>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Praca licencjacka. Ekonomia połączona ze sportem

loozak 24

loozak

Użytkownik
Witam

Otóż szukam natchnienia na razie wstępnego do znalezienia tematu i książek do napisania pracy licencjackiej. Zastanawiam się aby ekonomię połączyć jakoś ze sportem. Myślę nad marketingiem sportowym lub o zrobieniu analizy finansowej jakiegoś klubu. I tutaj pytanie do was miał ktoś podobny problem ?? Może ma jakieś wskazówki i mógłby mi pomóc nad wyborem odpowiedniego tematu ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wymyślenie tematu i rozpisanie rozdziałów i podrozdziałów to jest chwila, najważniejsze jest to czy dostaniesz bilanse, analizy finansowe, dokumentację z jakiegoś klubu na podstawie którego będziesz pisał pracę, bo o to jest bardzo ciężko z prywatnych firm a z zespołów sportowych pewnie jest ciężej.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisze Dawid. Nie jest problemem zaplanowanie pracy, to jest najłatwiejsze ???? Najgorzej jest z bibliografią i całą literaturą niezbędną do pisania bo z samej głowy to napisałbyś maksymalnie rozdział a i to mając ogromną wiedzę o danym temacie. Ogólnie pisanie pracy polega na ujęciu teoretycznym, czyli w praktyce przepisywaniu książek/artykułów swoimi słowami w I rozdziale i bardziej analitycznym podejściu do rozdziałów II i III (czy jak tam sobie zaplanujesz). W każdym razie w I musisz nakreślić podłoże tematu a ciężko machnąć około 20 stron bez konkretnej literatury. Ja niestety już podchodzę do 3 tematu, 2 poprzednie okazały się być klapą - najpierw nie miałem dostępu do wystarczającej bibliografii a potem okazało się, że nowy temat jest cholernie nudny. Też chciałem powiązać temat ze sportem ale to ciężkie zadanie, zależy jeszcze co studiujesz.
Mimo wszystko mogę Ci zasugerować temat: finansowanie sportu/rekreacji na przykładzie konkretnego miasta. Akurat tutaj łatwiej uzyskać dostęp do zestawień kosztów itd niż z jakiegoś klubu. Wtedy I rozdział jedziesz jakąś teorią itd, a dalej analizujesz otrzymane informacje.
 
Do góry Bottom