>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje, zawody etc.

Status
Zamknięty.
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Sebastian Ułamek - Rafał Dobrucki 1 1.50 ✅
Sebastian było nie było jeździ u siebie. Ostatnio 12 pkt w meczu przeciwko drużynie Dobruckiego, czyli ekipy z Zielonej Góry. Dzisiaj bez problemy powinien również zdobyc więcej pkt.
http://www.zuzel.sport24.pl/statystyki/spotkanie/2457/ link do spotkania z 5 kwietnia w Tarnowie.
Dzisiaj tak krótko, ale nie mam zbytnio czasu. Tylko tyle ode mnie na dziś
Buk: Tobet
 
bzychol 0

bzychol

Użytkownik
Sebastian Ułamek - Rafał Dobrucki (12) 1 1.40 --&gt; Seba jest w wybornej formie tym bardziej na swoim torze ????
Krzysztof Buczkowski - Maciej Janowski (12) 2 1.40 --&gt; Janowski ma znakomity poczatek sezonu , buczek również dobrze zaczął ale jest jeden mały szczególik -&gt; jeździ ligę niżej no i jego wczorajszy występ w anglii również nie napawa optymizmem co do dzisiejszego występu. Janowski może nawet być w czołowej &quot;6&quot; ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiaj finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata, czyli kolejna faza eliminacyjna, którą muszą przebrnąć zawodnicy, którzy marzą o starcie w elitarnym cyklu Grand Prix.Dzisiejszy finał odbędzie się w Tarnowie, toteż na głównych faworytów turnieju wyrastają zawodnicy, którzy w przeszłości startowali, bądź aktualnie bronią barw tarnowskich &quot;Jaskółek&quot;. Z tego przywileju mogą się cieszyć niewątpliwie Sebastian Ułamek, Krzysztof Kasprzak oraz Janusz Kołodziej (na Jędrzejaka bym nie stawiał). Tobet jako jedyny wyskrobał ofertę na dzisiejsze zawody i już myślałem, że nie znajdę dla siebie nic interesującego, dopóki nie wpadła mi w oko para Rafał Dobrucki - Krzysztof Kasprzak. Kurs 2.00 na reprezentanta &quot;Jaskółek&quot; to chyba jakaś przesada. Co prawda obaj Panowie nie prezentują jakiejś błyskotliwej formy, jednakże znajomość owalu w Mościcach powinna zaprocentować i sprawić, że to Kasprzak ulokuje się wyżej od reprezentanta zielonogórskiego Falubazu. Kasprzakowi bardzo zależy na powrocie do elity, już wczoraj odpuścił mecz na Wyspach Brytyjskich by móc w spokoju wraz z mechanikami dopasować się do tarnowskiej nawierzchni jak najlepiej. Porobił trochę kółek (podobno był naprawdę szybki) i dzisiaj jest gotów do zrealizowania swego celu - jakim niewątpliwie jest miejsce w czołowej szóstce.
Dobrucki jakoś niemrawo rozpoczął, bez wyrazu - mam nadzieję, że dzisiaj nie obudzi się - z kolei Kasprzak pokaże, że ciągle jest jednym z najlepszych żużlowców w kraju. (mimo mojej osobistej antypatii do tegoż zawodnika..)
Dobrucki - Kasprzak 2 @ 2.00 (4/10)​
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

W czwartek w Tarnowie odbył się finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata. Zawody wygrał Sebastian Ułamek. Do eliminacji na szczeblu międzynarodowym awansowali także Janusz Kołodziej, Grzegorz Zengota, Rafał Dobrucki, Krzysztof Buczkowski i Grzegorz Walasek. Kolejnych trzech zawodników wyłoni piątkowy finał Złotego Kasku w Zielonej Górze.

Wyniki:
1. Sebastian Ułamek (Tauron Azoty Tarnów) - 13 (2,3,3,2,3)
2. Janusz Kołodziej (Unia Leszno) - 13 (2,3,3,3,2)
3. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra) - 10 (3,3,0,1,3)
4. Rafał Dobrucki (Falubaz Zielona Góra) - 10 (1,2,1,3,3)
5. Krzysztof Buczkowski (GTŻ Grudziądz) - 10 (3,2,1,3,1)
6. Grzegorz Walasek (Polonia Bydgoszcz) - 10 (2,2,2,1,3)
---
7. Tomasz Gapiński (Caelum Stal Gorzów) - 9+3 (1,3,1,2,2)
8. Tomasz Jędrzejak (Tauron Azoty Tarnów) - 9+2 (3,1,2,2,1)
9. Damian Baliński (Unia Leszno) - 7 (0,2,3,w,2)
10. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) - 7 (1,1,2,3,0)
11. Dawid Stachyra (Lotos Wybrzeże Gdańsk) - 6 (3,0,3,u,-)
12. Krzysztof Kasprzak (Tauron Azoty Tarnów) - 5 (0,1,2,0,2)
13. Maciej Janowski (Betard WTS Wrocław) - 3 (2,1,0,0,u)
14. Szymon Kiełbasa (Tauron Azoty Tarnów) - 3 (1,0,0,1,1)
15. Daniel Jeleniewski (Betard WTS Wrocław) - 3 (w,0,1,1,1)
16. Robert Miśkowiak (PSŻ Lechma Poznań) - 2 (0,0,0,2,0)
Bieg po biegu:
1. Jędrzejak, Walasek, Protasiewicz, Kasprzak
2. Zengota, Ułamek, Gapiński, Baliński
3. Stachyra, Janowski, Dobrucki, Jeleniewski (w)
4. Buczkowski, Kołodziej, Kiełbasa, Miśkowiak
5. Ułamek, Dobrucki, Kasprzak, Miśkowiak
6. Kołodziej, Baliński, Protasiewicz, Stachyra
7. Gapiński, Walasek, Janowski, Kiełbasa
8. Zengota, Buczkowski, Jędrzejak, Jeleniewski
9. Baliński, Kasprzak, Buczkowski, Janowski
10. Ułamek, Protasiewicz, Jeleniewski, Kiełbasa
11. Kołodziej, Walasek, Dobrucki, Zengota
12. Stachyra, Jędrzejak, Gapiński, Miśkowiak
13. Kołodziej, Gapiński, Jeleniewski, Kasprzak
14. Protasiewicz, Miśkowiak, Zengota, Janowski
15. Buczkowski, Ułamek, Walasek, Stachyra (u3)
16. Dobrucki, Jędrzejak, Kiełbasa, Baliński (w/su)
17. Zengota, Kasprzak, Kiełbasa
18. Dobrucki, Gapiński, Buczkowski, Protasiewicz
19. Walasek, Baliński, Jeleniewski, Miśkowiak
20. Ułamek, Kołodziej, Jędrzejak, Janowski (u4)
21. Gapiński, Jędrzejak

Źródło: Sportowe Fakty
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Dzisiaj finał złotego kasku w Zielonej Górze, oraz walka o trzy pozostałe miejsca do eliminacji do przyszłorocznego GP. W milenium pokazała się oferta z tego tytułu, biedna ale zawsze coś i coś tam można wybrać.
Analizując to co milenium wystawiło postanowiłem zagrać sobie takiego dubelka:
Ułamek - Hampel 2 kurs 1.85
Seba wczoraj wygrał w Tarnowie i zapewnił sobie prawo startu i walkę o GP. Pojedzie na luzie więc wynik może być każdy. Jarek w sztosie. Jeździ dobrze praktycznie wszędzie. Zapowiada walkę o zwycięstwo w złotym kasku.
Kołodziej - Kasprzak 1 kurs 1.55
No cóż, coś Krzychowi nie idzie w tym sezonie w Polsce. Anglia, Szwecja ok ale u siebie fatalnie. Mam przeczucie, że dziś będzie tego kontynuacja. Natomiast Koldi w gazie po nieudanym meczu w Gorzowie. Pojedynek jak dla mnie oczywisty.
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Żużel - Złoty Kask - eliminacja do GP - 30.04.2010 - godz. 19.00


Zengota - Dobrucki typ 1 kurs 2.20 stawka 3/10 tobet


Ogólnie kursy powinny się bardziej zbiegać tzn ja bym dał z lekkim tylko wskazaniem na Dobruckiego. Zengota wychował się na torze ZKŻ miał okazje na nim potrenować zresztą to samo tyczy się Dobruckiego choć on jakoś mocno za tym obiektem nie przepada. Zengota ma co udowadniać gdyż ostatnio został odsunięty od składu jechał za niego Iversen dzisiaj idealna okazja pokazać się na tle kolegów z zespołu a biorą pod uwagę to że młody Zengota na tym obiekcie notuje zazwyczaj bardzo dobre występy decyduję się grać na niego.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Turniej O Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski
Head2Head :
A. Jonsson - P. Protasiewicz 1 @ 1.80 ✅
T. Gollob - N. Pedersen 1 @ 2.05 ✅
&quot;Pepe&quot; według mnie cały czas w tym sezonie jakiś niewyraźny, prezentuje się naprawdę bez błysku. AJ z kolei radzi sobie całkiem solidnie i myślę, że dzisiaj okaże się lepszy niż kapitan zielonogórskiego Falubazu.
Tomek póki co forma naprawdę wysoka, czyżby rok 2010 był ten na który czekamy od kilkunastu lat? Nie chciałbym zapeszać, ale naprawdę początek na to wskazuje. Nicki natomiast wczoraj w Esbjergu zaskoczył ... negatywnie, zajmując dopiero 6 miejsce w IM Danii (9 oczek). Zawodnik z kraju Hamleta przyznaje, że z jego sprzętem jest coś nie tak. Myślę, że na specyficznym gnieźnieńskim owalu Gollob powinien uporać się z trzykrotnym indywidualnym mistrzem świata.
 
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
Tak samo jak kolega wyzej puściłem, gdyz uwazam to za super oferte po super kursie:

Andreas Jonsson - Piotr Protasiewicz (12) 1 1.80 ✅
Tobet
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
MPPK Toruń
Unibax Toruń
1. Wiesław Jaguś - ()
2. Adrian Miedziński - ()
Marma Hadykówka Rzeszów
3. Rafał Okoniewski - ()
4. Maciej Kuciapa - ()
Tauron Azoty Tarnów
5. Sebastian Ułamek - ()
6. Krzysztof Kasprzak - ()
Polonia Bydgoszcz
7. Grzegorz Walasek - ()
8. Robert Kościecha - ()
Unia Leszno
9. Janusz Kołodziej - ()
10. Damian Baliński - ()
Betard WTS Wrocław
11. Maciej Janowski - ()
12. Daniel Jeleniewski - ()
Start Gniezno
13. Krzysztof Jabłoński - ()
14. Michał Szczepaniak - ()
Kursy na ten turniej wystawił już Tobet.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Gniezno - Rzeszów - 2 @ 1,8 ✅
Tobet
Oferta porywająca nie jest, ale dobrze że coś dali. Zaraz jadę na stadion, więc nie napiszę nic konkretnego. Początkowo miałem nie ruszać tego turnieju, ale żeby lepiej się go oglądało puszczam singla na rzeszowian, którzy wg mnie będą skuteczniejsi na MotoArenie od swoich kolegów z I ligi. Przekonują mnie lepsze wyniki w lidze i w drodze do finału MPPK zawodników z Rzeszowa.
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Tarnów zdaje się być bardzo niedoceniany.
Jeśli Kasprzak pojedzie na poziomie na którym pojechał w zeszłych IMP to moga się nawet pokusić o zwycięstwo.
Para Leszczyńska mocna lecz prześledziłem wyniki Balińskiego na tym torze - nic imponującego, wręcz słabo. Oczywiście dzisiaj może być inaczej.
Moje troszkę szalone typy :
Tauron Azoty Tarnów @ 10.0 ⛔
Polonia Bydgoszcz - Tauron Azoty Tarnów 2 @ 1.85 ⛔
EDIT : Kasprzak pojechał ok, zawiódł Ułamek
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Żużel - MPPK 2010 - 03.06.2010 - godz. 14.00


Stal Rzeszów - Start Gniezno typ 1 kurs 1.90 stawka 3/10 tobet
(Kuciapa Okoniewski) - (K.Jabłoński? M.Szczepaniak?)


Powiem tak do końca to nie wiadomo kto pojedzie w Gnieźnie w tym Finale MPPK niby dali Krzycha i Michała w awizowanym ale z tego co wiem w tyg nie mogli się zawodnicy dogadać kto pojedzie chodzi m.in o to że finał o 14.00 a 18.30 mecz z Miszkolcem, podczas którego będzie można zarobić zdecydowanie lepiej niż na finale. Wiem że Krzysztof Jabłoński był bardzo sceptycznie nastawiony do jazdy w tym finale ale chodziło głównie o siano poza tym zastanawiającym jest to że jego brat dzisiaj nie pojechał na mecz do Szwecji nie ma go w awizowanym na Miszkolc więc w jednym z pojedynków na bank pojedzie bo po prostu w innym przypadku nie zdecydowałby się zostać w PL. Nie muszę mówić co się stanie jak pojedzie w finale par Start automatycznie jest ostatni bo niestety to nie ten poziom (pewnie będzie rezerwowym w tym finale z tego co mi się obiło o uszy). Poza tym najlepszy sprzęt zawodnicy z Gniezna i tak zostawią u siebie bo jak wcześniej pisałem tu leżą złotówki na torze a niektórzy w tym roku za wiele nie zarobili więc na Miszkolcu będą chcieli się odkuć maksymalnie. O ile Krzychu ma ryczał za mecz to Michał już nie u niego liczą się pkt z meczu. Zawodnicy z Gniezna będą się oszczędzali na finale o ile nie przyjedzie w ogóle eksperymentalna para na te zawody. Niby mają około 2.5 godz na przemieszczenie się do Gniezna ale jednak może być różnie jak zawody będą się przedłużać to wtedy mogą zacząć się jakieś numery ze strony drużyny Startu. Co do Stali nie mają jakieś super mocnej pary itp ale są w stanie powalczyć a przede wszystkim nigdzie im się nie spieszy i nie myślą w podświadomości o tym że za chwile muszą być 100 km dalej i jechać o pieniądze.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Cinek68 zauważył ciekawą rzecz. Chciałbym zapytać o sens podawania typów, których nie ma już w ofercie, albo po nieaktualnym kursie. Na początku Gniezno-Rzeszów było 1,9 na Stal, potem 1,8. Po co dajecie zawyżone kursy?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Cinek68 zauważył ciekawą rzecz. Chciałbym zapytać o sens podawania typów, których nie ma już w ofercie, albo po nieaktualnym kursie. Na początku Gniezno-Rzeszów było 1,9 na Stal, potem 1,8. Po co dajecie zawyżone kursy?
Być może już nie ma w ofercie buka X, ale być może ją buk X przywróci. A może pojawi się taka oferta w buku Y.
Oferta żużla pojawia się na kilka godzin przed zawodami. Trudno powiedzieć co da w ofercie inny buk.
Kursy ktoś może podać po jakich zagrał.
Poza tym każda wartościowa analiza niesie ze sobą jakąś informację. Która może komuś pomóc w typowaniu jak nie tego konkretnego zakładu to innego.
----
Co do dzisiejszych MPPK. To widowisko całkiem niezłe jak na taką rangę. Spiker zawodów mówił, że na Motoarenie zjawiło się 7700 osób.
Ale organizacyjnie trochę porażka. Chciałem kupić sobie bilet przez internet. Ale już we wtorek nie było tej imprezy w ofercie. Dzwoniłem do klubu zapytać się czemu nie można kupić na stronie. Odpowiedzi nie usłyszałem, dowiedziałem się, że można będzie spokojnie kupić bilety przed zawodami w kasie.
Faktycznie... problem tylko w tym, że otwarta była tylko jedna kasa. Kolejki (dwie równoległe) po 200 metrów. Beznadzieja organizacyjna. Zawody ze względu właśnie na te kolejki zostały przesunięte o 20 minut. Ale pewnie część zrezygnowała w ogóle. Stać w kolejce 1,5h to przesada.
A skoro dziś było święto, ludzie mieli wolne od pracy, bilety były strasznie tanie w porównaniu na ligę pogoda ładna to tłumy ludzi przyszło... nikt o tym nie pomyślał.

Uploaded with ImageShack.us
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/06/03/zwyciestwo-aniolow-po-swietnym-biegu-jagusia-relacja-z-final/
I Unibax Toruń 23 pkt.
1. Wiesław Jaguś - 13 (1,1,3,2,3,3)
2. Adrian Miedziński - 10 (2,3,2,3,0,w)
15. Emil Pulczyński - NS
II Marma Hadykówka Rzeszów 20+3 pkt.
3. Rafał Okoniewski - 15+3 (3,3,1,3,2,3)
4. Maciej Kuciapa - 5 (0,1,2,0,0,2)
III Polonia Bydgoszcz 20+2 pkt.
7. Grzegorz Walasek - 10+2 (2,3,0,3,1,1)
8. Robert Kościecha - 10 (0,1,3,1,2,3)
18. Damian Adamczak - NS
IV Unia Leszno 19 pkt.
9. Janusz Kołodziej - 11 (3,0,2,1,2,3)
10. Damian Baliński - 8 (0,2,3,2,1,0)
19. Sławomir Musielak - NS
V Tauron Azoty Tarnów 18 pkt.
5. Sebastian Ułamek - 6 (3,0,w,0,2,1)
6. Krzysztof Kasprzak - 12 (1,2,1,3,3,2)
17. Szymon Kiełbasa - NS
VI Betard WTS Wrocław 18 pkt.
11. Maciej Janowski - 8 (2,2,0,1,1,2)
12. Daniel Jeleniewski - 10 (1,3,1,2,3,0)
VII Start Gniezno 8 pkt.
13. Krzysztof Jabłoński - 5 (2,d,0,2,1,-)
14. Mirosław Jabłoński - 3 (0,1,1,0,0,1)
21. Marcin Wawrzyniak - 0 (0)
Bieg po biegu:
1. (61.39) Okoniewski, Miedziński, Jaguś, Kuciapa
2. (60.33) Ułamek, Walasek, Kasprzak, Kościecha
3. (60.10) Kołodziej, Janowski, Jeleniewski, Baliński
4. (59.72) Miedziński, K.Jabłoński, Jaguś, M.Jabłoński
5. (59.85) Okoniewski, Kasprzak, Kuciapa, Ułamek
6. (59.81) Walasek, Baliński, Kościecha, Kołodziej
7. (60.34) Jeleniewski, Janowski, M.Jabłoński, K.Jabłoński (d)
8. (58.82) Jaguś, Miedziński, Kasprzak, Ułamek (w/2min)
9. (59.45) Kościecha, Kuciapa, Okoniewski, Walasek
10. (59.61) Baliński, Kołodziej, M.Jabłoński, K.Jabłoński
11. (58.57) Miedziński, Jaguś, Jeleniewski, Janowski
12. (59.66) Okoniewski, Baliński, Kołodziej, Kuciapa
13. (60.34) Kasprzak, Jeleniewski, Janowski, Ułamek
14. (59.27) Walasek, K.Jabłoński, Kościecha, M.Jabłoński
15. (58.74) Jaguś, Kołodziej, Baliński, Miedziński
16. (59.50) Jeleniewski, Okoniewski, Janowski, Kuciapa
17. (59.63) Kasprzak, Ułamek, K.Jabłoński, M.Jabłoński
18. (59.19) Jaguś, Kościecha, Walasek, Miedziński (u/w)
19. (60.39) Okoniewski, Kuciapa, M.Jabłoński, Wawrzyniak
20. (59.48 ) Kołodziej, Kasprzak, Ułamek, Baliński
21. (59.57) Kościecha, Janowski, Walasek, Jeleniewski
Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
22. (59,09) Okoniewski, Walasek
NCD: 58,57 s - Adrian Miedziński w 11. biegu
Sędzia: Marek Wojaczek
Widzów: 7 700
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii
Lista startowa :

1. Andrew Tully (Edinburgh) -
2. Chris Harris (Coventry) -
3. Oliver Allen (Ipswich) -
4. Scott Nicholls (Ipswich) -
5. James Wright (Belle Vue) -
6. Jason King (Newcastle) -
7. Paul Clews (Berwick) -
8. Edward Kennett (Coventry) -
9. Simon Stead (Swindon) -
10. Lewis Bridger (Coventry) -
11. Richard Hall (Sheffield) Or Daniel King (Ipswich) -
12. Jordan Frampton (Rye House and Swindon) -
13. Ben Barker (Coventry) -
14. Chris Schramm (Workington) -
15. Stuart Robson (Lakeside) -
16. Leigh Lanham (Newport and Belle Vue) -​

Już dzisiaj rozstrzygnie się kwestia indywidualnego mistrzostwa Anglii na żużlu, królewskie insygnia bronić będzie Chris Harris, który był najlepszym angielskim zawodnikiem również w sezonie 2007. O powrót na szczyt na pewno zaciekle będzie walczył Scott Nicholls, który dzierży w swoim dorobku aż pięć mistrzowskich tytułów. To właśnie pomiędzy popularnym &quot;Bomberem&quot;, &quot;Hot-Scottem&quot; powinno rozstrzygnąć się zwycięstwo. Na torze w Wolverhampton to właśnie oni powinni rozdawać karty i teoretycznie nie powinni mieć najmniejszych problemów z awansem do finałowej gonitwy, pytaniem jest jednak, który z nich będzie stał na najwyższym stopniu podium? Dla kogo Ladbroke Stadium okaże się szczęśliwe?

Kursy na zwycięstwo, Harrisa czy Nichollsa są strasznie niskie, więc typowanie tego będę omijał. Choć to właśnie Harris prezentuje wyższą formę ...
Skoro więc w finale na Ladbroke mamy już Nichollsa i Harrisa, to warto zastanowić się nad pozostałymi dwoma miejscami do obsadzenia w ścisłym finale. Na pewno miejscowi kibice mogą być rozczarowani brakiem swojego pupila - Taia Woffindena, który w dość pechowy sposób pożegnał się z rywalizacją o tytuł najlepszego brytyjskiego żużlowca w eliminacjach. Kolejnym wielkim nieobecnym jest Lee Richardson, który poległ sromotnie w półfinale i ponadto w dość niepochlebny sposób wyrażał się o systemie wyłaniania finalistów, nie kryjąc rozczarowania z powodu braku swojej osoby w finale oraz swojego młodszego kolegi Woffindena.
- To wielkie rozczarowanie, że aż dwóch doskonałych jeźdźców nie dostało się do finału. &quot;Woffy&quot; nie będzie miał więc przewagi swojego toru, co sprawia, że na starcie wszyscy będą mieć jednakowe szanse na zwycięstwo. - powiedział Kelvin Tatum, brązowy medalista mistrzostw świata z 1986 roku.
Dzięki temu lista do obsadzenia finału skraca się automatycznie. Bukmacherzy w drugiej linii stawiają Edwarda Kennetta oraz Simona Steada i wydaję mi się, że ... mają rację!

Tor Monmore Green nie lubi nieopierzonych młokosów, jeden z najtrudniejszych pod względem technicznych owali w Anglii, jest areną idealną do rozegrania zawodów o mistrzostwo kraju. Dziś rekord toru Petera Karlssona, jednak nie powinien być zagrożony - tym bardziej, że nad Wolverhampton ma dzisiaj trochę pokropić, także tor nie musi być perfekcyjnie przygotowany. Wróćmy do Simona Steada i Edwarda Kennetta.
24-letni Edi może być niepocieszony w dwóch ostatnich finałach meldował się na drugich pozycjach, w 2008 wyprzedził go Nicholls, natomiast przed rokiem lepszy okazał się Harris. Czyżby więc do trzech razy sztuka? Trudno powiedzieć, czy Edward będzie w stanie pokrzyżować plany dwójce faworytów - na pewno jest w stanie, choć ten sezon nie jest dla niego przesadnie udany. W Polsce w barwach GTŻ Grudziądz dostał jedną szansę, której nie wykorzystał i trener Robert Kempiński kręcił głową patrząc na dyspozycję Kennetta, po czym stwierdził, że nie prędko młody Anglik dostanie kolejną szansę. Również na Wyspach nie wiedzie mu się tak jakby tego oczekiwał, co prawda jest obok Harrisa i Kasprzaka najlepszym zawodnikiem &quot;Pszczółek&quot; z Coventry, to jednak brakuje mu błysku. O czym najlepiej świadczy 26 średnia biego-punktowa w lidze (1.767). Po za tym Ed nie jest chyba w najwyższej formie w kiepskim stylu zajął 11 miejsce w Rundzie Kwalifikacyjnej IMŚ w Fjelsted (wyprzedzili go m.in Fisher, Nieminen). Ze zdecydowanie lepszej strony w RK pokazał się Simon Stead, który triumfował we włoskim Terenzano, dla urodzonego w Sheffield zawodnika ten sezon jest bardzo udany, póki co. Jest najlepszym zawodnikiem w naszej II lidze, jednak równie dobrze radzi sobie na froncie Elite League, gdzie może się poszczycić 12 średnią spośród wszystkich zawodników w lidze. 28-letni żużlowiec już zna smak podium na IMWB, przed czterema laty wywalczył miejsce na najniższym stopniu podium za Nichollsem i Screenem.
Na pewno Simonowi również pomoże fakt, że przed kilkoma sezonami jeździł z &quot;Wilkiem&quot; na plastronie, przez dwa lata bronił barwy klubu z Monmore Green. Z pewnością doświadczenie i znajomość geometrii tego specyficznego toru powinna pomóc w zdobyciu upragnionego medalu Simonowi. W tym sezonie również prezentował się całkiem solidnie podczas spotkań na tym torze. Dzisiaj myślę, że Stead powinien bez kłopotu awansować do decydującej rozgrywki o mistrzostwo Anglii, a potem wszystko się może wydarzyć! Przed rokiem w Poole 28-letni Anglik wywalczył miejsce piąte, w tym roku mam nadzieję, że Simon zanotuje progres i będzie walczył o najwyższe laury. Tym bardziej, że rywale oprócz Nichollsa i Harrisa są jak najbardziej do pokonania! Groźny na pewno również będzie wspomniany już Edward Kennett, jednak pozostali zawodnicy Allen, Wright, Bridger czy Barker powinni oglądać plecy Simona, nie mówiąc już o pozostałych : )

Ladbrokes
#2. Simon Stead make the final @ 2.00
Stawka 5/10
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Dziś półfinały IMP. Czekałem na oferty bukmacherów, doczekałem się tylko w milenium. I na dzień dobry polecam ze swojej strony typ:
Tomasz Gollob - Janusz Kołodziej 2 2,25
Na pierwszy rzut oka pomysł absolutnie szalony. Kołodziej jednak zna tor w Krośnie i śmigał na nim naprawdę rewelacyjnie, warto przypomnieć, że dwukrotnie legitymował się rekordem toru. I teraz druga kwestia, motywacji. Jasiek wraca do swoich stron, będzie chciał się rewelacyjnie zaprezentować, dla Golloba to półfinał jak każdy inny, sam wspominał dawno temu, że półfinały są tylko i wyłącznie po to, aby awansować do finału. Co będzie, zobaczymy, na ten moment moim zdaniem to bardzo interesujący typ.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Tomasz Gollob - Janusz Kołodziej 2 2,25
Muszę przyznac że bardzo fajny typ wypatrzyłeś. Z tego co można poczytac o tym turnieju to Chudy na krośnieńskim owalu zaprezentuje się poraz pierwszy od 1989 :)! ???? roku. Drugą ważna kwestią dla oceny szans tego zdarzenia jest fakt iż Gollob znany jest z tego że w eliminacyjnych turniejach IMP gdy już zapewni sobie awans do imprezy docelowej tj wielkiego finału - w tym przypadku na W69 w Zielonej - odpuszcza ostatni start który już nie będzie miał większego znaczenia jeśli wszystko ułoży się po myśli zawodnika Stali Gorzów. Jednym słowem kurs na pewno godny uwagi.
A teraz propozycja ode mnie także z oferty WZB:

P.Protasiewicz
- G.Walasek @1.75 ✅
Nie trudno zauważyc iż popularny PePe wraca na właściwe tory. Wydaje się że odnalazł w końcu tak ważną regularnosc. Niepokoją i owszem 2 upadku podczas wtorkowego spotkania w lidze szwedzkiej jednak nic wielkiego się wówczas nie stało.
Warto spojrzec na rozpiskę biegów turnieju w Krośnie. I tak widzimy, że obaj jeźdźcy spotkają się ze sobą już w wyścigu 6 a więc jeszcze można mówic o handicapie pól startowych. Protasiewicz jedzie w tym biegu z I pola podczas gdy &quot;Greg&quot; z najgorszego zwykle w początkowej fazie zawodów pola 3. Przy tak wyrównanych zawodnikach jest to niewątpliwy atut dla zawodnika Falubazu. Jeszcze analizując I serię startów to Walasek jedzie z pola B ale za rywali miał będzie po swojej lewej ręce samego Golloba a spod bandy jedzie jeszcze Koldi. To mnie przekonuje aby zawierzyc Protasiewiczowi
 
B 38K

bosky

Użytkownik
widze, ze zgadzamy sie absolutnie, bo rowniez zdecydowalem sie na ten typ ???? dodałem jeszcze do tego Miedzińskiego w pojedynku z Balińskim dla podniesienia kursu argumentując to faktem, że Miedziński praktycznie w każdej z lig zanotował zwyżkę formy. Balon nigdy nie prezentował jakiejś wybornej dyspozycji w zawodach indywidualnych, w zeszlym roku osiągnął ledwo ledwo finał, w którym wypadł blado, jeszcze gorzej było 2 sezony temu. Tor generalnie nie będzie niczyim handicapem, ale Miedziak z powodzeniem radzi sobie i na twardym i bardziej pod koło, z kolei Baliński w pojedynkach ligowych ma ostatnio w Lesznie zdecydowanie bardziej wpajaną kopę. W Krośnie spodziewałbym się raczej betoniku, chociaż bardzo dawno nie byłem, więc moze coś się zmieniło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom