>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozytywy i negatywy

Status
Zamknięty.
antykac 0

antykac

Użytkownik
⛔ kisiek ⛔ NIE POLECAM kupiłem od niego doładowanie bon do bwin.pl 10 zł wysłałem mu kod doładowujący Popa za 5 zł a on miał mi odesłac doładowanie jak dostał kod to kontakt na gg sie urwał kazał mi podać adres poczty że niby wyśle a miał odrazu wysłac jak otrzymał doładowanie mam nadzieje że dzis przysle ale i tak miał bon odrazu wysłać ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ jak można za 5 zł oszukać ??:| ⛔
 
Z 0

zbysiontko

Użytkownik
Witam
Zostałem oszukany przez użytkownika Wania12345 , na innych forach pojawiał się pod ksywką Wania lub innych podobnych. Udało mi się zdobyć jego dane i pod naciskiem odzyskać pieniądze. Jeśli ktoś został kiedyś przez niego oszukany to proszę o kontakt. Udostępnię namiary które pomogły mi odzyskać pieniądze. Jeśli znacie ludzi, których ten człowiek oszukał to powiedzcie im, że mają szansę na odzyskanie pieniędzy. A podobno oszukiwał on nie jeden raz. W razie czego proszę o kontakt: [email protected]

pozdrawiam
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Bardzo udana transkacja z Jaqbts!!!!!!! Szybki przekaz pieniędzy... Bardzo miły USER polecam go na przyszłość !! pozdrawiam !! ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
udana wymiana z kob22 . wielki plus dla niego szybka tranzakcja!! oby wiecej takich zaufanych forumowiczow !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom