>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje, zawody etc.

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Gollob-Kołodziej 2 - koledzy napisali
Miedziński-Baliński 1 - Miedziak genialna dyspozycja, Baliński nie da rady.
Ułamek-Kasprzak 2 - fatalna forma Ułamka, gram rpzeciwko niemu juz od dawna i jeszcze nie przegralem. Przeciwnikiem jest Kasprzak ktory ostatnio zdobywa dwucyfrówki. Ułamek juz raczej wypalony a Kasprzak chce sie pokazac.
Kościecha-Dudek 1 - Dudek chyba jest za mlody zeby rywalizowac z Kosciecha ktory we wtorek niszczyl wszytskich ;)
Protasiewicz-Dobrucki- 2na dorzutke, Protaś w wybitnej formie nie jest a Dobrucki jeździ cudownie. Licze tu na niespodzianke.
tak ogolnie ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI, 07.VIII.2010, godz 19:30
Lista startowa:
1. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz) -&gt; Sylwetka &lt;-
2. Janusz Kołodziej (Unia Leszno) -&gt; Sylwetka &lt;-
3. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno) -&gt; Sylwetka &lt;-
4. Jarosław Hampel (Unia Leszno) -&gt; Sylwetka &lt;-
5. Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów) -&gt; Sylwetka &lt;-
6. Tomasz Gapiński (Caelum Stal Gorzów) -&gt; Sylwetka &lt;-
7. Mateusz Szczepaniak (PSŻ Lechma Poznań) -&gt; Sylwetka &lt;-
8. Krzysztof Buczkowski (GTŻ Grudziądz) -&gt; Sylwetka &lt;-
9. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) -&gt; Sylwetka &lt;-
10. Maciej Kuciapa (Marma Hadykówka Rzeszów) -&gt; Sylwetka &lt;-
11. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) -&gt; Sylwetka &lt;-
12. Sebastian Ułamek (Tauron Azoty Tarnów) -&gt; Sylwetka &lt;-
13. Damian Baliński (Unia Leszno) -&gt; Sylwetka &lt;-
14. Krzysztof Kasprzak (Tauron Azoty Tarnów) -&gt; Sylwetka &lt;-
15. Dawid Stachyra (Lotos Wybrzeże Gdańsk) -&gt; Sylwetka &lt;-
16. Michał Szczepaniak (Start Gniezno) -&gt; Sylwetka &lt;-
R1. Daniel Jeleniewski (Betard WTS Wrocław)
R2. Rafał Dobrucki (Falubaz Zielona Góra)
Obsada biegów, wg. pól startowych -&gt; TUTAJ &lt;-
Łyk historii, czyli przegląd zawodów IMP -&gt; HISTORIA &lt;-
Medaliści mistrzostw, od 1932 do 2009. -&gt; ZOBACZ &lt;-
Tak przebiegała, ubiegłoroczna rywalizacja -&gt; WYNIKI &lt;-

Podium ubiegłorocznego finału, rozgrywanego na toruńskiej Motoarenie. Tytułu sprzed roku bronić będzie Tomasz Gollob, który będzie należał do głównych faworytów imprezy rozgrywanej na stadionie w Zielonej Górze. Plany zapewne będą chcieli mu pokrzyżować koledzy z kadry, z którymi wspólnie wywalczył Drużynowy Puchar Świata, czyli Janusz Kołodziej i Jarosław Hampel. Przed własną publicznością o medal zapewne będzie również walczył Piotr Protasiewicz, nie należy również zapominać o takich zawodnikach jak Ułamek, Miedziński czy Kasprzak, którzy zapewne również mają apetyt na podium.
A Waszym zdaniem, kto przywdzieje czapkę Kadyrowa 7 sierpnia?
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Na dobry początek:
Dawid Stachyra-Maciej Kuciapa H2H
Typ: 2
Kurs: 1,90
Buk: Tobet
Ja nie wiem skąd ten kurs, ale Kuciapa już w ubiegłym sezonie był w finale, więc te doświadczenia mogą okazać się bardzo przydatne. Ktoś chyba zapomniał, że kojarzony bardziej ze Stalą Rzeszów zawodnik miał również dwuletni epizod na torze zielonogórskich myszek. Jeśli dodamy do tego aktualną formę obu zawodników, czy też ich doświadczenie zbierane w kolejnych latach można tutaj śmiało postawić 2. Kurs moim zdaniem godny polecenia i - o ile nie zdarzą się jakieś defekty i inne sytuacje losowe, Maciek powinien uciułać te kilka oczek, a może nawet pokusić się o niespodzianke a&#39;la Daniel Jeleniewski.
Do tego daję 1 na Kasprzaka w parze z Balonem
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Jarosław Hampel @ 4.00
Jarek dobrze jeździ w Zielonej Górze. Według mnie ma równą szansę jak Gollob więc dlaczego nie skoro kurs 4.00?
Tym bardziej że Hampel IMP jeszcze nie był więc motywacji mu nie zabraknie
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja również zgadzam się z typami poprzedników szczególnie typ na Kuciapę mi się bardzo podoba, Hampela po takim kursie warto spróbować choć jego ostatnia dyspozycja nie jest tak imponująca jak kilka tygodni temu, ale może to przez zmęczenie a dzisiaj będzie bardzo dobrze przygotowany, wypoczęty i głodny zwycięstwa w tym prestiżowym turnieju.
Mój typ jaki wpadł mi w oko po przejrzeniu oferty Tobetu to Piotr Prostasiewicz - Adrian Miedziński. Wydaje mi się że tor na którym przyjdzie ścigać się dzisiaj żużlowcom będzie będzie bardzo dużym handicapem dla PEPE. Zawodnik gospodarzy porostu musi dzisiaj powalczyć o medal IMP. Jest to stary wyjadacz który na tego typu turniejach zawsze wypada dobrze. A Adrian no tak jeździ fajnie jest szybki ale dzisiaj czuję że presja go zje. Reprezentant kraju zawsze musi potwierdzić to iż nie przez przypadek znalazł się w kadrze i to będzie dzisiaj zgubne dla Adriana. Chyba że się mylę i Miedziak pofrunie tak jak to było w meczu ligowym w Zielonej Górze kiedy był &quot;nie do ugryzienia&quot; i zdobył 14 punktów. Jednak mecz ligowy a turniej o taką stawkę to dwie różne rzeczy. Piotrek do Boju.
Piotr Prostasiewicz - Adrian Miedziński @ 1.8 Tobet
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Jak tam w Falubazie pada? Zawody zagrożone czy pojada na 100%?
Podobno pada, ale na chwilę obecną turniej nie jest zagrożony.
Jarosław Hampel @ 4.00
Jarek dobrze jeździ w Zielonej Górze. Według mnie ma równą szansę jak Gollob więc dlaczego nie skoro kurs 4.00?
Tym bardziej że Hampel IMP jeszcze nie był więc motywacji mu nie zabraknie
Popieram. Mały ma dobre starty, a na tym torze to już dużo. Do tego cały czas bardzo wysoka forma, niezły wynik w meczu ligowym przeciwko Falubazowi i motywacja do zdobycia pierwszego tytułu. Kurs bardzo ciekawy.
---
Kasprzak - Baliński - 1
Protasiewicz - Miedziński - 2
Tobet

Gapiński - Buczkowski - 1
Baliński - Ułamek - 1
Bet365
Wybrałem sobie takie dwa duble. Kasprzak niedawno jeździł w ZG w meczu ligowym i to z bardzo dobrym skutkiem. Widać u niego chęć udowodnienia niektórym, że jeszcze w tym sezonie stać go na dobre wyniki, a takie w ostatnim czasie robi. Protas ściga się u siebie i może być na pewno groźny, ale jego forma mnie nie przekonuje. Z kolei Miedziński jako nieliczny z Apatora potrafi powalczyć, co pokazał w lidze podczas meczu na W69, zdobywając 14 punktów.
Co do drugiego kuponu, to w parze Gapa - Buczek liczę na większe objeżdżenie na zielonogórskim torze tego pierwszego. Jeżeli chodzi o drugą parę, to po prostu Ułamek pokazał w lidze, że kompletnie nie potrafi poradzić sobie z tym torem. 4 zera i jedna &quot;dwójka&quot; (zdobyta po błędzie rywala) o czymś świadczy. Ponadto Colgate ma mecz w Niemczech i być może będzie później odczuwał zmęczenie.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Już za niespełna godzinę rozpocznie się w Częstochowie turniej o Złoty Kask. Praktycznie cała krajowa czołówka spotka się w bezpośredniej walce na torze. Dzisiejsze zawody będą swoistym preludium przed zaplanowanym na sobotnie popołudnie finałem IMP w Zielonej Górze. Na starcie brakuje jedynie Tomasz Golloba i Rune Holty. Nietrudno zrozumiec brak na liście startowej tych panów. Rune ciągle dochodzi do siebie po sobotnim GP w Vojens, z kolei lider klasyfikacji IMŚ ma z tym turniejem tylko niemiłe wspomnienia. Jakie nie będę nawet wspominał bo każdy kibic czarnego sportu wie o tym doskonale.
Przechodząc do meritum typ z oferty betsafe:

Jarosław Hampel
- Sebastian Ułamek @1.50 ▶
Moim zdaniem kurs jak najbardziej do pobrania. Teoretycznie Jarek powinien się trochę oszczedzac przed sobotą i niedzielnym pierwszym meczem finałowym w E-lidze. Jednak na częstochowskim owalu zawsze czuł się dobrze. To na nim zdobył drugie w swojej karierze wicemistrzostwo Polski indywidualnie, w lidze radził sobie równie znakomicie.
Z kolei &quot;Colgate&quot; na tym torze jak to się mówi zjadł zęby, jednak prezentowana w obecnym sezonie forma nie upoważnia go do stawiania w roli faworyta. Poza tym Sebastian wylosował na ten turniej numer 1 a co za tym idzie będzie rozpoczynał każdą serię po przerwie na równanie toru. To zdecydowanie utrudnia znalezienie odpowiednich przełożeń na każdy kolejny bieg. Hampel zaczyna podobnie jak Ułamek z pól wewnętrznych ale w innej kolejności (B,A) co również może miec znaczenie. Obaj spotykają się w wyścigu 13. Wówczas Hampel będzie miał rywala po swojej prawej ręce gdyż startuje z pola C, podczas gdy Seba z D. A to również przemawia za typem.
Ogólnie rzecz ujmując kurs bardzo ładny i oby okazał się podobnie skuteczny.
E: Hampel wycofał się z zawodów a więc zwrot.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dziś czyli 18 września rozegrane zostaną turnieje finałowe o indywidualne tytuły mistrza kraju w Polsce i w Szwecji. W Zielonej Górze oraz w Malili nie powinno zabraknąć emocji.Ja z oferty Bet365 wybrałem takie typy:
Hampel-Protasiewicz 1@1,5
Wiem,wiem że Protas jedzie u siebie,ale Hampel utrzymuje się w bardzo dobrej formie i liczę tu na jego wygraną.
Jabłoński-Buczkowski 1@1,71
W pojedynku dwóch pierwszoligowych Krzyśków trudno wytypować zwycięzcę.Jabol mnie bardziej przekonuje jako żużlowiec od zawsze,do tego przypominam sobie,że Buczek w Zielonej nigdy nie radził sobie zbyt dobrze w meczach ligowych.
Thomas Jonasson-Peter Karlsson 1@1,5
Typuję młodego Szweda,który niedawno na tym torze w GP zdobył 8 pkt a poza tym jest w wysokiej dyspozycji w lidze. Karlsson niedawno poobijany,wiekowy jeździec. Swoje punkty przywiezie,ale myślę że będzie ich mniej niż Jonassona;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Moja propozycja na dzisiaj to wygrana Janusza Kołodzieja. Po ostatnich jego występach jestem spokojny o dzisiejszą postawę. Powrócił już do formy z początku sezonu i w każdych zawodach odgrywa główną rolę. &quot;Dogadał&quot; się również z motocyklami z którymi miał małe kłopoty po Grand Prix Challenge gdzie musiał jeździć na innych tłumikach które storpedowały jego park maszyn. Według mnie dzisiaj o złoto powalczy z Jarkiem Hampelem i być może z zawodnikami Falubazu pod których z pewnością będzie zrobiony tor (szczególnie uważał bym na Dobruckiego który jedzie 2 razy z perwszego pola). Z zawodów zrezygnował Gollob który rzekomo jest chory, oby zdążył się wyleczyć na Terenzano... Według mojej opinii poprostu boi się Janusza że z nim przegra i unika go jak ognia. A czy tak postępuje przyszły MŚ chyba nie. Reasumując Janusz jest faworytem tych zawodów, w ZK również potwierdził że lubi zawody o wysoką stawkę i potrafi w nich jeździć nawet po niezbyt udanym początku zawodów. Myślę że typ warty spróbowania.
Janusz Kołodziej Wygra @ 2,50 Tobet ✅
Szkoda że nie było Golloba bo triumf smakował by jeszcze lepiej, ale cóż nie miał odwagi żeby powalczyć mówi się trudno.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kolejna moja propozycja to zagranie dubla Ako: 1,56 Betsafe
Janusz Kolodziej - Krzysztof Kasprzak @ 1,25 ✅
O Januszu już wyżej pisałem jest on faworytem, do tamtego postu można dodać jeszcze że jeśli chce jeździć w przyszłym roku w GP to musi takie zawody wygrywać aby dostać dziką kartę bo na utrzymanie Lindgerna nie ma co liczyć. A Kasprzak napewno będzie się liczył ale to nie jest zawodnik na wygranie takiego turnieju może podium ale i o to będzie mu bardzo ciężko.
Jaroslaw Hampel - Adrian Miedzinski @ 1,25 ⛔
Mały to drugi faworyt zaraz po Koldim to końcowego triumfu wrócił do swojej optymalnej formy. Sportowo jest po prostu lepszy od Miedziaka. Oczywiście nie skreślam Adriana zapewne będzie w czołówce ale bardzo często zdarzają mu się wpadki i przy dwóch 3 przywozi 0 a w takim turnieju jedna wpadka może decydować o końcowym wyniku.
Niestety ale trzeba to powiedzieć Hampel w tym sezonie już się wypalił oby tylko nie zawiódł jutro w finale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom