracajac do watku: dzisiaj moim zdaniem Finowie powalczą bardziej niz wskazuja na to kursy, dlatego gram:
Lahti over 6 1.9
Vuolas over 4 2.25

Lahti na fali wznoszacej, powinien takze pojechac z taktycznej. Vuolas pokazywal sie z pozytywnej strony zarowno w tych pojedynczych meczach ligowych, w ktorych wystapil, jak i w Ekstralidze u-24. Poziom ekipy Francuskiej poza Berge i na slowo honoru Bellego jest slabszy od u-24, dlatego uwazam, ze beda ze soba fajnie rywalizowac. W przypadku Vuolasa duza roznice zrobi bieg bodaj 6., w ktorym bedzie mial pole A. Jesli tam zrobi 0, to bedzie trudna sprawa, ale licze na fajniejsze punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +481
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom